Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 113

Thread: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

Moderator Dovla's Avatar

Default CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

CTL - Liga 1

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada uđete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek ćemo imati uživo tabelu (moderatori lige neće voditi offline tabelu, samo će upisivati službene rezultate po potrebi)

Igra se 5 kola nedeljno.. Svakog petka od 20h kreće novi ciklus, tj. možete igrati novih 5/6 kola. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogrešne rezultate, pročitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greške (namerne ili nenamerne) bićete kažnjeni, jer mi proveravamo vaše rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random
    Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kiša/sneg = kazna)
    Summer
    Day/Night birate sami.

Obratite pažnju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, ukoliko je bilo autogolova, morate da okačite i SS na kome piše Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisaće vam se kazne na kraju sezone u vaš Excel i svaki SS doneće vam manjak u budžetu vašeg kluba)

Pročitajte pravila još jednom, kao i pravilo za "SS ko je dužan da okači"

Pišite broj kola : Igrač vs Igrač = rezultat.
    (zato što je onima koji prate tabele i statistiku lakše da upišu vaš rezultat, kartone i strelce ako znaju broj kola, a ne da traže vašu tekmu u kolima da bi upisali)

* Obratite pažnju još jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - ponašanje
    - prekid meča i šta raditi nakon toga, kao i pravilo za autogolove
    - prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m = jedan gol u 5m nije silovanje" ili bilo koje druge nefer akcije
    - bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM naš CTL Nalog (http://www.pes-serbia.com/members/52751-CTL)
    - takođe, obratite pažnju na pravila za kocku+X, pozicije igrača, dozvoljene formacije i vaše ponašanje.
    - sluzbene rezultate resava Shomi.

Super Star Giga.RsN's Avatar

Default Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

5. kolo, Giga vs Nikola 4:1

Raspoložena mi je bila ekipa, nova sezona, startnih 11 od prošle sezone svi, tek od 70. minuta šansu je dobio Nasri i pokazao da će biti sjajno pojačanje.

GG Nidžo

Video:
      Spoiler:

3. The Following User Says Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S26

I Kolo

Amokachi (Amokachi14 FC) 1:2 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Veliki okršaj šampiona iz prošle i pretprošle sezone na otvaranju nove, 26. po redu. Sve je počelo idealno za Amokachija, igralo se 2 minuta i poveo je golom Endija Kerola. Nekoliko minuta posle tog gola Kevin Nolan je uzdrmao prečku, ali do poluvremena rezultat se nije menjao. Meč je prekinut zbog bs-a Amokachija, nisam stigao ni ss da uzmem jer se sve izdešavalo za 3 sec. Nastavak je doneo sasvim nove igrače i upravo su oni odlučili meč. Prvo je propušteno nekoliko prilika, Guzan nije divljao kao što zna, ali je ipak izdržavao bez primljenog gola. Nešto defanzivnija igra domaćina u drugom delu je održavala prednost, ali sve do bombe Kevina De Brujnea koji je udarcem sa distance doneo 1:1. Dobermani nisu stali i nastavili su sa šansama, posle par pokušaja kontri Amokachijevih igrača usledio je prodor Filipa Kostića i centaršut na Stefana Majerhofera, austrijksu grdosiju od 202 cm i ovaj glavom loptu šalje u mrežu Podgoričana. Malo je server zezao, ali nije pokvario derbi koji je i kao većina prethodnih bio tvrd, žestok, pravi muški... Dobra tekma na otvaranju sezone za Dobermane, GG Amokachi

5. The Following 2 Users Say Thank You to -hama- For This Useful Post:

4.Kolo

FK Madjionicari - Mirchell 4 - 2 Amokachi14 FC - Amokachi

Strelci : Coutinho,Harewood x2,Doumbia

Prvo pa musko sto bi se reklo.Razmisljam se ja dal da igram ili ne,i reko ma ko mu klacka kosti daj da otvorim sezonu sa sampionom.Udjem ti ja lepo na server,izaberem tim,kljuc da loadujem formaciju,kad k baka vecerala.Nema mi formacija (menjao sistem i nisaam ubacio u save folder).Nista,opalim ja neku defoult 4-4-2 dijamant,vidim raspolozenja mi top (Coutinho crven,Doumbia crven,Harewood pozuteo,Sportiello crven itd.) pa reko sta bude.Krece tekma i naravno crveni coutinho u 5minutu prolazi kao kroz sir i postize za 1-0.Ubrzo nakon toga nakon centarsuta koji ja retko kad koristim,Harewood glavom povecava na 2-0.Amokachi krece sve otvorenije i vise napadacki da igra i uspeva da u 57 minutu nakon centarsuta,Lukaku salje loptu za 2-1.E tu sam pomislio da je gotovo i da ce da me okrene ko prase na raznju.Ali srecom iz kornera iz kojeg ne pamtim kad sam dao gol,Harewood zabija za 3-1.Da bi crveni Doumbia u 82 minutu resio pitanje pobednika golom za 4-1.Uspeo je Amokchi do kraja da postigne jos jedan gol ali ostalo je na tome.Moram da napomenem i ferplej amokacija u jednom navratu kad je bilo dodavanje na x u 5m,vratio je loptu nazad i svaka cast za taj potez!Srecno smo dobili ovaj prvi mec i nadamo se slicnim rezultatima u nastavku.GG Amokchi i odigraj sampionski ovu sezonu!GG

7. The Following 2 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Bs sa Hamom.
    Sjebalo me malo raspolozenje, ali ne umanjuje pobjede protivnika. Borba za opstanak GG momci!

9. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

5. kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 2 - 1 Novice Stars - noviice

4. kolo, Noviice vs Giga 3:4

Dobro sam otvorio utakmicu, gol je stigao već u 6. minutu, ali do poluvremena na semaforu je stajalo 2-1. Drugo poluvreme sam napao iz sve snage što mi je donelo izjednačenje i nadu da mogu do celog plena, i nisam iskoristio par prilika, a Novica je čekao kontru i iz jedne takve gde je duže držao loptu, jer su moji igrači bili razbacani po terenu uspeva da postigne gol i restartuje me, i baca u vodu sve što sam radio do tad. Nastavljam sa istom igrom i pravim višak na strani Gedesa, koji nije uspeo jednu ovakvu priliku da iskoristi nešto ranije, ni sad nije bio bolje, ali je imao sreće da se lopta od štopera vrati u gol. Pritiskam Novicu i imam korner gde centaršut pada Nasriju na nogu i sa 5m pogađa lopta u ledja štopera, vraća se na penal gde je čeka Gonalon šutira, biva blokiran i novi korner, svi u napad, dolazi veliki VvDajk i glavom kuca loptu u mrežu i donosi neizmernu sreću saigračima i navijačima. Novice, GG i srećno u nastavku.

Video:
      Spoiler:

2.kolo

DortmundeR - FC Buducnost Dortmund 3 - 4 Amokachi14 FC - Amokachi

Zanimljiv mec, Mislim da sam bio bolji i zasluzio 3 boda. Ali do njih nisam bas lako dosao, naprotiv. GG

13. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

2.kolo

Prince 1:2 Naris

Vidjena je velika borba, propustio sam neke odlicne sanse na svoj host i to me kostalo.
    Na protivnicki host nisam mogao bas nista da uradim tako da je to Naris iskoristio. GG

3.Kolo

Giga.RsN - Resnik FC 2 - 3 FK Madjionicari - Mirchell

Strelci : Doumbia x2,Efoulou Za Gigu : Guedes,Matias Suarez

Gigi izasao bs u 87 i odlucio je da ne igra zadnja 3 minuta!Giga mi je iz dve sanse dao dva gola ali srecom doumbia do poluvremena uspeva da smanji na 2-1 sto mislim da je bio kljucni gol utakmice!Objektivno sam bio bolji i stvarao vise povoljnijih sansi.Mogao sam i vise golova da dam da Joe Hart nije bio na nivou.Imao sam top raspolozenja opet i vratilo se srecom!GG Gigo i srecno dalje...

17. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Mirchell View Post
    3.Kolo

Giga.RsN - Resnik FC 2 - 3 FK Madjionicari - Mirchell

Strelci : Doumbia x2,Efoulou Za Gigu : Guedes,Matias Suarez

Gigi izasao bs u 87 i odlucio je da ne igra zadnja 3 minuta!Giga mi je iz dve sanse dao dva gola ali srecom doumbia do poluvremena uspeva da smanji na 2-1 sto mislim da je bio kljucni gol utakmice!Objektivno sam bio bolji i stvarao vise povoljnijih sansi.Mogao sam i vise golova da dam da Joe Hart nije bio na nivou.Imao sam top raspolozenja opet i vratilo se srecom!GG Gigo i srecno dalje...

SS od bs-a

20. The Following User Says Thank You to rossner_tz For This Useful Post:

V Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 2:1 (FK Mađioničari) Mirchell

Prvo domaćinstvo ove sezone i odmah težak rival u vidu Mirchell-ovih Mađioničara. Čitav meč Dobermani su imali terensku inicijativu, ali Mađioničari su pretili povremeno i uvek bili tu negde da možda čak i odnesu tri boda. Posle 1:0 na poluvremenu domaći su nastavili sa napadima, gosti od 60-og minuta kreću sa 4-2-4 i maksimalno ofanzivno. Pošto nisam ništa menjao vrlo brzo primam gol i na semaforu je 1:1. Kada sam već primio gol zbog odbijanja promena, dalji tok meča nastavljam po starom, sa istom taktikom i u istom ritmu. Kao plod ovakve igre stigao je gol iz kontre, Portugalac Bebe je gotovo iz nemogućeg ugla pogodio stativu i lopta se od iste odbija u mrežu zelenih. Lekcija koju sam dobio me je naterala da u skladu sa protivnikovom ofanzivom odgovorim defanzivom. Srećom po mene, to je urodilo plodom, uspeo sam da odbranim 2:1 i osvojim tri boda, sigurno jedna od težih do sada. Srećno u nastavku Zemunac, nema predaje, samo hrabro, gledaj napred i doći će rezultati

22. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

4.kolo

Copy vs. DortmundeR 2:5

Prva pobjeda u novoj sezoni ekipe Budućnosti na gostovanju, bilo je dosta uvjerljivo.
    Igrai smo na sigurno i cekali prave šanse.
    Čestitamo drugu Copyu (crveno zbog Saye) na ulasku u prvu ligu i sretno dalje.
    GG!

3. kolo

Naris 4-5 CopY

Jedna iznimno dobra utakmica,puna golova i preokreta na obe strane. Poveo je prvo Naris sa 2-0 u prvih 15 minuta. Do 25. je bilo već 2-2 a do kraja poluvremena i potpuni preokret u režiji Edinsona Kavanija. U drugo poluvrijeme smo ušli furiozno i opet je Kavani bio strijelac,bilo je to 4-2. Nakon toga,trznuo se i Naris i stigao do izjednačenja,4-4. Tad sam mislio da će Naris u potpunosti preokrenuti ali nije tako bilo. Kavani svojim het-trikom u 77. minuti donosi ponovno,ispostavit će se i konačno vodstvo ekipi Maroon Boysa. GG

4. kolo

CopY 2-5 DortmundeR

Isto jedna dobra utakmica,dosta prilika je stvorio Dortmunder. Poveo je preko odbitka,na grešku golmana Boruca. Ja sam bio potpuno bezopasan u prvom poluvremenu. Moj golman Boruc je bio katastrofalan i rezultat u prvom poluvremenu je bio 0-3. Kasnije sam i ja počeo pomalo igrati i zabijam za 3-1 lijepim golom Kavanija. Sredina drugog poluvremena je pripala meni,stvarao sam neke solidne šanse ali nisam uspio zabiti. U 87. i 90. minuti Dort postiže još 2 gola i ovjerava svoju pobjedu. Ja sam uspio u idućem napadu preko Kovačića zabiti još jedan lijep gol za konačnih 2-5. GG

25. The Following User Says Thank You to CopY. For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

28. The Following User Says Thank You to rossner_tz For This Useful Post:

1. kolo, Giga vs DortmundeR 3:1

Bio je Dort bolji, možda i pobedu zaslužio, ali kako je tako je. Igrački kadar koji je izašao na teren ovog sumornog popodneva mi nije ulivao nadu, međutim iskoristio sam tih par prilika, i sa Hartom na golu uspeo da izvučem bodove ovde, iako rezultat to ne pokazuje. GG Dort samo nastavi ovako i rezultati će doći.

Video:
      Spoiler:

31. The Following User Says Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

Page 1 of 6 123 ... LastLast