Page 110 of 138 FirstFirst ... 1060100108109110111112120 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 2751

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

mene nece spinovi u pm. kad gadjam featured players uvek mi daju kombo nepoznat igrac + nepotrebna pozicija :c sad sam dobio nekog amf-a iz sent etjena, vazi bajo, thanks

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ljudi ja sam dobio 2000 Coinsa onih, naknadno izgleda

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Macan View Post
    Zar nije Crazy Srbin DS 1989 na nasem forumu pod nickom Kovacevic?
    Jes ali sam mu zavrsio karijeru na ovom forumu

4. The Following 2 Users Say Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Quote Originally Posted by covek lutalica View Post
    Hahaha vidi ga ovaj strasno jbt koji covek !
    Bas si mi vickast nesto ovih dana

6. The Following 13 Users Say Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Quote Originally Posted by ivan800 View Post
    Potvrdjujem da je CrazySRBIN1989DS sa ekipom "Kosovo is Serbia" citer. Prekinuo je odmah cim je primio drugi go u 80 minutu i time ponistio odigranu utakmicu.

Quote Originally Posted by covek lutalica View Post
    prijavi ga sve mu ****m citersko !!! idiot

jesu li ovo istine Doslovno je sam sebi ovo napisao

8. The Following 9 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Samo jedna stvar što se tiče fer pleja i sl.

Pritiskanje par puta pauze znači "čestitam" na kraju meča ili ukoliko se nešto već dogodi zanimljivo u toku utakmice.

Znači ne bezvezno silovanje pauze, nego samo par puta. Pošto u online za PC nemamo u svim modovima komunikaciju.

Kažem zato što neki igrači doživljavaju verovatno pogrešno, kao provokaciju...

10. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by real022 View Post

Pritiskanje par puta pauze znači "čestitam" na kraju meča ili ukoliko se nešto već dogodi zanimljivo u toku utakmice.

Znači ne bezvezno silovanje pauze, nego samo par puta. Pošto u online za PC nemamo u svim modovima komunikaciju.

Naravno, i ja to radim, ali ima i onih sto to rade po par sekundi dok si u kontri Druga stvar, zasto ne mogu da ubaci neki Sablonski chat, kao da je to neka funkcija ... tipa, Well Played, GG ili ti sta vec

12. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

ja je ispritiskam samo kad ne mogu nikako da sje*em protivnika realno i uglavnom nakon konamijevih bravura i to uglavnom znaci 'sto ti mrtvih majki je*em usta i budjavu igricu sta je koji k i igram u tri pi*ke materine', i tako...

14. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

E jbg Vlado, ti se nerviraš i kad pobeđuješ
    Imaš preko 100 pobeda i par poraza u divisions..ja se ne bih jedio ni najmanje...

****s pobede i rejting, kad vidis da nesto ne radi kako treba i ne uzivas, nije to to. evo bas cu ovih dana otici da probam fifu ful verziju, pa cemo videti. svestan sam sta je fifa, a sta pes, ali se nadam da ce me mozda vise zabaviti, pes me trenutno uzasava jako jako.

17. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

19. The Following User Says Thank You to zhao11253 For This Useful Post:

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

E jbg Vlado, ti se nerviraš i kad pobeđuješ
    Imaš preko 100 pobeda i par poraza u divisions..ja se ne bih jedio ni najmanje...
    Mogu ja da pobedim 10:2 ali ako igrica ne posluša moje komande i ne uradi ono što ja hoću, nego igrači izvedu neku glupost biću više iznerviran nego da primim gol i izgubim u 90. minutu 0:1.

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    evo bas cu ovih dana otici da probam fifu ful verziju, pa cemo videti. svestan sam sta je fifa, a sta pes, ali se nadam da ce me mozda vise zabaviti, pes me trenutno uzasava jako jako.
    Ja sam probao demo i mogu ti reći da ima stvari koje su stvarno bolje odrađene nego na PES-u. Bar takvo mišljenje delimo ja i još 5 ortaka koji igramo pes poslednjih 10 godina konstantno. Ali problem je što niko od nas ne može sad da se navikne na fifu. Kamera, kontrole, driblinzi pa i premotavanje nikako da nam uđe u prste i zbog toga je jedino ne igramo. A inače se skupimo obično kod mene onako srećni što ćemo da igramo pes i posle 15minuta smo svi nervozni, kreće napetost, nerviranje, smejanje od muke na neke gluposti i ping pong igrača gde se svaka lopta odbija negde nemoguće itd.

I dalje stojim iza toga da mislim da je ovaj pes pravljen da bi se čovek samo iznervirao

Super Star Macan's Avatar

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    ja je ispritiskam samo kad ne mogu nikako da sje*em protivnika realno i uglavnom nakon konamijevih bravura i to uglavnom znaci 'sto ti mrtvih majki je*em usta i budjavu igricu sta je koji k i igram u tri pi*ke materine', i tako...
    To si meni uradio kad si promasio stopostotnu sansu i ja krenuo u kontru (tad si poceo da mi blinkas par puta pauzom). Bas si me tu isprovocirao. Na kraju si pobedio zasluzeno ali nije u redu to da radis eto...

22. The Following 2 Users Say Thank You to Macan For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Macan View Post
    To si meni uradio kad si promasio stopostotnu sansu i ja krenuo u kontru (tad si poceo da mi blinkas par puta pauzom). Bas si me tu isprovocirao. Na kraju si pobedio zasluzeno ali nije u redu to da radis eto...
    izvini onda brate, ja se vodim time da meni nesto moze da zasmeta tek ako je bas napeto u sesnaestercu na malom prostoru itd, gde je potreban ful fokus. prilicno sam siguran da sam to uradio dok je lopta bila na tvojoj polovini ili na sred terena gde u tom trenutku nije bilo nikakve akcije, ali kao sto rekoh, ja se vodim time sta meni smeta ili ne i izvini ako sam lose procenio. stvarno mi nije bio cilj ni 0% da uticem na tebe, sry.

Quote Originally Posted by TONI 4 BLACE View Post
    Mogu ja da pobedim 10:2 ali ako igrica ne posluša moje komande i ne uradi ono što ja hoću, nego igrači izvedu neku glupost biću više iznerviran nego da primim gol i izgubim u 90. minutu 0:1.

Ja sam probao demo i mogu ti reći da ima stvari koje su stvarno bolje odrađene nego na PES-u. Bar takvo mišljenje delimo ja i još 5 ortaka koji igramo pes poslednjih 10 godina konstantno. Ali problem je što niko od nas ne može sad da se navikne na fifu. Kamera, kontrole, driblinzi pa i premotavanje nikako da nam uđe u prste i zbog toga je jedino ne igramo. A inače se skupimo obično kod mene onako srećni što ćemo da igramo pes i posle 15minuta smo svi nervozni, kreće napetost, nerviranje, smejanje od muke na neke gluposti i ping pong igrača gde se svaka lopta odbija negde nemoguće itd.

I dalje stojim iza toga da mislim da je ovaj pes pravljen da bi se čovek samo iznervirao
    ja taj problem nemam jer u poslednjih 7 godina sam ionako igrao pes 2011 i 2013, fifu 14, a onda nisam igrao nikakav fudbal do prosle godine, tako da mogu da 'skacem' iz jednog u drugi bez problema, nisam zakucan kao za pes poslednjih 20 godina.
    mislim da fifa, ako se pomiris sa tim da je definitivno slabija kao fudbalska simulacija, moze da pruzi jednostavno bolje iskustvo. zabavnije. ono sto volim kod nje je sto je mnogo fluidnija od pesa i nekako je 'konstantna' u svim svojim vrlinama i manama ako me razumes.
    pes je, rekoh to vec ovde, nekako, 85% vremena fantasticna igra, a 15% vremena apsolutno dno koje mi dize pritisak na 300/200. golmani brane 85% vremena kao bogovi, 15% su retardi. cas izlaze perfektno i postavljaju se, a onda su odjednom zakucani za gol liniju dok lopta leti 10 sekundi u peterac, tako da njihov spic lezerno sprovede u gol. onda npr, spremam se za sut sa nekih 12-13 metara, gotovo otvoren, a moj spic dodje i nabija mi se u loptu bukvalno, ili se namesta da blokira moj sut. igraci koji retardirano krecu da utrcavaju u prostor dok lopta jos nije ni dosla do igraca koji bi trebalo da mu da loptu, znaci totalno bez ikakve logike i tako nesto ne mozes videti u pravom fudbalu, jer bi taj igrac morao da bude mentalno zaostao za tako nesto. rezultat toga je ili milion ofsajda, ili ni ne pokusavas da mu das loptu jer vidis da je moron u besmislenom ofsajdu.
    igraci 85% vremena sjajno kupe lopte koje idu u njih, a 15% vremena im prolazi kroz noge, usi, telo itd.
    pass assistance koji sam smanjio na kraju na 1, ali to i dalje nema veze sa zivotom jer on pipnut pas nadole, katapultira skroz desno 20 metara npr.
    pas u prazno koji uvek pokusavaju da gurnu iza ledja odbrambenom i kad ima smisla i kad nema.
    ovo je onako sto mogu na prvu da kazem, ali kad podvucem crtu stvar je u tome da je igra nekako 'clunky' i nije fluidna, i definitivno losija za igru i manje zabavna od 2018.
    eto, jbg, razapnite me i inace, ne govorim iz nervoze jer gubim, izgubio sam jednu od poslednjih 30 partija. mogu da zamislim kako bi mi bilo iskustvo da me pune, verovatno bih dobio rak do sad.

24. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Ја би те бановао одмах, срам било свакога ко стиска паузу, излази из игре или слично, обичне кукавице које не подносе притисак реалног живота. Шта је крив противник због било које грешке саме игрице. Невјероватно да јавно пишете како стискате паузу кад вам је фрка, БРУКА.

26. The Following 2 Users Say Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

ako znas da citas, primetices da sam napisao da stiskam pauzu kao vid komunikacije sa protivnikom, kao kad igras sa ortakom pa kazes 'je*em ti igricu, da l' je ovo realno'. ispritiskam je jednom u 5 meceva na 2 sekunde kad protivnik vodi loptu na svojoj polovini bez igde ikog oko sebe.
    ja bih bas rekao da likovi kao ti koji kukaju da im je zasmetala takva pauza zapravo 'ne podnose pritisak realnog zivota' i traze izgovor za poraze jer 'protivnik igra kao ****a', 'pritiska pauzu', 'igra samo na centarsuteve' i slicno. pritiskaj matori 90 pauza po sekundi ako hoces, nece ti pomoci.

J**** mi sve ako ovaj Vlada J zna šta oce :/ te mi smeta ovo, te mi smeta ono...a druže smeta svakom ponešto ili više nego tebi,ne postoji opravdanje za stiskanje pauze. Ti si nabacio rečenicu koja to opravdava i sad mi treba da padnemo na pedu zbog toga,inače to,ja ne gubim, jednu od 30,pa bravo brate,svaka čast ali dozvoli i drugom da uživa jednako ili da to tvoje stiskanje pauze nekom ne bude iritantno, bez obzira koliko je to često ili nije, neko drugi svrsta to spamovanje u svojim 15 % igrice koja ga nervira, odnosno,njen los dio. Onaj s kim igraš pa to napraviš u tom momentu nije znao i neće znati da to nisi radio prethodnih utakmica,zna da radiš u toj i u tom momentu, da može izvukao bi ti uši prika nebitno o kome se radilo. Pa bi ti dao savjet, manje pričaj više igraj, ili ne igraj ebg, ali pretjerano filozofiras. Sportski pozdrav.

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока

bajo, stisnuo sam pauzu 2 puta dok lik vodi loptu na svojoj polovini bez igde ikoga. to ne moze da zasmeta nikad u zivotu, osim ako ne trazis izgovor. isto tako, izvinio sam se liku i nikad to vise ne bih uradio, ako je bas problem.
    ja ovde sigurno necu smarati likove za jalove napade od 40 sekundi zadrzavanja lopte, igru koja se svodi samo i iskljucivo na centarsut, a to je 50 puta gora stvar od ta 2 pritiska pauze.
    kao sto rekoh, slobodno trazite izgovore, a savjet zadrzi za sebe.

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Meni je to kratko pritiskanje pauze (ako je zaista kratko) kao kad ti neko ablenduje na putu, znacenje zavisi od konteksta. Meni je neko to nedavno uradio nakon sto me je skrljao a nije dosudjeno nista, tako da sam shvatio kao izvinjenje.

Sto se tice Vlade, ne znam kako se ponasa protiv drugih. Sto se mene tice, kamo srece da je vise igraca poput njega.

31. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Tolle View Post
    Meni je to kratko pritiskanje pauze (ako je zaista kratko) kao kad ti neko ablenduje na putu, znacenje zavisi od konteksta. Meni je neko to nedavno uradio nakon sto me je skrljao a nije dosudjeno nista, tako da sam shvatio kao izvinjenje.

Sto se tice Vlade, ne znam kako se ponasa protiv drugih. Sto se mene tice, kamo srece da je vise igraca poput njega.
    hvala ti brate.
    apsolutno i 100% ovo znacenje kako si ga opisao, pogotovo sto sam pazio u kom trenutku to radim.
    zakaci mi se neko ovako, a ja u zivotu ne bih skrsio lika s ledja u gol prilici, zadrzavao loptu ni bilo sta slicno sto svi zivi rade. na 2:0 i dalje napadam kao da gubim 3 razlike itd., zabole me.
    ja ne znam kako biste igrali bilo koju drugu igru gde ti oduzima paznju 50 hiljada stvari po sekundi ako vas jedan treptaj gore u cosku izbaci iz takta dok vodite loptu na svojoj polovini