Results 1 to 2 of 2

Thread: chule (PC)

Default chule (PC)

WARYAMOSUIK (Macan) - AJAX (chule) 5:1

Macan je igrao sa svojim ligaškim klubom, dok sam ja odabrao defaultni Ajax.
    Nakon godina i godina igranja PES6, ovo mi je prvi noviji PES koji mi se svidio, ali prilagodba će bit duga i bolna. Dok mi je u PES6 obrana bila glavni forte, ovdje je šetalište za protivnika, a moji dugi napadi sa pretjeranim brojem dodavanja su najčešće jalovi i ne vode ničemu.

AJAX (chule) - EHS (senkavetra) 0:2

PSV (senkavetra) - AJAX (chule) 5:0

U prvoj utakmici je protivnik uzeo svoju ligašku ekipu, a u uzvratu defaultni PSV, dok sam ja obe utakmice igrao sa defaultnim Ajaxom.
    Dok je u prvoj utakmici protivnik shvatio da igra s nedoraslim protivnikom, prošlo je dovoljno vremena, pa razultat nije bio tragičan, dok je u uzvratu krenuo od početka agresivno prema golu Ajaxa i uz par poklona Ajaxove obrane došao u vodstvo, da bi do kraja bilo samo pitanje s kolikom će razlikom pobjediti. Evidentno je da moja omiljena 3-3-1-3 formacija sa premalo iskustva na novijim verzijama PES-a nije najsretnije rješenje, tako da ću u sljedećim susretima pokušati pronaći neku bolju varijantu koja će makar malo učvrstiti katastrofalnu obranu.

Default Re: chule (PC)

MILAN (chule) - BENFICA (boca seniors) 2:5

Pokušaj sa 3-5-2 formacijom je naslavno propao, protivnik se poigravao sa mojom zbunjenom obranom, i moglo je završiti još puno gore, ali što protivnikova težnja atrakciji, što sreća, zadržali su me na već standardnih 5 primljenih golova.

CHELSEA (boca seniors) - MANCHESTER UNITED (chule) 1:3

Prva pobjeda u nadmetanju sa iskusnijim protivnicima sa pes serbia. Ovaj put sam se odlučio za Manchester United, zbog omiljenog Zlatana, te za još zatvorenijih 4-3-1-2 i pogodio.
    Iako se vidjelo da je protivnik kvalitetniji i da točno zna što radi, zgusnuta obrana, i ovaj put uz više koncentracije i mirnoće, te nekoliko brzih kontri, donijele su mi iznenađujuću pobjedu protiv dosta kvalitetnijeg protivnika.

3. The Following 2 Users Say Thank You to chule For This Useful Post: