Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 157

Thread: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S25

Moderator Dovla's Avatar

Default CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S25

CTL - Liga 1

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada uđete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek ćemo imati uživo tabelu (moderatori lige neće voditi offline tabelu, samo će upisivati službene rezultate po potrebi)

Igra se 4 nedelje po 5 kola i poslednje nedelje 6 kola.. Svakog petka od 20h kreće novi ciklus, tj. možete igrati novih 5/6 kola. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogrešne rezultate, pročitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greške (namerne ili nenamerne) bićete kažnjeni, jer mi proveravamo vaše rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random
    Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kiša/sneg = kazna)
    Summer
    Day/Night birate sami.

Obratite pažnju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, ukoliko je bilo autogolova, morate da okačite i SS na kome piše Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisaće vam se kazne na kraju sezone u vaš Excel i svaki SS doneće vam manjak u budžetu vašeg kluba)

Pročitajte pravila još jednom, kao i pravilo za "SS ko je dužan da okači"

Pišite broj kola : Igrač vs Igrač = rezultat.
    (zato što je onima koji prate tabele i statistiku lakše da upišu vaš rezultat, kartone i strelce ako znaju broj kola, a ne da traže vašu tekmu u kolima da bi upisali)

* Obratite pažnju još jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - ponašanje
    - prekid meča i šta raditi nakon toga, kao i pravilo za autogolove
    - prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m = jedan gol u 5m nije silovanje" ili bilo koje druge nefer akcije
    - bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM naš CTL Nalog (http://www.pes-serbia.com/members/52751-CTL)
    - takođe, obratite pažnju na pravila za kocku+X, pozicije igrača, dozvoljene formacije i vaše ponašanje.
    - sluzbene rezultate resava Dovla.

Default Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S25

2. kolo Rossoner vs Elvis 3:1

Dobra tekma, puno prilika na obje strane, moji napadaci malo konkretniji u zavrsnici. GG Elvise.

3. The Following User Says Thank You to rossner_tz For This Useful Post:

3.Kolo

The Kop - Mighty Reds FC 3 - 4 FK Madjionicari - Mirchell

Sudija je bio potplacen to je bar ocigledno!Dobili smo dva sumnjiva penala i to smo iskoristili na najbolji moguci nacin.Belotti je da sva 4 gola i doneo 3 srecna boda u prvoj utakmici nove sezone.Cestitke Kopu na fer igri i zelim mu mnogo vise srece u nastavku.GG

5. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S25

I Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town)
    2:2 (FK Mađioničari) Mirchell

Otvaranje nove sezone i tvrda utakmica, na kraju zaslužena podela bodova. Kada sam video raspoloženja igrača X bih odmah prihvatio, na kraju sam nekako došao do njega iako statistika pokazuje nešto sasvim drugo. GG Mirchell, srećno u nastavku sezone i ozdravljenju

7. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

5.Kolo, Shomi vs Mirchell 3:0

Odlicna utakmica na premijeri za nas u prvoj ligi i kao i u vecini slucajeva prosle sezone, sredina terena je bila besprekorna i definitivno su lopte osvojene na tom delu terena donele jako bitne bodove. GG Mirchell, srecno dalje.

9. The Following 2 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

II Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 4:2 (Mighty Reds FC) The KOP

Drugo kolo donelo je žestok okršaj, očekivano kada je rival Kop. Meč pun šansi, pogotovo za domaće, moj golman ništa odbranio nije, Sirigu sa druge strane kao i uvek na nivou. Gotovo čitav meč sam vodio, ali nikakvu kontrolu nad istim nisam uspeo da uspostavim, mnogo izglednih šansi sam propustio i zbog toga sam strepeo sve do nadokande. Zahvaljujući nešto boljim raspoloženjima nego u prvom meču uspeo sam da osvojim prva 3 boda ove sezone. GG Kop, srećno u nastavku sezone

11. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

2.Kolo

FK Madjionicari - Mirchell 3 - 2 Awesome A8 - Gaucho92

Strelci : Coutinho,Belotti,Doumbia

Povedem 2:0 lagano i onda na scenu stupa svemocni Tulio De Melo!Imam utisak kao da je radjen preko Adriana Brza 2 gola za neresen rezultat.Igralo se tvrdo,ja sam se u drugom poluvremenu grcevito branio da bi jedan prodor Doumbie bio dovoljan za ispostavice se konacnih 3:2!Sve cestitke mom bratu Gauchu na fer i korektnoj igri i vise srece u nastavku...GG

13. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

5. kolo

2 - 1

Dva poluvremena dve razlicite utakmice. Prvo sam bio bolji, iskoristio sanse dok sam se drugo na moju srecu jedva odbranio. Svaka cast Ross-e, vise srece u nastavku

15. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

V Kolo

Elvis 1991 (Erster Tuzla) 3:7 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Neverovatna utakmcia u Tuzli, sjajnih 10 golova i paklen tempo čitavih 90 minuta. Gosti su poveli 3:0, domaćin se do poluvremena vratio na samo gol zaostatka, potom gosti idu na 2 razlike, ali Erster se odmah vraća i nagoveštava dramu. Na sreću Dobermana, do nje nije došlo, ekipa gostiju je zaigrala fenomenalno i sa par sjajnih akcija obezbedila 3 boda. GG Elvise, srećno u nastavku sezone i ispijanju pivskih napitaka

17. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

5. Kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 4 - 2 FC Buducnost Dortmund - DortmundeR

Krecem mec i prije toga ukljucim tradicionalno DM. Narodnjake slusam kad igram pes, da! A na DM pjesma ide.. Prava za ovaj trenutak.

Srecno dalje! GG

19. The Following 3 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

2.kolo Dortmunder vs. VELIKI ŠEF Šomi 3:2

Nakon dva poraza u prva dva kola, ekipa Budućnosti je sretno dosla do bodova u ovoj utakmici.
    Nismo mogli nista uraditi blizu gola pa su dva dalekometna gola Fernandeza i Rossija odlucila meč.
    Šomi je imao vise sansi ali nije ih realizovao.
    GG!

21. The Following User Says Thank You to DortmundeR For This Useful Post:

1.KOLO TheKop - Mighty Reds FC 2 - 1 FC Buducnost Dortmund - DortmundeR

4. KOLO TheKop - Mighty Reds FC 2 - 2 Eagles FC - Шоми

Obe tekme odlicne, poprilicno izjednacene, moglo je biti svega GG i respekt

23. The Following User Says Thank You to TheKop For This Useful Post:

1.kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 2 - 0 FC United of Manchester - Рого.ЗВ

Mogao je Kardozo da se proslavi. Pogodio je dva okvira gola, promasio gol sa 3m. Na kraju mi je golman spasio bodove, jer je Rogo najmanje zasluzio x. I bilo bi fudbalski da je dosao do njega posle svega sto sam omasio. GG

4.Kolo

FK Madjionicari - Mirchell 3 - 1 FC United of Manchester - Рого.ЗВ

Strelci : Yannic Djalo,Belotti,Coutinho

Potpuno otvorena i fer utakmica .Napadali smo Rogo i ja.Ja sam svoje sanse iskoristio iako su utakmicu presedeli neraspolozeni Doumbia i Efoulou.Zato je svoju sansu odlicno iskoristio Yannic Djalo (Amf igrao u prvom) i lepim udarcem sa distance doneo prednost domacinima.Uspeo je Rogo da izjednaci do poluvremena.Nezadovoljan kretnjom Coutinha na poziciji SS,vracam ga na njegovu prirodnu Amf,dok je Djalo prekomandovan na stranu.To je urodilo plodom jer je Coutinho u drugom poluvremenu zadavao velike probleme Rogu na sredini terena.El grande Belotti na snagu prolazi kroz dvojicu odbrambenih igraca i postize gol za novo vodjstvo Madjionicara.Tacku na utakmicu je stavio man of the match Philipe Coutinho.Uzeo je loptu na sredini terena i izmesao odbranu da bi onako elegantno spoljnom poslao loptu u mrezu za konacnih 3:1!Sve cestitke bratu Rogu na pre svega zaista fer igri i vise srece u nastavku. GG

IV Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 4:2 (Resnik FC) Giga.RsN

Duel prošlosezonskog šampiona i vicešampiona završen je pobedom Dobermana. Gigule se trudio, verovatno dao sve od sebe, ali nije uspeo da se izbori sa mojim crvenim napadačima pa su tako Musa Mazu i Aristide Banse zabili po 2 gola svaki. Evidentno je da se Giga još nije uigrao, ispostavilo se da je upravo to u mnogome rešilo ovaj meč, da je meni na ruku išao ovaj raspored i naš susret u prvoj nedelji. Resniku sve najbolje u nastavku sezone, da se vrate na pravi put i krenu u nove pobede, gg

4.kolo Dortmunder vs. Elvis 4:2

Odlična, brza utakmica protiv Elvisa.
    Kasiljas je bio pod paljbom ali i protivnička ekipa je prijetila iz kontri.
    90% posla smo riješili u prvom poluvremenu.
    U drugom poluvremenu bolja igra FK Erstera ali nije se moglo stici 3 gola zaostatka.
    GG!

3. kolo Amokachi vs rossoner 3:5

GG Amokachi. VIse prilika si imao, ali nekako si djelovao monotono, svaka akcija na lukakua .. s moje strane igra je bila bezveze, nepovezana i nista ni scim ali nekako sam dao 5 golova. uz to moram napomenuti da obojica nismo imali bas dobre uslove na protivnikovom hostu ali sta sad .. GG brat

29. The Following User Says Thank You to rossner_tz For This Useful Post:

1. kolo

Sayonara vs Gaucho

0 - 1

Dobra utakmica, sansi na obe strane ali na kraju sam imao vise srece i pokupio ceo plen. GG Sajoo

31. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

4 Kolo

RosonerTZ - sAyoNarA 3:4

Dosta trke dosta šansi na obje strane ali plijen odlazi na Krušike zajedno sa raspoloženim BH Zmajevima koji su bili prekretnica na ovoj utakmici.

4.kolo

Filkaja - VBV Catalunya FC 1-3 Amokachi14 FC - Amokachi

Svojski se trudio golman da napravi od ovog neizvjestan mec. Medjutim ovog puta se to desilo nije. GG

Page 1 of 8 123 ... LastLast