Page 122 of 128 FirstFirst ... 2272112120121122123124 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 2559

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Nije se promenio. I ne vredja se Mihael, verujem, za titulu Ramba Amadeusa. Sam je rekao da su neki takvi. I ja znam neke njegove sablone iz auta i slicno, ali nije da i drugi nemaju svoj neki sablon i stil. Moze neko igrati jednostavno, prosto, neko kreativno, raznovrsno, ali je bitno uvaljati gol, a nacin... Svako igra kako ume. Nije rekao da je maestro, nego da je i do nas sto ne usavrsimo neke stvari, i to stoji. Samo slobodno vreme nas zeza.
    Slazem se Iskreno, Online covek i ne moze da primeni neku svoju filozofiju razmisljanja fudbala, offline je vec druga prica. Na Primer, ja volim da igram na posed, sa attacking full backs podesavanjima i kruzenjem oko protivnickog kaznenog prostora, dok ne napravim dupli pas. Bukvalno obozavam da odigram milijardu pasova pre kljucnog. Ali, ajde ti to uradi online sa delay-om i lag inputom Probao sam pre par godina, i nije bilo dobro. Sad samo counter, i cekam svoju priliku, bolje nego da se nerviram

2. The Following 4 Users Say Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Slazem se Iskreno, Online covek i ne moze da primeni neku svoju filozofiju razmisljanja fudbala, offline je vec druga prica. Na Primer, ja volim da igram na posed, sa attacking full backs podesavanjima i kruzenjem oko protivnickog kaznenog prostora, dok ne napravim dupli pas. Bukvalno obozavam da odigram milijardu pasova pre kljucnog. Ali, ajde ti to uradi online sa delay-om i lag inputom Probao sam pre par godina, i nije bilo dobro. Sad samo counter, i cekam svoju priliku, bolje nego da se nerviram
    Uu, bas radim to, muljanje ili kruzenje oko 16 milijardu duplih pasova, ali nije dobro ni meni, a uporan sam kao mazga i tesim se da sam odigrao bolje od nekog bar izmedju sesnaesteraca. Dzabe nekad kad rezultat ne slusa. Counter (imati prostora u kontri) i na proslom i na ovom PES-u bar na tvoju i moju zalost vise prolazi tj. vecu prednost ima nad onima koji se nabiju sa mnogo igraca napred i ostave prostora pozadi. Poceo sam malo opreznije, ali ono, i dalje mi nije nista lepse nego kad stvoris akciju sa 10 pasova, prosta akcija ako prodje prodje sa jednim pasom mi nikad nece biti lepsa, jbg.
    Zato offline... sa drugarima, nema zurbe, imas vremena da stanes, odradis dribling, akciju, igras lepo. I full manual je prava stvar za pravu, smireniju igru. Samo sto se vise igra assisted, a igrati i jedno i drugo - tesko.

4. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Gde mogu da skinem paket sa pravim imenima i grbovima za data pack 2?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Nije se promenio. I ne vredja se Mihael, verujem, za titulu Ramba Amadeusa. Sam je rekao da su neki takvi. I ja znam neke njegove sablone iz auta i slicno, ali nije da i drugi nemaju svoj neki sablon i stil. Moze neko igrati jednostavno, prosto, neko kreativno, raznovrsno, ali je bitno uvaljati gol, a nacin... Svako igra kako ume. Nije rekao da je maestro, nego da je i do nas sto ne usavrsimo neke stvari, i to stoji. Samo slobodno vreme nas zeza.
    Evo u jednom citatu da odgovorim na nekoliko stvari . Prvo, koliko smo mi to Darko odigrali utakmica na ovom PES-u pa ti to znas kako ja igram i da li sam se ili nisam promenio? A nismo ih nesto igrali ni na PES18 .

Drugo, ponovo ne shvatate poentu. zhao11253, prvo ako vec pricas da smo igrali, ostavis nick iz igre, da znam ja i drugi (vrv si i protiv drugih igrao) o kome je rec, a ne da se krijete iza raznih nickova. Ako vec ne koristite isti nick kao u PES-u, stavite ga u potpis i onda svi znaju kako to vi lepo igrate i gradite akcije. Ovako, pojavite se s vemena na vreme, okacite sliku kako ste pobedili nekog sa rejtingom 1000+ i nema vas mesec dana (Ponovo, ne mislim direktno na tebe, niti te napadam). Kod mene nema tajni, Mihael na forumu, Mihael u igri .

Taj post koji sam napisao nije bio napad na bilo koga, vec samo konstatacija. Jednostavno, neko igra da bi uzivao, neko da bi pobedio, neko jer ne zna bolje, a neko pokušava sve i svasta. Svako igra onako kako voli, želi ili zna i to su stvari koje ne treba ni gledati previse. Tu je teren, koji nije bas uvek merilo, ali na kraju, ovo je igra i tako i treba da se gleda. Razlicite su i godine nas koji igramo, vreme ulozeno u igru, nacin razmisljanja, nacin zbog cega se igra uopšte igra....

E sad, klip koji sam okacio, u njemu sam ostavio gol koji je protivnik meni dao i kojim me je izbacio iz kup takmicenja. A ipak, gol je po meni vrhunski i zasluzio je da se pokaze i pohvali. A sve to u smislu da pokazem koliko svi konstantno kukaju na igru (Eto, ja ne kukam previse, a kako neko igra, ne zelim da komentarisem, jer je svako od nas razlicit i daje malo ili vise vremena igri). Poenta je da skoro svi kukaju, a realno, 5 ili 10% njih je odvojilo vreme da nauci nesto novo, i onda konstantno kukaju na sve zivo i za sve im je igra kriva, a niko nikad da pogleda sebe i prizna da se igri nije posvetio onoliko koliko treba. Kada bi sve bilo jednostavnije, neko bi mogao da uzme dzoj u ruke i posle pet minuta da zna sve driblinge i sve stvri bez greske da odradi, sto je tek glupost. Ja igram kako igram, s obzirom koliko vremena trosim direktno na igranje, bolje teško da moze. Ali, sam PES ne mogu da kritikujem previse, jer mu nisam posvetio toliko vremena da naucim druge stvari koje bi sve ucinile dodatno zanimljivom. Eto, i sam Admiral je naveo da je poceo mnogo bolje da igra od kad je prostudirao i uvezbao driblinge i klipove koje je kacio Maremas. Znaci, ulozio je vreme i trud da iskoci iz sablona i proba nesto novo, i isplatilo mu se. Vecina onih koji ovde kukaju, igraju u sablonu, a nisu odvojili dovoljno vremena da unaprede svoju igru. Ne mislim da je gledanje klipa pet minuta dovoljno da bi se unapredila igra. A ako hoces da budes bolji od ostalih, moras i da se iscimas vise, kao i u drugim stvarima u zivotu. Iz tog razloga, postoji i neka pravda u tom golu koji sam primio, a koji je Admiral postigao i izbacio me iz daljeg takmicenja. On se igri vise posvetio, odvojio je vreme da nauci finte, da nauci kako se odredjeni igraci ponasaju i to mu se isplatilo. Kada bi i drugi odvojili vreme da nauce takve finte, verujem da bi i vise uzivali u samoj igri, a to je jedna od poenti koje sam hteo da iznesem.

7. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

@Mihael, znas me, znam te. Mada sugerises da si se promenio, iako znam kako nekoliko godina igras, neka tako bude, nema sablona, izvini virtuoze nisam te prepoznao.

Shvatio sam poentu odavno, nisi morao u mnozini.

Regular Elleven 05's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Bice ovo izgleda dobra sezona igranja pes-a i modinga.. Evo i stadioni jos malo ce poceti da se ubacuju novi. Trenutno likovi rade na Stamford Bridge stadionu i pokusavaju da otklone neke sitnice da bi sve bilo kako treba u igri.

44699212_1874712575970159_5392594214817103872_o.jpg
    44891741_1874712732636810_4945872209638850560_o.jpg

10. The Following User Says Thank You to Elleven 05 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ako sam dobro shvatio, u pitanju je eksport najsličnijeg stadiona u igri i onda dodatna modifikacija da bude što približnije.

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Ako sam dobro shvatio, u pitanju je eksport najsličnijeg stadiona u igri i onda dodatna modifikacija da bude što približnije.
    To je vec uradjeno od modera Hawke koji je slicno nasminkao da izgleda kao Stamford Bridge, a ovo je pravi stadion konverzija iz Pes 2017 ja msm samo ga moraju da prilagode za Pes 2019.
    Pro Evolution Soccer 2019 Super-Resolution 2018.10.26 - 19.57.02.12.jpg

13. The Following 2 Users Say Thank You to Elleven 05 For This Useful Post:

Имају проблем са ТВ фолдером али практично су успели.
    Надам се да ће успети јер уз сидер могла би се поновити 2017-а

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Elleven 05 View Post
    To je vec uradjeno od modera Hawke koji je slicno nasminkao da izgleda kao Stamford Bridge, a ovo je pravi stadion konverzija iz Pes 2017 ja msm samo ga moraju da prilagode za Pes 2019.
    Jedan dan propustim i promašim ovo

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    Имају проблем са ТВ фолдером али практично су успели.
    Надам се да ће успети јер уз сидер могла би се поновити 2017-а
    Uspjeli su sredjen je i tv folder
    Pro Evolution Soccer 2019 Screenshot 2018.10.28 - 06.33.33.16.jpg
    PES2019 2018-10-28 08-45-49-45.jpg

17. The Following User Says Thank You to Elleven 05 For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Jel ima ovih stadiona u online-u???
    Ja ih nisam primetio...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemam pojma, online ne pokrećem ni u bunilu.

20. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

20181026045245_1.jpg

Ovo mi nije bilo priznato kao pogodak, pa sam bas isao pogledati replay, pod hitno VAR u pes :P

Proslo je par dana od poslednjeg apdejta tacnije data pack 2.0 a ne vidim nesto mnogo komentara u vezi poboljsanja gempleja ili suprotno??? Mene zanima najvise gemplej protiv zivog protivnika offline pa ako moze neko jos malo da prokomentarise? Trenutno jos uvek igram demo i planiram polako da kupim igru ali nisam zurio zbog mnogo lose kritike a i taman da izgustiramo drugovi i ja demo. Cena je sada vec prihvatljiva, trenutno moze da se kupi za oko 3000 dinara za pc.

Uzeo sam igru pre tri dana, i posle nekog vremena igranja dema moram da kazem da sam malo razocaran. Demo nije bio savrsen, ali nikako ne mogu da se naviknem na to kako defanzivci sporo reaguju na loptu sada kada sam imam celu igru. Izgubio sam par meceva dok sam se navikao na to... Uopste ne razumem promenu, posle 18-ice promene u defanzivi su mi bas prijale na demu, a ovo mi opet smrdi na 18.

Sve u svemu, generalno dosta promena i ne neophodno na bolje, bar meni licno jer sam morao potpuno da menjam stil igre u odnosu na demo.

Ali moram da se pohvalim da sam dobio MeGustaSrbija ili tako nesto, covek imao samo jedan poraz pre mene na online divisions, tako da nije sve crno

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by Alexis90_ View Post
    Uzeo sam igru pre tri dana, i posle nekog vremena igranja dema moram da kazem da sam malo razocaran. Demo nije bio savrsen, ali nikako ne mogu da se naviknem na to kako defanzivci sporo reaguju na loptu sada kada sam imam celu igru. Izgubio sam par meceva dok sam se navikao na to... Uopste ne razumem promenu, posle 18-ice promene u defanzivi su mi bas prijale na demu, a ovo mi opet smrdi na 18...
    A misliš na ono kao 7 puta klikneš da promeni igrača, sa R, sa desnim analognim i sve ostale kombinacije, da bi na osmi klik promenio na trećeg od onog na kog si 'teo? E pa dobrodošao u PES 2019 :-)

A bilo je toga i na 18, oguglao sam vise, ali na demu su defanzivni igraci mnogo bolje reagovali, pogotovo na neke random odbijene lopte, sada je isprate ocima, naprave jos korak u suptotnom smeru pa se okrenu. Nije ni bilo toliko toga da polecu unapred... I bilo je mnogo bolje izbalanirano sve.

Ne razumem ali mozda sam samo frustriran jer mi je na demu mnogo bolje islo, tamo sam igrao sa Flamengom i nikad nisam izgubio, npr neki Fidrimini koga sam unistio par puta na demu je sad bio mnogo bolji od mene. Mozda dok se uigram malo... Najvise u odbrani imam problema.

Mozda moram na youtube

Meni demo lego ko kec na deset. Vidim da se uglavnom komentarise onlajn. Ne razumem zasto su morali da menjaju nesto sto je dobro mada jos uvek nisam siguran da se te promene odnose na oflajn

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Nisam nesto mnogo igrao posle peca, ali utisak mi je da su sjebali golmane? Ocajno se postavljaju i izlecu na 5m i nekako tromo reaguju