Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 63

Thread: PES 2018 - PES League

Default Re: PES 2018 - PES League

ma ja ne mogu da pojmim da neko u 2017., sad vec 2018. godini nije u stanju da jednostavno prekopira bilo ciji esport sistem, kada je sve vec za njih smisljeno i odradjeno. sramote se nekim sistemima koje daunovac ne bi smislio. kada sam video sistem kvalifikacija gde se gleda skor iz X uzastopnih meceva, nisam mogao da se nacudim.
    a moram jos jednom da spomenem jer mi je mozak izvrnut kao carapa kada sam to video, finale pes league-a koje se igra na 1 mec. kada sam video da je nagrada jako dobra i pustio da odgledam mec, bio sam u fazonu 'aha, ovo je prvi, verovatno je u posebnim klipovima ostalih X meceva, jer je sigurno minimum best of 5', a onda u toku meca cujem da je taj jedan odlucujuci. imbecili je blaga rec.

2. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Znate kako to rade ne treba ti nista specijalno, puste neki torent na lap top da se skida kad vide da ce da izgube, stave mu download na maksimum da on sve podatke povuce, i veza puca.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

Sedam Yoda's Avatar

Ma to je ok sta oni rade ali zasto server pri prekidu ne pusti ping ka njemu i ka meni i lepo vidi sa cijom vezom je problem i zabelezi poraz onome kome veza ne valja... meni to nije jasno zasto ne urade...

5. The Following User Says Thank You to Yoda For This Useful Post:

Regular VajgadonnaDalabonna's Avatar

Pozzdrav ljudi..direktno se obracam Zeximu i zamolio bih ga za pomoc ili nekome ko moze da stupi u kontakt sa njim npr Darcoolio Nemanja Mihajlo ili bilo ko od vas sadashnjih ili bivsih crvenih..

Ovo pisem zbog Kepe nasem najboljem igracu pesa na ovom forumu i na ovom delu Evrope u poslednjih xy godina..on je neko ko je ovde vec dosta dugo i za koga se ne veže nijedan problem,
    vezano za sve lige koje je igrao..primer sportsmena na terenu i van njega,svi koji su ga upoznali znaju da je rec o jednom skromnom i pre svega sporstki nastrojenom dobrom momku.
    I kao takvom on je jedan pravi biser ovog foruma i treba da ga cuvamo i zastitimo i pomognemo kad mu zatreba neka pomoc..

POMOC mu je potrebna sada...naime..iako se kvalifikovao za PESS ligu na pcu i 1vs1 i 2na2...nije dobio mejl pozivnicu!!!!
    Svi ostali plasirani ucesnici su dobili..na pitanje glavnom zaduzenom za Pes ligu zasto nije dobio mejl..isti mu je odgovrio da vidi sa tehnickom sluzbom i da on nema odgovor..posle 10 poslatih mejlova tehnickoj podrsci,
    Odgovora nema.

Pomoc bi bila u vidu da se nadje Zexim i iskoristi njegovo poznanstvo za Battiem, da se dodatno ispita stvar i vidi o cemu se tu radi,jer NAŠ KEPA ne zasluzuje da ne ode u Spaniju i ucini nas sve ponosnim!!
    Vreme je ovde krucijalni faktor...pa bi bilo dobro da se vec u toku danashnjeg dana stvar resi...par tvitova par mejlova i iskopaćemo đenku...molim vas reagujte!
    KEPA to zasluzuje,molim vas reagujte!!!

7. The Following 11 Users Say Thank You to VajgadonnaDalabonna For This Useful Post:

^ Hvala na poruci
    ...zavrsio sam kao prvi na PC 1v1, a co-op je odigran na ps4, takodje smo bili prvi...nikakvu pozivnicu nisam dobio...razlog ne znam, mozda jer sam registrovao isti konami id i na ps4 i na pc pa je doslo do greske neke ali ne verujem...sto je najgore, samo jedan mec sam odigrao protiv nasih ljudi tako da je sve cisto pa me to jos vise zbunjuje...
    nemam kome da se obratim, support nista ne odgovara, proslogodisnji admini vise ne rade za konami...bukvalno mi vezane ruke...sa druge strane pozivnicu je dobio Meromen, prijavljen od mnogo ljudi koji su se vec kvalifikovali, opste poznat citer u pesu...pojma nemam sta da radim, poslao sam neke emailove ali nema nista od toga...a barsa je 20. februara, dakle za 9 dana...oni su u petak dobili pozivnice svi...

