Page 175 of 175 FirstFirst ... 75125165173174175
Results 3,481 to 3,490 of 3490

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Meni u zadnjih nedelju dana radi previše sporo. Spao sam sa 850 na 750.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

2. The Following User Says Thank You to Tony9 For This Useful Post:

Smejurija.

Protivnički timovi su na Legend, moj tim na prolivčina nivou.

Znači apsolutno SVI protivnici danas (10-15 utakmica) - presing kao da ih ima 50000 na terenu.

Rejting 950 ili 160 - isto igraju. Borim se da ostanem na oko 800, ali teško.

AI im sve sam radi, sve zatvara. Ja pas ne mogu da napravim, kad nemam kome. Niti hoće da se otvore moji, krenu napred..ma ništa.

Ako nekako uspem da dodam, onaj koji primi loptu, ode u k.urac. O kontri mogu da sanjam.

Odbrana još i funkcioniše u smislu da će moja biti poslednja lopta (kad igram protiv slabijih igrača).
    Znači on šalje trougao sa svoje polovine prvom do sebe, nema teorije da to zatvorim, presečem, a iz aviona se vidi šta treba da uradim.

Jedan, drugi, treći trougao napred - i kad ide lopta na CF, tu mi je DOZVOLJENO da oduzmem loptu.

Kako neki ljudi sa ISTIM timom i trenerom igraju veselo od starta i sve im stalno isto radi, nemam j.ebenog pojma.

Primetio sam i da su neki ranije solidno rangirani igrači opali dosta. Nadam se da i njih je.be Konamčuga, ne samo mene

Amateur recoba87's Avatar
    PSN ID:
    aca-1987

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Smejurija.

Protivnički timovi su na Legend, moj tim na prolivčina nivou.

Znači apsolutno SVI protivnici danas (10-15 utakmica) - presing kao da ih ima 50000 na terenu.

Rejting 950 ili 160 - isto igraju. Borim se da ostanem na oko 800, ali teško.

AI im sve sam radi, sve zatvara. Ja pas ne mogu da napravim, kad nemam kome. Niti hoće da se otvore moji, krenu napred..ma ništa.

Ako nekako uspem da dodam, onaj koji primi loptu, ode u k.urac. O kontri mogu da sanjam.

Odbrana još i funkcioniše u smislu da će moja biti poslednja lopta (kad igram protiv slabijih igrača).
    Znači on šalje trougao sa svoje polovine prvom do sebe, nema teorije da to zatvorim, presečem, a iz aviona se vidi šta treba da uradim.

Jedan, drugi, treći trougao napred - i kad ide lopta na CF, tu mi je DOZVOLJENO da oduzmem loptu.

Kako neki ljudi sa ISTIM timom i trenerom igraju veselo od starta i sve im stalno isto radi, nemam j.ebenog pojma.

Primetio sam i da su neki ranije solidno rangirani igrači opali dosta. Nadam se da i njih je.be Konamčuga, ne samo mene
    Isto to se i drugima desava. Ali ovi bolji igraci znaju u cemu je fora i kako da se to resi, samo sto niko nece da kaze. Ili se njima to.ne desava. Svaka cast ovima koji imaju preko 1000 rejting i idu na vise, ali ocito da ima neka fora koja trgne ekipu a mi je ne znamo. Nemoguce da sve nas koji igramo zeza net. Ja promenim i trenera i skoro sve igrace, nabudzim tim spirit i igraci su opet su staticni. Ma mrtvi ljudi. Misaona imenica je dati gol kada tako radi. Padne mi covek od 500 boda ja se koljem sa njim kao da je etorito licno i na kraju uvek izgubim. A dan pre toga covek od 1200 boda ja ga pobedjujem 3:0. Nego ocigledno da se skoro svima desava isto. Meni pada covek koji ima crni acclaim i ima 780 bodova i ne moze pola da predje. Za 90 minuta mi ne sutne na go. Znaci da i njemu ne radi kako treba. Pa protiv etorita da igra pa bi bar jedan sut imao, a kamoli protiv mene. Pre su mi ljudi slali poruke lagger, cheater, ali msm da su do sada skoro svi shvatili konami kvari situaciju. Ne dobijam vise poruke od drugih niti saljem drugima. Lepo me strah da kupim pes 20

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

5. The Following User Says Thank You to recoba87 For This Useful Post:

Beginner Narednik73's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Juče katastrofa..ne znam da li Vama isto ali ja nisam mogao da pobedim 5 utakmica za redom .a prekjuče sam pobedio 9 za redom..o čemu se radi...ovo nije normalno...u odbrani igrač mi drži loptu,,niko ga ne napada i odjednom počinje da isti taj igrač nekontrolisano baguje i koči i lopta dolazi do protivničkog igrača i srećom nije dao čist gol...ceo tim mi bio kao da je radio u rudniku a dan pre toga su leteli i davali golove sa svih pozicija...ne kažem da mora tako svaki put ali ovo juče katastrofa....stignem do rejtinga 700 i onda po pravilu mora da gubim i idem dole......mesec dana i više ja se vrtim u krug...

7. The Following User Says Thank You to Narednik73 For This Useful Post:

Beginner Narednik73's Avatar

Da li je to u glavi pa sam utripovao a da dan pre toga igram ko lud i da gube jaki protivnici 900 ,1000 rejting a da posle toga gubim pet za redom od igrača rejting 600 ili 700....nema logike plus kada im vidim sastav u napadu Embolo...i on bolji od Ronalda i Mesija i drugih....ma daj...i neki Brend..koji je taj igrač...Brend koji mi daje gol bolje nego Mbappe....sastav neki levi igrači a moj Dream Team, što kaže čovek promenio sam i trenera,promenio igrače koji su neraspoloženi i opet to nema veze sa mozgom.....ili ja ne znam da igram.....ili sam lud...

PSN ID:
    aca-1987

Quote Originally Posted by Narednik73 View Post
    Juče katastrofa..ne znam da li Vama isto ali ja nisam mogao da pobedim 5 utakmica za redom .a prekjuče sam pobedio 9 za redom..o čemu se radi...ovo nije normalno...u odbrani igrač mi drži loptu,,niko ga ne napada i odjednom počinje da isti taj igrač nekontrolisano baguje i koči i lopta dolazi do protivničkog igrača i srećom nije dao čist gol...ceo tim mi bio kao da je radio u rudniku a dan pre toga su leteli i davali golove sa svih pozicija...ne kažem da mora tako svaki put ali ovo juče katastrofa....stignem do rejtinga 700 i onda po pravilu mora da gubim i idem dole......mesec dana i više ja se vrtim u krug...
    Isto, isto.

PSN ID:
    aca-1987

Da li je to u glavi pa sam utripovao a da dan pre toga igram ko lud i da gube jaki protivnici 900 ,1000 rejting a da posle toga gubim pet za redom od igrača rejting 600 ili 700....nema logike plus kada im vidim sastav u napadu Embolo...i on bolji od Ronalda i Mesija i drugih....ma daj...i neki Brend..koji je taj igrač...Brend koji mi daje gol bolje nego Mbappe....sastav neki levi igrači a moj Dream Team, što kaže čovek promenio sam i trenera,promenio igrače koji su neraspoloženi i opet to nema veze sa mozgom.....ili ja ne znam da igram.....ili sam lud...
    Ma nije do tebe druze. Ovaj PES je bolestan i to je to. Nekad mozes da pobedis coveka od 1000 i kusur. A nekada ne mozes od 400. Izgleda da to mora tako da bude. Nema drugog objasnjenja. Covek sa rejtingom 400 i ekipa neka leva me namuci kao da igram protiv kepe licno. Ne vredi. Bolestan PES mnogo.

11. The Following User Says Thank You to recoba87 For This Useful Post:

PSN ID:
    aca-1987

Tako i ja isto. Idem do 980-990 pa padnem na 870-880 i tako od izlaska igrice. Ne da mi konami crni acclaim, a odavno sam ga zasluzio. Jbga. Padnu i meni tako jaki protivnici i ja ih pobedjujem i kazem ko sve danas nema 1000 i kusur boda, a nije mi palo na pamet da i mom protivniku koci isto kao i meni cesto. To jest da su mu igraci staticni. Nece pozadi da se brane pa to ti je. A napred vecu sansu da naprave napad imaju deca u vrticu nego moja ekipa.

Izgleda da se PesFan vraća?

Postavili home page, a jedini link vodi na zvanični twiter Konami/Pes-a.

Smišljaju smradovi kako da imaju komunikaciju, forum, a da se ne čuje kritika Da se j.ebu a da im ne uđe.

Bilo bi lepo da vrate sve kako je bilo. Od stranih foruma (na engleskom), sada samo Evoweb, ali tamo ljude ne zanima online. Bukvalno ni reči o myClub ili Divisions.
    Ne znam kako se ne smore protiv kompa više, pa ja neću da odigram čak ni ovaj nedeljni kup kada daju skill trenere ili srebrnu loptu lvl 1. Koji će mi k.urac to.
    Za pozicije ili kad je barem zlatna lopta, i ajde. Dali su jednom legendu na Legend težini, to je bilo ok. Mogli bi još koji put.
    Ovako treba da povraćam od dosade koja se generiše u desetak minuta igre protiv kompa.

I sad sam se setio kako mi je demo bio genijalan na top player-super star. :(

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Ima igra svojih momenata ali mislim da pojedinci ovde preteruju. Bas je igra protiv vas pojedinacno, i namerno navlaci za protivnika. Ajde probajte da posle izgubljene utakmice razmislite sta ste pogresili i kako ste golove primili, najlakse je da se dodje ovde i da se popljuje po skripti i ostalim zajenbacijama. Da se razumemo, ne kazem da toga nema, ali mislim da nema u toj meri u kojoj vi komentarisete. Ovaj fudbal je daleko bolji od 18-ice u svakom smislu,od kvaliteta veze do citera pa sve dalje.

15. The Following User Says Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post: