Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 39 of 39

Thread: League [Sezona #25]

IPes Шоми's Avatar

Default Re: League [Sezona #25]

Parovi četvrtfinala GOLD Lige:

Amokachi14
    1 : 2

Gaucho92

Panchev
    2 : 0

Рого.ЗВ

Mirchell

-Hama-

DortmundeR
    0 : 2

Atlantis

Tabelu uradio Atlantis, hvala.

Igra se na dve dobijene, rok za ovu fazu takmičenja je do 10.Novembra u 23:59.

1/4 finale GOLD

Gaucho vs Amokaci

1 - 0

Utakmica odrzana tesko usled tehnickih problema, na kraju sacuvao sam prednost od jednog gola za vodstvo u seriji

Amokaci vs Gaucho

4 - 0

Amokaci je ovde demonstrirao zasto je jedan od najboljih pes igraca, nista se nisam pitao.

Gaucho vs Amokaci

2 - 1

Utakmica gde sam primetio da Amos nije srecan sa raspolozenjima i uspeo sam da iskoristim i odnesem pobedu u ovom dvomecu. GG Amokaci

3. The Following 5 Users Say Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Samo da kazem organizatoru da mi ne pise ss kaznu. Restartovao mi se kompjuter 2 puta u prvom mecu, zbog pregrijavanja. Stao ventilator da okrece zbog prasine Kad sam ga usisao radilo sve kako treba.

Sto se meceva tice.
    Misljenja sam da nije odlucilo raspolozenje, sreca itd.. Covjek je prosao zasluzeno. Bas onako kako sam ja njega prosao u plejofu. Pes je takav, detalji odluce. Iz greske moje..da ne objasnjavam..primio sam gol u 3. mecu.
    Uglavnom dvomec antologiski kao i svaki sa njim otprilike. Ako je neko morao da me izbaci drago mi je da je on, jer je jedan od korektnijih ljudi ovdje. GG i srecno.

5. The Following 7 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

1 : 1
    (PK 7:6)
    4 : 3
    (FT 3:3)
    ATLANTIS 1/4 FINALE
    DORTMUNDER
      Spoiler:

Vrhunski mečevi sa Nukijem koji su nažalost bili propraćeni usporenim gameplayom u oba meča što su uslovi koji našem stilu manje prijaju pa je svako praktično igrao na svoj host.
    Jako je malo nedostajalo da Budućnost to i kapitalizuje pošto je imala i penale i velikih 3:1 za majstoricu u rukama, ali, sreća prati hrabre i one koji centriraju u 90. min, odnosno budale.

Srećno u Liga Kupu!

7. The Following 2 Users Say Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Default Odg: League [Sezona #25]

1/4 Finala

-Hama- (PFC Dobermans Town) 2:3 (FK Mađioničari) Mirchell

Mirchell (FK Mađioničari) 1:4 (PFC Dobermans Town) -Hama-

-Hama- (PFC Dobermans Town) 6:2 (FK Mađioničari) Mirchell

Prvo igranje Golda za Dobermane u istorii donelo je prvo mesto u grupi i zakazan megdan sa Mirchell-ovim Mađioničarima. Nije sve najbolje počelo, ali se fenomenalno završilo. Magija Belotija, Koutinja, Dumbije, a posebno Sportijela, delovala je u prvom meču, ali u naredna 2 sve se srušilo. Posle uvodnog poraza znali smo da je rival još više dobio na samopouzdanju, ali se nismo demoralisali. Malu pomoć imali smo u raspoloženjima, posebno u trećoj utakmici. Negde ti Bog da, negde uzme, to je primer odlučujuće utakmice. Igrao sam 3-5-2 formaciju sa svih 5 crvenih u vezi, ali zato su odbrana i napad škripali. Presudnu ulogu u majstorici odigrali su Danilo Pereira i Musa Sisoko, svaki je dao po het-trik, Danilo strelac prva 3 gola, dok je naredna 3 zabio Sisoko. Ovakvi mečevi pokazuju snagu Golda i da se do završnice najelitnijeg takmičenja ne može doći slučajno. Mirchell treba malo da poveća roster, da konkurenciju u timu učini brojnijom i tada će moći da računa i na bolje partije. GG Mirchell, srećno u nastavku sezone

9. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Potpuno cista i zasluzena pobeda Hame!Cestitam od srca i zelim ti puno srece u polufinalu...GG buraz

11. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Čestitke Atlantisu na prolazu, bilo je uzbudljivo ali strah od pobjede je koštao neiskusnu ekipu Budućnosti ovaj put.
    Prečka Alena u penal seriji prve utakmice i loš skok Otamendija u zadnjem napadu druge, su detalji koji su odlučili dvomeč.
    GG!

[SIZE=4][B]
    5 : 3
    0 : 2

- HAMA - 1/2 FINALE
    ATLANTIS

Spoiler:

Šta reći o mečevima ukupno? Pa... u toku prvog meča, zažmurili smo i jako jako jako poželeli da Hama neće moći da centrira celo veče kao u prvom meču i eto, pomoglo je

Sreća pa nam je updejtovan softer za covering te smo na vreme naučili šta treba da nas brine pa u narednih 180min mislim da Hama nije imao nijednu ozbiljnu šansu iz centaršuta. Štaviše, gol za finale je postignut upravo u Haminom stilu i to ni manje ni više nego neko ko nije u CTLu na dobrom glasu - Cyril Thereau. Reda radi, Jeremain Lens je sličnu priliku (centrirao gorepomenuti Francuz) sa 3m prebacio preko gola.

Meč je verovatno prelomio i momenat pred 2. meč - crveno raspoloženje, 9 u polju, vezni red i napad iz snova - Lucho-Janmaat-Danilo-Lafita-Lens-Tore-Pogrebnyak -PES šalje don't send poruku i dobijamo toliko mlitavo raspoloženje da je Malouda morao da igra napad. Da bude još veselije, Hama povredjuje Lomića te i taj jadni Malouda ide nazad u vezni red. Hama kaže da je i njemu taj meč bilo slično raspoloženje tako da je pitanje ko bi u tom sudaru crvenila izašao kao pobednik.

Bilo kako bilo, legenda kaže da još uvek nismo izgubili bitan meč sa prosečnim raspoloženjem. Iako nismo dali gol na svoj host, dajemo dva u nastavku i usput shvatamo da koliko god Hama bio čvrst pri odbrani rezultata ipak nema toliku klupu da bi pružio tako dobru igru i kad je rezultat aktivan.

Prepisana formacija iz drugog meča, sitna modifikacija i poveravanje rola pravim igračima i sve je bilo spremno da se Gokhan Tore u potpunosti isplati - mismatch protiv Lescotta je bio očigledan a Turčin je to zloupotrebio u potpunosti. Takodje, meč #3 koji nažalost nije prenošen je bio verovatno kruna Isakssonove karijere pošto je u uspeo iz korner-karambola 3 puta da spreči autogol a zatim i siguran gol u 44.min gde je Harewoodu odbranio šut 1 na 1 i još 2 odbijanera. Čak i evrogol Danila Pereire nije umrljao njegovu rolu niti poljuljao naše igrače u jurišu na 2. GOLD finale.

Čestitke na novom polufinalu i srećno dalje u Liga Kupu i Svetskom Prvenstvu!

14. The Following User Says Thank You to Atlantis For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Parovi 1/2 GOLD-a:

Gaucho92 - Panchev 2:1
    Hama - Atlantis 1:2

Rok za ovu fazu je do 13.Novembra u 23:59.

1/2 Finale

Gaucho vs Panchev

3 - 4

Panchev vs Gaucho

2 - 3

Gaucho vs Panchev

1 - 0

Posle kupa odigrali smo i Gold. Bogami, maratonski je bilo. Hteli smo i jedan i drugi da se zavrsi sto pre, ali nije nam se dalo, golovi su prosto pljustali. Na kraju sreca me je posluzila i prosao sam dalje. Svaka cast Pancevu na koncetraciji i snazi za ove utakmice. Druze, rudarski posao

IPes Шоми's Avatar

Finale GOLD Lige:

Gaucho92 - Atlantis

Rok za finale je 14.Novembar u 23:59.

[SIZE=4][B]
    2 : 0
    1 : 3
    0 : 0

GAUCHO92 FINALE
    ATLANTIS

Spoiler:

Finale je izgubljeno mnogo pre penala. Imali smo prilike u 3. meču da rešimo meč, nešto kao što smo to odradili u drugom meču. A da je bezveze kada promašeni umesto odbranjeni penali reše pobednika, jeste. No, neko je morao pobediti i ovoga puta to nismo bili mi.

Ostaje utisak celog dvomeča da smo mi gore napadali nego što se Gaucho branio i da u tome treba naći ključ poraza.

Jedino je bezveze što je prvi penal otišao nisko po sredini... Ali, valjda smo to zaslužili u finalu GOLDa u majstorici.

Čestitke.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Professional Hopopa's Avatar

Ja bih da čestitam Atlantisu na njegovoj smirenosti, ovome se nismo nadali od tebe sigurno. Pokazuješ svoju veličinu !

21. The Following 2 Users Say Thank You to Hopopa For This Useful Post:

Cestitke finalistima!Posebne cestitke idu mom drugu Galetu!Svaka cast buraz.Pobedio si jednog Amokacija koji ne zna za poraz u dvomecima 4 sezone i jednog Atlantisa ciji skill i poznavanje pes-a nikad nije dovodjen u pitanje.Dugo vremena ce proci a da neko na ovaj nacin osvoji Gold!Tako da od mene jos jednom sve cestitke i srecan sam kao da sam ja osvojio!GG

23. The Following 4 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

Bravo Gaucho !! Sjecam se kad si se tek prijavio za ligu ja sam pisao na chatu da ces veoma brzo da se boris za titule a vecina mi se smijala, da mi je naci sad te poruke Sve cestitke jos jednom, samo gazi!

25. The Following 3 Users Say Thank You to Prince94 For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Osvajac GOLD Lige za Sezonu 25 je Gaucho92! Cestitke pobedniku kao i svim ucesnicima na jos jednom jako uzbudljivom takmicenju!

27. The Following 3 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

Super Star Panchev's Avatar

Quote Originally Posted by Mirchell View Post
    Cestitke finalistima!Posebne cestitke idu mom drugu Galetu!Svaka cast buraz.Pobedio si jednog Amokacija koji ne zna za poraz u dvomecima 4 sezone i jednog Atlantisa ciji skill i poznavanje pes-a nikad nije dovodjen u pitanje.Dugo vremena ce proci a da neko na ovaj nacin osvoji Gold!Tako da od mene jos jednom sve cestitke i srecan sam kao da sam ja osvojio!GG
    A od mene trebo ispast!

30. The Following User Says Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Premije za GOLD sezonu 25:

Tarkan - 1000$
    dominator - 1000$
    Dovla - 1100$
    Bejn - 1100$
    Giga.RsN - 1200$
    naris - 1400$
    Shomi - 1400$