Results 1 to 7 of 7

Thread: [S1] AJAX - chule

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    http://steamcommunity.com/id/footballfreak/

Default Re: [S1] AJAX - chule

1. kolo

ATLETICO MADRID (Macan) - AJAX (Chule) 5:0

Kartoni: -

Iako sam za ligu pripremio dobrih starih 5-3-2 i po tome birao igrače na draftu, ponukan dobrim rezultatima u online utakmicama sa random protivnicima u ofenzivnom 3-4-3 rasporedu, u zadnji čas se odlučujem za hrabro i napadački izaći protiv mnogo iskusnijeg protivnika, što se pokazalo pogubnim. Bila je to potpuna dominacija Atletica, i na kraju mogu biti sretan sa 'samo' 5 komada u mreži.

3. The Following User Says Thank You to chule For This Useful Post:

3. kolo:

YOUNG BOYS (pumba) - AJAX (chule) 3:2

kartoni: -

Nakon potopa protiv Atletica, okrećem se provjerenoj 5-3-2 varijanti po uzoru na omiljenog Tomislava Ivića i odma to izgleda puno bolje.
    Nažalost, opet u prvom napadu primam jeftini gol, ali ovog puta se preko velikog Zlatana uspjevam vratiti. Švicarci dolaze do novog vodstva, ali Zlatan ponovo vraća na početak.
    Nakon trećeg vodstva Boysa, više nije bilo snage za povratak, mada je bilo prilika. No treba priznati da je junak bio moj golman Vorm, koji je branio i moguće i nemoguće i tako me ostavljao u igri.
    No sve u svemu, s obzirom na neiskustvo u novijim verzijama PES-a, moram biti zadovoljan rezultatom, pa i igrom, a na prvi bod u sezoni ću još malo pričekati

5. The Following User Says Thank You to chule For This Useful Post:

2.kolo:

AJAX (chule) - OLYMPIACOS (MakiBor) 1:1

U trećoj utakmici sezone, Ajax dolazi do prvog povijesnog boda, teškim bunkerom. Ovaj put zbog nerspoloženja veznih igrača izlazimo u rasporedu 5-2-3 što je dovelo do gubitka bitke u sredini terena i manjeg posjeda lopte, ali se i lakše preko krila dolazilo u šanse. Iako je Ajax u ovoj utakmici odigrao najbolju obranu do sad, ipak je protivnik s lakoćom izlazio u šanse, a visoke lopte u prostor, na rubu ofsaja, bile su kao i u prve dvije utakmice nerješiva enigma za Ajaxovu obranu. Golove su dali robusni centarfori, Ibrahimović i Džeko, i susret nizozemaca i jugovića završio je podjelom bodova.

PS. Slučajno sam stisnuo next prije nego sam snimio sve slike, pa ću dodati ovih par što fali kad maki postavi svoj izvještaj.

7. The Following 2 Users Say Thank You to chule For This Useful Post:

AJAX (chule) - ATLETICO MINEIRO (leka034) 0:0

žuti kartoni 2-0 (Ake, Indi)

Tvrda utakmica, rekao bi Ajax za nijansu opasniji, ali brazilci iz prvog prelaska centra bezobraznim Robbenovim padom u 16m dobivaju penal na poklon, međutim Atleticov izvođač puca ''Panenku'' i Ajaxov golman to lako kroti.
    Nije cijelu utakmicu bilo nekih izrazitih šansi. Možda je najbliži golu bio Mbappe kad je pucao iz okreta sa 16m, ali je imao i igrača na sebi pa od toga nije bilo ništa. Sve u svemu, utakmica kakva tjera publiku sa stadiona ili u prijevodu: ''ništa-ništa''

9. The Following 2 Users Say Thank You to chule For This Useful Post:

SHEFFIELD UNITED (masuta) - AJAX (chule) 0:4

žuti kartoni: 1-0 (Onouha)

Nakon nekoliko remija, došao je red i na prvu pobjedu sezone i nastavljen niz bez primljenog pogotka.
    Iako se kolega Masuta po komentarima na svom izvještaju našao uvrijeđen mojim talijanskim stilom igre sa čvrstim blokom otraga i onda brzim izlaskom u kontre u nekoliko dodavanja, ja bi to nazvao taktičkim nadmudrivanjem i jednom odličnom utakmicom. No ukusi su različiti. Ja sam pobornik Serie A i čvrstog nogometa bez nepotrebne jurnjave i ostavljanja prostora protivniku. Tako je bilo u dvije utakmice (kup 0:0) sa Masutom, gdje sam zatvorio sve prilaze svom golu, praktički ga ostavio bez ozbiljne šanse i strpljivo čekao priliku za kontru.
    U ovoj utakmici je presudio drugi pogodak koji je došao nakon nekoliko odbijanaca, nakon čega protivniku vidno pada moral te prilikom svakog prekida uzima dugu pauzu gdje gura sve više i više svojih igrača naprijed, ostavlja ogroman prostor između sredine i obrane što rezultira velikim brojem prilika iz kontri te penalom za 4:0 kojeg golman brani, ali se lopta ponovo odbija do Zlatana i ovaj lako postavlja 4:0 nakon čega u 89' slijedi još jedna višeminutna pauza , ali ipak nije pomoglo da se dođe do preokreta.
    Nemoj se ljutit Masuta, ja stvarno ne volim Premier League i trku 90 minuta gore-dole. Odrastao sam ne Serie A kad je bila najjača liga na svijetu i moj pojam nogometa je Sacchijev ili Capellov Milan. Znači 0:0 i 1:0 su prihvatljivi rezultati. Sve više od toga znači da nešto nije bilo dobro

MONACO (Nemanjadantesipka) - AJAX (chule) 3:3

Nakon nekoliko utakmica sa 'manje od 3 gola' u ovoj nam se obrana raspala i utakmica se pretvorila u golijadu. Dosta izjednačena utakmica, ostaje žal za nepotrebnim autogolom gdje u pokušaju oduzimanja lopte protivniku koji nadire prema golu, u tome i uspjevam, ali vraćam loptu golmanu koji je mrtvo hladno nabija u svoj gol (zapamtilo jedan x viška). Ali na kraju po svemu što se događalo na terenu, nerješeno i jest najpravedniji rezultat, tako da ne možemo biti nezadovoljni.
    Isprike Nemanji zbog dugog čekanja na serveru, sjebao me update i telefon pa se neplanirano oduljilo.