Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 63

Thread: PES 2018 - PES League

Default Re: PES 2018 - PES League

Isto se kvalifikovao iz 23 meča malo ovi lageri prave problem. E sad pitanje jel se igra za subotu mi koji smo prošli, i druga medalje jer može da počne već sutra ili kad već ? Malo su pravila zbunjujuća

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Super Star Macan's Avatar

Ni ja vise ne znam kako se igra. Nista mi nije jasno. Na sajtu pise da se prvi deo igra 7 dana, drugi deo u subotu i treci u nedelju a u pesu pise da se igra drugi deo igra isto 7 dana...

Sedam Yoda's Avatar

Ja mislim da je ovaj Week 2 sto se pojavio za one sto nisu prosli tj novo kolo... a i u igri pise da je u subotu drugi deo...

... nego koliko sam skontao, oni racunaju bodove u sezoni koja ima 3 nedelje, sto znaci da moraju da se igraju sve 3 nedelje i da se prodje do kraja verovatno... sviranje djokici, al ajd' kao ipak je takmicenje pa je malo bolje nego onako na prazno

ja bio 10. u prvom krugu, medjutim u drugom krugu odigrao samo jednu nereseno i ne verujem da cu se cimati dalje. manji je pool igraca, pa se igra sa velikim pingom cesto itd. sto u pes-u bas nije prihvatljivo :c

6. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Amateur INSTITUCIJA's Avatar
    PSN ID:
    DEMBE_FCZ

Default Odg: PES 2018 - PES League

Nije realno koliko laga ovaj mod. Druga sedmica nema šanse da se plasira

8. The Following User Says Thank You to INSTITUCIJA For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Juce odigrah ono drugo kolo kvalifikacionog turnira za PESligu. Sve igraci sa minimum 75% pobeda u okviru Online divisions. Ono je zlo koliko dobrih igraca ima i sta rade. Zapao mi i onaj O'Neil , crnac Holandjanin sto je igrao sa Kepom u Kardifu. Dobi me 2:1 ali opasan igrac, ne znam da l sam 3-4 puta presao pola.
    Ali bukvalno raznih stilova igranja, dovedenih do savrsenstva. Od brzih kontri koje se tesko zaustavljaju, do igranja na posed gde ne mogu da pipnem loptu, od pas igraca do nestvarnih individualaca koji driblinzima izbacuju po 2-3 igraca. Bilo je i onih koji cesto dodaju i sutiraju manual. Svega i svacega, i svi kidaju.

Povezem 4 pobede i onda kiks. Roksa mislim jedini od nasih koji je prosao dalje. Svaka mu cast.

10. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

KROiT - kakvo je to govno od coveka prvenstveno ja uopste nisam mogao da verujem jbt... covek se od starta do kraja dobacivao sa golmanom i igracima pozadi pa malo do sredine kad je frka pa ispuca nazad do golmana... a igra budala pesleague, sta mu znaci nereseno, nego govno uziva valjda... Boze me sacuvaj kakav retard jbt, svasta ima covek da vidi, svakakvih iskrivljenih mozgova...

12. The Following 2 Users Say Thank You to Yoda For This Useful Post:

Tuzna i zalosna je pes liga na pc.
    Uspeo sam da odigram citava 3 meca u week 2 finalu dok su svi konkurenti odigrali po 7 tekmi ...
    Jednom me citer sjebao (ovaj sto je zadnji), izasao kod 4-0 i pobedu nisam dobio, a 3 puta nisam uspeo da nadjem protivnika...
    MeekMilka dobijem 6-1, Joanafcb 4-0....sad mi na globalnoj tabeli beze i jedan i drugi za jednu pobedu ili dve...
    Ostala su jos 2 weeka ali razismljam da ih odigram, nema smisla ako ne spaja. Valjda gleda prvo udaljenost pa zbog toga nece da spoji, a nasih nema ovde za finalnu fazu...

14. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

ja sam to batalio.
    jednom sam dosao do treceg kruga, onog koji traje 4-5 sati, pojavio se na vreme, dva sata cekao da se neko drugi pojavi i to se nije desilo.

problem je i ping cesto, igrati pes na 100+ milisekundi nema poente.

16. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

od 22h do 01h traje ta zadnja faza. nisam ja imao problem sa pingom, ok je radilo, ipak losije od ps4 ali nije bilo lose...ali bas da me 3 puta samo spoji samo za ova 3 sata iako sam svaki put startovao cim se otvorio tajmer...dok ovi odigrali 7 od maksimum 8 meceva koliko je moguce za taj period.

Professional Kamenorezac's Avatar

Mene u drugom krugu non stop s istim likom spajalo i to s tim joanfcb om,bas volim sto si ga pregazio,a mogu misliti sta je u trecem.Naopako na sta lice te kvalifikacije.

mene u prvom 3 puta spaja sa istim likom(iz Bangkoka), lampica upaljena od pocetka do kraja, prve dve dobio, trecu izgubio 5:0, skroz se videlo da ne pobedjuje bolji nego onaj kome manje laguje jer je i u prve dve bio bas veliki rez...

****ga, cinjenica da konami osim gameplaya ne zna gde je supalj sto se tice pesa.

jos kad sam skoro saznao da se finale najveceg godisnjeg turnira, gde se odlucuje ko ce dobiti 200k a ko 100k dolara, odlucuje u JEDNOM 10min mecu, kad se nisam onesvestio. bas horor

21. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Ranije je to i licilo na nesto koliko toliko jer su momci iz UK organizovali sve to, a Japan im davao pare....sad se samo japanci pitaju i oni odredjuju pravila i sve...

Nemas gde ni prijaviti vise citere u pesleague...

Evo u CO-OP, trenutno smo drugi na tabeli Dzoni, Krle i ja, na prvom mestu je neki klan iz Brazila. Varaju najstrasnije moguce. Napravili su dodatni klan preko one lite free verzije pesa, kako bi ih spajalo medjusobno i pustali main klan da trpa gol razliku i pobede i bez srama to rade evo vec 2 nedelje. I sad se trebas nadati da ce ih ovi iz Japana banovati.

Toliko su providni da je ovaj lider klana cak i isto ime stavio na oba profila...i na steamu ista profilna slika kod obojice...

23. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

На коју фору они изађу а да не добијеш победу? То ми је урадио један Хрват из Славонског Брода, игра са Динамом, није могао да шутне на гол и при мом вођству изађе у 80-ој мин.. (Било их је још, не знам како то ураде)

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    На коју фору они изађу а да не добијеш победу? То ми је урадио један Хрват из Славонског Брода, игра са Динамом, није могао да шутне на гол и при мом вођству изађе у 80-ој мин.. (Било их је још, не знам како то ураде)
    Verovatno jako oslabe (limitiraju) upload ili download.

Pesleague u MyClubu je takodje ocaj, svaki put kao mazohista igram weekly finals, u prvoj polovini dana 99% je sansa da igram sa nekim Egipcaninom, Korejancem, Kinezom, Tajlandjaninom, dok u drugoj polovini mi zapadaju samo Brazilci i Amerikanci. Kunem vam se pitam se svaki put da li u Evropi ljudi igraju pes!?!?!?

Igraju fifu jer im je mnogo bolji online mod, protivnici se pronalaze brzo, laka je igra naucis par finti i to je. Da pes ima online mod ko sto nekad bese master liga a ne ove lopte, ocu da dam pare za igraca kog ja ocu i bolji matchmaking, mnogo vise bi se igrala, jer je mnogo bolja simulacija od arkadne fife.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

Sedam Yoda's Avatar

Ma najveci problem su citeri kojih ima koliko hoces... i onda kontam u tim finalima ima 20-30% ljudi koji stvarno igraju, ovo ostalo sve varanjem doslo dotle... imam sigurno vise "pobeda" koje su prekinute nego ovih regularnih, i svaki put kad mi izadju ja bacim dzojstik i ne igram taj dan vise uopste... lag se ne desava tako cesto...desava se ali ne da bi nesto preterano uticalo...e sad kad ostane malo ljudi u tim finalima to ne znam, jer uglavnom nemam zivaca da igram cim prvi izadje bez posledica, a jos se nije desilo da odigram svih 5 tekmi recimo bez bar jednog koji tako izadje...
    ... a inace nije tacno tj nije samo to u pitanju da citeri opterete vezu jer bi onda igra bar par sekundi pokusavala da uspostavi vezu... ovi sad prekidaju kao na prekidac on/off... odjednom se sve prekine i odmah ono obavestenje da se veza pogorsala, kao da je neko resetovao sam server u tom momentu... znaci nije samo opterecivanje, nasli su slepci neku foru, gase na klik...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast