Results 1 to 6 of 6

Thread: PSML PS Edit za Sezonu 9

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Lightbulb PSML PS Edit za Sezonu 9

PSML PS Edit za Sezonu 9

Menadžeri, nova sezona je pred nama, pa je red da imamo aktuelan patch. Sređeni su naravno dresovi, grbovi, ujedno i boje na radaru, home ground i baneri.

Verovatno već znate da se patch ubacuje preko flash-a (USB), koji mora biti formatiran u FAT32 (desni klik na flash u My Computer-u i format) i koji mora da sadrži folder sa imenom WEPES da bi PES čitao fajlove odatle.

1. Nakon download-a raspakujte folder WEPES na flash
    2. Ubacite flash u konzolu
    3. Zatim u igri odete u Edit / Data Management / Import / Import Team / i izaberete sve .ted fajlove ili samo ovih 11 ako ste sigurni da imate sve od ranije
    4. Dakle, Select all, pa skroz gore "Go to Detailed Settings"
    5. Štiklirajte ono poslednje, "Overwriting image" i izaberite OK
    6. Preostalo je samo da čekate. Narednih par minuta ubacivaće se automatski timovi iz naše dve MNG lige

Prebacite igrače (Edit, Transfer) u svoj tim ako već niste (pozicije znate, a default timovi su na default mestima), pa odradite save team data u Master ligi i spremni ste za igranje u friendly lobby-ju.

Procedura je prosta. Pogledajte i staro video uputstvo ako želite. https://www.youtube.com/watch?v=CjwPobbWYqw

Isti postupak je za ubacivanje takmičenja (import competitions) umesto timova.

Ne bih da Vam namećem ostale lige, možda ste već i ubacili. Ko nije ubacio, a želi da "licencira" sve ili pojedine timove, može skidati ligu po ligu sa PES World sajta recimo, uz isti postupak ubacivanja u igru kao gore. Postoji još nekoliko ekipa koje prave patch-eve. Gde god da zapnete, tu sam da pomognem.

2. The Following 7 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Super Star cevali's Avatar

Default Re: PSML PS Edit za Sezonu 9

Kad pokusam da ubacim edit,javlja da nemam mesta da moram da obrisem images,kako to resiti?

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: PSML PS Edit za Sezonu 9

Isti problem imo , posto imam dva mng edita a plus sam ubacio i engleze edit i neke italijane i spance . Uspeo sam nesto mesta da napravim brišuci slike trenera i nekih stadiona i jedva sam nekako uguro .

Sta bi trebalo da se radi za neki reset na pocetno ako zatreba nekom . I mogo bi kad se pakuje edit , ovaj strani bar, neki siromasniji da bude samo imena i dresovi da sto vise stane .

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Kako resiti, delete all images pa redom ubacujte lige koje su vama na prvom mestu po vaznosti. Konami je limitiran, ne moze se ubaciti 100 liga. Nista ja strano ne pakujem, organizujte se, ubacite prvo menadzer lige koje igrate, pa onda Eng 1, Spa 1 i ostalo sta stane.

6. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Evo ja sve obrisao, bukvalno sve slike. Pa ubacivao opet redom i sve mi se poje8alo, u smislu da mi i dalje stoji ime kluba El Patron, da mi timovi iz Premijer lige imaju neke sarene (ne one default) dresove, da su grbovi iz MNG-a izmesani. Jedino da brisem ceo PES pa sve iznova.

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Evo ja sve obrisao, bukvalno sve slike. Pa ubacivao opet redom i sve mi se poje8alo, u smislu da mi i dalje stoji ime kluba El Patron, da mi timovi iz Premijer lige imaju neke sarene (ne one default) dresove, da su grbovi iz MNG-a izmesani. Jedino da brisem ceo PES pa sve iznova.
    Ime tima El Patron ti je ostalo, ali su sigurno obrisani njegov grb i dresovi, ako si isao delete all images. Nije bitno sto je ime tog tima ostalo (neces igrati protiv tog, valjda, ni ML offline), nijedan novi nije pravljen preko tog, bitno da su aktuelni timovi tu (osim default koji tamo smestaju igrace).
    Sa Premijer ligom nemam veze, nije mi jasno kako su tu neki sareni (ne default). Nista mi nije jasno, meni sve radi, imam jos mesta za slike. Jesi li pokusao nakon delete all da ubacis neki premijerligaski patch, recimo sa PES World?
    I naravno nije mi jasno kako su ti grbovi iz MNG-a izmesani.

9. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post: