Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 141 to 154 of 154

Thread: Pro Evolution Soccer 2019

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2019

realan nedostatak ls u sledecem pesu ce biti samo zbog myclub agenta. Mod kao mod manje vise...

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Pa to će nazvati nešto tipa top 10 igrača ove nedelje ili nešto slično.

3. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Bas fantazirate nakon ovog danas sto su objavili. Svi ste ocekivali ekskluzivne licence za Engleze, Spance, Nemce, a znate i sami da to drzi EA i onda sad kad su objavili 7 novih liga za koje su u mogucnosti da dodaju onda ni to ne valja, vratite nazad LS i LE. Ti LS i LE modovi su godinama unazad isti i ne bi se promenili ni u PES2019 ni u PES2020 ni u PES2025 + istekao ugovor, EA nudi vise para i to je to, Konami nije u mogucnosti da se macuje sa takvom kompanijom i gotovo. Osobno, taj LS mod sam zadnji put igrao mozda u PES2013/14, dok me je to koliko toliko privlacilo. Jeste lepo videti kako tvoj klub recimo dize pehar liga sampiona u ML ili BAL, sta god vec igrali ali valjda je bolje videti da se koliko toliko trude da urade nesto sa tim parama koje su im ostale od tih evropskih licenci jer je moglo da bude i obrnuto, da se izgubi licenca za LS i LE i da se ne doda nijedna liga, a 7 novih liga za sad nije uopste malo. Generalno mozda cu od ovih liga iznad retko kad da izaberem nekog Svajcarca ili Danca ali su mi recimo Rusi i Skoti zanimljive lige tako da je presmesno pricati kako su onda nebitni dresovi, face i ostala grafika samo iz razloga jer je izgubljena licenca za LS i LE, mos misliti. 90% ljudi skipuje te scene vezane za LS ali ce sad da pljuje po Konamiju samo da bi se uklopili u masu iako su svesni da taj mod nije bio nista specijalno predstavljen u igri do sad.

5. The Following 6 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Loša je bila i struktura takmičenja u LŠ i LE.Npr. stave PES United u LE, a ne stave Atletik Bilbao koji je već bio u igri.Krivo mi je samo za licencu za EP, jer je to jedina UEFA licenca koja je donosila nešto novo.

Što se tiče ovih liga Rusi i Portugalci se kotiraju među najboljim ligama u Evropi, a škotska, danska ili belgijska liga bi mogle možde da se iskoriste za modovanje naše Superlige.Mislim da bi škotska bila za to idealna, jer je sistem lige najsličniji sistemu naše lige.Nisu te nove lige nešto spektakluarno, ali bolje išta nego ništa.

Regular Коста's Avatar

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Bas fantazirate nakon ovog danas sto su objavili. Svi ste ocekivali ekskluzivne licence za Engleze, Spance, Nemce, a znate i sami da to drzi EA i onda sad kad su objavili 7 novih liga za koje su u mogucnosti da dodaju onda ni to ne valja, vratite nazad LS i LE. Ti LS i LE modovi su godinama unazad isti i ne bi se promenili ni u PES2019 ni u PES2020 ni u PES2025 + istekao ugovor, EA nudi vise para i to je to, Konami nije u mogucnosti da se macuje sa takvom kompanijom i gotovo. Osobno, taj LS mod sam zadnji put igrao mozda u PES2013/14, dok me je to koliko toliko privlacilo. Jeste lepo videti kako tvoj klub recimo dize pehar liga sampiona u ML ili BAL, sta god vec igrali ali valjda je bolje videti da se koliko toliko trude da urade nesto sa tim parama koje su im ostale od tih evropskih licenci jer je moglo da bude i obrnuto, da se izgubi licenca za LS i LE i da se ne doda nijedna liga, a 7 novih liga za sad nije uopste malo. Generalno mozda cu od ovih liga iznad retko kad da izaberem nekog Svajcarca ili Danca ali su mi recimo Rusi i Skoti zanimljive lige tako da je presmesno pricati kako su onda nebitni dresovi, face i ostala grafika samo iz razloga jer je izgubljena licenca za LS i LE, mos misliti. 90% ljudi skipuje te scene vezane za LS ali ce sad da pljuje po Konamiju samo da bi se uklopili u masu iako su svesni da taj mod nije bio nista specijalno predstavljen u igri do sad.
    Slazem se. Ali cini mi se da KONAMI godinama navikava fanove da je to tako i da mora da se prihvati. Prelako se prelazi preko nekih stvari. Nije PES propao bez LS/LE, ali ne treba ni tako lako, samo zato sto su izgubili, da se prica da je nevazno. Nevezano za te licence, i za taj rat KONAMI vs EA, meni je krivo sto KONAMI ne izvlaci maksimum svojih mogucnosti. Igra je vec sada dobra, a ima dosta prostora da bude jos mnogo, mnogo bolja. FIFA je vec negde na vrhuncu sto se tice "sminke", dok je smesno uporedjivati gameplay. Ima i ona izreka: "ne znas sta imas dok to ne izgubis". Meni ce najvise da bude krivo kad FIFA, nazalost, odradi prezentaciju LS/LE dobro, ubaci svakakve zanimljivosti i slicno. E tek tad ce da mi se igra, a istina je da samo mozda 2,3 puta upalio LS/LE mod u poslednjem PES-u.

8. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Stadioni i atmosfera u FIFA-i jesu bolji.Ali teksture faca i dresova nikako.

10. The Following 3 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2019

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Bundesliga i SuperLiga Srbije
    I stadion iz Surdulice će biti kompletno licenciran.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Stadioni i atmosfera u FIFA-i jesu bolji.Ali teksture faca i dresova nikako.
    Naravno..Iako imaju licence jednostavno face ne urade uopšte za većinu igrača.
    Modeli igrača, pa i dresovi su realniji i jednostavno bolji u pes-u.

Ponavljam se već koji put, same licence nisu toliki problem (na kraju bude više licencirano od fife).

Ko ima mogućnosti neka proba fifu (od 15 pa na dalje), recimo karijeru, znaće o čemu se priča.
    Detalji, izgled terena, ne znam prosto kako bih opisao - "pun paket".
    I naravno džaba sve kad je osnova loša..

Stvar sa LŠ u pesu je više što je tih par animacija, logo itd, pružalo neki osećaj kompletnog, bogatijeg proizvoda.

13. The Following 2 Users Say Thank You to real022 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Stadioni i atmosfera u FIFA-i jesu bolji.
    Nisu svi, ali dobar deo jeste.

15. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Izgleda da sam jedan od retkih, ali meni se grafika u Fifi nista specijalno ne dopada, pokreti igraca i sami igraci su, po mom misljenju, bolje odradjeni u PESu. Fifa vec par godina ne menja sam izgled igraca, da ne govorim o facama koje su toliko plasticne u odnosu na PES. Gameplay je u Fifi skoro vec godinama isti. Ono sa cime mogu da se pohvale je veci broj stadiona i igranje online koji u PESu je takoreci nemoguc. Ta prica oko dresova i licenci jeste na strani Fife, ali sve se to odradi sa nekim pecom ili option fajlom Sam osecaj fudbala je neuporedivo bolji, jeste ponekada deluje kao da je PES skriptovan, ali i Fifa ume da bude isto tako

17. The Following 2 Users Say Thank You to Red Devil_20 For This Useful Post:

Fifa je plavusa sa silikonima u guzici, ustima i sisama, sva nasminkana, napirlitana, opalio bi je ali samo jednom da te mine zelja, i kad svrsis sve ti bude jasno, bezis od nje.
    PES je domace celjade, ubavo, prirodno, sve ima ali nista vestacko i preuvelicano, lepo ti snjom, uvek ti da dobru zabavu, i nikad ne dosadi, ume da te dobro iznervira al opet oprastas greske.

Moze fifa da ima sve, sve lige neka uzmu, glavno nema, prolazi samo jer je igraju mladi balavci koji ne znaju sta je fudbal, a i kad ga probaju pretezak im je, pa se vracaju na isto. Ja se nadam da ce jednog dana da i njima dodje iz dupeta u glavu.

19. The Following 6 Users Say Thank You to msasabrdy For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Evo, našao se neko ko će slikovito da objasni.

21. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Meni je npr. zestok sj... to sto nece biti posebno mode-a za LŠ i EL jer sam to bas cesto igrao kad uzmem exhibition mode i igram s drustvom, uvijek uzimam 1 od ta 2 mod-a koji su po meni imali tu neku draz kad se cuje himna na ta 2 takmicenja, uvodna spica itd, sada bez ta 2 mod-a kod mene PES 19 vec ima jedan.
    Da su bar ovo gubljenje licenci pokrili sa mnogo vise stadiona i licenciranih ekipa i dresova pa hajd super bi bilo, ovako iskreno mi se j...za Dansku, Škotsku, Rusku i te B evropske lige.
    Nakon licence za Copa Lib. koji sam takodjer igrao u exhibition mod-u, sada gube i ovo... Slazem se sa vecinom ovdje kad kazu gameplay je najbitni ok naravno, ali cak i njega po meni na 19-ci moraju dosta popraviti u svim aspektima, mada slazem se da je sad 18-ka bolja od 17-ke, medjutim sto se tice novog PES-a znajuci Konami vec godinama unazad, opet cemo dobiti mozda malo bolji PES od ovog sada, ali opet tanak sa licencama itd, a bar meni su one i ti neki detalji vrlo bitni...

Professional ZoblaTerbra's Avatar

Quote Originally Posted by Reccoba View Post
    Meni je npr. zestok sj... to sto nece biti posebno mode-a za LŠ i EL jer sam to bas cesto igrao kad uzmem exhibition mode i igram s drustvom, uvijek uzimam 1 od ta 2 mod-a koji su po meni imali tu neku draz kad se cuje himna na ta 2 takmicenja, uvodna spica itd, sada bez ta 2 mod-a kod mene PES 19 vec ima jedan.
    Da su bar ovo gubljenje licenci pokrili sa mnogo vise stadiona i licenciranih ekipa i dresova pa hajd super bi bilo, ovako iskreno mi se j...za Dansku, Škotsku, Rusku i te B evropske lige.
    Nakon licence za Copa Lib. koji sam takodjer igrao u exhibition mod-u, sada gube i ovo... Slazem se sa vecinom ovdje kad kazu gameplay je najbitni ok naravno, ali cak i njega po meni na 19-ci moraju dosta popraviti u svim aspektima, mada slazem se da je sad 18-ka bolja od 17-ke, medjutim sto se tice novog PES-a znajuci Konami vec godinama unazad, opet cemo dobiti mozda malo bolji PES od ovog sada, ali opet tanak sa licencama itd, a bar meni su one i ti neki detalji vrlo bitni...
    Skineš PTE Patch i imaš sve licence...Ali pošto ti toliko smetaju,ne zaslužuješ PES uopšte.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678