Page 42 of 119 FirstFirst ... 3240414243445292 ... LastLast
Results 821 to 840 of 2369

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    pa u svakom slucaju imas mogucnost da iskljucis sve opcije za assist?! Ne vidim sta je problem
    protivnikov egde u odnosu na mene onda.
    ili igramo svi manual ili igram na 2.
    mislim, nije kao da kukam sad, zabole me, ali eto, kao neke puste zelje.

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    protivnikov egde u odnosu na mene onda.
    ili igramo svi manual ili igram na 2.
    mislim, nije kao da kukam sad, zabole me, ali eto, kao neke puste zelje.
    Imas full manual lige ako ti se to igra

ma u sustini ****m i ja terajte me u 3pm

4. The Following 2 Users Say Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Jel se kome dogadja da nemoze da prekine replay kad je gol ili sanas za gol...neda mi se gledati stalno pogotovo sad kad sam instalirao ovaj sider...Igra je vrh...

Odigrao sam 30ak tekmi online i ostao sam pri onom početnom utisku, što se tiče pasa, po mom mišljenju odlično i punjenje i pas u prostor i greške u pasu kad je iz prve, slabijom nogom ili kada je igrač loše postavljen za dodavanje. Što mislite da je sa punjenjem za jače šuteve i pas glupost, pa da bi šutnuli loptu jako, morate da imate veći zamah tj pokret nogom i to duže traje i mislim da su to lepo odradili. Neko je rekao da sa brzim igračima ne može da pobegne štoperima, samo dug for sa Mbapeom, Grizmanom, Salahom, Mesijem kad se odlepiš ne mogu da te stignu nikada.. Igrao sam sa svim ekipama više puta i vidi se razlika kad sa veznim redom Flamega igraš brz pas i menjaš stranu i kad to radiš sa Barsom.. Samo da poprave te neke reakcije golmana na neke bzvz lopte i prolasci igrača kroz protivničke i igrica je fantastična..

7. The Following 4 Users Say Thank You to dakara44 For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Sto se tice pucanja grafike, probajte kome nije stiklirano u render setting, obelezite dynamic resolution. Meni je pomoglo.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Bio je neki update od 20mb čini mi se, odigrao jednu i sve je ok.
    Mada videću još.

Sedam Yoda's Avatar

Ajd da mi neko kaze posto nemam vremena koji ste vpn server koristili jer ja imam onaj Softether i probao sam ih 20 sigurno i svaki put mi kaze da ne moze u mom regionu da se skida...a stavljao sam i Japan i Ameriku i Nemacku i sve sto sam stigao... jednom dok sam bio prikacen na jedan od njih krenuo sam da udjem na cet ali mi je mibbit prijavio da mi je IP blacklisted i nije mi dao da udjem na cet pa pretpostavljam da su svi ovi sto sam ih probao blacklisted pa tako i steam zna za njih i ne da skidanje... a posto vidim da mnogo vas igra vec dajte neko resenje...

Probaj TunnelBear, ja sam s njim odradio Novi Zeland.

Čudi me da ti neće SoftEther, prošle godine sam s njim odradio, a i inače ga najviše koristim.

Top Player kerix waw's Avatar

Ja sam odradio sve sa ProtonVPN.

Sedam Yoda's Avatar

i meni prosle godine softether sve odradio lepo ali sad nece...sad cu da probam te druge...

Sedam Yoda's Avatar

Nece jbg...

Untitled.jpg
    Untitled2.jpg

...ne kontam u cemu je fora...

Amateur lfc1990's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Kako je ovo moguce? PES 18 mi radi, PES 18 demo ne radi ( crash pri otvaranju prozora), PES 19 demo ne radi ( kada kliknem na play pojavi se running i prekine se tj. nema ga vise u procesu) dakle oataje da ce PES 19 da radi .

Napravite novi acc na steamu, ugasite steam, upalite VPN, upalite steam i logujte se na novi acc i moci cete da skinete demo. Ubijao sam se pokusavajuci da skinem igru na mom main acc, ali nikako nisam uspevao, uvek mi izbacivalo to sto i vama, tj. da igru nije moguce skinuti u mom regionu, a u VPN-u namesteno na Nemacku npr. Nakon sto sam se logovao na novi acc, skinuo igru iz prve. Koja je fora sa tim, nz ni sam. Uglavnom, ovako radi.

17. The Following User Says Thank You to srdjan1995 For This Useful Post:

AST

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Ima previše bagova.Desilo mi se da je moj golman sam zakucao loptu u svoju mrežu.Druga situacija je bila da je trebalo da izvedem slobodan udarac i moj igrač je bez razloga napucao mog drugog igrača, a nisam držao ništa.Desilo mi se i da moj odbrambeni igrač ima loptu kod sebe i odjednom zaboravi loptu i počne da se vrti u krug, pola metra od lopte.

Edit:Samo da dodam da mi se desilo i to da igrač ne ubacuje loptu iz auta, iako sam pritisnuo dugme.Samo se zakočio i nije hteo da ubaci.

19. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Битно је да се излогујете са Стим налога па тек онда покренете програм да вам додели адресу неке друге земље, затим кликнете на линк (качен је у теми) за демо и кад покрене стим кренуће да скида демо а чим крене можете одмах прекинути ту везу са страном адресом и угасити програм, бар сам ја то одмах урадио јер сам имао бољу брзину скидања.
    Морате се прво скроз излоговати иначе ће вам избацивати да није доступно за ваш регион.

21. The Following 3 Users Say Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Quote Originally Posted by srdjan1995 View Post
    Napravite novi acc na steamu, ugasite steam, upalite VPN, upalite steam i logujte se na novi acc i moci cete da skinete demo. Ubijao sam se pokusavajuci da skinem igru na mom main acc, ali nikako nisam uspevao, uvek mi izbacivalo to sto i vama, tj. da igru nije moguce skinuti u mom regionu, a u VPN-u namesteno na Nemacku npr. Nakon sto sam se logovao na novi acc, skinuo igru iz prve. Koja je fora sa tim, nz ni sam. Uglavnom, ovako radi.
    Isto i kod mene,samo na ovaj nacin je moglo..

Default Re: Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Evo da nema publike.

Download: http://www.mediafire.com/file/1g1fl5.../dt19_x64.rar/

- raspakovati u Data folder koji se nalazi tamo gde je instaliran Demo, obicno u C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\PRO EVOLUTION SOCCER 2019 DEMO\Data
    Jel mi mozes reci kako si ovo otvorio ... jer mi izbacuje unknown format or damaged kada pokusam otvoriti sa WinRAR-om ... (skidao sam i sa drugih stranica i isto)

P.S. Ne treba , ipak sam nasao neki program koji je uspio

Našao sam nešto u vezi FPS, ako nekome pomogne, pomogne

Page 42 of 119 FirstFirst ... 3240414243445292 ... LastLast