Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 188

Thread: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

4.Kolo Nikolamkd vs Filkaja 2-5

Katai jos dva gola,vec je na brojci 4, definitivno pokazuje zasto je placen 7000 ctl novaca.Bice jako vazan faktor u napadu ove sezone pored nezaustavljivog Griza.Neverovatno je koliko meni nikola lezi ,po ko zna koji put sam gubio i preokrenuo do kraja.

GG Nikola ,srecno dalje !!

2. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Default Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

3.kolo

Hama vs. Dortmunder 0:2

Nazalost losi uslovi za Hamu, mogla se primijetit njegova losija igra nego inace.

https://www.youtube.com/watch?v=U0hek85x6Js
    Hvala Atlantisu na prenosu

4. The Following User Says Thank You to DortmundeR For This Useful Post:

5. KOLO ross vs princ 4:4

Želio bi malo prokomentarisati. Mislim da ovo što je princ večeras uradio nema smisla. Zašto ? Prva stvar, vodim 3-0 i završava se poluvrijeme. Na poluvremenu princ govori kako su uslovi jadni, kako ništa nije vidio bla bla bla.. Zašto nije prekinuo meč kod prvog gola ili kod prvog laga ? Zašto je pustio da igra u lošim uslovima ? Druga stvar, na sva svoja 4 gola pustio je dva puta replay do kraja, dakle po meni namjerno provociranje protivnika. Treba se razmisliti o novicinom prijedlogu jer ovo je zaista grozno. Ja ne mogu igrati isto kad neko komentariše vezu, igricu, moju igru ili bilo koji detalj. Uostalom šta mene briga što bonuci ne može ništa iturbeu ? Dakle, namjerno provociranje, namjerno prekidanje igre i dekocentrisanje. Meni pobjeda nije važna zaista, ali na ovakav način igram ja ne želim. Javno kažem da svakom sledećem ko bude komentarisao bilo što tokom igre lupit cu alt + f4 pa taman bio izbačen. Ako ne možemo igrati kao ljudi pa ne moramo nikako. A princu nemam šta da kažem,nek ga je sramota za večerašnje ponašanje.

6. The Following User Says Thank You to rossner_tz For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

Quote Originally Posted by rossner_tz View Post
    5. KOLO ross vs princ 4:4

Želio bi malo prokomentarisati. Mislim da ovo što je princ večeras uradio nema smisla. Zašto ? Prva stvar, vodim 3-0 i završava se poluvrijeme. Na poluvremenu princ govori kako su uslovi jadni, kako ništa nije vidio bla bla bla.. Zašto nije prekinuo meč kod prvog gola ili kod prvog laga ? Zašto je pustio da igra u lošim uslovima ? Druga stvar, na sva svoja 4 gola pustio je dva puta replay do kraja, dakle po meni namjerno provociranje protivnika. Treba se razmisliti o novicinom prijedlogu jer ovo je zaista grozno. Ja ne mogu igrati isto kad neko komentariše vezu, igricu, moju igru ili bilo koji detalj. Uostalom šta mene briga što bonuci ne može ništa iturbeu ? Dakle, namjerno provociranje, namjerno prekidanje igre i dekocentrisanje. Meni pobjeda nije važna zaista, ali na ovakav način igram ja ne želim. Javno kažem da svakom sledećem ko bude komentarisao bilo što tokom igre lupit cu alt + f4 pa taman bio izbačen. Ako ne možemo igrati kao ljudi pa ne moramo nikako. A princu nemam šta da kažem,nek ga je sramota za večerašnje ponašanje.
    Ako mislis da sam toliko lud da 4 puta gledam svaki svoj gol sve dok se ne zavrsi replay onda nesto nije u redu s tobom definitivno..

Ja sam ti samo rekao da ne mogu da kontrolisem igrace i da jedan Bonucci koji je zut bjezi od Iturbea,ne moze da mu pridje a kamoli da ga zaustavi.. Dao sam gol odmah u 2 pol cim sam krenuo i odmah se osjetila nenormalna razlika i lakoca u mojoj igri cim se preslo na moj host.. Meni je drago da ti je super radilo na mom hostu,barem si ti tako rekao..

Samo cu reci da sam veoma brzo stigao tu prednost i kad sam dao gol za 3:3 napisao sam da mi je bzvz i da vise necu napadati prema tvom golu,fer je da bude nereseno zbog lose konekcije i poceo sam da sutiram sa preko 30m bzvz.

Medjutim ti si meni dao gol za 4:3 i ja sam onda namjerno zapeo da dam gol i drago mi je sto sam izjednacio u nadoknadi,nakon toga si ti izasao sa sve alt+f4 izgleda bez gg..I drago mi je da ti nije stalo do pobjede.

Sve u svemu necu vise nista da komentarisem, samo po hiljaditi put skrecem paznju da protiv vas iz Zenice, Sarajeva, Tuzle imam uglavnom uvijek losu konekciju na vas host a da ironija bude veca blizi sam vama stotine kilometara nego ovi iz Beograda, Kragujevca itd.. A svi protiv mene imate dobre uslove za igru,ne znam kad se neko zalio zadnji put, sto znaci da moj net nije problem 99%.

Zao mi je sto je doslo do ove situacije nisam imao namjeru da pravim neki cirkus i izvini za to pisanje u toku igre.

Sledeci put kad god bude losa veza protiv nekoga necu se buniti niti sta pisati, igracu bunker na tudji host i to je to.

1Kolo : Atlantis vs NikolaReal7 0 : 1

2Kolo : NikolaReal7 vs Gaucho92 6 : 3

GG Atlantis,Gaucho zelim vam vise srecu u nastavku sezone .

9. The Following User Says Thank You to NikolaReal7 For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

Atlantis 3 : 0 Copy
    Strelci: Gokhan Tore, Pavone, Mbappe

Puklo je u 54min BS - probao sam print screen nije sačuvao EXE error, ali evo log iz Event Loga gde se vidi da je i kada došlo do BS (22:54). SS na kraju nemam jer je Copy izašao na poluvremenu ali sam ulovio taj trenutak (23:09).

Super Star sAyoNarA's Avatar

1 Kolo

Filkaja - sAyoNarA 1:2

Utakmicu odlucile odbrane plavog ospine i mašinerija Belottija. Bilo je još dosta suteva s distance ali nismo bili precizni,remi realan ali ne zalimo se na tri teska boda. Filkaja sretno dalje u ligi. GG

Super Star sAyoNarA's Avatar

Kolo 5

Dortmunder - sAyoNarA 3:3

Fino se ganjalo,na kraju mozda i najrealniji ishod utakmice. Sretno dalje dort ...

14. The Following User Says Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

3. kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 3 - 2 NK Svatovac - sAyoNarA

Ospina i Lukaku odlucili mec. Koji je mogao otici svakojako. GG!

16. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

II Kolo

CopY (FC Maroon Boys) 2:6 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Novo pucanje, novi bs, novi meč iz više delova uz lepu dijagnozu povuci-potegni, srećom je ovde izbacilo skoro na samom početku pa nismo imali neku dužu proceduru... Nekako je CopY izašao na kraj sa kosom crtom pa smo odigrali tekmu odmah posle izbacivanja. Izbacilo je pri rezultatu 0:1, strelac Mazu. On je u nastavku zabio još dva gola i kompletirao het-trik, ujedno je i bio centralna figura meča. Oba gola za domaće dao je Đuba, a ostala 3 za goste su postigli Jo, strelac dva pogotka, i Dobroju. GG CopY, srećno u nastavku sezone.

Messi #10 Filkaja's Avatar

5.Kolo

Filkaja vs Dzoni 5-2

Kuriozitet je da imamo skor 3 0 2 i da su sve tri pobede zabelezene rezultatom 5-2.Crveni napad i zut Rufije donesli su sigurna 3 boda kataloncima,i izdvojio bih evrogol dzonija sa nekih 30,35 m.

GG Dzoni i srecno dalje!

4. kolo

Prince vs Gaucho

2 - 5

Raspucano sa obe strane, ali na moju srecu vise sam "ubacio" od mog drugara GG Aco, sve najbolje dalje

22. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

kolo 1

Gaucho - Noviice 3:6

8 crvenih igraca i jedan zuti a raspolozeni za suteve iz daljine . GG srecno dalje

24. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

IV Kolo

Sayonara (NK Svatovac) 1:7 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Aleksandar Hleb je postigao gol. Novi meč protiv Sayonare, menadžera čiji skil izuzetno cenim i čiji pes stil mnogo gotivim. Aleksandar Hleb je postigao gol. Odigrao sam jako dobro, Sayini zeleni zmajevi se nisu snašli najbolje na terenu i lako izgubili, ali ne sumnjamo da će se to sve vratiti u nekom od narednih mečeva. Aleksandar Hleb je postigao gol. Golova je bilo raznih, Ospina je pokazao svoju tamniju stranu, ali i to će se promeniti, koliko već u prvom narednom meču. Aleksandar Hleb je postigao gol. Odličnim potezima u transfer periodu ekipa NK Svatovca je poprilično ojačala ekipu, ali sreća ih je u potpunosti napustila u ovom meču. Aleksandar Hleb je postigao gol. Srećno u nastavku Sayo, teraj dalje kao da se ovo nije ni dogodilo i biće sve kako treba. Aleksandar Hleb je postigao gol.

26. The Following 4 Users Say Thank You to -hama- For This Useful Post:

5. kolo

Gaucho vs Naris

2 - 2

Jedna krajnje opustena i zanimljiva utakmica, kao da se nije igralo u bodove. Probali su se driblinzi, sutiralo se sa pola terena a okviri golova samo sto nisu popucali. Na kraju, mozda i realan ishod. Da se niko ne ljuti, probali smo sve, uzivali u pesu i podelili bodove. Mislim da bolje nije moglo. Svaka cast Narise, sve najbolje dalje

3. kolo

Gaucho vs Dzoni94

2 - 1

Utakmica sa Dzonijem uvek ima draza jer nikad nije ista. Neocekivano otvorili smo utakmicu lepim golom i u startu imali prednost. Natezali smo se vecinu utakmice ali lopta nije htela u gol. Dzoni uspeva da izjednaci iz prekida, ali to nije uzburkalo utakmicu, naime redjale su se sanse kao i do tada, medjutim kada se cekao zvizduk za kraj utakmice, sudija je pustio poslednji napad koji jednom solo akcijom zavrsio Suarez golom za sva tri boda. GG Dzons, vise srece u narednim utakmicama Ljubiiii braaaaat

29. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

7.kolo

Dortmunder vs. Novica 2:2

Veliki broj šansi na obje strane, par puta smo i propuštali odbitke (Novica više puta ).
    U 90+ crveni Joe Allen je promašio 1na1, to će mu bit odbijeno od plate.
    GG!

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast