Page 9 of 48 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 161 to 180 of 951

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by MaErAkLoIJA View Post
    To se razvuce pa milion pečeva pa online ne moze sa pečom jer ne mozes da nadjes protivnika i sve u krug godinama.
    Svaki iole normalan patch ima switch za online i offline, uglavnom se taj problem sa nalazenjem protivnika desava kod peceva koji cackaju bazu za online, sto je i sasvim normalno. Isto kao sto je normalno da ne mozes da igras online na stadionu koji si naknadno dodao preko nekog patcha.

Nije mi jasno zasto desetine i desetine ljudi rasipa vreme i energiju praveci svoj peč i svi oni 80% moraju isto da preprave a 20% su te razlike uglavnom u ligama. Verovatno da tako treba a mozda niko nije ni pokusao da ih okupi.
    Opet jedna skroz normalna situacija. Isto kao i u svakom poslu i ovde postoji konkurencija izmedju timova, niko ne radi isto, svako ima svoj stil dresova, faca, grafike i ostalih stvari koje se naknadno rade. Opet, ne kazem da niko ne saradjuje, imas tu dosta edit timova koji medjusobno razmenjuju fajlove.

2. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Peč resava stvar ali ako lepo daju alat i da se izbaci odmah a ne posle dve, tri nedelje 70% pa posle mesec i nesto jos samo malo kompletan i do Nove godine imamo kompletan peč.
    To od Japanaca nećeš doživeti, Bethesda je to odradila brutalno, pa im igra stara 7 godina izgleda fenomenalno.

4. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Konami ima i rizik od tuzbe jer ohrabljuju nelicencirane igrace/klubove, dok ovako uvijek mogu reci moderi nadju nacin.

6. The Following 2 Users Say Thank You to Kradac For This Useful Post:

@MaErAkLoIJA

Lepe želje.
    Mada nisam optimista da će išta od toga biti.

- myClub ide linijom mobilnih kazino igara, sa normalnim Pesom neće veze biti. Svaka deseta utakmica liči na nešto, sve ostalo je skript/hendikep/boost fest.

- Ubrzanje menija...kažu novi je endžin valjda, pa možda i bude nešto.

- Menjanje taktike sa vidnim uticajem na utakmicu je deo Pesa oduvek, meni lično ne smeta trenutni sistem i gameplay. Ali očekujem barem da ispoštuju najavljenu mogućnost izmene bez pauziranja.

- Čitera će uvek biti, ne nadam se nekom poboljšanju.

- Za pes 2019 samo neki osnovni option file - dresovi, imena i ništa više. Meni je za Online Divisions dovoljno.

Konami generalno kulira zajednicu kao da ne postoji, ne samo za Pes.

A kakve su vijesti i koji su vam izvori vijesti za novi engine za PES 2020 .... to je ogroman korak, mozda ce znaciti kraj/novi pocetak PES-a .... sjetimo se prelaza sa 2013 na 2014

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Svaki iole normalan patch ima switch za online i offline, uglavnom se taj problem sa nalazenjem protivnika desava kod peceva koji cackaju bazu za online, sto je i sasvim normalno. Isto kao sto je normalno da ne mozes da igras online na stadionu koji si naknadno dodao preko nekog patcha.

Opet jedna skroz normalna situacija. Isto kao i u svakom poslu i ovde postoji konkurencija izmedju timova, niko ne radi isto, svako ima svoj stil dresova, faca, grafike i ostalih stvari koje se naknadno rade. Opet, ne kazem da niko ne saradjuje, imas tu dosta edit timova koji medjusobno razmenjuju fajlove.
    Nisi razumeo ocigledno. Svaki peč ima za online i offline mod ali u tekstu sam napisao da se ne ponavljam ali ukratko pes da izbaci alat, da se napravi univerzalni peč tj osnovni koji bi sadrzao samo promenu imena timova, igraca, stadiona, trenera koji su u originalnom pesu i da se na taj osnovni peč posle nadogradjuju PTE, Galaxy, Smoke i drugi. Tada bi svi koji koriste pečeve bar ove najkoriscenije mogli da igraju online sa osnovnim pečom. Ovako online radi 100% na cist pes ne pečovan a sa bilo kojim pečom radi samo ako se poklope pečevi. PTE ima online, ofline i default. Default je cist pes a pretpostavljam online da su samo ispravljena imena klubova ili igraca. Nisam siguran to vi najbolje znate.

Za ovo drugo sto kazes da je normalna situacija... Pa meni bas nije normalna. Kazes u svakom poslu postoji konkurencija... Konkurencija za sta? Da li je novac u igri pa konkurisu jedni drugima? Svako od ovih koji prave pečeve moraju prvo da odrade promenu postojecih klubova, trenera, igraca, stadiona i ostalog. Upravo taj posao je dupliran tj. multipliciran... Taj posao ako se podeli po recimo ligama i svaki tim odradi svoj deo posla po nekom dogovorennom kriterijumu onda bi taj osnovni peč izasao jako brzo. Naravno jos brze sa alatom. Posle svako neka dodaje sta zeli u offline modu. Ako se dogovori kriterijum onda ne bi trebalo da bude vecih odstupanja u pravljenju nnpr. dresova ali ako je ovo nemoguce opet nece biti ni tako lose ako recimo smoke, pte i galaxy naprave po dve lige u svom stilu. Posle svako preradi po svome za offline mod i to je to.

Ovo sto kazete da Pes nece da ohrabruje zajednicu zbog straha od tuzbe ima tezinu ako to javno radi. Ovako ako pusti u etar neki alat to ne mora odmah da znaci da je njihov. Ne znam da li je bilo ranije pokusaja udruzivanja pes zajednice i recimo njihovo zajednicko delovanje u ovom pravcu. Mozda bi ako se udruze u spravljanju osnovnog peča mogli da predstave svoju ideju konamiju i da pokusaju da se dogovore da im ovi nekako dostave alat. Znaci nije jedan tim od desetak entuzijasta vec tri, cetiri najvece grupe koje prave najkoriscennije pečeve. Verujem da niko nije imun na pare i da je samo problem u rasulu koje trenutno vlada u zajednici. Kada bi to sve imalo glavu i rep mozda bi imalo i neku vecu tezinnu pred konamijem.
    Ne znam kako je bilo ranije ali cini mi se da je bio jedan peč pre par godina koji je bio mnogo dobar i evo vec duze vreme ga nema. Sad mi nesto prolazi kroz glavu ali nikako ne mogu da se setim kako se zvase. Verujem da znate na koji mislim? Secam se da nista drugo nisam gledao sem tog peča i po difoltu znam da je najbolji... Da li su oni imali alat ili je bila velika grupa ne znnam ali znam da su dosta dobro i brzo odradjivali posao.

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Za ovo drugo sto kazes da je normalna situacija... Pa meni bas nije normalna. Kazes u svakom poslu postoji konkurencija... Konkurencija za sta? Da li je novac u igri pa konkurisu jedni drugima? Svako od ovih koji prave pečeve moraju prvo da odrade promenu postojecih klubova, trenera, igraca, stadiona i ostalog. Upravo taj posao je dupliran tj. multipliciran... Taj posao ako se podeli po recimo ligama i svaki tim odradi svoj deo posla po nekom dogovorennom kriterijumu onda bi taj osnovni peč izasao jako brzo. Naravno jos brze sa alatom. Posle svako neka dodaje sta zeli u offline modu. Ako se dogovori kriterijum onda ne bi trebalo da bude vecih odstupanja u pravljenju nnpr. dresova ali ako je ovo nemoguce opet nece biti ni tako lose ako recimo smoke, pte i galaxy naprave po dve lige u svom stilu. Posle svako preradi po svome za offline mod i to je to.
    Slobodno mogu da ti kazem da je novac u igri kad stignes do nekog stadijuma u editu.

A za ovo ostalo ja ti kazem kako je. Ocigledno se nisi bavio nekim editom pa ne znas kako to funkcionise ali to sto ti pokusavas da objasnis ne pije vodu, niti ce

12. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

14. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Samo gameplay da bude kako treba ,da uzivamo a ostalo je manje bitno

16. The Following User Says Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Slobodno mogu da ti kazem da je novac u igri kad stignes do nekog stadijuma u editu.

A za ovo ostalo ja ti kazem kako je. Ocigledno se nisi bavio nekim editom pa ne znas kako to funkcionise ali to sto ti pokusavas da objasnis ne pije vodu, niti ce
    Steta ...
    Ne bavim se editom nego komentarisemo sta bi bilo dobro promeniti pa cisto razmisljam na glas. Kako se bese zvao peč koji je bio jedan od najboljih 2012, 2013 ne secam se da li je i za 2014 bio ?

PESedit, isto kao danas PTE.
    I bio je peč samo sa licencama i dresovima, a kasnije se skidalo sve ostalo da bi dobio utisak da igraš neki peč.
    A to da se ujedine timovi je nerealno, previše je to ljudi, a engleski govori mali broj njih, Turci i slični pogotovo.
    Neće niko da glumi prevodioca tu i gleda u pasulj šta je neko hteo da kaže.
    Uostalom i filozofije editovanja se razlikuju, previše ljudi sa bi se objedinilo to nekako.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

20. The Following 4 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Ide to još dole sa cenom.

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Nadam se nekom demu za pc ili beta verziji kao prosle godine

Hocu da kupim Pes2019 za PS4. Je l moze neko da me posavetuje gde da kupim, vidim da pisete onekom preeorderu, pretpostavljam da tu moze da se prodje jeftinije ali mi nije jasno da li tako kupujes disk ili samo preko naloga? Nikada nisam imao iskustva sa ovim, pa ako neko moze da mi pomogbe bio bih mu zahvalan.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Ovo je pre-order za PC, i samo key dobijas,nema diska. Naravno da je key jeftiniji.

25. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/page/bvb

Борусија Дортмунд раскинула сарадњу са Конамијем пре истека уговора.
    Званично обавештење да се у Пес 2019 неће наћи као тим а ни њихов стадион.

KONAMI will not include Borussia Dortmund’s logos, players, stadium and other features in “PRO EVOLUTION SOCCER 2019”.
    Читајући ово капирам да постоји простор да буде са измишљеним именом, логом и погрешним именима играча.
    Генерално ми је криво што још од ПЕС 5 нема Бундеслиге, па и нелиценциране.

28. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Izgubili ste jos jednu licencu , nije problem ... stvarno nije problem. Ali OMOGUCITE LAKSE EDITOVANJE IGRE, kao PES 2017 ili oni prije , community ce napraviti/konvertovati/nekako srediti nedostatak licenci.
    Je li moguce da ih neko tuzi zbog modabilnosti igre pa zbog toga otezavaju takve stvari, jer imamo stadion Dortmunda u 18-ci

Page 9 of 48 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast