Page 14 of 19 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 261 to 280 of 365

Thread: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Regular Beli17's Avatar

Default Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

da li je samo do mene ili part 6 ne moze da se skine trazi nekakav key?

Amateur Talex's Avatar

Default Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Istekao link, mislim da ces morati cekati update

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by Petar Milanovic View Post
    Krenuo sam polako sa apdejtom za zimu. Za sad sređena SuperLiga, dodati neki mladi igrači koji fale, neki proterani su izbačeni, korigovane ocene nekim igračima itd. Krećem sad sa PLS, tu će biti mnogo više posla. Kao npr Novi Pazar koji se praktično mora raditi iznova jer im 4 igrača nisu ostala ista..Takođe mogle bi da se srede i ostale lige, prevashodno u smislu da se izbaci/doda ko fali po klubovima. A imam u planu i još gomilu domaćih free igrača koji bi se u ML koristili, a kojih nema do sada u bazi. Tako da, ako ima nekog voljnog za pomoć, neka se javi u inbox. Videću i da korigujemo ovo što se tiče strelica i power bar-a.
    E da jos samo da pitam kada bi otprilike izasao da li znas?

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Quote Originally Posted by Beli17 View Post
    da li je samo do mene ili part 6 ne moze da se skine trazi nekakav key?
    6. part iz linka koji je postavio Miloš radi. Skidaj tu verziju 18/19, a ne ovaj World Cup verziju. Ovde pišemo samo jer je ona tema zaključana.

Quote Originally Posted by Talex View Post
    E da jos samo da pitam kada bi otprilike izasao da li znas?
    Do početka transfer roka kod nas ću se potruditi da prisredim sve. Odnosno SLS+PLS+evropski transferi do tog datuma. To će biti prvi apdejt kao podloga. Nakon toga ćemo videti. Možda izbacim tek na kraju prelaznog roka, a možda bude nešto između. Videću ukoliko se javi još neko za pomoć ići će to dosta brže. PLS ima dosta da se sređuje, mnogo igrača fale. Što se tiče ostalih liga pokušaću da prekrijem što više transfera kad počne rok, ali ne očekujte neki spektakl što se tiče južnoamerikanaca i azijata, oni su zadnji na lestvici, jbg. Peč je SLS, a ne Kopa Libertadores, tako da za njih ako se nađe vremena, a ako ne jbg.

Regular Beli17's Avatar

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Menjao sam muziku u ovom patchy 18,19 season na epic i sada ne mogu da vratim na muziku za meni iz world cup edition patcha,da li moze pomoc?

Professional millans666's Avatar

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Super stvar ako se bude radilo na apdejtu, greota da se peč završi na ovome. Odličan PES nakon dužeg vremena, mnogi ga i dalje igraju, pogotovo i mi sa malo slabijom konfiguracijom koji ne možemo da pokrenemo novija izdanja, pored toga i ovo je najkompletniji peč... Da se samo transferi sređuju ubuduće i puna kapa. Jedino užitak ubijaju nepostojanje ovih strelica kod prekida.
    Ne znam zašto ali i meni krešuje ML, kao neko što je već napisao, samo se zamrzne slika i ne može se ništa uraditi. JNA i meni secka, nekad više, nekad manje. Kako da promenim u ML stadion Partizana? Pred utakmicu nemam tu mogućnost, u stadion serveru ne vidim gde je, ne nalazim ni njegov, ni Zvezdin, Vošin. U map_teams isto nema pomenuti klubovi na spisku pa da obrišem Partizan odatle i da rešim problem, niti da zamenim stadion.
    Ne znam jel postoji mogućnost da se integriše neki grafički dodatak u peču za poboljšavanje boje itd. Primera radi Park prinčeva je dosta bled, mislim na travu, kada se igra danju, po lepom vremenu, u senci s gornje strane koja pada sa tribina nikako ne raspoznajem igrače PSG-a kad igraju u tamnim dresovima, suviše je mračno u tom delu. U Smoke peču isti stadion izgleda bas cool, svetlije i življe boje... Moguće da je isti problem i sa drugim stadionima ali nisam isprobao.
    I jos nešto, ne znam kako mogu očitati one podatke za fiziku lopte iz Smoke peča i da ubacim u ovaj. Gde se obično nalazi taj gameplay fajl po defaultu (za ovaj peč sam našao)? Nekako su mi tamo šutevi malo jači, dosta i efektnijih golova padne na meču. Znam da mogu ručno da zamenim te parametre ali ne bih baš sam da eksperimentišem s brojkama, aj da su bar 2-3 stavke, ali ono ih ima 6-7 koliko mi se čini

6. The Following User Says Thank You to millans666 For This Useful Post:

vukasine,mozes mi dati link od peca SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 ja nemam link a na mediafire mi se pojavi neka greska pa ako mozes da mi posaljes link tog patcha bio bi ti jako zahvalan.

Quote Originally Posted by Markob2018 View Post
    vukasine,mozes mi dati link od peca SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 ja nemam link a na mediafire mi se pojavi neka greska pa ako mozes da mi posaljes link tog patcha bio bi ti jako zahvalan.

