Page 116 of 128 FirstFirst ... 1666106114115116117118126 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 2559

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Da li je to myClub ili Online Divisions?

Voleo bih i ja tako, al' biće nikad. U myClub dogurao do 690 u jedno 50-tak utakmica i od tada samo dole...Treneri Klop (stari) i Lopetegui, za druge nemam, a ovi mi ne leže i jbg. Lepo je počelo, al sad samo slabije dobijam, a čim je protiv nekog 800+, to je smešno kako ne mogu ni da ispucam loptu iz 16m...Ali nastavljam dalje, nije tako loš myClub ove godine, koliko god sam kritikovao. Trenutno je mnogo manje skriptovan u odnosu na prošlu godinu.

U Divisions igram Nica, Milan i slično, ako zaređam par poraza PSG i šta je već jako a u formi..Al tu nema rejtinga bez najjačeg tima, a draže mi je da probam do prve div.
    Divisions. MyClub vrlo malo igram, tu sam na nekih 800.

Quote Originally Posted by FilipF View Post
    Sa kog sajta preporucujete da kupim online igru?
    Cdkeys ili instant-gaming

2. The Following 2 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

4. The Following 2 Users Say Thank You to FilipF For This Useful Post:

Regular

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Citao sam forum, nisam nasao, mozda nisam video, pa zato da pitam.
    Igram ML, sve radi, samo kad je utakmica lige sampiona, ekran je crn, nista ne vidim.
    Zna neko sta je problem?

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Kako se igra protiv Simeonea, evo javno molim za pomoc, kako da dam gol nekome ko stoji sa 11 igraca iza lopte ?

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

A evo ja koji igram sa Simeonom se pitam kako da postignem gol kad mi niko ne ide u napad

Iznošenje lopte lagano od noge do noge je nemoguće jer postoji ovaj debilni bug koji svaki prijem lopte nerfuje i uvek ima taj jedan dodir više...

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    A evo ja koji igram sa Simeonom se pitam kako da postignem gol kad mi niko ne ide u napad

Iznošenje lopte lagano od noge do noge je nemoguće jer postoji ovaj debilni bug koji svaki prijem lopte nerfuje i uvek ima taj jedan dodir više...
    Malopre sam igrao protiv nekog decka, imao je dosta slabiji tim od mene, nema sanse da prismrdim kaznenom. 11 igraca iza lopte, prvi napad za njega, bam! Gol. On je samo izbije na krila i uvek ima situaciju 4 na 3 ili na 2. Koristim Lopetegija iz Reala ili kako se vec preziva, counter kroz sredinu sa visokom linijom i agresive odbranom, nemoguce je da kreiram napad da probijem 11 igraca, ali nema sanse. Jedino nesto isforsirano na srecu ili tako nesto. Izgleda da cu morati da stavim Kloppa za rezervnog trenera, ne znam sta drugo da radim. To nije fudbal

Zašto ne koristiš samo Klopa jednostavno.
    Ja imam i jednog i drugog, ne znam koji je gori. Sve mora da se vuče i bori, ništa sami neće..Vratio se na 3-5-2 B. Rogers ali za lvl 3 ipak moram Lopeteguia.
    A u lvl 3 svaka druga partija protiv Sweinguina sa 1400 rejtingom i gubim normalno svaku.

Ja bih igrao hug the sideline..AMF može kod Lopeteguia da se pomeri široko solidno i centering targets, pa ako uspe centaršut jbg.

Ovako su AMF skoro beskorisni jer su daleko od 16m. I CF stoji sam okružen celom odbranom i to je sve s.ranje.

Jedino da driblaš sa amf, ali treba pola sata da se probiješ i onda ako ti Cf kao kod mene baš neće da da gol i da igra uopšte, samo predaš loptu za kontru

Žali bože coina i za Klopa i Lopeteguia.

Ja cupam kosu ponovo sa ovim patchom.
    U pretposlednjem koji je bio kao ovaj sam uspeo da izgubim jedno 15 gejmova za redom.
    U poslednjem pre ovoga sam taman dotakao 700 I sad opet ovo s*anje.
    Ja jednostavno ne umem sa ovim ekstra tachom kod pasa I tacka.
    A uredno me otkinu 300 rated spameri raznih vrsta od kojih se branis 99% posto utakmice I onda carobni 45+ ili 90+ minut daju se golovi ili za nereseno ili pobedu ...

11. The Following User Says Thank You to Iceshade For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Iceshade View Post
    Ja cupam kosu ponovo sa ovim patchom.
    U pretposlednjem koji je bio kao ovaj sam uspeo da izgubim jedno 15 gejmova za redom.
    U poslednjem pre ovoga sam taman dotakao 700 I sad opet ovo s*anje.
    Ja jednostavno ne umem sa ovim ekstra tachom kod pasa I tacka.
    A uredno me otkinu 300 rated spameri raznih vrsta od kojih se branis 99% posto utakmice I onda carobni 45+ ili 90+ minut daju se golovi ili za nereseno ili pobedu ...
    A taj extra dodir se obicno desava u odbrani kada uzmem loptu, i kao poradujem se da mogu da krenem u kontru

13. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Zašto ne koristiš samo Klopa jednostavno.
    Ja imam i jednog i drugog, ne znam koji je gori. Sve mora da se vuče i bori, ništa sami neće..Vratio se na 3-5-2 B. Rogers ali za lvl 3 ipak moram Lopeteguia.
    A u lvl 3 svaka druga partija protiv Sweinguina sa 1400 rejtingom i gubim normalno svaku.

