Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 62

Thread: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Default Odg: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Quote Originally Posted by nenad24 View Post
    Evo vidis ovo se desava kod mene kada izaberem drugu garnituru dreseva lazia.I kod mene imaju samo dve garniture dreseva u ponudi.Mozda je nesto i do mene odnosno moje instalacije mada ostalo sve radi kako treba zasada.
    Probaj sa updajtom 9.6.2.. pa javi

Instalirao sam i opet isto nista se nije promeilo po pitanju dreseva u sustini nije ni bitno i toliko strasno moze se igrati i sa tim.Nego sad mi se pojavio drugi problem po instalaciji ovog update kada igram na san sir po kisi nemaju reklame sa strane odnosno nevide se a lopta udara u njih normalno kada izadje u aut kao da se vide. to se desava samo kada se igra po kisi a kada se igra u drugim uslovima reklame se vide.

Instalirao sam i opet isto nista se nije promeilo po pitanju dreseva u sustini nije ni bitno i toliko strasno moze se igrati i sa tim.Nego sad mi se pojavio drugi problem po instalaciji ovog update kada igram na san sir po kisi nemaju reklame sa strane odnosno nevide se a lopta udara u njih normalno kada izadje u aut kao da se vide. to se desava samo kada se igra po kisi a kada se igra u drugim uslovima reklame se vide.
    na kojoj rezoluciji igras i koja podesavanja grafike?

Igram na rezoluciji 1920-1080 i igram na medium nivou sto se tice grafike malo minje starija graficka pa mi secka na high mada ja sam sitnicar pa mi to smeta inace nije strasno moze da se igra i na high

Igram na rezoluciji 1920-1080 i igram na medium nivou sto se tice grafike malo minje starija graficka pa mi secka na high mada ja sam sitnicar pa mi to smeta inace nije strasno moze da se igra i na high
    Da imaju greske na dresovima u kragni je prooblem al kod mene samo kragna nema zato je kod tebe ne ucitava uopste dres..... a san sir ne rade zima kisa.... bice uklonjeno.. hvala na informacijama

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Sredite CZV/PAR.
    U Partizanu je višak El-Monir, a fali Slobodan Urošević.
    U Zvezdi su malo ocene neke problem (Rodić preslab, Anđelković prejak, Srniću pas urađen kao da je Pirlo), ali to se da korigovati preko edita. Kanga otišo, došli Mohamed Ben, Stefan Hajdin..
    Ja sam kod sebe korigovao to, pa ne mogu da proverim, zato sam i ispisao sve.
    Što se ML tiče, krenuo sam novu s poslednjim apdejtom pa ćemo videti. Valjda neće krešovati (Ligue 1 je u pitanju).

Default Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Omina ili neko bilo ko ko mi moze pomoci, jer mi je potrebna pomoc u vezi ovog patcha.
    Skinuo sam patch 9.6, pa sam skinuo i 9.6.1, ali iskreno su ocaj i dno dna patch, bas los.Sjebano je sve sto se gradilo toliko dugo.Mada i nema veze to sad.Bilo je tu puno bagova, e sad ja sam 'obrisao' patch, ali je sve ostalo u glavnom folderu pesa ono uninstal patch i ostalo..Usao sam u igricu i vidim da nema nikakvog patcha instaliranog znaci oni grbovi i to.Ja rekao okej, aj sad da vratim barem 9.5 jer taj patch je vrh i nece ..
    http://prntscr.com/if6ihq
    Dakle eto to mi stalno izlazi, ne razumem..Probao sam da instaliram sve prosle verzije.Instalirao sam 9.3,93.3,9.4 i 9.4.6, ali i dalje nece..Jel sam mozda trebao i prethodne verije ili sta?
    Inace steam je verzija, ali imam i skinutu igricu sa neta i tu sam probao i nece .. Javljao sam se ovom na fb stranicu, ali odgovara sve neke nebuloze, ne vredi ..

Quote Originally Posted by Petar Milanovic View Post
    Sredite CZV/PAR.
    U Partizanu je višak El-Monir, a fali Slobodan Urošević.
    U Zvezdi su malo ocene neke problem (Rodić preslab, Anđelković prejak, Srniću pas urađen kao da je Pirlo), ali to se da korigovati preko edita. Kanga otišo, došli Mohamed Ben, Stefan Hajdin..
    Ja sam kod sebe korigovao to, pa ne mogu da proverim, zato sam i ispisao sve.
    Što se ML tiče, krenuo sam novu s poslednjim apdejtom pa ćemo videti. Valjda neće krešovati (Ligue 1 je u pitanju).
    Bice ispravljeno.. al za sada rjesavamo bitnije stvari koje prekidaju igru .... hvalaa zapisano je i to

Default Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Quote Originally Posted by Nikola^ View Post
    Omina ili neko bilo ko ko mi moze pomoci, jer mi je potrebna pomoc u vezi ovog patcha.
    Skinuo sam patch 9.6, pa sam skinuo i 9.6.1, ali iskreno su ocaj i dno dna patch, bas los.Sjebano je sve sto se gradilo toliko dugo.Mada i nema veze to sad.Bilo je tu puno bagova, e sad ja sam 'obrisao' patch, ali je sve ostalo u glavnom folderu pesa ono uninstal patch i ostalo..Usao sam u igricu i vidim da nema nikakvog patcha instaliranog znaci oni grbovi i to.Ja rekao okej, aj sad da vratim barem 9.5 jer taj patch je vrh i nece ..
    http://prntscr.com/if6ihq
    Dakle eto to mi stalno izlazi, ne razumem..Probao sam da instaliram sve prosle verzije.Instalirao sam 9.3,93.3,9.4 i 9.4.6, ali i dalje nece..Jel sam mozda trebao i prethodne verije ili sta?
    Inace steam je verzija, ali imam i skinutu igricu sa neta i tu sam probao i nece .. Javljao sam se ovom na fb stranicu, ali odgovara sve neke nebuloze, ne vredi ..
    1.jpg

2.
    2.png

3.
    3.png

Kada to uradis udjes u pes provjeris da li radi sve, da li je 100% cist.. i ona sledis upute instalacije.. ali probaj sada verziju 9.6 pa update 9.6.2 na nju bez 9.6.1.. ipak je ttu sve ispravljeno.. vecinaa

Default Re: Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Quote Originally Posted by Omina Tricko View Post
    1.jpg

2.
    2.png

3.
    3.png

Kada to uradis udjes u pes provjeris da li radi sve, da li je 100% cist.. i ona sledis upute instalacije.. ali probaj sada verziju 9.6 pa update 9.6.2 na nju bez 9.6.1.. ipak je ttu sve ispravljeno.. vecinaa
    Zahvaljujem puno na odgovoru!Probacu sa 9.6.2.Pisem da li sam uspeo!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Default Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Zahvaljujem puno na odgovoru!Probacu sa 9.6.2.Pisem da li sam uspeo!
    Nista tu smo da pomazemo... izvinite na greskama u pecu.. razumite radjeno je sve iznova, trudimo se da ispravimo sve... izvinjavam se na kasnom odgovoru.. priprema se x17 pa nisam imao vremena... lp

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Nista tu smo da pomazemo... izvinite na greskama u pecu.. razumite radjeno je sve iznova, trudimo se da ispravimo sve... izvinjavam se na kasnom odgovoru.. priprema se x17 pa nisam imao vremena... lp
    http://prntscr.com/ig5vm6
    Nemam te fajlove, samo ovih par

@Omina Tricko
    Kad se krene ML, u Free Agents se nalaze drtine kojima nije tu mesto: Francesco Toldo, Steve McManaman (a još su i izdeformisani, tj isto izgledaju).
      Spoiler:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: Odg: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

@Omina Tricko
    Kad se krene ML, u Free Agents se nalaze drtine kojima nije tu mesto: Francesco Toldo, Steve McManaman (a još su i izdeformisani, tj isto izgledaju).
      Spoiler:
    Svašta.

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

http://prntscr.com/ig5vm6
    Nemam te fajlove, samo ovih par
    Sve obrisi da bi ti instalacija htjela..

- - - Updated - - -

@Omina Tricko
      Spoiler:
    Hvala bice ispravljeno poznata greska... hvala

17. The Following 2 Users Say Thank You to Omina Tricko For This Useful Post:

Isto važi i za Maksvela, Tiaga, Totija, Valdeza...Svi su okačili kopačke o klin.

Isto važi i za Maksvela, Tiaga, Totija, Valdeza...Svi su okačili kopačke o klin.
    Ma da tu je napravljen mali propust... ali dobili smo dosta privatnih poruka da to ostavimo svidja se igracima koji vole te igrace.. pa jos razmisljamo da li da uklonimo ili ostavimo... da ostavimo kao mlade igrace ili da ih skroz ukloniomo

20. The Following User Says Thank You to Omina Tricko For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Sve obrisi da bi ti instalacija htjela..

- - - Updated - - -

Hvala bice ispravljeno poznata greska... hvala
    Znaci obrisao sam i kada udjem u igicu nemam nikakvih patcheva instaliranih, ali tamo i dalje pise da imam..
    http://prntscr.com/ihyc2o
    http://prntscr.com/ihyd45
    http://prntscr.com/ihydpo
    http://prntscr.com/ihye77

I da, ne mogu da obrisem patch ni jedan odande..Kada idem na uninstall npr. patch9.3 meni izadje ovo
    http://prntscr.com/ihyf06

Znaci da li hocu da obrisem 9.4 i ne obrise se, samo pise kao uspesno je obrisan patch 9.4

Pousavao sam danima da ti snimim, ali nisam nista nasao da ti snimim pa sam evo ovako napisao..

Default Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.6 (X version)

Omina hvala jos jednom, sve radi sad i namesteno je.Hteo sam samo da pitam, da li moram da pocinjem novi sejv u ML ili moze da se igra stari?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast