Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Liga Kup #25

Default Liga Kup #25

CTL LIGA KUP #25

http://challonge.com/ligakup25

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9 Pause
    Condition : Random
    Injuries : YES
    SUBs: 3

PENALI I EXTRA Time = UKLJUCENI!

Weather : FINE (kisa/sneg = kazna)
    Day/Night birate sami.

Code:
    ROKOVI ZA ODIGRAVANJE:

RUNDA 1+RUNDA 2

14.11.2017.  @ 23:59

RUNDA 3 (1/4 FINALE) 

17.11.2017   @ 23:59

RUNDA 4 (1/2 FINALE) + RUNDA 5 (FINALE):

20.11.2017.  @ 23:59

Super Star sAyoNarA's Avatar

Default Re: Liga Kup #25

Round 1

sAyoNarA - PesBot 1:0

Zbog bojazi i nedostatka samopouzdanja,gosti nisu stigli na termin odigravanja prvog kola Kup utkamice čime domaćin NK Svatovac-Poljice prolazi u naredni krug bez ispaljenog metka. Čekamo narednog protivnika.

3. The Following 3 Users Say Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

ROUND #1
    NIKOLA 2 : 3 ATLANTIS

Dobar meč naših momaka gde smo dosta ranije morali da se odlepimo ali je Neto držao Nikolu u igri sve vreme i tako sa dva gola glavom iz ukupno 3 šuta u glavi učinio duel zanimljivim do poslednjeg minuta. Raduje barem novi pogodak i asistencija Janmaata sa WB pozicije.

Čestitke Nikoli na dobrom i fer meču.

5. The Following User Says Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: Liga Kup #25

1.kolo

Noviice 0:2 Prince

Veoma zanimljiva utakmica, moglo bi se svasta napisati u izvjestaju ovog meca..
    Ali ipak je 5000 kazne stvarno puno da se rizikuje,nema gg,nema srecno dalje,nema nista. Poyy!

1. kolo

Dzoni vs Gaucho

1 - 3

Zreb nas je ukrstio sa starim drugom i stvarno je bilo zadovoljstvo odigrati koji pes sa Dzonijem. Igralo se otvoreno, mnosto lepih sansi, lepih golova i dobrih odbrana. Na kraju sam imao vise srece i u produzetku izborio prolaz u narednu fazu. GG Dzoni!

8. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

2.kolo

Dortmunder vs. Shomi 1:0

Izuzetno teska utakmica, odlucio je gol glavom i to omalenog Rossija.
    GG!

IPes Шоми's Avatar

1.Kolo, Shomi vs mr bean 4:3

Dobar mec sa mr beanom, dosta otvoren i pun prilika, moglo je otici i u produzetke. GG mr bean, srecno u ostalim takmicenjima.

11. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post:

1.KOLO, TheKOP 6 - 1 Tarkan

GG!

Dominator 3-4 CopY

Iako je Dominator imao više šuteva prema golu,nisu to bili opasni udarci i golman Burki se lagano snalazio i branio iste. U ovom meču briljirao je Rafael Moura i svojim hat-trickom riješio utakmicu.

Runda 2:

Filkaja 0-1 CopY

Imali smo dosta sreće pošto je Filkaja čitavu utakmicu pogađao prečke i stative Burkijevog gola. Utakmicu rješava Kovačić u 25. minuti igre lijepim udarcem sa distance. U ostatku meča bliži golu bio je Filkaja mada smo i mi imali šansi za gol ali rezultat se nije promijenio. GG

2. kolo

Gaucho vs Panchev

4 - 1

Vrhunsko raspolozenje i dobra koncetracija u prvoj utakmici sa Pancom donela je lepe golove i vrhunsku zabavu.

p.s. Gol Dani Alvesa ide u konkurenciju za nagradu Puskasa

2.Runda

FK Madjionicari - Mirchell 2 - 1 Prince94 - Grobari RS

ex 1:0

Strelci : Doumbia,Dwight Gayle

Prvi utisak o ovom mecu mi je Handanovic!Kako je branio ovu utakmicu,to je nestvarno.I pored mojih losih raspolozenja a Princovih ''finih'' ,mnogo vise sam napadao i stvarao sansi ali Handanovic je opet ponavljam branio neka cuda.Princ je poveo da bih ja uspeo da izjednacim centarsutom Tine Coste koji je nasao Doumbiu u trepavicu.Otislo se u produzetke gde se igralo tvrdo,Princ je pokusavao da forsira Mertensa po levom boku ali nasom srecom Koulibaly je bio zut i uspeo je da ga zaustavi u svim pokusajima.U drugom produzetku opet moja inicijativa (Handanovic brani) i na kraju sam skontao da je jedini nacin da covek primi gol jeste da centriram.I tako je i bilo.Djalo probija po levoj strani,centrira i tamo se nasao omaleni Dwight Gayle koji glavom salje loptu u mrezu za konacnih 2-1!Sve cestitke Princu na fer igri i zelim mu vise srece u narednoj sezoni! GG

17. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

I Runda

-Hama- (PFC Dobermans Town) 6:2 (FC Likce) Naris

Novi meč sa Narisom i nova pobeda, naravno i mnogo golova jer je to za naše mečeve standard. Bilo je svega, jedna mirna i raspucana utakmica, maltene kao fr, bez naboja i pritiska i sa mnogo zanimljivih pokušaja. Moram da iskoristim priliku da pohvalim Bansea, čoveka koji je na ovom meču zabio 4 gola, zabio po barem gol u svakom od takmičenja u kojima je nastupala ekipa Dobermana i sa skoro 20 golova nalazi se u vrhu liste strelaca svoje ekipe. GG Narise, srećno u nastavku sezone

II Runda

-Hama- (PFC Dobermans Town) 3:0 (Mighty Reds FC) The KOP

Posle prve odmah je odigrana i II runda gde nas je sačekao opasni The KOP... Dosta dobro sam kontrolisao igru i kretanje igrača, lepo zatvorio prostor ka golu i Kop je imao poprilično male šanse da me ugrozi. Napad je imao par promašenih zicera, ali sve u svemu sa 3 gola su pokazali da su u odličnoj formi. GG Kope, srećno u nastavku sezone

3.Runda

FK Madjionicari - Mirchell 7 - 2 CopY. - FC Maroon Boys

Strelci : Efoulou,Coutinho x4,Belotti x2

Coutinho!Nista vise ne bih rekao!Pogledajte video (2-3 gola se ponavlja zato sto sam snimao iz 2 dela al gledajte do kraja) !Copy cestitke na korektnoj igri i vise srece naredne sezone!GG

III Runda

DortmundeR (Budućnost Dortmund) 2:3 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Kakva utakmica i kakav preokret. Budućnost Dortmund, aktuelni šampion Liga Kupa i branilac trofeja, poveo je 2:0, tako se otišlo na petnaestominutni odmor, a onda je (bez pomoći Terzića) ekipa Dobermana u drugih 45 minuta odigrala neuporedivo bolje, uspela da zabije 3 gola i da pri tom sačuva svoju mrežu netaknutu i prođe dalje. Pehar Liga Kupa dobiće novog vlasnika, ko će to biti saznaćemo u narednih nekoliko dana. GG Dorte, srećno u fr-ovima do naredne sezone

22. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Default Re: Odg: Liga Kup #25

Quote Originally Posted by -hama- View Post
    III Runda

DortmundeR (Budućnost Dortmund) 2:3 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Kakva utakmica i kakav preokret. Budućnost Dortmund, aktuelni šampion Liga Kupa i branilac trofeja, poveo je 2:0, tako se otišlo na petnaestominutni odmor, a onda je (bez pomoći Terzića) ekipa Dobermana u drugih 45 minuta odigrala neuporedivo bolje, uspela da zabije 3 gola i da pri tom sačuva svoju mrežu netaknutu i prođe dalje. Pehar Liga Kupa dobiće novog vlasnika, ko će to biti saznaćemo u narednih nekoliko dana. GG Dorte, srećno u fr-ovima do naredne sezone
    Ubice ga ta trema

24. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

Round 2

sAyoNarA - Dovla 3:2

Jako intenzivna utakmica s Dovlicom sto se vidi i po statistici, bilo je svega, prvo u 2' dobijamo dva gola a onda se sabjeremo i oduzimamo pa u 12' okrenemo rezultat u našu korist. Dovli vishe srece u dr utakmicama.

Super Star Atlantis's Avatar

[SIZE=4][B]
    2 : 3
    РОГО.ЗВ 1/8 FINALA
    ATLANTIS

Spoiler:

Repriza finala liga kupa iz sezone 21 kada je Raul Garcia ostao upisan zlatnim slovima u našem klubu a Di Maria potpisao otpusnu listu iz United of Manchestera. Imali smo kontrolu nad terenom, Thereau i Agbonlahor su na vreme zabijali golove ali je uprkos tome Martial pokazao da ga ni crveni Jonathan Tah ne može sačuvati. Da donese potpunu dramu pored pogodjene stative na oba gola, pobrinuo se i sudija koji je uprkos naših 3 šuta ka golu omogućio Rogi da krene iz gol auta u poslednji napad i ne samo da predje polovinu već izbori i korner, ali izjednačenja nije bilo.

Čestitke Rogi, srećno sledeće sezone i sve najbolje na pijankama

27. The Following User Says Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Runda 2 amokachi vs rossoner 6:6 (3:4)

Zao mi je iskreno sto su neke stvari pokvarile ovako sjajnu utakmicu. Amokachi je zapoceo sa losim potezima, ja saam nastavio i na kraju je ispala katastrofa.

Page 1 of 2 12 LastLast