Page 112 of 137 FirstFirst ... 1262102110111112113114122 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 2734

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

2. The Following User Says Thank You to mixapirgossi For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Prebačen je u game mod. Uradi to automatski, ali i manuelno namestim, svejedno.

Sve izgleda ok, nema primetnog laga nikakvog, samo na monitoru kao da 99% pravovremeno reagujem, a ovde 10%.

Beginner LunatiKremenko's Avatar
    PSN ID:
    LunatiKremenko

Ljudi, moze li pomoc, nmg ni da igram ovaj turnir zbog ovoga.. Koristim modem od 100gb neta, downkoad 40, upload 10..stvarno je dobar i stabilan, ali mi cesto puca konekcija se serverom..od juce 20ak puta..sce je ok dok igram mec, ali kako se zavrsi ili dok trazi protivnika, pise da je pukao server sa pesom i izadje mi na start menu..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Da sam bar zadovoljan igrom na terenu,pa I da gubim,nebi mi islo na zivce.Ovako, ne mogu da se sastavim ni u jednom delu
    Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    logicno je da cu ovde da se izduvam sto igraci u pesu konstantno prave dodatna 2 dodira nakon napunjenog pasa i slicno,

da odmornog mbapea koji ima prednost 5 koraka stize bez problema stoper dvometras

i po****m im se na menjanje igraca koje i dalje ne mogu da srede, a u fifi sljaka kao podmazano.
    Dodaj na to onaj debilni pas u prostor gde će tvoj igrač uvek i kad treba i kad ne treba da gađa iza leđa štoperima.

Pa dodaj i skriptu gde se sve češće od poslednjeg update-a dešava da čim pritisneš trougao ka špicu on krene korak u nazad ili stane, iako je utrčavao u prostor pre nego što si ga uočio i pritisnuo trougao.

Pa onda dodaj i to da se igrači I DALJE teturaju i zanose nakon izgubljene lopte bez ikakvog kontakta.

Pa dodaj još 300 stvari... kao recimo da su igrači iz osrednjih ekipa nerealno mnogo tromi i spori, itd. itd.

Quote Originally Posted by zhao11253 View Post
    Ljudi ja sam dobio 2000 Coinsa onih, naknadno izgleda
    Takodje...

7. The Following User Says Thank You to donatelo3 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by LunatiKremenko View Post
    Ljudi, moze li pomoc, nmg ni da igram ovaj turnir zbog ovoga.. Koristim modem od 100gb neta, downkoad 40, upload 10..stvarno je dobar i stabilan, ali mi cesto puca konekcija se serverom..od juce 20ak puta..sce je ok dok igram mec, ali kako se zavrsi ili dok trazi protivnika, pise da je pukao server sa pesom i izadje mi na start menu..

Probaj neki drugi LAN kabl?

9. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Quote Originally Posted by donatelo3 View Post
    Takodje...
    Ja dobio samo 10 skill trenera umesto 2k coina.
    Pretpostavljam sto sam igrao svaki dan a sto je tome prethodilo kliktanje na log to server dugme izmedju 2 min I 40 min to izgleda nije imalo veze ...

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Dodaj na to onaj debilni pas u prostor gde će tvoj igrač uvek i kad treba i kad ne treba da gađa iza leđa štoperima.

Pa dodaj i skriptu gde se sve češće od poslednjeg update-a dešava da čim pritisneš trougao ka špicu on krene korak u nazad ili stane, iako je utrčavao u prostor pre nego što si ga uočio i pritisnuo trougao.
    meni je u 2019 najupadljivija situacija gde dodajem jednom igracu sa planom da s njim odmah saljem trougao spicu, a spic krene da trci iza ledja odbrane dok je lopta na pola puta do ovog prvog igraca sto nema apsolutno nikakvog smisla. on je onda uveliko u ofsajdu kad lopta dodje do ovog sto treba da mu doda i ne izlazi iz njega narednih 5 sekundi, a i ako izadje izgubio je momentum.
    skroz neobjasnjivo i sveo bih to na bag, tj. na nesto sto bi MORALO da se popravi jer zaista nema smisla.

12. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Od muke odigrao jednu utakmicu Pes 2018 na profesional. SLS peč. Mnogo dobar osećaj.

Onda opet jednu 2019.

Izgleda da su zaista pasovi prilično zabagovani u 2019.
    I sudaranje saigrača..Često se događa. I stative, barem pet po utakmici.

Ne znam kako u demou ništa od ovoga nisam primetio.

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    demo nema veze sa ful igrom
    A nije da nema.
    Ali se više ne sećam, a ne mogu da uporedim. A i da mogu, šta mi vredi

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Meni je I game mode i PC na TVu za svaki slučaj....

A inače, dva srbina u prvih 10 na PES le ague championship... :-)

17. The Following 3 Users Say Thank You to superandrea For This Useful Post:

Ja uporedo igram demo protiv računara kod kuće i PES 2018 1 na 1, pošto drugar nema novi. Razlika je ogromna, demo je neuporedivo bolji.

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    Meni je I game mode i PC na TVu za svaki slučaj....

A inače, dva srbina u prvih 10 na PES le ague championship... :-)

Nije to nista novo, Kepa i Roksa su i u pes18 bili medju najboljima na svetu. Kepa se po rezultatima plasirao i prosle sezone na zavrsni turnir kao i njih dvojica timski u co-op, ali im je Konami bukvalno zabranio da ucestvuju zato sto su iz Srbije. Ove godine su dobili garancije da ce moci da ucestvuju.

Btw mislim da je ovaj Ettorito aktuelni sampion sveta.

20. The Following 4 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Rio Ferdinand View Post
    Ja uporedo igram demo protiv računara kod kuće i PES 2018 1 na 1, pošto drugar nema novi. Razlika je ogromna, demo je neuporedivo bolji.
    Demo bolji od Pesa 2018 ili 2019?
    Znam da sam se baš primio na demo, a sad dan za danom sve mi gadnija igra...

Nisam igrao nedelju dana jer mi se pokvario monitor. Igra mi trenutno najbolje deluje do sada. Ni prebrzo ni presporo, sa malo izrazenijom kontrolom lopte i dogadjanja na terenu. Mislim da idu u pravcu pravljenja skoro savrsenstva od fudbala. Sa serverima nikakvih problema, i za desetak odigranih partija od juce nijedan jedini citer niti lag u toku meca. Svako ima neko svoje misljenje ali ne razumem toliku kuknjavu. Moje ime u igri Lakids1989, pa nek se javi neko da prokomentarisemo mec ako je igrao sa mnom ili bude igrao.

23. The Following 2 Users Say Thank You to Lakids For This Useful Post:

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Ne radi mi PTE patch online.Zna li neko kako se to resava?

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Demo bolji od Pesa 2018 ili 2019?
    Znam da sam se baš primio na demo, a sad dan za danom sve mi gadnija igra...

Od 2018.
    19 još nisam igrao, ne žurim zbog svih komentara o tome da se gejmplej promenio i lagano igram Monako vs Barselona i Monako vs Liverpul na demu.

26. The Following User Says Thank You to Rio Ferdinand For This Useful Post:

Da li I kako moze da se igra online pes league chanpionship ? U sam meni u igri nema nigde gde bih mogao da se prijavim da igram. Da li ove godine nema ovaj vid takmicenja na pc-u?

juce i danas mi zapadali sve sami profici na pesligi, upload sam cele tekme pa ako nekog zanima evo:

protiv Ettorita (visestrukog svetskog prvaka) dve neresene:
    https://www.youtube.com/watch?v=-nKrb0tdihk
    https://www.youtube.com/watch?v=wSCgd09dcl0

protiv Tiomita (pobednika turnira u Tokiju na proslom pesu i bivseg prvaka francuske) pobeda 4:0
    https://www.youtube.com/watch?v=qikaF7Z-pxU

pobeda protiv Indominatora 5:4 (pro igrac Celtica i sampion Holandije)
    https://www.youtube.com/watch?v=95PHXOb6pMI

pobeda 6:2 i poraz 2:3 protiv Lotfija (pro igrac Monaka i visestruki ucesnik na svetskim turnirima)
    https://www.youtube.com/watch?v=1fnL-wsjq84
    https://www.youtube.com/watch?v=oX6ZL8giO9w

usmakabyle me razbio 3-0 ali taj mec nisam sejvovao

@ivan800
    na ps4 se nalazi u what's on modu ali ne preko mycluba nego klasicno, mada mislim da za pc nema toga ove godine jer pc daje samo jedno mesto u rest of worldu za top 16 fazu i to preko mycluba.
    u nacionalno finale (za nas rest of world) idu 8 igraca iz online championshipa ps4, top 6 iz mycluba ps4, 1 xbox myclub, 1 pc myclub.
    ovde imas pojasnjeno sve: https://pesleague.konami.net/en/nati...ason-1-europe/ a ovde je tabela https://e-football.konami.net/peslea...mpionship_1v1/

za sada smo Roksa i ja manje vise sigurni za top 16 rest of worlda gde ce se igrati knockout i gde ce finalisti ici na svetski turnir. ocekujem jos barem trojicu nasih da se uguraju u top 8 preko championshipa pa da bude sto vise nasih. pa mozda uz malo srece i dvojicu ucesnika dobijemo u decembru.