Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 321 to 332 of 332

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

2. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

prosle godine sam uzeo preorder za 28e, ove boga mi nema ispod 42-3

Колико је пала цена 2018-ке а колико иста Фифа држи цену а дупло лошији фудбал..

5. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Za Pes ovekivano. Jos novembra prosle godine je izasao Lite. Kome se igraju ostali modovi moze da skine narodnu verziju. Koliko god da je Pes-ov gameplay bolji, Fifa je mnogo zanimljivija za igranje. To je i poenta.

7. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Коста View Post
    Za Pes ovekivano. Jos novembra prosle godine je izasao Lite. Kome se igraju ostali modovi moze da skine narodnu verziju. Koliko god da je Pes-ov gameplay bolji, Fifa je mnogo zanimljivija za igranje. To je i poenta.
    Pa i nije bas zanimljivija, jedino sto fifu cupa sve ove godine je FUT, igra je ideticna iz godine u godinu, cak su poceli da fusare i sa animacijama.

9. The Following 3 Users Say Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Коста View Post
    zanimljiviji modovi != zanimljivija igra za igranje

meni licno je fifa bila odlicna za promenu, bila je zanimljiva. a mislim da sam fifu 14 aktivno i igrao samo. medjutim, fifu 18 kad odigram povremeno sa ortakom, zanimljiva mi je bukvalno 1, max 2 meca i to je to. bar da su taj faktor zadrzali. aj sve ove koji se kunu u fifu da nateras da igraju samo exhibiton sa ortacima, iskljucivo, posle koliko bi batalili igru.

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    zanimljiviji modovi != zanimljivija igra za igranje

meni licno je fifa bila odlicna za promenu, bila je zanimljiva. a mislim da sam fifu 14 aktivno i igrao samo. medjutim, fifu 18 kad odigram povremeno sa ortakom, zanimljiva mi je bukvalno 1, max 2 meca i to je to. bar da su taj faktor zadrzali. aj sve ove koji se kunu u fifu da nateras da igraju samo exhibiton sa ortacima, iskljucivo, posle koliko bi batalili igru.
    ne znam, ja sam igrao do 17ice. Zbog futa najvise i iz razloga sto pes nije bio toliko dobar. Ovaj mi npr lezi po svemu, bolji fudbal, bolje animacije itd. E sad jedino sto ima previse citera i sto je myclub svetlosnim godinama iza futa, a realno je to mod koji treba da te drzi godinu dana. Ako to srede u 19ici onda ce da bude kompletan fudbal. Fifa ima bolje modove definitivno i to je to po meni.

12. The Following 2 Users Say Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

Ja sam fifu igrao do 2004 ke...

Onaj FUT u fifi je teška zaraza da sam igrao od nove godine 6 meseci neprekidno, poprilično navučen a ni u jednom trenutku zbog gejmpleja. To jednostavno nije to tako da velike nade ulažem u pes 2019, vreme je za povratak korenima.

Quote Originally Posted by nikolajecha View Post
    Onaj FUT u fifi je teška zaraza da sam igrao od nove godine 6 meseci neprekidno, poprilično navučen a ni u jednom trenutku zbog gejmpleja. To jednostavno nije to tako da velike nade ulažem u pes 2019, vreme je za povratak korenima.
    pazi pes je na pravom putu definitivno, jer se ljudi vracaju polako od 18ice. Ja sam uzeo npr pes ove godine po prvi put, i uzecu i 19icu kao i par mojih drugara. A npr svi smo igrali fifu 17, e sad jedino ako budu sve usrali sa 19icom ali cini mi se da nece. Jer mi se svidja sve ovo sto sam do sada video. Jedina stvar koja me plasi i koju vidim da ne resavaju godinama je lag cit problem, i koliko citam od ljudi koji vec godinama igraju pes da to datira vec 5godina i meni je iskreno neverovatno da se to nije resilo. Pa npr u fifi u toku utakmici ako ti se aktivira neki program u pozadini tipa viber na kompu i stigne ti poruka, istog trenutka gubis tekmu. Moru utakmica sam tako izgubio jer jednostavno debil zaboravim da pogasim... I to je to, jednostavno a resava problem. Pa ti majstore uzmi i spusti igru pa da vidis...

17. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

19. The Following User Says Thank You to Marecar For This Useful Post:

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617