9. The Following 2 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

koliko je jadno sve ovo citati u 2018. godini kada verovatno postoje sponzorisani i minesweeper igraci i kvalitetna takmicenja

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Re: PES 2018 - PES League

Quote Originally Posted by Kepa View Post
    ^ Hvala na poruci
    ...zavrsio sam kao prvi na PC 1v1, a co-op je odigran na ps4, takodje smo bili prvi...nikakvu pozivnicu nisam dobio...razlog ne znam, mozda jer sam registrovao isti konami id i na ps4 i na pc pa je doslo do greske neke ali ne verujem...sto je najgore, samo jedan mec sam odigrao protiv nasih ljudi tako da je sve cisto pa me to jos vise zbunjuje...
    nemam kome da se obratim, support nista ne odgovara, proslogodisnji admini vise ne rade za konami...bukvalno mi vezane ruke...sa druge strane pozivnicu je dobio Meromen, prijavljen od mnogo ljudi koji su se vec kvalifikovali, opste poznat citer u pesu...pojma nemam sta da radim, poslao sam neke emailove ali nema nista od toga...a barsa je 20. februara, dakle za 9 dana...oni su u petak dobili pozivnice svi...
    Poslao sam poruku https://twitter.com/Graham_Day da mi kaze kome da se obratis i sta da radis.
    Inace on je jedini koji mi odgovori...

On je i komentator na PES League event-ima na twitch i youtube.

12. The Following 3 Users Say Thank You to maremas For This Useful Post:

Default Odg: PES 2018 - PES League

Kepo, kontaktiraj njega licno https://twitter.com/lennibo, Grahan Day ove sezone nije ukljucen u PES ligu, tako da mi je ostavio link od njega.

I ja cu mu poslati privatnu poruku, posto vidim da me prati na twitteru.

14. The Following 2 Users Say Thank You to maremas For This Useful Post:

ovo je odgovor koji sam dobio od retarda iz pesleague. razlog necu nikada saznati ocigledno...

16. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

Top Player Lune83's Avatar

ovo je odgovor koji sam dobio od retarda iz pesleague. razlog necu nikada saznati ocigledno...
    Odgovor je u najmanju ruku sraman! Cuj ti njega : " Your profile did not fulfil all the requirements " Pa sta treba da ima majstore? Diplomu masinskog fakulteta da bi igrao? Pogotovo sto tebe znaju jer si vec ucestvovao na par tih turnira. Govance jedno britansko. Pasos tebe **** brate kao i sve nas. Ja sam to osetio na svojoj kozi relativno skoro sa tom britanskom gamadi. Isto tako kao i tebi, bez razloga i objasnjenja.Potpisao sam ugovor sa klubom u Australiji i nisam dobio radnu dozvolu. Ali da ne skrecem sa teme. Ja da sam na tvom mestu pisao bih direktno konamiju a ako treba i nas 100 da pise takodje da ovo ne prodje tek tako. I onom Bahatom pisati takodje na twitter ( tamo je dosta aktivan ) i svuda gde se stigne.

18. The Following 4 Users Say Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Default Odg: PES 2018 - PES League

Koliko sam video fora je što sve ovi mentoli iz Japana diriguju, ovi iz Britanje su nemoćni jer im je komunijacija sa njima katastrofa.
    Jedino sa Bahatim nešto da se vidi jer on sad zivi i radi u Tokiju... ali ja sa njim nisam dobar.

20. The Following 2 Users Say Thank You to maremas For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

I sa njim forum može da stupi u kontakt ako ima volje.

22. The Following 3 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Ovako stoje stvari.
    Cuo sam se sa Lennijem preko telefona, pozvao me i saopstio mi je ovo:

Igraci iz Srbije ne mogu da ucestvuju u pesleague ove godine. Stavili su ovi iz Japana neke restrikcije koje zemlje sve mogu da ucestvuju, ali nisu postavili na sajt i priznaje da je to velika greska.
    Nismo banovani jer smo varali ili nesto drugo vec samo zbog pravila, koja ne pisu na sajtu i priznaju gresku za neodgovornost. I da me totalno razume sto sam jako ljut, da ce se potruditi da za sledecu godinu promeniti pravila. Tako da mi je predlozio da ne igram za Milano kvalifikacije ovaj vikend jer ako se opet kvalifikujem, opet ce biti isto i jako mi se izvinjava zbog toga. Pitao sam da li to vazi i za Bosnu i Hrvatsku jer imam drugare koji su odatle i zeleli bi da znaju, nije mogao da mi da odgovor, tek u ponedeljak ce imati tu informaciju.
    U znak izvinjenja poslace mi neke PES majice i lopte, ne kao kompezaciju vec kao znak izvinjenja jer razume koliko sam se potrudio da se plasiram.

Tako da ko god planira sutra i prekosutra da igra kvalifikacije za Milano, a iz Srbije je, najbolje je da ne gubi vreme, jedino ako oce ovako cisto da vezba malo.
    Sta da se radi...

24. The Following 3 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

26. The Following 4 Users Say Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Nemoj samo da serujete i to, zamolio me je Lenni da zadrzim to za sebe informaciju sto mi je dao, on je barem ispao maksimalno korektan prema meni, da mu ne ugrozavam sad neku poziciju tamo, jbg...

28. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

Regular LegionOfBoom's Avatar

Ovo je za masovnu refundaciju,samo da smo pametni kao sto nismo.

30. The Following 2 Users Say Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Ovako stoje stvari.
    Cuo sam se sa Lennijem preko telefona, pozvao me i saopstio mi je ovo:

Igraci iz Srbije ne mogu da ucestvuju u pesleague ove godine. Stavili su ovi iz Japana neke restrikcije koje zemlje sve mogu da ucestvuju, ali nisu postavili na sajt i priznaje da je to velika greska.
    Nismo banovani jer smo varali ili nesto drugo vec samo zbog pravila, koja ne pisu na sajtu i priznaju gresku za neodgovornost. I da me totalno razume sto sam jako ljut, da ce se potruditi da za sledecu godinu promeniti pravila. Tako da mi je predlozio da ne igram za Milano kvalifikacije ovaj vikend jer ako se opet kvalifikujem, opet ce biti isto i jako mi se izvinjava zbog toga. Pitao sam da li to vazi i za Bosnu i Hrvatsku jer imam drugare koji su odatle i zeleli bi da znaju, nije mogao da mi da odgovor, tek u ponedeljak ce imati tu informaciju.
    U znak izvinjenja poslace mi neke PES majice i lopte, ne kao kompezaciju vec kao znak izvinjenja jer razume koliko sam se potrudio da se plasiram.

Tako da ko god planira sutra i prekosutra da igra kvalifikacije za Milano, a iz Srbije je, najbolje je da ne gubi vreme, jedino ako oce ovako cisto da vezba malo.
    Sta da se radi...
    Znali su da bi ove godine osvojio. Strašno je ovo što rade.Žele da nas izbrišu sa mape sveta.Nije ni čudo što se domaće esports organizacije priklanjaju FIFA-i.

32. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

To je sramota za nas uvek smo bili slepci,zao mi je sto ne ides braticu kad nas uracunaju u narod mozda i pokazemo znanje

34. The Following 2 Users Say Thank You to Tery26 For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES 2018 - PES League

Debili iz Japana,nije lud Darko kada im pise sve najgore Japancima...
    Kreteni,ovo je necuveno,ovo je sramno,pa sta smo mi nzia rasa,klsoari,nsiam se skoro iznervirao....velika sramota...ma ne znam sta vise da napisem

36. The Following 2 Users Say Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Ko ima tviter nalog, bio bih zahvalan kada bi retvitovao ovo : https://twitter.com/kepapfc/status/965381219734110208

Plasirali smo se za Milano u co-op-u pa se nadamo da ce ispraviti gresku koju su napravili za Barselonu i poslati nam pozivnicu ovaj put.

38. The Following 3 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast