Page 171 of 177 FirstFirst ... 71121161169170171172173 ... LastLast
Results 3,401 to 3,420 of 3533

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

mihaela je u pravu za sve vezano za net..ja sam imao srece dok sam bio kod mts lopova da mi je prijatelj u tehnickoj sluzbi pa mi je sredio sve da se nisam posteno ni iscimao licno oko toga..raskid ugovora pretnja ili cackanja oko rutera licno,nmgu da se setim,ali cini mi se da je bila opcija kod selektovanja veze to gde je ipv6 moze da se menja cini mi se ima 4 ili 5 ponudjenih tipova,pa je jedan od tih zasigurno najbolji u smanjenju šuma(šum-tako ovi pametni zovu ping sto su zavrsili te skole ) uglavnom optika je keva..ako ikako mozete da predjete na optiku,resava sve probleme..

Untitled.png

2. The Following 2 Users Say Thank You to VajgadonnaDalabonna For This Useful Post:

Amateur recoba87's Avatar
    PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by VajgadonnaDalabonna View Post
    mihaela je u pravu za sve vezano za net..ja sam imao srece dok sam bio kod mts lopova da mi je prijatelj u tehnickoj sluzbi pa mi je sredio sve da se nisam posteno ni iscimao licno oko toga..raskid ugovora pretnja ili cackanja oko rutera licno,nmgu da se setim,ali cini mi se da je bila opcija kod selektovanja veze to gde je ipv6 moze da se menja cini mi se ima 4 ili 5 ponudjenih tipova,pa je jedan od tih zasigurno najbolji u smanjenju šuma(šum-tako ovi pametni zovu ping sto su zavrsili te skole ) uglavnom optika je keva..ako ikako mozete da predjete na optiku,resava sve probleme..

Untitled.png
    Ja sam uzeo staticku ip adresu, valjda ce pomoci. Nemam nazalost opticki internet. U Lapovu nema mogucnosti. Mozda ga bude bilo za 5 godina, a mozda ni tad! Ne da se da igram ovaj PES kao covek.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Quote Originally Posted by recoba87 View Post
    Ja sam uzeo staticku ip adresu, valjda ce pomoci. Nemam nazalost opticki internet. U Lapovu nema mogucnosti. Mozda ga bude bilo za 5 godina, a mozda ni tad! Ne da se da igram ovaj PES kao covek.

Nije zanimljivo kada je sve u redu, mora imati neka stvar koja pravi problem..

5. The Following User Says Thank You to AleksaVP For This Useful Post:

PSN ID:
    aca-1987

Quote Originally Posted by AleksaVP View Post
    Nije zanimljivo kada je sve u redu, mora imati neka stvar koja pravi problem..
    Haha. U pravu si brate.

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Od Ronalda neće moći da se živi sledeće nedelje. Forma ide na A, biće ga i u levelu 1, glavom će da daje sa pola terena...samo ga ja nemam u myClub.
    A Tadića niđe, čak ni u Featured Players... ;-)

E da...Tadić bi mi dobro došao za lvl 3 i 4. Igračina.
    Valjda će biti u featured do kraja sezone..A za pes 2020 da ga napucaju na 90 ovr

I sad sam zvanično pay-to-win noob:

PSN ID:
    aca-1987

Quote Originally Posted by real022 View Post
    E da...Tadić bi mi dobro došao za lvl 3 i 4. Igračina.
    Valjda će biti u featured do kraja sezone..A za pes 2020 da ga napucaju na 90 ovr

I sad sam zvanično pay-to-win noob:
    Tadic je bio u featured players. I to skoro kao the players of the week. Mozda pre nekih mesec dana.

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Jel moze neko da mi pomogne oko otvaranja porta na ruteru, ko ima iskustva sa tim *****ancijama. U pitanju je Cisco EPC 3925. Posto sam kontaktirao Japance, i oni su mi vratili sa odgvorom da moram da otvorim UDP port 5730.

Ljudi mojji u kakvoj mi lopovskoj drzavi zivimo. SBB mi sam kaze e NAT-ovani ste ali taj problem mozete resiti samo ako kupite staticku IP adresu za 600 dinara mesecno jer mi odavde ne mozemo nista, ili kazu cekajte da vam se dinamicka automatski promeni. Poceo sam da pretim tuzbama i losim publicitetom pa cemo videti ko ce dalje da dogura.

12. The Following User Says Thank You to grobare For This Useful Post:

14. The Following User Says Thank You to Narednik73 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Dobio sam iz prve online win strike, zahvaljujući skorašnjem pojačanju
    Dve utakmice relativno lagano, a treća protiv tima sa 65 TS i protivnik oko 500 rejting, jedva, ali jedva...
    2-0 na kraju i to u produžetku.

Ostalo mi još jednom da okrenem Featured, valjda će Tadić da dodje.

Quote Originally Posted by Narednik73 View Post
    Ja bih stavio rezervnog golmana ako imaš, za svaki slučaj. Umesto Reusa.
    Ne znam napamet jel Leno u A formi, ako jeste onda i ne mora.
    Ja stavim isto Mesija na SS, da bi ovr eto bio veći, ali realno bolje radi kao krilo - rwf, kod Gvardiole.
    Uglavnom onda bude dalje od beka koji ga eventualno čuva i ima više vremena i prostora za dribling.

16. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Jel moze neko da mi pomogne oko otvaranja porta na ruteru, ko ima iskustva sa tim *****ancijama. U pitanju je Cisco EPC 3925. Posto sam kontaktirao Japance, i oni su mi vratili sa odgvorom da moram da otvorim UDP port 5730.
    U pretrazivac(Google Chrome recimo) uneses 192.168.1.1.Onda uneses user I lozinku,koja ti je verovatno admin I jedno i drugo polje. Kada se ulogujes trazis Advanced setup,ili Forwarding ili Port Forwarding. Ta opcija za UDP ti se nalazi pod "Protokol" ili nesto tome slicno. Za ip-adresu ides na Run,kucas cmd,pa kada se otvori command prompt kucas ipconfig. Ip adresa ce ti verovatno ovako nekako da izgleda 192.168.1.4. I to ces da unese u browser u polje Local ip address ili tako nesto. Za razlicite tipove rutera su sve ove stranice razlicite,zato sam ti pisao ovako,da probas po nekom smislu da nadjes. Uglavnom za polja za koja nisi siguran sta treba a nisu obavezna,mozes da ostavis prazno.
    Pre nego se odlucis da otvoris portove i ostavis Ih tako,ukucaj malo po guglu koja je I losa strana da ostanu portovi otvoreni,i zasto firewall kontrolise sav odlazni i dolazni saobracaj.
      Spoiler:

U čemu je fora sa team spirit, svi sad igraju sa niskim spiritom, kao da je bolje imati 50-70 nego 99.

Quote Originally Posted by Alexis90_ View Post
    U čemu je fora sa team spirit, svi sad igraju sa niskim spiritom, kao da je bolje imati 50-70 nego 99.
    Pa kao...vidi se da se moji ponašaju pijano kad igram protiv nekog sa 65-70 TS...Ali sa druge strane, ja ubacim samo jednog igrača sa npr 85 TS u ekipu sa 99 i odmah problemi. Ima tu nešto, ali relativno je. U online competition danas, baš je navlačilo za čoveka sa 65 ts...A nekad ide kao kroz sir. Najbolje da probaš jedno 10 utakmica, pa javi kako je

Amateur Narednik73's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Pa nesto mi Ronaldo slabo igra na toj poziciji.....stavio sam Messija na SS tu je 99,desno Salah ili Mbappe...a levo Ronaldo..sa sredinom nemam problema kao i odbranom,,od golmana imam Tolda i Barsinog golmana i Lena....i pored takvog jakog tima ako ne dam prvi gol a ispromasujem se obavezano primim dva gola i to ne iz akcije vec iz gluposti neke,,,na odbijenu loptu..golman ispusti udje.....katastrofa..imao sam pobede i rejting 700 sada opet pao na 620 a sinoc sam jurio tri pobede za redom za otvaranje onih tri igrača samo sam jednom pobedio a 5 poraza zaredjao i to od lošijih protivnika koji eto tako daju glupe golove i onada jurnjava pa primis drugi..pa juriš pa treći.....pa onda te uhvati nervoza i ide još gore

Default Re: Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Narednik73 View Post
    Pa nesto mi Ronaldo slabo igra na toj poziciji.....stavio sam Messija na SS tu je 99,desno Salah ili Mbappe...a levo Ronaldo..sa sredinom nemam problema kao i odbranom,,od golmana imam Tolda i Barsinog golmana i Lena....i pored takvog jakog tima ako ne dam prvi gol a ispromasujem se obavezano primim dva gola i to ne iz akcije vec iz gluposti neke,,,na odbijenu loptu..golman ispusti udje.....katastrofa..imao sam pobede i rejting 700 sada opet pao na 620 a sinoc sam jurio tri pobede za redom za otvaranje onih tri igrača samo sam jednom pobedio a 5 poraza zaredjao i to od lošijih protivnika koji eto tako daju glupe golove i onada jurnjava pa primis drugi..pa juriš pa treći.....pa onda te uhvati nervoza i ide još gore
    Ne vredi se nervirati (mada je u Pesu to standard, pobeđivao ili gubio). Koncentracija je presudna na kraju.
    Najbolje ide kada uspem da ne doživljavam svaki primljen gol kao ličnu uvredu Čim krenem da p.izdim, uglavnom kreću porazi. Zaboravim na izmenu, promenu taktike,ne primećujem rupe u odbrani itd.

Ronaldo je (u Pesu) bolji kao CF od Suareza..korisniji.
    Mislim, može sve da se odigra, ali mnogo je bolja situacija gde ide centaršut na Ronalda, nego na Suareza. A centaršut uvek vadi iz problema kada ništa drugo ne ide.

Mada sa njima dvojicom je idealna neka taktika gde su obojica CF.

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    U pretrazivac(Google Chrome recimo) uneses 192.168.1.1.Onda uneses user I lozinku,koja ti je verovatno admin I jedno i drugo polje. Kada se ulogujes trazis Advanced setup,ili Forwarding ili Port Forwarding. Ta opcija za UDP ti se nalazi pod "Protokol" ili nesto tome slicno. Za ip-adresu ides na Run,kucas cmd,pa kada se otvori command prompt kucas ipconfig. Ip adresa ce ti verovatno ovako nekako da izgleda 192.168.1.4. I to ces da unese u browser u polje Local ip address ili tako nesto. Za razlicite tipove rutera su sve ove stranice razlicite,zato sam ti pisao ovako,da probas po nekom smislu da nadjes. Uglavnom za polja za koja nisi siguran sta treba a nisu obavezna,mozes da ostavis prazno.
    Pre nego se odlucis da otvoris portove i ostavis Ih tako,ukucaj malo po guglu koja je I losa strana da ostanu portovi otvoreni,i zasto firewall kontrolise sav odlazni i dolazni saobracaj.
      Spoiler:

hvala, videce mi ovi iz Avcoma da se nakace preko teamviewera da pogledaju podesavanja rutera i da mi odrade forwarding ako je potrebno.

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    A Tadića niđe, čak ni u Featured Players... ;-)
    Ја сам извукао Тадића(85 црна)пре пар дана,има га

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

Drugari sta je ovo sa igrom od poslednjeg update-a, igras se bukvalno usporila skroz, igraci kao da su na drogama, totalna konfuzija, sudaranje i jednostavno nemoguce igrati pas igru, ne mogu na x da se pogode na 5m bukvalno, kapiram da je mozda do mog neta ali probao danas sa burazerom iscupao kabal, skinuo konzolu da nema net i opet isto, sve zivo sam probao i obrisao edit i sistem file na ps4, bukvalno igra je otisla u pm, jesam li jedini ili ima jos ljudi koji imaju taj problem???

25. The Following 2 Users Say Thank You to Vuk_PFC For This Useful Post:

Desilo mi se u par utakmica danas..Saigrač ide u mene, bukvalno se zalepio. Drugom prilikom levo krilo ničim izazvano čuva sredinu..Ali to sve, u možda četiri od 20 koliko sam danas odigrao. Ostalo sve normalno.

Neymar, Batigol i PS