Page 151 of 151 FirstFirst ... 51101141149150151
Results 3,001 to 3,011 of 3011

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Bez fluida ne vredi igrati fudbal. Samo treba znati namestiti ne sme biti previše razlike u pozicijama igrača na fluidima,da ne bi iz napada u odbranu trčao dijagonalno preko celog terena i da ne ostaju rupe u odbrani/napadu dok menja poziciju.

Za mene je uvek bilo najbolje da ne menjam apsolutno nista. Ne koristim ni advanced podesavanja niti menjam taktiku tokom meca, niti pravim izmene. Ne udjem u taktiku jedan jedini put tokom meca...

99% puta igram sa protivnicima koji menjaju 17 puta stvari tokom meca i cim to vidim znam da me ceka lagani trijumf...Svi koji misle da ce im taktika doneti neki veliki napredak u igri su u zabludi po mom misljenju, uopste nema potrebe da gledate formacije pro igraca, nadjite nesto sto vam lezi a ostale odgovore trazite na terenu. Tu je najveci napredak koji moze da se ostvari.

Nisam neki random igrac pa da pricam bezveze, jeste da vise nemam vremena za PES i nisam dobar ni 50% koliko mogu da budem i koliko sam bio na nekim prethodnim verzijama igre ali i na 19 se nosim sa pro igracima bez ikakvih problema i uglavnom ih dobijam, tako da ako vam nesto znaci moj savet, on je da se ne opterecujete previse taktikom i naucite da menjate stvari na terenu.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Zašto bih igrao 3-4-3 ako mi ta taktika ne leži ili mi se generalno ne sviđa, a po difoltu je određenim timovima?
    Ili 5-4-1?
    Promenim stvari pre utakmice, sačuvam dve formacije i samo učitam zavisno od ekipe koju biram, tačnije od tipa igrača koje ta ekipa poseduje.
    Drugo, igram random pa mi zapadaju utakmice tipa Blekburn-Dortmund.
    Ne igram sa jednom ekipom da bih se prilagođavao jednom sistemu igre, već sa svim ekipama koje mogu da zapadnu pa mi je logičnije da imam dve formacije i prema njima da prilagodim ekipu, a ne da gledam u kupus default formacije, ne igram tako nikad.
    A izmene ne praviš jer je sve default i manje se zamaraju igrači, kad se pojedini raspadnu vidiš kako uspore, zastanu, a to mi ne treba, tako da se sa 99% stvari ne slažem uopšte.
    A što se pro igrača tiče rekoh, želim da vidim kako oni postavljaju igru, ne da kopiram njihove formacije.

Kazem lepo nadjes nesto sto ti lezi prvo... Naravno da neces da igras bilo kojom taktikom...

Koji god tim da uzmem, kakve god igrace da imam, igram mojom taktikom, jednom jedinom, koju sam naravno prvo prilagodio sebi, nisam je random izabrao.

Jedino sam taktiku menjao izmedju data pack 2 i 3 jer mi vise nije bilo to to.

U tom grmu lezi zec... Uzeo PSG ili Colo Colo mogu da igram na vrlo slicnom nivou bez obzira sto su igraci nebo i zemlja, meni se cine manje vise isto. Jedinu bitnu razliku osetim na golmanu.

Naravno ovo se vise odnosi na divizije nego na myclub, tamo su daleko izrazenije razlike izmedju igraca. Ali myclub je arcade igra, prvi put to igram sada na 19, pravi fudbal je na divizijama. Zapravo pravi fudbal je offline, ali ajde sad...

Neke bitne stvari su mi 4-3-3, DMF ispred odbrane, dva CMF-a visoko, u napadu dva SS a sa strane i CF u sredini, levi SS desnjak, desni SS levak mada moze tu i desnjak, to vise gledam jer koristim Advanced shooting. Visoko postavljena odbrana, visok compactness, nizak support level...

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Kad si napisao "apsolutno ništa" nekako mi se podrazumevalo da to bude sve default.

Mislio sam na promene tokom meca, mislim da sam tako i rekao...

Hehehe...svako igra kako misli da treba kao stari iskusni pesivac toplo preporučujem upotrebu fluida naravno advanced tacticts u fulu sa varijacijama u toku igre. Odigrao sam oko 1300partija online sa 50% pobeda i znam šta pričam

Naravno, svako prema sebi... Moja preporuka je svakako usavrsavati se na gameplay-u. Imam svoju taktiku i namećem je protivniku, a on neka se se prilagođava meni, to je moja filozofija.

Zaista nemam 1000 mečeva, nemam vremena za to, ali za koliko imam, skor mi je 92% pobeda na myclub-u.

Kada sam se susretao sa vrhunskim igračima nisam primetio da menjaju mnogo, dok prosečni ulaze u taktiku posle svakog gola, dali ga ili primili. Ja ne menjam čak ni attack/defence level, uvek sam na sredini.

Ne pokušavam da namećem nekome šta valja ni ne valja, samo delim svoje iskustvo i mišljenje.

9. The Following User Says Thank You to Alexis90_ For This Useful Post:

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Znači u myClub si među prvih pet? Treba da ideš na takmičenje da osvojiš pare neke.

Imam 28 godina, posao i novorođenče... Učim i strane jezike trenutno. To je za decu koja žive od roditelja ili za ljude u zemljama gde može da se živi od e-sporta, ja sam mator.

To je procenat od 30-ak mečeva, myclub sam počeo u decembru da igram a dobio sam sina trećeg januara, tako da je moja karijera završena, koliko god voleo PES.

12. The Following 2 Users Say Thank You to Alexis90_ For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Pa dobro, sto se tice menjanja u igri, vidim neko ide iz krajnosti u krajnost, neko menja dosta, neko nikako. Najbolje je valjda nesto izmedju. Ubaciti svezeg igraca umesto mrtvog u 65. minutu ne moze biti lose. Kada vodis, malo spustis igrace, tesko da moze biti lose. Ili vise u napad ako se gubi i malo je do kraja, pa ili si pukovnik ili pokojnik. To je samo trip kad neko kaze "bolje da nisam menjao nista", ako primi gol.
    Glavno jeste u gameplay-u... a osrednjim igracima nije da ne moze pomoci taktika. Cak same izmene igraca u myclub-u mogu da preporode tim.
    Quote Originally Posted by Alexis90_ View Post
    usavrsavati se na gameplay-u. Imam svoju taktiku i namećem je protivniku, a on neka se se prilagođava meni, to je moja filozofija.
    Po tome i po veoma visokom procentu pobeda glavna ti je igra, a ne taktika, kao sto veoma slabom igracu nece mnogo pomoci neka taktika.

14. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post: