Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 111

Thread: Pitanje adminima

Sedam Yoda's Avatar

Default Re: Pitanje adminima

Imam jedno ozbiljno pitanje... neke privatne poruke od juce su mi nestale. Konkretno par poruka sa Crow-om... da li jos neke fale ne znam ali za ove znam jer smo se juce dogovarali oko tekme i znam tacno sta smo pisali a danas kad sam hteo da mu javim da sam na cetu tih poruka nije bilo... molim nekog admina koji ima pristup ovakvim podacima da vidi o cemu se radi...

Sedam Yoda's Avatar

Quote Originally Posted by Yoda View Post
    Imam jedno ozbiljno pitanje... neke privatne poruke od juce su mi nestale. Konkretno par poruka sa Crow-om... da li jos neke fale ne znam ali za ove znam jer smo se juce dogovarali oko tekme i znam tacno sta smo pisali a danas kad sam hteo da mu javim da sam na cetu tih poruka nije bilo... molim nekog admina koji ima pristup ovakvim podacima da vidi o cemu se radi...
    Ajmo neko da se javi bar da je primio K znanju nije normalno da poruke nestaju...

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Pitanje adminima

Tesko da bi bilo ko od administracije mogao da utice na to. Najverovatnije je problem do vBulletina odnosno neki bug.
    Nisam do sada imao takav neki problem, tako da je najverovatnije nesto sto se bas retko desava. Mozda si i ti greskom obrisao.

Ja mogu da pomognem da ozivimo koliko toliko sajt,evo iz licnog iskustva govorim imam svoj sajt (necu reklamirati) i jedino moze opstati pomocu Youtube kanala tako je vrijeme doslo danas.

Ali PES-SERBIA je jedini sajt koji traje dugo dok je u to vrijeme propalo dosta sajtova primjer (pes-bosnia,pes-balkan).Pricao sam prosle godine sa kolegama sa CroPesa dosla je druga generacija,generacija koju interesuje glupost,dok se stara garda pozenila i dobila djecu hvala bogu i tako su manje aktivni.

Meni ne treba nikakav moderator ili titula ,treba mi ekipa da se raspodijelimo npr ja uzmem podofrum FIFA 18 ,AiN uzme PES 2018 i tako barem jednom u danu otvorimo po koju temu.

U toku sam sto se tice svega svih igrica jer licno pisem recenzije sa svoj sajt i jedan portal i forum jer trenutno zivim od toga.

Izvinjavam se zbog gramatike jer pisem sa mobitela.

5. The Following 8 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Non mollare mai dj90's Avatar

sad su aktuelni youtube da prave klipove i ostala s*anja, instagram i face

jednostavno igrice generalno su sve manje i manje aktuelne (za editovanje pogotovo, a manjinu koje zanimaju hoće samo da igraju i to je to), kad sam bio klinac na svakom ćošku je bila igraonica sad ako ih ima kod vuka i to je to
    nekad smo po 12 sati blejali po igraonicama sad toga nema više

druga vremena šta ćeš

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

nekad si protiv zive osobe mogao igrati samo u lanu jer je net u kuci kostao 100 eura.I zato si i isao.
    Sad svako ziv ima internet.

ljudi su htjeli protiv ljudi igrati i to je to.Prije nije bilo isplativo,sad jeste.

Prije odes kod druga da igras i vidis da ima pec.Sad nemas gdje vidjeti pa igras na defaultu.
    Prije ti igrica izbacuje gresku i kresuje pa trazis forume da skontas sta je.
    Sad su igrice bolje sredjene pa nema potrebe da se pecuje.

8. The Following 2 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

Super Star AiN's Avatar

Koliko aktivnih clanova ima, taman da svako dobije po jednu kategoriju.

10. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Па да изгледа као да се управа форума дописује међусобно.

12. The Following User Says Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

Professional ZoblaTerbra's Avatar

Razgledao sam po forumu,ima ljudi kao ja koji su mlađi i htjeli bi da rade,ali ne bi da gube vrijeme sa savladavanjem osnova edita.
    Predlažem da se napravi tema za nas "balave" da i mi krenemo nešto da radimo...Znam da je neko iz stare garde dao link za engleski,ali može neko malo ponaški i prostije da objasni.
    E da,uzmite od Vukadinovića face,besmisleno je cimati ancomatu.Pošto je čika Neša rekao da bi da šefuje,možda baš on može da napravi ovo gore navedeno.

- - - Updated - - -

Razgledao sam po forumu,ima ljudi kao ja koji su mlađi i htjeli bi da rade,ali ne bi da gube vrijeme sa savladavanjem osnova edita.
    Predlažem da se napravi tema za nas "balave" da i mi krenemo nešto da radimo...Znam da je neko iz stare garde dao link za engleski,ali može neko malo ponaški i prostije da objasni.
    E da,uzmite od Vukadinovića face,besmisleno je cimati ancomatu.Pošto je čika Neša rekao da bi da šefuje,možda baš on može da napravi ovo gore navedeno.

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Quote Originally Posted by ZoblaTerbra View Post

- - - Updated - - -

iz kog razloga ti se dupliraju postovi?

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Re: Pitanje adminima

Quote Originally Posted by ZoblaTerbra View Post
    Kako mislis da editujes nesto, ukoliko ne znas ni te osnove? To nije gubljenje vremena.

Internet...Ikom.Kad radi net-nema TV signala,kad radi TV-nema neta
    E sad malo TV.

Ma ja znam da ubacim muziku,sve oko in-game editora,ali sa blendeom se nikako ne snalazim...jako je komplikovan.

I momci hocemo li se angazovati da osvjezimo forum ?

Javite se da se organizujemo ako hocete .

19. The Following User Says Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Mogli bi i oni glavni koji su se ozenili ili smorili... da prepoznaju kome da daju funkciju, ko je azuran i ko nece da za**** nesto. Moze se neko angazovati bez funkcije, ali ti nekad i treba, za brisanje posta, ban i slicno. Meni i kolegi za PS online deo treba osim toga (za brisanje i editovanje postova imamo) i moc da pravimo online tabele, da promenimo nick igracu da se slaze sa psn-om ako neko zeli... Ako to ne dobijamo, nego moramo da cimamo nekog ko je vodio lige pre par godina (a vise ne ucestvuje u istim), koji dodje kad ikad, onda se to zbog cekanja ofrlje vodi, moze bolje. Neko odustane od lige, upadne neko na cekanju, a vodi se na tabeli kao neko drugi, sto znaci da ne moze on da upisuje rezultat kao ostali. I to se promeni tek nakon 3-4 nedelje. A ko moze i hoce, ko je tu, promenio bi odmah.
    Vise se ne zna ko ima funkciju moderatora/admina, neki su se i odrekli, ali onda brate pronadji/predlozi zamene.

21. The Following 5 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Super Star AiN's Avatar

Quote Originally Posted by InoMessi View Post
    I momci hocemo li se angazovati da osvjezimo forum ?

Javite se da se organizujemo ako hocete .
    Sto se mene tice, moze.

Banned

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Bice uskoro konkursa pa cete moci da se prijavite, a onda cemo da vidimo ko ce i sta ce da radi

25. The Following User Says Thank You to Nemanja For This Useful Post:

NemanjaBRE ne brisi mi postove napisao sam ti na PM.

Hocu da okupim ekipu da se raspodijelimo necu ja moderatora dosta mi je modertora sto imam na x foruma, sto se tice konkursa vidjet cemo ,samo budi ostar nedaj im da budu neaktivni i otvori ga odmah nemoj nista cekati.Nek traje nekoliko dana ili mjesec a do tada mi neki cemo pomalo raditi.

Znaci trenutno

1.InoMessi.
    2.
    AiN
    3.
    Pomažem u pečevima
    4.VEK1NG

I molim te ne brisi mi post pusti nas da diskutujemo.

27. The Following 2 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: Odg: Pitanje adminima

Quote Originally Posted by InoMessi View Post
    NemanjaBRE ne brisi mi postove napisao sam ti na PM.

Hocu da okupim ekipu da se raspodijelimo necu ja moderatora dosta mi je modertora sto imam na x foruma, sto se tice konkursa vidjet cemo ,samo budi ostar nedaj im da budu neaktivni i otvori ga odmah nemoj nista cekati.Nek traje nekoliko dana ili mjesec a do tada mi neki cemo pomalo raditi.

Znaci trenutno

1.InoMessi.
    2.
    AiN
    3.
    Pomažem u pečevima

I molim te ne brisi mi post pusti nas da diskutujemo.
    Zašto si me izbacio sa spiska?Bio sam na prvobitnom spisku. I ja sam zainteresovan.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast