Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 141 to 144 of 144

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

realan nedostatak ls u sledecem pesu ce biti samo zbog myclub agenta. Mod kao mod manje vise...

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Pa to će nazvati nešto tipa top 10 igrača ove nedelje ili nešto slično.

3. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Bas fantazirate nakon ovog danas sto su objavili. Svi ste ocekivali ekskluzivne licence za Engleze, Spance, Nemce, a znate i sami da to drzi EA i onda sad kad su objavili 7 novih liga za koje su u mogucnosti da dodaju onda ni to ne valja, vratite nazad LS i LE. Ti LS i LE modovi su godinama unazad isti i ne bi se promenili ni u PES2019 ni u PES2020 ni u PES2025 + istekao ugovor, EA nudi vise para i to je to, Konami nije u mogucnosti da se macuje sa takvom kompanijom i gotovo. Osobno, taj LS mod sam zadnji put igrao mozda u PES2013/14, dok me je to koliko toliko privlacilo. Jeste lepo videti kako tvoj klub recimo dize pehar liga sampiona u ML ili BAL, sta god vec igrali ali valjda je bolje videti da se koliko toliko trude da urade nesto sa tim parama koje su im ostale od tih evropskih licenci jer je moglo da bude i obrnuto, da se izgubi licenca za LS i LE i da se ne doda nijedna liga, a 7 novih liga za sad nije uopste malo. Generalno mozda cu od ovih liga iznad retko kad da izaberem nekog Svajcarca ili Danca ali su mi recimo Rusi i Skoti zanimljive lige tako da je presmesno pricati kako su onda nebitni dresovi, face i ostala grafika samo iz razloga jer je izgubljena licenca za LS i LE, mos misliti. 90% ljudi skipuje te scene vezane za LS ali ce sad da pljuje po Konamiju samo da bi se uklopili u masu iako su svesni da taj mod nije bio nista specijalno predstavljen u igri do sad.

5. The Following 3 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Loša je bila i struktura takmičenja u LŠ i LE.Npr. stave PES United u LE, a ne stave Atletik Bilbao koji je već u igri.Krivo mi je samo za licencu za EP, jer je to jedina UEFA licenca koja je donosila nešto novo.

Što se tiče ovih liga Rusi i Portugalci se kotiraju među najboljim ligama u Evropi, a škotska, danska ili belgijska liga bi mogle možde da se iskoriste za modovanje naše Superlige.Mislim da bi škotska bila za to idealna, jer je sistem lige najsličniji sistemu naše lige.Nisu te nove lige nešto spektakluarno, ali bolje išta nego ništa.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678