Verovatno su istekli linkovi. To ja stara verzija i niko od edit tima nema linkove. Imas uslovno receno “nov” pec u drugoj temi, pronadji.

vukasine prvo pitanje mozes li molimte aploudati te linkove na mediafire od SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 samo taj patch i fix. a drugo pitanje je dalice te vi iz edit tima praviti patch za pes 2017 copa amerika kao ovo sto je bilo za svecko prvenstvo za sezonu 2019/2020.

i da vukasine dali ce sad na kraju prelaznog roka izaci jedan update PES 2017 SLS 2018/19 Season Patch kad se zavrse transferi.

vukasine molimte mi aplouduj SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 da ga skinem samo taj patch i fix.Ja nisam ako mi verujes ovaj patch igrao imao sam,jako puno obaveza oko majke,i oca jako su bolesni i video sam,pre nekoliko daana da je ovaj patch World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 da ga ima da se skine ja ga nisam igrao ni jednom niti sam ga skidao a vidim po slikama da je patch dobar pa napisao sam ti gore zasto nisam ga igrao i nista ,pa ako mozes da mi ispunis zelju da ga ponovo aploudujes nisam ga ,skidao i igrrao jel sam isao po bolnicama za kevu bila je bolesna,pa ako mozes da aploudujes ponovo ovaj patch World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 na mediafire bio bih,ti zahvalan pozz.

14. The Following User Says Thank You to millans666 For This Useful Post:

vukasine prvo pitanje mozes li molimte aploudati te linkove na mediafire od SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 samo taj patch i fix. a drugo pitanje je dalice te vi iz edit tima praviti patch za pes 2017 copa amerika kao ovo sto je bilo za svecko prvenstvo za sezonu 2019/2020.
    Ne mogu da uploadujem V2 jer ta verzija vise ne postoji, preko nje je radjena sezona 2018/2019 i taj pec imas u drugoj temi.
    Od edit tima za PES 2017 vise nece biti peceva.

i da vukasine dali ce sad na kraju prelaznog roka izaci jedan update PES 2017 SLS 2018/19 Season Patch kad se zavrse transferi.

Mi necemo, ali @PetarMilanovic bi trebalo da izbaci jedan update sa transferima.

PS: Lik iznad ti je okacio link teme sa jedinim pecom za PES 2017 koji ima.

16. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

dalice te vi iz edit tima praviti patch za pes 2017 copa amerika kao ovo sto je bilo za svecko prvenstvo za sezonu 2019/2020. a drugo pitanje je dali ce biti update sa transferima za patch PES-2017-SuperLigaSrbije-18-19-Season-Patch i molimte.vukasine molimte mi aplouduj SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 da ga skinem samo taj patch i fix.Ja nisam ako mi verujes ovaj patch igrao imao sam,jako puno obaveza oko majke,i oca jako su bolesni i video sam,pre nekoliko daana da je ovaj patch World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 da ga ima da se skine ja ga nisam igrao ni jednom niti sam ga skidao a vidim po slikama da je patch dobar pa napisao sam ti gore zasto nisam ga igrao i nista ,pa ako mozes da mi ispunis zelju da ga ponovo aploudujes nisam ga ,skidao i igrrao jel sam isao po bolnicama za kevu bila je bolesna,pa ako mozes da aploudujes ponovo ovaj patch World Cup Russia 2018 Edition Patch v2 na mediafire bio bih,ti zahvalan pozz.

Default Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

Ne mogu da uploadujem V2 jer ta verzija vise ne postoji, preko nje je radjena sezona 2018/2019 i taj pec imas u drugoj temi.
    Od edit tima za PES 2017 vise nece biti peceva.

Ne znam sta ovde nije jasno.

vukasin98,znaci od vas edit tima vise nema peceva za pes 2017.

@PetarMilanovic kada ce update jel se,zna nesto.

Amateur Talex's Avatar

@PetarMilanovic kada ce update jel se,zna nesto.
    Najverovatnije kada se zavrsi zimski prelazni rok

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Default Odg: SLS 2017 World Cup Russia 2018 Edition Patch

14. Januara počinje prelazni rok kod nas, tad će izaći prva, preliminarna verzija, sa svetskim transferima sređenim do tog datuma. Finalna verzija izlazi tek nakon 8. Februara, jer se tad završava prelazni rok kod nas. Što se tiče samog apdejta, prioriteti su:
    -Super Liga Srbije
    -Prva Liga Srbije
    -sređivanje balkanskih klubova (Vardar, Željezničar..)
    -Evropski transferi
    -Ostali (Južna Amerika, Azija..) transferi

Transfere radim prema Transfermarkt. Tako da ne očekujte da pokrijem potpuno sve transfere. Možda promakne neka pozajmica za Championship ili Argentinsku ligu. Ali trudim se da sve što ima na transfermarktu pokrijem. Isto tako ne očekujte sređivanje Meksika, Brazila itd. Njima sezona ima drugi format, mislim da se baš skoro i završila. Ali to ni Edit Tim ne stiže da pokrije, a kamo li jedan usamljeni jahač. Uglavnom, biće naša liga sređena da se igra po našim livadama i za našu dušu, u to budite sigurni.

23. The Following 2 Users Say Thank You to Petar Milanovic For This Useful Post:

Petar Milanovic dali ce biti transferi za spaniju,italiju,fransuku,englesku.

Page 14 of 19 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast