Page 195 of 195 FirstFirst ... 95145185193194195
Results 3,881 to 3,894 of 3894

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    mArkoNNNi

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Evo ga jos jedan pacijent koji ne voli da gubi...

Jel to nema više igrača preko 1000 na PC-u?

Već 50 utakmica me spaja isključivo sa rejtingom od 350 do 650-700 max.
    Nije da se žalim, ali kako da skupim poene, kad svi imaju tipa od 0 do 25 bodova...

Posle 5 vezanih pobeda, meč mejking uvek traži bukvalno što manji rejting sa što većim procentom pobeda.

Tako da sam za nerešeno sada sišao 5!, a uvek je bilo 4.... Protiv lika koji ima 55% pobeda i 540 rejting, protiv mojih 42% i 850 rejting.
    Ne daj bože da izgubim, idem po 20 dole, a pobeda donosi klasično 3 do 7 gore.

P.ederska matematika konamijeva.

Regular Tolle's Avatar

@real022 Jedina dva igraca preko 1000 protiv kojih sam ikada igrao su Milan_93 (spojio nas jednom) i VladaJ (spojio nas 2-3 puta), za sve ove mesece igranja. Mislim da rejting ne utice na matchmaking jer mene sa trenutnih 1050 i dalje spaja sa igracima od 300-400. Za pobedu dobijem 1-2, za nereseno padam oko 10, za poraz oko 20.

4. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Prošle nedelje sam dosta igrao protiv jačih igrača..Sada neverovatno da ni od 900 neće da me spoji već bukvalno 50 utakmica. Ali najgore mi je što ti sa nižim rejtingom su često baš dobri. U 100 utakmica ima preko 50% pobeda...a rejting 550. Odmah znam da će biti teško

edit>

Au..dugo nisam prs`o s igrom kvalitetno. Pa ja ovde ni auto gol ne umem da dam.

Izvinjavam se Alkatraz ekipi, jbg.

Mislim da u hiljadu utakmica nisam promašio POTPUNO PRAZAN gol, tako da ispuca loptu trista na sat pored gola, kada sam ja pristojno, uz R2 napunio do pola. Ronaldo. Kojeg sam čekao od myClub 2015. P R A Z A N gol. Sa 15-tak metara..ali opet prazan.

U A formi j.ebenoj tirkiznoj i on i Aubameyang.

I sekund posle toga da dobijem gol bagerski (koji i ja koristim, nije da nije) korner, pa pas glavom, pa iz gužve.

Hteo sam alt+f4, ali mislim da bih probio tastaturu i sto komplet, tako da sam (nekako) dao tri auto gola za prekid.

s r y.

Edit 2:

Evo sad pošteno 0-0 odigrali, opet mašim dosta ili golman brani, a jednostavno neću advanced da šutiram..(glupi krug što se iscrtava)..

Zanimljivo kako mi kida živce kad neko koristi bagerske fore, dok npr ja kad to isto radim, onda mi sve ok

Regular Tolle's Avatar

Sta bi tacno bile bagerske fore? Mene nekad optuzuju za to, a pojma nemam sta sam skrivio

95% igre je bag. Kad god ja primim gol npr, to je bag

Šalim se, uglavnom mislim na neke šeme koje nisu bag po defaultu, već praksa koja najbolje radi, jer sve je odbranjivo na kraju.

- Npr poslati Ronalda sa centra napred (kick off) i nabiti lob pas.
    - Bilo kada nabiti lob pas.
    - Korner sa napunjenom skalom do kraja i držati napred (mislim da je to nerfovano sada).
    - Korner, kada se umesto šuta glavom - doda (obično na prvu stativu).
    - Aut takođe. Pas glavom često prolazi.
    - Low cross spam u 16m.
    - Dupli pas do besvesti u petercu (a i bilo gde). Čekanje da se odbrana pogubi i cimne napred, pa lob pas preko, posle duplog pasa..
    - Odvratna (i jedina) formacija za takmičenje, koju je svako pokupio sa YT od Kepe i Etorita.
    - Možda čak i finta fake šut na prvu u 16m bi mogla da se nazove bagerskom forom..

A u stvari...

Jedino taj pas glavom posle kornera (ili auta) je kao neki bag jer previše često prolazi.

Sve ostalo je tako kako je. Ne može se (pogotovo u myClub) očekivati da ljudi ništa od toga ne koriste.

Ja gledam da barem protiv naših ne nabijam taj kick off, ali to je svakako instant šansa.

Po pravilima koja sam video u PES 6 ligi npr, ovo ne bi moglo da se igra uopšte...sve bi bilo zabranjeno

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Jedino taj pas glavom posle kornera (ili auta) je kao neki bag jer previše često prolazi.
    Najgore kod ovoga je to da kad znas sta ce uraditi i dovedes defendera do igraca kojem on nabacuje na prvu stativu da probas izbit glavom, nakon sto on ubaci loptu glupi AI sam prebacuje sa tog igraca kojeg si doveo tu na nekog drugog u petercu, i naravno to je najcesce gol sansa onda. Ovo je potesko braniti na ovaj nacin jer treba bas ubosti sa tajminzima, najefikasnije je manualno sa golmanom presjeci ubacivanje. Ali ima dosadnih likova, svaki korner to forsiraju, a mene je bukvalno stid takav gol dati.

9. The Following 2 Users Say Thank You to erm1n For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    mArkoNNNi

Onaj od 3000+ poena je napisao da je to to od njega sto se tice ovog izdanja pes-a. Vrv se usrao da ce moga guziti, ali bih stvarno voleo da igram protiv njega, da vidim da li zna ista. Mada ako me sreca posluzi, mozda ga i stignem jednog dana. Sad vagam na 870 poena iz 70 tekmi ukupno, a on ima preko 500 odigranih.

Elem, u poslednjih 10 tekmi koje sam odigrao, dva lika su bila iznad 800 poena i jedan je bio izmedju 700-800, ostalo sve sitna buranija...

PS Ako vas spoji sa momo786, nemojte da igrate, jer kasni sve za 2 sekunde i jako je neigrivo.

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

95% igre je bag. Kad god ja primim gol npr, to je bag

Šalim se, uglavnom mislim na neke šeme koje nisu bag po defaultu, već praksa koja najbolje radi, jer sve je odbranjivo na kraju.

- Npr poslati Ronalda sa centra napred (kick off) i nabiti lob pas.
    - Bilo kada nabiti lob pas.
    - Korner sa napunjenom skalom do kraja i držati napred (mislim da je to nerfovano sada).
    - Korner, kada se umesto šuta glavom - doda (obično na prvu stativu).
    - Aut takođe. Pas glavom često prolazi.
    - Low cross spam u 16m.
    - Dupli pas do besvesti u petercu (a i bilo gde). Čekanje da se odbrana pogubi i cimne napred, pa lob pas preko, posle duplog pasa..
    - Odvratna (i jedina) formacija za takmičenje, koju je svako pokupio sa YT od Kepe i Etorita.
    - Možda čak i finta fake šut na prvu u 16m bi mogla da se nazove bagerskom forom..

A u stvari...

Sve ostalo je tako kako je. Ne može se (pogotovo u myClub) očekivati da ljudi ništa od toga ne koriste.

Ja gledam da barem protiv naših ne nabijam taj kick off, ali to je svakako instant šansa.

Po pravilima koja sam video u PES 6 ligi npr, ovo ne bi moglo da se igra uopšte...sve bi bilo zabranjeno
    Najbolje da napravimo ekipe i takltike i onda simulacija pa ko dobije ))))

12. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Evo ga jos jedan pacijent koji ne voli da gubi...

Mislim da postoji posebna tema "Predstavite se", ali nema veze. Dobrodosao na forum!

14. The Following 2 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

10 za redom utakmica lost ranking igraci od 200-1300 mesta u myclubu
    nema sanse da predjem pola, mozda 10%, igraci sami od sebe padaju,ovo prvi put vidim promasuju lopte, odbrana menja poziciju u toku akcije ide u napad,dok napad ide nazad, sve samo od sebe radi
    sut kasni kao i dodavanje 2sekunde moram u napred da stisnem
    kad se pojavi trougao iznad igraca ne mogu da ga mrdam stoji a protivnik igra kolo oko mog statiste
    golman nece da hvata loptu koja ide po zemlji vec je gleda i obilazi oko nje
    10 za redom mi je rekord u gubljenju,danas ni jedan win, nesto zeza posle ovog updaaete.

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by wozdra View Post
    Sta znaci kad smrad sa velikim rejtingom i 300 bodova u myclub stalno zmiga sa pauzom u toku meca?
    Jel on to zna unapred da ce izgubiti?U 80 min gubi 2.0 prekida mec i nikom nista
    To znaci da si ga stisnuo, verovatno poceo da ga punis, on ne moze da predje pola, i kao fora to mu znaci da tekmu vodi skripta. Obicno posle tekme (izgubljene) napise nesto u smislu:

Ma evo slike konverzacije sa jednim takvim pacenikom...

Naravno nisam izdržao da ga prvo ne podj€bem malo za to bolesno pritiskanje pauze.... :-)

Čuj kaže - da nema skripte otkinuo bi me - msm stvarno...

Postavio sam F. Santosa kao rezervnog trenera, pošto nema dovoljan team cost za lvl 5.
    Posle dvadesetak utakmica Team Spirit se smanjuje. Neki igrači koji su imali 99 sada su na 97?
    Takođe je i "familiarity" opao za skoro 20%.

Da li koristi neko rezervnog trenera tako i da li može ponovo da se nabudži TS kako treba?

Regular recoba87's Avatar
    PSN ID:
    acaa87

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Postavio sam F. Santosa kao rezervnog trenera, pošto nema dovoljan team cost za lvl 5.
    Posle dvadesetak utakmica Team Spirit se smanjuje. Neki igrači koji su imali 99 sada su na 97?
    Takođe je i "familiarity" opao za skoro 20%.

Da li koristi neko rezervnog trenera tako i da li može ponovo da se nabudži TS kako treba?
    Ja koristim kao glavnog Simeonea, a Santos mi je na trecoj taktici. Isto se desava i meni. Zato sto je tim prejak da bi ih on vodio. Cak i kao asistent . Jbga.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

19. The Following User Says Thank You to recoba87 For This Useful Post: