Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 161 to 180 of 237

Thread: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Beginner Conee's Avatar

Default Odg: Re: Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Quote Originally Posted by rasovukadinovic View Post
    Polako bato još nismo počeli ni svetsko da radimo ti bi već sledeću sezonu, ako bude volje i želje, pravićemo to se nikad ne zna.
    Upravu si, malo sam i ja pozurio

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Default Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Дечки јер вам треба стара искусна свежа крв у тиму ?

Edit Tim milos987's Avatar

Default Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Quote Originally Posted by Kaludjerovic99 View Post
    Дечки јер вам треба стара искусна свежа крв у тиму ?
    Za sada ništa. Ako bude trebalo vičemo.

4. The Following User Says Thank You to milos987 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Alem. View Post
    Gdje da nadjem v2 verziju ovog petcha
    Nigde. Nije još izašla. U prvom postu su linkovi najnovije verzije.

7. The Following User Says Thank You to milos987 For This Useful Post:

MLS liga mi se zove Other Latin Americans Teams ali imam MLS timove.Hoce li biti probelma ako sam promijenim ime ove lige da li jos nesto treba da radim ?

Default Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Važno! Ukoliko imate probleme sa imenima liga, promjenite jezik unutar System Settings u igri na English US.

Imam problem kada hocu da ubacim neku facu u patch, uradim sve kako treba i kada udjem u patch pise mi kako sam pogresio data pack verziju, moze pomoc?

Quote Originally Posted by Cassius Clay View Post
    Imam problem kada hocu da ubacim neku facu u patch, uradim sve kako treba i kada udjem u patch pise mi kako sam pogresio data pack verziju, moze pomoc?
    Čim piše da si pogrešio data pack verziju znači da nisi nešto uradio kako treba.

Kada igrac ostane 1vs1 sa golmanom prejako sutne i ode preko gola probao sam vise puta ima li neki fix za ovo

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Kada igrac ostane 1vs1 sa golmanom prejako sutne i ode preko gola probao sam vise puta ima li neki fix za ovo
    Da li si probao da lobuješ golmana?Probaj i cotrolled shot.

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Da li si probao da lobuješ golmana?Probaj i cotrolled shot.
    Nije u meni problem nego kad igram ML nije zanimljivo

Nije u meni problem nego kad igram ML nije zanimljivo
    To ti je do gameplaya i mozes sam da promenis. Nadji fajl gameplay gde ti je instaliran patch, otvori ga preko notepada i menjaj parametre (budi oprezan sa brojkama) i kada zavrsis samo sacuvas. Evo ti moji parametri pa probaj:
    ball_physics = 0.5
    ball_weight = 996.0
    ball_bounce = 1.0
    ball_fricition = -0.5
    shooting_power = 0.85
    speed_global = 5.0
    speed = 0.2

Quote Originally Posted by Petar Milanovic View Post
    Imam i ja taj problem. Launcher se ne pojavljuje, ali u taskbaru stoji kao da je uključen. Mislim da je to do nekih od flash/.net framework/vcredist komponenti. Peč palim tako što ručno pokrenem sider.exe pa zatim psb2017.exe

P.S. U pitanju je Windows 7 x64 Ultimate ako to igra neku ulogu.
    tako sam i ja upalio patch , a selektor i dalje ne mogu mada i nema neke veze igram 5,6 dana super je patch .. Samo jos da prijavim nesto , meni ne smeta previse nego eto da se zna pa ako se moze da se ispravi u sledecem updejtu, mozda je neko i prijavio listao sam ali mislim da nisam naisao . Prvo ML kresuje izgleda samo sa Arsenalom na prvoj utakmici ,a inace Arsenal je moj omiljeni tim pa eto ako moze da se ispravi ako ne nista onda. Drugo igram BaL i na svetskom prvenstvu posle svake utakmice kada se zavrsi stoji krugic i vrti se beskonacno i to je izgleda samo za Svetsko , u svakom slucaju sve ostalo je vrhunsko ekstra pec sve pohvale

P.S. To svetsko sam samo skipovao i nastavio dalje bez ikakvih problema nego eto kad igram utakmicu nema trika zavrsiti je

Vjerujem da ovo nije bag ali mi bode oci uzasno.Kad igram finale Lige Sampiona ili Lige Evrope ima vise tudjih navijaca i svi rade koreografiju u bojama jednog kluba,u mjesto da je prepolovljeno.Hoce li biti fix u drugom patchu za to?

Default Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Quote Originally Posted by princsajuga28 View Post
    tako sam i ja upalio patch , a selektor i dalje ne mogu mada i nema neke veze igram 5,6 dana super je patch .. Samo jos da prijavim nesto , meni ne smeta previse nego eto da se zna pa ako se moze da se ispravi u sledecem updejtu, mozda je neko i prijavio listao sam ali mislim da nisam naisao . Prvo ML kresuje izgleda samo sa Arsenalom na prvoj utakmici ,a inace Arsenal je moj omiljeni tim pa eto ako moze da se ispravi ako ne nista onda. Drugo igram BaL i na svetskom prvenstvu posle svake utakmice kada se zavrsi stoji krugic i vrti se beskonacno i to je izgleda samo za Svetsko , u svakom slucaju sve ostalo je vrhunsko ekstra pec sve pohvale

P.S. To svetsko sam samo skipovao i nastavio dalje bez ikakvih problema nego eto kad igram utakmicu nema trika zavrsiti je
    Arsenal je radio bez problema tokom testiranja, bas smo se mucili oko toga. Jesi siguran da si pogodio folder i aktivirao sider? Selektor uvek pokrecite preko administratora. Pogledacemo ML sa Arsenalom ponovo.
    Za BaL ne obecavamo nista, ako stignemo pogledacemo. Moguce da je do stadiona, bice repack stadiona u apdejtu pred SP.

Quote Originally Posted by mesinjo View Post
    Vjerujem da ovo nije bag ali mi bode oci uzasno.Kad igram finale Lige Sampiona ili Lige Evrope ima vise tudjih navijaca i svi rade koreografiju u bojama jednog kluba,u mjesto da je prepolovljeno.Hoce li biti fix u drugom patchu za to?
    Nista od toga, nemamo ni vremena a i nije nikakav bag koji smeta igri.

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Arsenal je radio bez problema tokom testiranja, bas smo se mucili oko toga. Jesi siguran da si pogodio folder i aktivirao sider? Selektor uvek pokrecite preko administratora. Pogledacemo ML sa Arsenalom ponovo.
    Za BaL ne obecavamo nista, ako stignemo pogledacemo. Moguce da je do stadiona, bice repack stadiona u apdejtu pred SP.
    Folder sam pogodio sigurno igram vec par dana i sve radi super osim ove dve tri sitnice , ne znam to za Arsenal igrao sa Dortmundom Parmom Milanom i presao bas dosta , samo s Arsenalom na prvoj odma mada i nema veze , hvala u svakom slucaju

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Quote Originally Posted by princsajuga28 View Post
    Folder sam pogodio sigurno igram vec par dana i sve radi super osim ove dve tri sitnice , ne znam to za Arsenal igrao sa Dortmundom Parmom Milanom i presao bas dosta , samo s Arsenalom na prvoj odma mada i nema veze , hvala u svakom slucaju
    Onda ti nije upaljen sider. Pokreci preko selektora i namesti da se selektor uvek pokrece preko administratora. Ili promasen folder ili nije upaljen sider, nema trece.

Quote Originally Posted by zekaaa View Post
    kad stize abdejt ?
    Nedelja uvece ili ponedeljak u rane jutarnje casove.

23. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast