Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: PC PSML Patch za sezonu 30

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Lightbulb PC PSML Patch za sezonu 30

Drage kolege menadzeri, danas je krenula 30. sezona. Evo i dresova, da budete lepsi. Naravno ovde su i grbovi, imena, baneri i neke informacije o timovima.

Download 1: https://www.mediafire.com/file/gp28o...14bk/WEPES.zip
    - ovu arhivu s dresovima (u kojoj je folder WEPES) raspakujte u Documents\KONAMI\PRO EVOLUTION SOCCER 2018 (dakle folder "WEPES" ce biti pored foldera "save").

Download 2: https://www.mediafire.com/file/9w6dd...3/EDIT00000000
    - ovaj edit fajl prebaciti u save folder (Documents\KONAMI\PRO EVOLUTION SOCCER 2018\save)

Download 3: https://drive.google.com/file/d/0B0p...h1aWdyVnc/view
    - ovaj fajl sa grbovima (svim, ukljujuci MNG) i dresovima (svim, osim MNG) prebacite u download folder koji se nalazi tamo gde je instalirana igra,
    obicno u C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\PRO EVOLUTION SOCCER 2018\download

• Ubacite sve tri stvari gde je navedeno.

• Ovom metodom nije dovoljno samo prebaciti i igrati, morate sledece uraditi u Editu igre:

Idete u Edit / Data Management / Import / Import Teams / i samo oznacite sve .ted fajlove (timske, nasi timovi imaju prefiks MNG_). Go to detailed, next (nista od ponudjenog).
    Automatski ce da se slazu sve slike i informacije, klub po klub, pa kad se zavrsi kroz par minuta, instalirali ste patch i spremni ste za eventualno prebacivanje igraca (ako vec niste) i igranje.

Moramo ovako dok ne napravim sve u jednom (DLC mi je zeznuo planove, nisam spavao da bih napravio ovu alternativu, da budemo kompletniji). Nadam se da cu vam uskoro obezbediti fajl sa svim dresovima u igri. Neki su imali priliku da vide dan pred DLC kako je bilo...

Mihaelu, Bogiju i Goranu jos nisam sredio dresove, update-ovacu ubrzo.

Pregled dresova:

Spoiler:

Default Re: PC PSML Patch za sezonu 30

Svaka cast Darko,odlicno uradjeno nema sta. Svako od menadzera (trenera) trebao bi imati ovo,jer Darko je ulozio zaista dosta truda i vremena u ovo,da bi nama izgledalno sto bolje i lepese. Ja bi uveo finansijiske kazne ko ne bude korsitio mng patch,a igra mng ligu. Jos jednom svaka cast!

3. The Following 10 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Slazem se sa Ast-om jer je sve s patchom ljepse,ali ja sam sve uradio po uputstvu i svi su se dresovi ucitali osim dresova manager lige ,tako da ako je neko imao slicno iskustvo da mi kaze u cemu je greska

5. The Following User Says Thank You to masuta For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

ako si prekopirao fajlove pa onda u igrici pokrenuo Apply live update to ti je zeznulo stvar...pretpostavljam...

7. The Following User Says Thank You to Yoda For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Ne znam oko kaznjavanja i obaveze, svako moze da bira da igra i na defaultu, ali neka zna da stavljanjem igraca u pogresan tim kvari uzitak i drugima, ako ne samo sebi. Jedino apel da je s ispravnim imenima, grbovima i dresovima lepse.
    Kad vec igramo ovo godinama, ne vidim razlog sto neko u igri ne bi bio bas taj klub kao sa sajta. A ako je nekome nebitno, pa u igri stavlja igrace u Manchester ili Almchendolf, neka onda i na sajtu bude Manchester ili Almchendolf.
    Ako neko ima problem sa kopiranjem fajlova ili instalacijom, pitajte, nije sramota, rado cu pomoci kao i bilo ko ko se razume. Trudim se da uvek istog dana na izlazak igre ili na izlazak DLC-a imamo spremno sve, sredjeno, na nas nacin licencirano, a ne sa fake timovima i dresovima.
    Volim kad stignem i nesto drugo da izmenim, obicne slike iz igre, tipa zastavica, lopta, neka tabla na stadionu, ali pod uslovom da dobro testiram i da ne utice na igru. Znam da nekima to ne treba i to odvojeno bude za download. Sada sam doduse bez pitanja ukljucio PS3 gamepad i dugmice umesto onog xbox-ovog.

Masuta, ako si imao neki patch pre ovog koji je isao tamo u WEPES, zgodno je uraditi u editu Delete all images, delete Strips (L) i delete Team Emblems, pa onda ubaciti. Ne znam gde se nesto poklapa ili ne poklapa, nadam se da ces resiti.
    Nije komplikovano ubacivanje, ali obezbedicu uskoro i laksi nacin, jedan fajl sa svim dresovima iz igre, bez ubacivanja kroz igru.

9. The Following 4 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Sve dresove iz igre (ENG 1, 2, SPA 1, 2, Juve, ITA 2, sve reprezentacije)
    dobijate ako prebacite ovaj fajl u "download" folder koji se nalazi tamo gde vam je igra instalirana.

https://drive.google.com/file/d/0B0p...h1aWdyVnc/view

Ovaj fajl prakticno menja DLC 1 (dt80_100E_x64.cpk), ukljujuci i njega. Default je tezak 821 MB, a ovaj sa dodatim grbovima i dresovima 1.15 GB.
    Zasto u sklopu DLC-a, a ne pored njega? Da bi radilo nalazenje protivnika u online modovima.

Dresovi za menadzer ligu se i dalje ubacuju na nacin iz prvog posta, dok ne sredim drugacije.

11. The Following 7 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Darko, imam dva sistema na kompu i uvijek pes instaliram na oba.E sad na jednom sam imao fajlove iz onog patcha koji si postavio na forumu da bih imao sve timove a na drugom sistemu nisam.I onda na oba instalirao ovaj manager patch tvoj.Na oba sistema tj na oba pesa nisam imao dresove managera a sve ostale jesam.Medjutim rijesio sam problem tako sto sam ubacio fajlove u WEPES i onog patcha i ovog tvog manager patcha i importovao ih u editu i to tako sto sam prvo importovao onaj patch sa svim ostalim dresovima pa ponovo uradio inport dresova manager ekipa i sad imam sve dresove osim onih koje treba da dovrsis,medju kojima su i dresovi tima kojem sam trener.Nadam se da su sad svi dresovi tu bar ono sto sam pregledao bilo je.Hvala u svakom slucaju za savjet,pozdrav

Dare, pratio sam sva uputstva, imam imena timova i dresove sve uredno, ali grbovi ne valjaju? Da li znas mozda sta je problem?

EDIT: Sredilo se sve kada sam ubacio ovaj dt80_100E_x64.cpk fajl. Hvala majstore jos jednom

Default Odg: PC PSML Patch za sezonu 30

Pozdrav svima,Dare treba mi pomoc i na starom sistemu koji sam oborio imao sam isti problem a i sada na novom,kada sam ubacio ovaj pec dok igram zna slika da mi zamrzne a zvuk imam to jest po plavi ekran a zasto pomozi mi sta da radim...
    zao mi sto sam obarao sistem i jos sto sta stvari sjebao

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Odg: PC PSML Patch za sezonu 30

Quote Originally Posted by slavko90 View Post
    Pozdrav svima,Dare treba mi pomoc i na starom sistemu koji sam oborio imao sam isti problem a i sada na novom,kada sam ubacio ovaj pec dok igram zna slika da mi zamrzne a zvuk imam to jest po plavi ekran a zasto pomozi mi sta da radim...
    A pa to mora neki doktor za kompjutere da analizira, nadje problem i ponudi resenje. Svasta moze biti, los hard disk, drajveri, graficka, napajanje, da ne nabrajam dalje da li i memorija ili maticna, nisam ni ja ekspert. Neki kurslus postoji, a slabo je opisano i daleko smo da bi resili sta je (PES nije krivac, ni patch). Mozes mozda sam nekim programima da proveris neke stvari. I uz pozajmljivanje nekih od navedenih komponenata i probu. A to treba znati. Ako priucen majstor nesto petlja sa komponentama moze i vece sr*nje da napravi, iz iskustva kazem. Bolje je platiti i dati nekome ko zna, a druga opcija je sam petljati i time se kockati, pa ako se zezne nesto onda na greskama uciti, tad to vise kosta.

Ovaj fajl je dobro ubaciti u Data folder, odlicno smanjuje lag.
    http://www.mediafire.com/file/ttq44z...mo+File%29.rar

Super Star Macan's Avatar

Default Re: Odg: PC PSML Patch za sezonu 30

Quote Originally Posted by slavko90 View Post
    Ne razumem se toliko u kompove ali znam da je plavi ekran zlo... Bas si mu **** kevu

Ne zovu ga plavi ekran smrti jer je koristan sigurno

Default Odg: PC PSML Patch za sezonu 30

Dare svaka cast sa onim fajlom poslednjim si mi pomogao drugacija i slika i nema trzanja i nema bagovao niti da slika zeza offline je odlicno a i online je odlicno.

Hvala puno majstore

Sedam Yoda's Avatar

... jedno pitanje... uradio sam onaj live update i sad opet nema prava imena timova, jel' da ubacim sve ovo tvoje ponovo ili samo jedan od njih i koji?

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by Yoda View Post
    ... jedno pitanje... uradio sam onaj live update i sad opet nema prava imena timova, jel' da ubacim sve ovo tvoje ponovo ili samo jedan od njih i koji?
    OK, sredili smo. DLC je zeznuo nekome nesto, samo treba ubaciti ono iz Download 3, sto menja DLC 1 i dodaje tu sve dresove i grbove, osim mng.

21. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Pozz Darko.Znam da je zeznuto raditi patch i dresove jer imam iskustva sa tim.Radio sam nesto ranije onako za sebe kada sam imao vremena na pretek .Reci mi hoce li skorije biti gotovi dresovi od Tuzla United jer nekako nemam volje igrati ovako i voditi Goranov tim.Mislio sam da trazim od Makija da mi dozvoli da cekam sa odigravanjem dok to ne bude zavrseno ali sam prvih 4 meca odigrao da ne ispadne da sam neozbiljan.Ovi dresovi su ruzni da Bog sacuva samo koliko

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Pozz. Nezgodno je za par dana ili nedelja namestiti dresove, grbove i ostalo za dva takmicenja (oko 70 timova), obezbediti i ostale dresove iz igre, voditi dve lige, igrati tri lige, a raditi i nesto drugo u zivotu.
    Volim da je sve kako treba, ali eto mozda nekad nesto promakne. Nisam stigao ranije da sredim i dresove za ta 3 tima, zbog nekih drugih liga. Neka si me podsetio i sad ce mi to biti prioritet danas ili sutra da to sredim, cim mogu. Tacnije samo tvoje, jer ovi drugi timovi pauziraju, miruju.

Imas li neku posebnu zelju za dresove? Ili kao Mancester nesto? Goran verovatno zbog obaveza nije naveo zelje. Mogu njegove da napravim sledece sezone, a sada posto ti igras mogu tu biti neki po tvojoj zelji.

Ovde su svi dresovi iz igre, http://www.mediafire.com/file/ask4c5...by+Nemanja.zip
    a mozes mi reci i za neke iz Premijer lige recimo, Mancester prvi dres i slicno.

24. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

E Dare, moji dresovi nisu dobri... ajd samo da proverimo da li je kod tebe greska ili negde kod mene... ne mogu da nadjem temu gde smo pisali koje cemo dresove... ali jedni bi trebalo da su tamno ljubicasti, jedni beli a treci jbm li ga mislim partizan/juventus fazon... a sad su mi neki narandzasti i beli...

edit: da evo sad sam proverio, i to na narandzastim i belim dresovima mi stoji grb Podrinja tj Pilojca a na trecim tamno plavim stoji grb Sapca tj kamenoresca... a ni golman nije dobar (isto je od Kamenoresca)

Darko hvala na ponudi, za izbor dresova.Loky mi je pomogao da ubacim dresove koje je Goran koristio.One Mancesterove i ubacio grb u njih i objasnio mi kako da ih ubacim kod mene.Ja sada vidim moje dresove i namjesteni su i zadovoljan sam .E sad drugi vide one kljakave ,ali tu ja sad ne mogu nista.Ne mogu te sad muciti oko dresova koje ja zelim ,dobro je i ovako.Hvala u svakom slucaju

27. The Following User Says Thank You to masuta For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by Yoda View Post
    E Dare, moji dresovi nisu dobri... ajd samo da proverimo da li je kod tebe greska ili negde kod mene... ne mogu da nadjem temu gde smo pisali koje cemo dresove... ali jedni bi trebalo da su tamno ljubicasti, jedni beli a treci jbm li ga mislim partizan/juventus fazon... a sad su mi neki narandzasti i beli...

edit: da evo sad sam proverio, i to na narandzastim i belim dresovima mi stoji grb Podrinja tj Pilojca a na trecim tamno plavim stoji grb Sapca tj kamenoresca... a ni golman nije dobar (isto je od Kamenoresca)
    Ja vidim tvoje u igri, 1. ljubicasti, 2. crno-beli, 3. beli, golmanski zuti.

Proveri da li imas u WEPES folderu ove 4 slike i ovaj fajl.

Ako nemas, skini download 1. Ako imas, odradi u Editu igre sta treba, import teams, oznaci taj MNG_Yoda.ted fajl. Odes gore na Detailed settings i OK.

Page 1 of 2 12 LastLast