Ja bih igrao hug the sideline..AMF može kod Lopeteguia da se pomeri široko solidno i centering targets, pa ako uspe centaršut jbg.

Ovako su AMF skoro beskorisni jer su daleko od 16m. I CF stoji sam okružen celom odbranom i to je sve s.ranje.

Jedino da driblaš sa amf, ali treba pola sata da se probiješ i onda ako ti Cf kao kod mene baš neće da da gol i da igra uopšte, samo predaš loptu za kontru

Žali bože coina i za Klopa i Lopeteguia.
    Moj Lopetugi nije taj sa amf, nego 4-3-3 sa 3 cmf, ali ja jednog stavim za dmf, i stvarno je dobar trener, mnogo boljem igram sa njim nego ostalim, ali, protiv all out defense timova, bas bas tesko

15. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

A koja fora to s rezervnim trenerima? Nisam igrao myclub puno do ove sezone, mada ni sad ne igram mnogo i nisam uopšte obraćao pažnju šta sa tim rezervnim. Mislim da imam nekog baš baš lošeg trenera kao rezervnog. Možda je do toga?

A koja fora to s rezervnim trenerima? Nisam igrao myclub puno do ove sezone, mada ni sad ne igram mnogo i nisam uopšte obraćao pažnju šta sa tim rezervnim. Mislim da imam nekog baš baš lošeg trenera kao rezervnog. Možda je do toga?
    Fora je da ga ubacis npr. Umesto 2 ili 3 taktike kod glavnog trenera, i onda eto imas kao plan B. Ali mislim da je max TS kod rezervnog 95

Poslato sa SLA-L02 uz pomoć Tapatoka

Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Meni rezervni ima mnogo mali onaj managment skill. Jel to bitno pošto je rezervni?

Beginner kliskinho's Avatar
    PSN ID:
    kliskinho

Ovo je nenormalno - toliko puta da izvlačim ove agente i da ne mogu da dobijem makar zlatnu loptu... Tačno da poludiš i opet u krug.

Igram pes od jos perioda iss-a, ali nikad do sad nisam bio ne precizniji na analogu sto se tice i dodaje i suta. Pogotovo online na ps4. A da ne govorim da u pes league kao da protivnik ima eksplozivnije igrace od mene, ne kontam ove nove formacije ne mogu da povezem pas , a da ne govorim o presingu moj igrac nije dobio loptu tu su vec trojica. Jel moze mala pomoc oko ovoga ?

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Kako se igra protiv Simeonea, evo javno molim za pomoc, kako da dam gol nekome ko stoji sa 11 igraca iza lopte ?
    Protiv Simeonea imas dve opcije.

Prva : Da imas odlicne LB, RB po mogucstvu defanyivne full bekove, na oba stavi defensive i da imas odlicnog DMF ( mora da ima sve uz neizostavnu Interception kartu ) koji su ti stub odbrane protiv Simeonovog kontra napada.

Druga :

maksimalan presing i najagresivniji moguci menadzer sa duplim gegenpresom i sa cetiri brza defanzivca sa defensive na LB RB.

Moj KonamiID je NovakITata mozda smo se i sretali online. Ja volim da igram sa silver timom.

Ako sam pomogao drago mi je.

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Protiv Simeonea imas dve opcije.

Prva : Da imas odlicne LB, RB po mogucstvu defanyivne full bekove, na oba stavi defensive i da imas odlicnog DMF ( mora da ima sve uz neizostavnu Interception kartu ) koji su ti stub odbrane protiv Simeonovog kontra napada.

Druga :

maksimalan presing i najagresivniji moguci menadzer sa duplim gegenpresom i sa cetiri brza defanzivca sa defensive na LB RB.

Moj KonamiID je NovakITata mozda smo se i sretali online. Ja volim da igram sa silver timom.

Ako sam pomogao drago mi je.
    Dap, ti si me i dobio prekljuce ja mislim, ne mogu sa kontrom da uradim nista. Ali, malopre sam igrao protiv rebu018 koji isto koristi Simeonea, i Zapoceo sam mec sa Klopom. Dao sam prvi gol, i onda sam prebacio na Lopetegija koji je na kontri, uspeo sam onda da dam jos jedan gol i to je bio kraj. Hvala za savet svakako, mnogo dobro igras, mogu misliti sta radis sa 5 star Timom.

Meni rezervni ima mnogo mali onaj managment skill. Jel to bitno pošto je rezervni?
    Pazi foru, managment skill ti ceo nosi glavni trener. Sto je veoma dobra stvar, npr: Video si dobrog trenera i oces da ga kupis, ali je managment skill tipa 290 :/ Ti ga uzmes, i stavis ga za rezervnog npr. od Kloppa, koji recimo ima preko 600? Onda i tvoj rezervni ima skill kao Klopp oko 600, samo sto je Team Spirit malkice manji na rezervnom. Isto sam procitao negde, sto vise igras sa rezervnim, pada mu TS ili tako nesto.

Drušvo, gde preporučujete da kupim Steam PC key, a da nemam posle problema sa aktivacijom? Kod koji sam kupio na Instant Gaming nisam uspeo da aktiviram (izbacuje grešku za region iako je bio internacionalni ključ).
    Da li mora preko VPN-a da se aktivira? Ako mora, molim vas da me neko uputi.