Page 10 of 48 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 181 to 200 of 951

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/page/bvb

Борусија Дортмунд раскинула сарадњу са Конамијем пре истека уговора.
    Званично обавештење да се у Пес 2019 неће наћи као тим а ни њихов стадион.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Nema to veze sa njima.
    Ovi su raskinuli ugovor, a još dve godine su imali da ispoštuju, verovatno su tako i platili penale.
    Nije to ništa strašno, po mom mišljenjeu ne moraju uopšte da imaju Borusiju niti bilo koji nemački tim, jer kad nemaju svoju ligu kao Englezi pa makar i pod drugim imenom kluba, onda generalno nema potrebe da budu u igri.
    Ima prazna liga pa se radi preko nje, to što će se raditi jedan ili dva tima više to je smešno.

Ništa značajno time nisu izgubili, a i ovi iz Borusije su slepci ispali.

Кад год изгубе стадион мени је страшно, брате узимаш толике паре а ставиш ми да играм на три стадиона.

5. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    Кад год изгубе стадион мени је страшно, брате узимаш толике паре а ставиш ми да играм на три стадиона.
    3 стадиона, а 2 од та 3 Сан Сиро и Ђузепе Меаца.

7. The Following User Says Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Ja nešto i ne primetim sam stadion, bitnija mi je travnata površina koja bi mogla biti vizuelno bolja. I raznovrsnija.

Sve je nekako kao bilijarski sto...ravna ploča zelena.
    Jeste da i na tv-u skoro izgleda tako, ali draže mi je kad je "šarenije", tj. detaljnije malo.

Mislim da je bio nekad čak i stadion editor u igri, ne sećam se u kom pesu.

Kontam da nije lako napraviti realne stadione i da nemaju licence, ali neke generičke bi mogli nabacati, pa im se promene imena, dodele timovima i eto...

U 13-ici ako se ne varam, a mislim da ne. Ali nije loša ideja, kad već može North London, što ne bi moglo i npr London Arabian stadion npr, ali verovatno im je cimanje to već, a i znaju vrv da će ljudi uraditi to već u nekom momentu.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Pre su imali i neke lažne stadione i editor.Npr. London Royale Stadium je bio Emirejts, ako se ne varam.

Kasno se ukljucujem u temu.
    Ovo za sad sve izgleda lepo i moze samo da se nagadja. Igram i pes i fifu, kad me smori fifa igram pes, kad me smori pes igram fifu, pa predjem na nba xD Sve u svemu i pes i fifa imaju svojih mana, bagova, prednosti, ali obe igre su dobre za igranje. Sto se tice pesa krivo mi je za ove licence, ali boze moj to nije glavna stvar igre, bitno mi je samo da na 19 tici se ne ukopavaju igraci kad izgube loptu ili pogresno dodaju pas i tome slicno. Na pesu bi mogli da iskopiraju fifu sto se tice trave najvise, ne msm na grafiku vec na to recimo kad igras pes, odigras utakmicu 90 minuta trava ista, dok na fifi trava se menja, vidi se da se na njoj igralo, ima tragova i slicno. Nadam se da ce malo da poboljsaju offline deo, jer kad me smori online predjem na off i on me jos brze smori, tipa master ligu, transfere, budzete i sl.
    Sve u svemu pikace se i pes i fifa, nadam se ovaj put malo vise pes nego fifa, ali ajde, cekamo taj avgust!!
    I pitanje jedno da li ce moci da se narucuje pes ovde na forumu kao do sad?

12. The Following User Says Thank You to pravnikzarko For This Useful Post:

Je l ima neki info kad ce system requirements? Mada kontam da ce biti isto kao i za 18

Quote Originally Posted by N1kNejm View Post
    Je l ima neki info kad ce system requirements? Mada kontam da ce biti isto kao i za 18
    Nema , i to vjerovatno nece biti poznato tamo do pred sam izlazak igre ... o PC verziji se uvijek prica tek 10-15 dana prije izlaska manje-vise. Sjecam se jedne godine da je PC verzija vec bila pustena a da nije bio nijedan video ili screenshot, nego smo cekali da neko napokon skine igre i ostalima pokaze kako izgleda.

Sto se tice zahtjeva ja bi ocekivao iste po pitanju procesora i ram memorije, a nesto malo jace po pitanju graficke kartice u odnosu na 2018

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by pravnikzarko View Post
    Kasno se ukljucujem u temu.
    Ovo za sad sve izgleda lepo i moze samo da se nagadja. Igram i pes i fifu, kad me smori fifa igram pes, kad me smori pes igram fifu, pa predjem na nba xD Sve u svemu i pes i fifa imaju svojih mana, bagova, prednosti, ali obe igre su dobre za igranje. Sto se tice pesa krivo mi je za ove licence, ali boze moj to nije glavna stvar igre, bitno mi je samo da na 19 tici se ne ukopavaju igraci kad izgube loptu ili pogresno dodaju pas i tome slicno. Na pesu bi mogli da iskopiraju fifu sto se tice trave najvise, ne msm na grafiku vec na to recimo kad igras pes, odigras utakmicu 90 minuta trava ista, dok na fifi trava se menja, vidi se da se na njoj igralo, ima tragova i slicno. Nadam se da ce malo da poboljsaju offline deo, jer kad me smori online predjem na off i on me jos brze smori, tipa master ligu, transfere, budzete i sl.
    Sve u svemu pikace se i pes i fifa, nadam se ovaj put malo vise pes nego fifa, ali ajde, cekamo taj avgust!!
    I pitanje jedno da li ce moci da se narucuje pes ovde na forumu kao do sad?
    Meni je nešto najsmornije MyClub.Ništa se nije novo dešavalo cele godine.Tu i tamo ubace neke legende i to je to.Smorio me par meseci.Nisam igrao FIFA-u online, ali po onom što sam video FUT je dosta bolje zamišljen od MyCluba.Vidim da će sad PES dodati kartice kao u FIFA-i, nadam se da će biti zanimljivije nego sada.

17. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Meni je nešto najsmornije MyClub.Ništa se nije novo dešavalo cele godine.Tu i tamo ubace neke legende i to je to.Smorio me par meseci.Nisam igrao FIFA-u online, ali po onom što sam video FUT je dosta bolje zamišljen od MyCluba.Vidim da će sad PES dodati kartice kao u FIFA-i, nadam se da će biti zanimljivije nego sada.
    Fifa je fut dosta dobro odradila, ali veruj mi vec duze vreme nema nikakvih promena. Sad msm da ce PES makar na istom nivou a nadam se i bolje da odradi, a i vidim sad nevezano za to, vidim da ce biti mozda nekih promena kod gameplay-a, da ce malo drugacije da bude, sve u svemu jedva cekam... I da samo da igraci nemaju onaj delay sto su pravili do sad, ne vidim poentu toga, ajde izgubis loptu pa zastanes, ali ne vidim zasto bi se ukopalo jos igraca oko tebe ili kad pogresis pas isto tako, msm da je to mozda najveca mana gameplay-a ali opet ima podeljenih misljenja, neko kaze da je to dobro, neko ne..

19. The Following User Says Thank You to pravnikzarko For This Useful Post:

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Ljudi, ako moze mala pomoc i savet... Malo je mozda off topic, ali je vezano za PES na PS4, kako god, tako da...

Cekam preorder na UK account-u gde sam porucio igru, ali bih da igram na mom primarnom US account-u. Da li ce me u tom slucaju povezivati online sa Brazilcima, Argentincima, Amerima, i svima ostalima koji imaju US verziju, ili ce me kaciti sa Evropljanima, jer je igra kupljena na UK nalogu, bez obzira na to sto igram sa US naloga?

Unapred hvala na odgovoru.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Igra ti je svakako vezana za UK nalog ali ti je isto tako vezana za konzolu. Ti na konzoli možeš imati 16 naloga. Samo ćeš na US nalogu da odeš u "Library" i da nađeš samu igru među svim igrama koje su ti ili instalirane na konzoli ili su ti u digitalnoj verziji kupljene. Tu samo pokreneš instalaciju na US nalogu i trebalo bi sve da radi kako treba!

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Šalke će biti u PES 2019

23. The Following 8 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

Поправили се експресно.

lijepo izgleda ... ali podsjeti me zasto KONAMI podlogu (travu) ne napravi manje perfektnom u igri, da je na nekim stadinima ponekad u losijem stanju - da se vidi zemlja. Kada je uvijek perfektno nije zanimljivo

Da li je moguce da je BvB odlucio otkazati ugovor zato jer Konami za partnera uzima i njihovog najljuceg rivala ? ?

https://twitter.com/BVB/status/1003186084489121792

Page 10 of 48 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast