Page 123 of 128 FirstFirst ... 2373113121122123124125 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 2559

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Nisam nesto mnogo igrao posle peca, ali utisak mi je da su sjebali golmane? Ocajno se postavljaju i izlecu na 5m i nekako tromo reaguju
    Imao sam 20+ pobeda zaredom u divizijama. Nakon patch-a sam usao u utakmicu i odradio alt+f4 nakon primljenog sestog gola u 35. minutu.

Skripta je trenutno toliko velika, da se vise i ne nerviram nego se smejem na glas jer sam odusevljen kako je nesto toliko namesteno U 80% Slucajeva tacno znam kada primam gol: Moji stoperi krecu da trokiraju, pas iz prve nece da radi, nesto je propustaju, kad god uzmem loptu vraca se protivniku nakon par sekundi, i tako iznova i iznova, neverovatno je. Druga stvar, kick off goal. Boze, poceo sam cak i da stavljam na skroz dole plavo cisto da ne primim gol iz te skripte, i u par navrata ni to ne reaguje, moji igraci kao da zaborave fudbal taj napad. Igram sinoc sa nekim deckom utakmicu, egal 88 minuta. Ja povedem u 88. iz neke glupe akcije. On krene sa pola, stigne do mog kaznenog veoma lako (naravno) Moj Kulibali ima kontrolu nad loptom, ja punim krug da ispuca, i onda, Igrica odredjuje da lopta nije kod mene nego kod Messija i Kulibali nevervatnom brzinom uklizava sa 2 noge i pravi penal umesto ispucavanja Naravno decko daje penal i kraj je 1:1. Ako ne vodite nekih 3:0, niste sigurni do kraja 90' minuta. Morate svaku sansu da iskoristite i to je to

3. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Meni i blaga skripta kida živce, a sad je apsolutno neverovatno.
    Sada se jasno, golim okom vidi "prelivanje" lopte i usporavanje štopera.
    Kick off gol nije bio na početku, (kao ni mnogo drugih debilana), a sad radi punom parom.

Moguće da će se promeniti, jer na svakih pola sata menjaju gameplay i skripte. Može na bolje, ali kod Konamija uvek može i na gore.

Ovo sa skriptama se ispoljava i prilikom igranja 1na1oflajn??? Moram da pitam jer ja sam sa ortacima svih ovih godina igrao pes ali te skripte nisam primetio. Primetim bagove, seme ali da je skriptovano to nisam. Igram demo i to ne primecujem, onlajn sam igrao samo prosle godine ali to nije fudbal i nemam nameru da ga igram vise. Koliko vidim ovde je stvarno potrebna tema za oflajn...

6. The Following User Says Thank You to MaErAkLoIJA For This Useful Post:

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Skripta je trenutno toliko velika, da se vise i ne nerviram nego se smejem na glas jer sam odusevljen kako je nesto toliko namesteno U 80% Slucajeva tacno znam kada primam gol: Moji stoperi krecu da trokiraju, pas iz prve nece da radi, nesto je propustaju, kad god uzmem loptu vraca se protivniku nakon par sekundi, i tako iznova i iznova, neverovatno je. Druga stvar, kick off goal. Boze, poceo sam cak i da stavljam na skroz dole plavo cisto da ne primim gol iz te skripte, i u par navrata ni to ne reaguje, moji igraci kao da zaborave fudbal taj napad. Igram sinoc sa nekim deckom utakmicu, egal 88 minuta. Ja povedem u 88. iz neke glupe akcije. On krene sa pola, stigne do mog kaznenog veoma lako (naravno) Moj Kulibali ima kontrolu nad loptom, ja punim krug da ispuca, i onda, Igrica odredjuje da lopta nije kod mene nego kod Messija i Kulibali nevervatnom brzinom uklizava sa 2 noge i pravi penal umesto ispucavanja Naravno decko daje penal i kraj je 1:1. Ako ne vodite nekih 3:0, niste sigurni do kraja 90' minuta. Morate svaku sansu da iskoristite i to je to
    Taj kick off gol je boljka skoro svakog pesa...

Quote Originally Posted by Admiral_Kolchak View Post
    Taj kick off gol je boljka skoro svakog pesa...
    Nisi mogao da das kick off na demu.

Inace ja svaki dan igram sa ortakom offline.
    Sinoc smo recimo u jednoj tekmi gde sam ja vodio 3:0 I on izjednacio na 3:3 a zatim pobedio sa 4:3 samo u isti glas prokomentarisali " dosta pesa za veceras "
    Skripta je tako radila da ja nisam imao gde da napravim basic pass a on kao da je igrao double gegen. uz to od bilo kakvog kontakta igraci su se valjali po terenu I odbijali od njegove kao od kamen.
    Nije svaki game takav ali nije ni daleko, igramo godinama 1vs1 I razmisljamo da preskocimo nerviranje sa 2019 do nekog patcha.

9. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

"Skripto moja pređi na drugoga"...

11. The Following User Says Thank You to superandrea For This Useful Post:

Kakve partije imam sa Rebu_018, uvek neizvesno dok se ne zavrsi mec

@zhao11253 Shhhh …. naplatio si sve mi dugove, I to sa kamatom gg

14. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Iceshade View Post
    @zhao11253 Shhhh …. naplatio si sve mi dugove, I to sa kamatom gg
    Hahahah, sto je najjace, i mene je danas jedan tako isto odvalio :/

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Cao drugari od skoro igram ovaj novi pes desavaju mi se tako cudne srvati da bi voleo da mi to neko objasni ko ima vise iskustva od mene...naprimer igrao sam pes ligu prosli vikend gde mi se desava da igra skroz drugacije radi nego u my clubu da li neko zna zasto? uopste nmg da se povzem drugo gledam neki igraci me odvale na glupo r2i trougao ja to kada radim uvek lopta ode jako od igraca a nekima to ide top u noge bukvalno da li je to do mene ili ima neka fora?trece desava mi se da mi igra ukoci bukvalno pas ide sporo nmg da se sastavim nedao bog da Mi je lopta kod stopera pa to se gdesi 100 posto ako neko moze da me posavetuje mislim ono iskreno zivce pokida zbog igre neko ce da mislida nisam normalan al to se i drugima desava?valjda Hvala

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Zmaj00 View Post
    Cao drugari od skoro igram ovaj novi pes desavaju mi se tako cudne srvati da bi voleo da mi to neko objasni ko ima vise iskustva od mene...naprimer igrao sam pes ligu prosli vikend gde mi se desava da igra skroz drugacije radi nego u my clubu da li neko zna zasto? uopste nmg da se povzem drugo gledam neki igraci me odvale na glupo r2i trougao ja to kada radim uvek lopta ode jako od igraca a nekima to ide top u noge bukvalno da li je to do mene ili ima neka fora?trece desava mi se da mi igra ukoci bukvalno pas ide sporo nmg da se sastavim nedao bog da Mi je lopta kod stopera pa to se gdesi 100 posto ako neko moze da me posavetuje mislim ono iskreno zivce pokida zbog igre neko ce da mislida nisam normalan al to se i drugima desava?valjda Hvala
    Sve je to normalno. Svima se dešava.

Pes League je đubre, lag je neverovatan jer te povezuje sa Egipćanima i slično, ne vredi gubiti živce.
    MyClub ume biti odličan, ali ako imaš strpljenja za neverovatne stvari. (npr imaš 20 šuteva u okvir gola, protivnik samo jedan i izgubiš 1-0)...
    To usporavanje pasa je uglavnom kad te pritisne u 16. Izbijaj na kocku ili čak manualno. Ako dodaješ umesto izbijanja u 16m, verovatno primaš gol.

Za R2 + trougao nisam primetio ništa drugačije u odnosu na bilo koji pas..Igra ume da ti sama pošalje pas u suprotnom smeru, previše jako ili slabo svejedno..Dešava se random. (ne prečesto, ali se desi).

Evo sad sam izgubio 2 0 od nekog iz bankoka koliko je jadno bacati pare na onako govno od igre kad ne mozes pas da sastavis da li neko moze da mi da link od konamija da njima direktno pisem voleo bi to hvala

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

^ Skini Evoswitcher i neki peč ili option file i igraj offline.
    Classic klubovi uz evoswitcher su vrh.

Takođe myClub je zanimljiv (relativno) i samo protiv kompa da se igra.

Online Divisions su ok, ali isto ume da bude nervoze

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Quote Originally Posted by Zmaj00 View Post
    Evo sad sam izgubio 2 0 od nekog iz bankoka koliko je jadno bacati pare na onako govno od igre kad ne mozes pas da sastavis da li neko moze da mi da link od konamija da njima direktno pisem voleo bi to hvala
    Mislim da su samo tebe čekali da im napišeš utiske i tačno će sad povući pes iz prodaje

21. The Following 10 Users Say Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Pa iskreno nisu to znam i ja al nekamo bi meni bilo lakse

23. The Following User Says Thank You to Zmaj00 For This Useful Post:

Ne znam ima li neko da se sjeca nakon koliko se pes 2018 popravio od dana izlaska, i koliko je apdejtova trebalo da dodje na neki ok nivo,da to isto ocekujemo ove godine.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

drustvo posto sam prvi put uzeo original..da li mozete da mi preporucite neki patch koji radi sa online delom...i da li znate moze li crowd disable sa dema da radi na fullu?
    hvala unapred

@milic Ima li sta bolje kad te neko pokrlja sa ledja 1 na 1 za cist gol na 2 1, i onda dobije crveni i dobijem ga sa 3 2 u nadoknadi. Neprocenjivo. I onda ga jos konami ponovo posalje kod mene na jednu sa autoritetom. Verujem da cita ovo hahahhah Nemoj vise to da radis.

27. The Following 2 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Quote Originally Posted by senkavetra View Post
    @milic Ima li sta bolje kad te neko pokrlja sa ledja 1 na 1 za cist gol na 2 1, i onda dobije crveni i dobijem ga sa 3 2 u nadoknadi. Neprocenjivo. I onda ga jos konami ponovo posalje kod mene na jednu sa autoritetom. Verujem da cita ovo hahahhah Nemoj vise to da radis.
    Igrao sam online divizije pre 2 dana. Vežem 5 pobeda i krenu da mi se množe poeni sa x5. Sve sam igrao sa O. Marseille, a protiv Juve, PSG 2x, Barsa, City. I šesta utakmica protiv nekog fejk profila tipa ''ab129valk21'' i povedem 1:0. On krene da zeza konekciju i do kraja poluvremena prekorene i povede 2:1. Celo drugo poluvreme okej veza, napadam i u 80. min izjednačim. Tad kreće da zeza vezu opet i nekako uspem da razvijem kontru u 90. minutu i on me na 18m od gola sa leđa pokosi, inače bi primio gol. D. Paye uzima loptu i bušne mu mrežu za pobedu 3:2 stisnuo sam pauzu i čekao oko 100 sekundi namerno jer je idiot. Dobijem i tu šestu vezanu.

Sledeća utakmica, drugi lik ali isti tok rezultata s tim da sam promašio slobodnjak jer je ovaj ipak napravio klizeći na nekih 30m od gola i pogodim stativu... ostane 2:2. Sledeća utakmica lik vodi 1:0, izjednačim 1:1 i poslednja akcija isto izlećem 1 na 1 i na 20m mi sa leđa lomi Payea i nema ko da izvede slobodnjak i odbrani mi golman... Popizdeo sam sva 3 puta, kakva go*na mogu biti ljudi to je neverovatno. U offline kad mi neki ortak to uradi obavezno dobije jednu pesnicu u rame jer ipak bitniji je fer plej pre svega.

Šta je najzanimljivije - sva 3 faula su bila za direktni crveni. Samo je prvi dobio žuti karton, ostala dva su nekažnjena..... eeej?!?!?!!

29. The Following User Says Thank You to TONI 4 BLACE For This Useful Post: