Page 121 of 128 FirstFirst ... 2171111119120121122123 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 2559

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

2. The Following 2 Users Say Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Regular

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Novi stadioni, dve nove lige, solidno izmenjen gjemplej (offline sam testirao), može se reći da je ovo jedan od većih DLC koje je Konami izbacio.
    Mozes da mi kazes kako da aktiviram update? Gde?
    Hvala

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Dodata je nova opcija kod live update-a, da se ocene izjednače za sve igrače.

Korisno za offline..koji god tim da se izabere, jednaki su (sve ocene 80 do 82).

5. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

momci, dodjite na fifu, imamo kurve i belo

7. The Following 5 Users Say Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

9. The Following 3 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

PES 2019 je mnogo gori od PES 2018. Tacka.

11. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    PES 2019 je mnogo gori od PES 2018. Tacka.
    Jeste kad ne znas da igras

13. The Following 2 Users Say Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Ovo sada bolje izgleda ,u offline...usporenije,kao da su pasovi bolji...a mozda i sutevi nisu onako random...ja igram manual ,pa nisam jos siguran za suteve...Ali ovo je bolje ,zadovoljan

Regular

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by bokirivaldo View Post
    Ovo sada bolje izgleda ,u offline...usporenije,kao da su pasovi bolji...a mozda i sutevi nisu onako random...ja igram manual ,pa nisam jos siguran za suteve...Ali ovo je bolje ,zadovoljan
    Potpuno se slazem. Patch je odlican. Imam osecaj da sad igram fudbal, i da se na terenu desava ono sto sam naumio, naravno ne prodje uvek sve, ali to je draz. Za sad mi se patch svidja bas. Sve se slazem sa tobom. Online nisam probao, jer od pocetka imam problem sa online, nesto nece da radi.

Quote Originally Posted by bokirivaldo View Post
    Koji ti je nick na PSN-u @bokirivaldo da te dodam ako si na PS4.

Izvinjavam se sto pisem u temi iz nekog meni nepoznatog razloga ne mogu da saljem privatne poruke na forumu.

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Ali
    Smanjuje i mogućnost dodavanja onde gde ti ciljaš jer su pasovi postali random
    Smanjuje dodavanje u prostor kako ti zamisliš jer uvek gađa iza leđa odbrani i kad treba i kad ne treba.
    Smanjuje golove udarcima glavom gde je svaki udarac glavom slab pa čak i kad je igrač sam kao duh.
    Smanjuje agilnost igrača bespotrebno.
    Smanjuje mogućnost odigravanja brže akcije jer igrači ne umeju da prime i smire običan pas nego uvek prave dodatan dodir.
    Smanjuje mogućnost da se pretrči štoper jer skripta vuče tvog igrača i usporava a štoperu daje turbo ubrzanje.
    Smanjuje ti onaj normalan šprint gde ti animacija pravi dodatan dodir i izgleda da će igrač da se spotakne i na svaka 3 ili 4 normalna koraka postoji neki međukorak gde se gubi to ubrzanje.
    Smanjuje ti mogućnost da kroz dribling prođeš igrača jer svaki dodir lopte sa protivničkim automatski aktivira 'retard skriptu' koja tvog igrača ošamuti i zatetura na tri koraka.
    i mnogo toga drugog.
    Igraj full manual onda.

Steam ID:
    SerbianLoki87

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Dodata je nova opcija kod live update-a, da se ocene izjednače za sve igrače.

Korisno za offline..koji god tim da se izabere, jednaki su (sve ocene 80 do 82).
    Gde se ti ovo nasao prijatelju?

19. The Following 2 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Gde se ti ovo nasao prijatelju?
    Kada se bira ekipa, klik na pečurku (RS ili LS)..pa ima izbor live update on ili off i ovo za ocene

21. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Beginner Princ Stefan's Avatar
    PSN ID:
    Princ_Stefan

I dalje se ne moze vratiti lopta golmanu iz prve kad se krece nova akcija . Kada golman ima loptu na petercu, odigra stoperu i ako je stoper pod pritiskom ne moze da vrati iz prve. Svaki put je primi pa vrati i rizikuje da je izgubi...

23. The Following 3 Users Say Thank You to Princ Stefan For This Useful Post:

Steam ID:
    SerbianLoki87

Hvala,nasao.
      Spoiler:

25. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Nezaustavljivi smo. Inače odigram 1,2 na dan jer mi naraste pritisak ako odigram više

20181025231924_1.jpg

27. The Following User Says Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Ako cemo realno, igra je daleko od savrsene, ali je ponovo odlicna, pogotovo ako je uporedimo sa konkurencijom. Sve stoji od kritika, ali je igriva i dobri igraci znaju to da iskoriste. Igrao sam protiv onih koji driblaju ludacki, igrao sam protiv onih koji prave vrh akcije, a naravno, ima i onih koji u stilu Ramba Amadeusa i njegove pesme rade "jedno te isto". Mislim da je tu mnogo stvari i do nas samih, jer tesko je naleteti na nekoga ko zeli sebe i svoju igru da usavrsi, vec fura jedno te isto i zali se uglavnom na sve ostalo, a ne gleda da postoje mnoge stvari koje kod sebe moze da popravi.

Dokaz da moze da se dribla i da sa solidnim igracima mogu da se sjebu igraci poput Manolasa i Matica pogledajte na sledecem videu. Ovakvi golovi su moguci i verujem da kada se postignu, znace mnogo onome ko ih je dao. Inace, gol je dao protivnik, ja sam ga primio, ali je gol prelep i svaka cast na tome.

Bez uvrede, ali, kao sto sam vec pomenuo pre par nedelja, igrao sam protiv tebe jedanput, mislim da si oko 10 puta pokusao sa strane dva puta krug u kazneni. Tako da ta titula Ramba Amadeusa ide tebi, naravno, mozda si se i promenio od tada

29. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Ono kad je agent Barsa pa daš klincu 300 coins da se igra a on bocne ovo :-) 2 puta Suarez I jedan nabudzeni Messi, Messija već imam ali slabije statistike, a skupljao pare za Barseloninog agenta jes sam Uruguay uzeo 5* za male pare... Inače ovaj nabudženi i obični Messi nisu duplikati??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Dali je neko primijetio, nakon updatea, imam duple kineske klubove, tj full licenc kinesku i plus ona 4 u azijskoj ligi prvaka. Takodje u master ligi nemam mogucnost izbora klubova tajlandske lige.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Bez uvrede, ali, kao sto sam vec pomenuo pre par nedelja, igrao sam protiv tebe jedanput, mislim da si oko 10 puta pokusao sa strane dva puta krug u kazneni. Tako da ta titula Ramba Amadeusa ide tebi, naravno, mozda si se i promenio od tada
    Nije se promenio. I ne vredja se Mihael, verujem, za titulu Ramba Amadeusa. Sam je rekao da su neki takvi. I ja znam neke njegove sablone iz auta i slicno, ali nije da i drugi nemaju svoj neki sablon i stil. Moze neko igrati jednostavno, prosto, neko kreativno, raznovrsno, ali je bitno uvaljati gol, a nacin... Svako igra kako ume. Nije rekao da je maestro, nego da je i do nas sto ne usavrsimo neke stvari, i to stoji. Samo slobodno vreme nas zeza.

33. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post: