Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 62

Thread: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Default Odg: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Quote Originally Posted by Omina Tricko View Post
    Ti si ocito neko ko spamuje ovaj patch.. greske za dresove rijesene... face i to u sledecem periodu.... to sto si naveo za Naby Keitu si slagao... kod mene sve radi... league switchere ce biti uskoro...citaj malo post.....Ml radi bez problema tako da ne lupaj
    A bitno je izbacivati update to je i cilj poboljsanja igree
    Mozda si ti pogresno razumeo,ja ne spamujem niti na bilo koji nacin vredjam vas rad, samo kazem da je proslo dosta vremena od kada je poceo da se radi update a cijenica je da postoji gomila sitnih problema.
    Sta sad ja treba tebi da kazem da sam ja uvredjen jer mi direktno kazes da ja lazem i lupam??????
    Pogledaj sta pricaju ljudi na Smoke sajtu, javilo se njih 100 sa greskom za Naby Keitu, dresove i da ne nabrajam dalje.
    Smoke patch sam igrao godinama i bio je jako dobar sve do prosle verzije gde su poceli da se javljaju problemi.
    Logicno je da nakon sto zavrsite sa radom proverite neke stvari da li rade, a za to jeste potrebno vreme, ali treba voditi racuna o kvalitetu a ne kvantitetu.
    Pozdrav.

2. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Omina Tricko View Post
    Ti si ocito neko ko spamuje ovaj patch.. greske za dresove rijesene... face i to u sledecem periodu.... to sto si naveo za Naby Keitu si slagao... kod mene sve radi... league switchere ce biti uskoro...citaj malo post.....Ml radi bez problema tako da ne lupaj
    A bitno je izbacivati update to je i cilj poboljsanja igree
    Videcemo kakav ce biti update, bilo je to mnogo bolje pre ovog eksperimentisanja sa konvertovanim fajlovima iz PES 2018. Vukasin nije slagao za Naby Keitu stvarno izbacuje iz igre, to je do fajlova face koji imaju greske, ja sam ubacio drugu facu i onda radi. Naravno da je ovo tema da vam neki ljudi kazu da li nesto ima gresaka, da bi vi to sredili ili ne to je na vama.

4. The Following User Says Thank You to rasovukadinovic For This Useful Post:

Buraz ti se stalno nesto ljutis kada neko malo kritikuje vas patch skroz je legitimno pravo da prokomentarisem nesto sto mi se nesvidja i da ti ukazem na greske da probas da to resis.Ja ovaj patch koristim duzi niz godina i uvek je bio medju najboljim ali par zadnjih uopste nisu takvi imaju bas dosta bagova.I kod mene kada se izabere keita iz lajpciga igrica se ugasi odnosno pojavi se onaj cuveni problem pes has stopped working i ima problema sa sudijskim dresevima i to se isto desava kod jos par mojih drugara koji koriste isti patc.Znaci iz najbolje namere sam ti sugerisao da malo ozbiljnije iztestirate nesto sto je ranije bilo odlicno a sada realno nije tako.

6. The Following User Says Thank You to nenad24 For This Useful Post:

Smoke Turf Switcher for low quality settings DOWNLOAD: (postavljeno u prvom postu)

9. The Following User Says Thank You to Omina Tricko For This Useful Post:

Druze gde si tacno menjao taj fajl sa facom nisam to radio ranije pa ako mozes da mi objasnis da uradim i ja to posto vidim da kazes da radi.

12. The Following User Says Thank You to Omina Tricko For This Useful Post:

Instalirao sam update i utisci su sledeci.Dosta si toga uradio i promenio na bolje sredjen je problem Keite lopte si sredio u samoj igri su ok ali kada se bira sa kojom ce se igrati stoje slike od prosle sezone mada iskreno i nije toliko bitno.E jedino sta se kod mene i dalje pojavljuje jeste problem rezervne garniture dreseva Lazia igacima se samo vidi kosa i u master ligi mi se pojavljuju dupli igraci na primer igram sa Milanom i imam u ekipi dva puta Donarumu.Eto to sam ja zasada primetio kao neke nedostatke.U principu najbitnije greske su ispravljene.

Quote Originally Posted by nenad24 View Post
    Instalirao sam update i utisci su sledeci.Dosta si toga uradio i promenio na bolje sredjen je problem Keite lopte si sredio u samoj igri su ok ali kada se bira sa kojom ce se igrati stoje slike od prosle sezone mada iskreno i nije toliko bitno.E jedino sta se kod mene i dalje pojavljuje jeste problem rezervne garniture dreseva Lazia igacima se samo vidi kosa i u master ligi mi se pojavljuju dupli igraci na primer igram sa Milanom i imam u ekipi dva puta Donarumu.Eto to sam ja zasada primetio kao neke nedostatke.U principu najbitnije greske su ispravljene.
    To za slike bice azurirano vremenom..jer to su male sitnice... za lacio i duple igrace... da li si poceo ML novu.. i od lacija koji dresovi garnitura 2 3 ili 4 ? I da li bi moga poslati sliku kako to izgleda... lp

Jesam poceo novu master ligu i tu mi se pojavio dva puta donaruma.Sto si tice lazia druga garnitura je u pitanju.

Jesam poceo novu master ligu i tu mi se pojavio dva puta donaruma.Sto si tice lazia druga garnitura je u pitanju.
    Ima ih dvojica u Milanu, braca, obojica su golmani. Jedan je G. Donnarumma a drugi je A. Donnarumma. Proveri, mozda nije greska.

17. The Following User Says Thank You to vukasin98 For This Useful Post:

Hahahah da li je realno brate da je to u pitanju strasno bavim se fudbalom ceo zivot igrao ga profesionalno i pes igram 100 godina a da neznam za ovaj detalj znaci srasno kakav sam debil.Hvala ti u svakom slucaju i ako je tako izvinjavam se omini na dezinformaciji za donarumu.

19. The Following User Says Thank You to nenad24 For This Useful Post:

Proverio sam stvarno imaju dvojica Donaruma i obojica su golmani to me i zbunilo a nisam provalio da je razlika u prvom slovu imena.Izvinjavam se jos jednom.

21. The Following User Says Thank You to nenad24 For This Useful Post:

Proverio sam stvarno imaju dvojica Donaruma i obojica su golmani to me i zbunilo a nisam provalio da je razlika u prvom slovu imena.Izvinjavam se jos jednom.
    Nema problema... a da li bi mogao dobiti sliku sta se desava kada je druga garnitura Lazia.. da li bi to mogao da mi slikas? puno bi mi znacilo to..lp

Hocu obecevam danas nisam stigao bio sam u nekoj frci a sad trenutno nisam kod kuce i necu biti do sutra.Pusticu ti slike sutra obecavam.

Hocu obecevam danas nisam stigao bio sam u nekoj frci a sad trenutno nisam kod kuce i necu biti do sutra.Pusticu ti slike sutra obecavam.
    vazi lp

[ATTACH=CONFIG]30139[/ATTACH
    Attached Images Attached Images

Evo vidis ovo se desava kod mene kada izaberem drugu garnituru dreseva lazia.I kod mene imaju samo dve garniture dreseva u ponudi.Mozda je nesto i do mene odnosno moje instalacije mada ostalo sve radi kako treba zasada.

Update 9.6.2:

Changes:
    - includes previous update
    - includes kits files- fixed flamengo bug in copa libertadores
    - various fixes following reports
    - replaced double sc internacional with missing vasco da gama
    - fixed double audax italioano team
    - fixed crash cause by bug players
    - fixed some referee kits
    - fixed some kits
    - assigned balls to leagues
    - fixed some missing transfers