Page 14 of 139 FirstFirst ... 412131415162464114 ... LastLast
Results 261 to 280 of 2763

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Da li je moguće da još nisu sredili ovaj glupi bag da se igrač nakon izgubljene lopte izgubi u vremenu i prostoru iako ga niko ne dira...
    Na gifovima zapravo izgleda sve u redu.

Ali znam kako to deluje kad igraš..Izgubiš loptu i tvoj igrač je odjednom u tri lepe.
    Još ako si promašio taktiku, ili pes fura momentum na tuđu vodenicu, ceo ****ni tim se raziđe kud koji, treba ti večnost da ih vratiš u normalu.

Reče neko par postova iznad, da bi mogli malo sa smanjiti doživljaj kada se izmeni taktika. Da ne utiče toliko na igru.

Evo ja sad odigrao utakmicu gde lik ima pouključivano sve od advanced. Nešto je iščačkao sa Bolonjom, pa je meni Totenhem kao u. sran.
    Taktika mi je podešena da igram relativno zbijeno napad, i kako onda da su svi razvučeni totalno?

Pobedio sam 3-2, uz puno sreće i sa pet odbrambenih igrača, ali voleo bih da znam šta ti Rumuni nameste, da ne mora ni da igra, sve mu samo radi...(kako izvučem Rumuna ili našeg nekog, znam da sam u problemu)..
    Lepo se vidi kako se moji igrači pomeraju da mu oslobode prostor za pas. Igram FLP, a oni beže nazad??

Onda izlupetam promenu taktike, zanemarim totalno sredinu i slepački krilo-nabac. I kad pobedim, bolje da nisam ni igrao

2. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ne toliko loš meč između slabijih timova, s*re mi se da gledam ove top klasa ekipe.
    Inače je snimak nešto ubrzan.

4. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

6. The Following User Says Thank You to Marecar For This Useful Post:

Regular Elleven 05's Avatar

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post

Ne toliko loš meč između slabijih timova, s*re mi se da gledam ove top klasa ekipe.
    Inače je snimak nešto ubrzan.
    Ili su oni igrali na +2 I meni djeluje da je ubrzan gameplay preko tog videa. Inace ovako izgleda preko ove kamere samo ovaj lik nije navikao da igra preko nje. Mogao bi Konami malo da ubaci koju opciju da se moze da udalji ili podigne malo vise. Nesa je izbacio tool za PES18 da se zoom blokira iz onih uglova i da se podesi kako odgovara kome.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Elleven 05 For This Useful Post:

Da li je moguće da još nisu sredili ovaj glupi bag da se igrač nakon izgubljene lopte izgubi u vremenu i prostoru iako ga niko ne dira...

Primeri 1 i 2:
    https://media.giphy.com/media/3oFzmk...yYla/giphy.gif

Primer 3:
    Posalji im to na twiter.Meni su dosta puta odgovorili.I dosta mojih predloga su vec u igri.

10. The Following User Says Thank You to Dmitrovic For This Useful Post:

Nemoj druže svega ti...

12. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

14. The Following User Says Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

Super Star milancedr's Avatar

juce citam po fejsu i po forumima kako je fifa iznad pesa mnogo, i reko aj da probam demo fifa 2018 na ps4, inace sam poslednji put igrao fifu i to world cup 2006, pa ljudi moji ja stvarno ne znam kako nekome ono moze da bude igrivo??? jeste da grafika izgleda lepo, doterano sve ima licencu ali brt **** ti sve to kad je gameplay previse jadan... koliko god da pesu fale licence, opet ima nesto sto fifa nikad nece moci da kupi.

16. The Following 8 Users Say Thank You to milancedr For This Useful Post:

nesa24 nesa24's Avatar

Licence ili licemerje
    To je stanje odnosa izdavaca prema nama

Zamisli kad bi u Witcheru bilo vaznije da li heroj nosi nove licencirane patike nego bitka da bude tecnija

Svi su u tripu da bi 2K napravio dobar fudbal, što ne mora da znači jer im košarka nije najsjajnija već neko vreme.
    Međutim, niko ne obraća pažnju na to da ni 2K ne bi imao licence i bio u sličnoj situaciji kao i Konami.
    Tri fudbala, super za tržište, ali jedan drži sve licence.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

nesa24 nesa24's Avatar

2k13 je bio pocetak pada
    kao sto je vazno za pes da li je kcej ili kcet tako i za 2k da li je visualconcept ili 2ksports

Nadam se da ce Master Ligu popraviti da bude igriva,ovo do sada je jadno pravo,prelagano dovodjenje igraca jednom rijecu nerealno.

EDIT : Ja ne znam sto su vecina zakukali sa licencama,nikad vise nismo kukali nego sad i to bas kad je fifa uzela Ligu Prvaka Svi znamo da ce biti patcheva i nema brige.Najveci prioritet je gameplay da se fino ispegla i da uzivamo

22. The Following User Says Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Imaš opciju za ML, ne možeš da dovodiš igrače kako hoćeš.

24. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

26. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Quote Originally Posted by Dmitrovic View Post
    Posalji im to na twiter.Meni su dosta puta odgovorili.I dosta mojih predloga su vec u igri.
    Nemam tviter. Pošalji im ti ja bih im i platio kad bi ovo ispravili i ubrzali malo loptu, jer je dodavanje baš sporo. Gledam ovih dana svetsko prvenstvo po ceo dan i upalim pes uveče... dok se lopta dokotrlja do mog igrača, 6 drugih igrača može da preseče pas. To me mnogo nervira. Krenem kontru recimo i moram na trougao da bacim loptu na stranu jer znam da na X lopta ide iza leđa igraču i da gubim loptu automatski. A na trougao je toliko neprecizno i skriptovano - čim pritisnem trougao, automatski odbrambenog protivničkog igrača komp povuče na loptu.

Takođe visoke i poluvisoke lopte. Primetio sam da je očajan prijem tih lopti. Ako moj igrač prvi dotakne loptu, ona mu pobegne 1m ili 10m u zavisnosti od toga koliko je daleko protivnički igrač da bi mogao da je izgubi. A ako je protivnik uzme, moj napadač se samo ušunja između lopte i igrača. Isto tako i kad visoka lopta ide ka gol-aut liniji, nikad igrač neće iz prve da je šutne/centrira/doda. Uvek će da pokuša da je primi, iako ima skalu za pas/šut i nastaviće da trči sa sve loptom u gol-aut. Sve živo sam pokušavao da uradim, ali taj prijem je očajan. Ni R2, ni R3, ni 2x kocka/O/X, ništa ne pomaže da šutne to iz prve. Uvek će ići na prijem.

Nemam tviter. Pošalji im ti ja bih im i platio kad bi ovo ispravili i ubrzali malo loptu, jer je dodavanje baš sporo. Gledam ovih dana svetsko prvenstvo po ceo dan i upalim pes uveče... dok se lopta dokotrlja do mog igrača, 6 drugih igrača može da preseče pas. To me mnogo nervira. Krenem kontru recimo i moram na trougao da bacim loptu na stranu jer znam da na X lopta ide iza leđa igraču i da gubim loptu automatski. A na trougao je toliko neprecizno i skriptovano - čim pritisnem trougao, automatski odbrambenog protivničkog igrača komp povuče na loptu.

Takođe visoke i poluvisoke lopte. Primetio sam da je očajan prijem tih lopti. Ako moj igrač prvi dotakne loptu, ona mu pobegne 1m ili 10m u zavisnosti od toga koliko je daleko protivnički igrač da bi mogao da je izgubi. A ako je protivnik uzme, moj napadač se samo ušunja između lopte i igrača. Isto tako i kad visoka lopta ide ka gol-aut liniji, nikad igrač neće iz prve da je šutne/centrira/doda. Uvek će da pokuša da je primi, iako ima skalu za pas/šut i nastaviće da trči sa sve loptom u gol-aut. Sve živo sam pokušavao da uradim, ali taj prijem je očajan. Ni R2, ni R3, ni 2x kocka/O/X, ništa ne pomaže da šutne to iz prve. Uvek će ići na prijem.
    Poslao sam im oba gifa Ali ovo sve sto si rekao mrzi me da prevodim Otvori nalog Mozda sad nece da ti odgovore posto su zauzeti ali sto posto vide sve poruke

29. The Following User Says Thank You to Dmitrovic For This Useful Post:

Ne znam zasto je ovako bleda grafika, to mi nije jasno, zasto boje izgledaju kao da su se isprale.

https://www.youtube.com/watch?v=ma-HUZfjKZ0

Osvetljenje + razlika između SS sa YouTube i SS iz igre.

32. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Obradovali su nas ... ludi smo za njima :/ .