Page 117 of 117 FirstFirst ... 1767107115116117
Results 2,321 to 2,332 of 2332

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by milos83 View Post
    Drušvo, gde preporučujete da kupim Steam PC key, a da nemam posle problema sa aktivacijom? Kod koji sam kupio na Instant Gaming nisam uspeo da aktiviram (izbacuje grešku za region iako je bio internacionalni ključ).
    Da li mora preko VPN-a da se aktivira? Ako mora, molim vas da me neko uputi.
    Mora da se aktivira preko VPN-a ako aktiviras iz Srbije.
    Evo ti ovde uputstvo
    Steam nalog mora biti pogasen. Proverite da li je pre nego sto krenete sa instalacijom programa. To mozete videti u donjem desnom uglu taskbara (pored sata). Ako je upaljen desni click na njega i pritisnite exit.

Korak 1: Skinite VPN klijent sa sajta ispod
    http://www.flyvpn.com/download

Korak 2: Nakon download-a startujete instalaciju programa. Nakon instalacije startujte program i sacekajte dok napravimo besplatan nalog na koraku 3.

Korak 3: Idite na link ispod i napravite besplatan nalog klikom na "Create an Account".
    http://www.flyvpn.com/freetrial

Korak 4: Sada se mozemo logovati u VPN klijent sa podacima koje smo napravili. Ukucajte Username i Password i logujte se.

Korak 5: Kada se logujete videcete ispred sebe listu servera. Izaberite neki kome je Response zelene boje (Germany, Italy, Britain, France, Turkey) i kliknite na dugme Connect.

Korak 6: Sada kada ste konektovani startujte vas Steam nalog i aktivirajte kljuc. Nakon aktivacije pogasite Steam nalog a zatim se Disconnect-ujte iz VPN klijenta. Nakon toga mozete i deinstalirati VPN klijent jer vam vise nece biti potreban.

Korak 7: Startujte Steam i instalirajte igru.

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Avantura myClub neuspešno završena za ovu sezonu. Taman je izgledalo da stvari idu na bolje, ali ipak je ovde previše živaca potrebno. Reset tima, ćao pozz.

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Ne moj reset team, Batali malo pes do patcha ….
    A da je smece, smece je trenutno ...

4. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Danas sam dobio tipa 7 od 8 meceva ... Bojim se sutra sta ce biti ?

Usporili igru?
    Online Divizije i offline protiv kompa jednu odigrao, baš sporo.
    Kao na -3 game speed.

Da li ima neko dodatno podesavanje. Port forward ili nesto da se poboljsa "failed to connect with oponent" znaci od 10 5 puta mi to izbacuje. Mnogo se ceka game ako se ubace filteri na PC. Moracu da pazarim PS4...

Ako neko ima resenje, hvala unapred.

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Danas sam dobio tipa 7 od 8 meceva ... Bojim se sutra sta ce biti ?
    Kad se logujes da q u isto vreme

20181015230358_1.jpg20181015230402_1.jpg

Razlika između online divisiona i my cluba kod mene, sa time da na my clubu imam ekipu 2x jaču od psga, ali to smeće skriptirano zasigurno neću više nikad upalit niti na ovome pesu a niti u budućnosti

11. The Following 2 Users Say Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Usporili igru?
    Online Divizije i offline protiv kompa jednu odigrao, baš sporo.
    Kao na -3 game speed.
    Ma kakvi, sanjao sam. Leti kao i do sada. 999 mph.

A za myClub je jedini lek reset.

Kad nemam samokontrolu da ne igram nešto što me bukvalno maže fekalijama, lepo resetovao i sad ću da igram R6 Siege, Witchera 3 i 500 drugih igara što su uživanje, a ne maltretiranje u svakom smislu.

Šta se desilo posle prvih stotinak utakmica u myClub, prosto ne znam. Bilo je fino, balansirano, pravi fudbal.
    Npr. od svakog igrača u timu sam znao šta očekujem. Sada to veze nema sa životom.

- Preseo mi myClub.
    - Online divisions sa filterom na pass 1 - i opet bukvalno krkljanac. Samo se čuje tuk.tuk tuk.tuk. tuktuktutuk tuk. šut. I skičanje kad padne gol. Na to se svodi.
    - ML... s.jeban AI, svaki tim identično igra, isto je prebrzo, ajd to i da se smanji game speed. Ali dosadno k'o p.roliv.

Pes 2018 mi sada deluje carski za ovo.
    Jedino domaćinski peč neki možda izvadi situaciju. I to exhibition offline da se igra.

Regular

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Kad nemam samokontrolu da ne igram nešto što me bukvalno maže fekalijama, lepo resetovao i sad ću da igram R6 Siege, Witchera 3 i 500 drugih igara što su uživanje, a ne maltretiranje u svakom smislu.

Šta se desilo posle prvih stotinak utakmica u myClub, prosto ne znam. Bilo je fino, balansirano, pravi fudbal.
    Npr. od svakog igrača u timu sam znao šta očekujem. Sada to veze nema sa životom.

- Preseo mi myClub.
    - Online divisions sa filterom na pass 1 - i opet bukvalno krkljanac. Samo se čuje tuk.tuk tuk.tuk. tuktuktutuk tuk. šut. I skičanje kad padne gol. Na to se svodi.
    - ML... s.jeban AI, svaki tim identično igra, isto je prebrzo, ajd to i da se smanji game speed. Ali dosadno k'o p.roliv.

Jedino domaćinski peč neki možda izvadi situaciju. I to exhibition offline da se igra.
    Da li si probao sa Nesa exe fajlom? Ja ga koristim u kombinaciji sa dt18_x64.cpk new gameplay-om (neki lik moduje ovaj fajl, u nameri da malo priblizi PES2019 realnom fudbalu, i vrlo mu lepo ide), i iskreno fudbal je mnogo bolji. Realniji. AI nije kao robot koji ima 200% precizne pasove, uvek iste akcije, vec vrlo gresi, vrlo raznoliko napada, itd. Ovih kombinacija za cpk fajl ima oko 10ak, i treba da se proba svaki, i vidi sta kome odgovara. Doduse, samo ML, jer to za sada jos ne radi online. Sa ovim ML konacno mogu lepo da igram, i da uzivam, inace sam pre par dana skroz batalio, i onda slucajno naleteo na ovo, i preporodio se.

14. The Following User Says Thank You to darkok For This Useful Post:

- Preseo mi myClub.

Pa vidiš po mojim slikama da imam 50 utakmica pes je vani evo već mjesec i pol... Na dan odigram 2 3 utakmice maksimalno, čekam da ovdje krene liga i to ću igrati opušetno i to je to, ne znam kako netko može na dan odigrati 10+ utakmica, pošarenio bih od živciranja haha. Uzeo baš po izlasku AC: Creed Odyssey i uživancija