Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 271

Thread: [Tutorijal] Fore i potezi !!!

ja to bas cesto radim,nadam se da sam lepo opisao...

totti znam za to i to je veoma korisna stvar

@Maremas iznenadio si me ovim tutorijalima, dosta njih sada znam da radim i mnogo mi pomazu u igri samim tim prosirio sam znanje u PES-u

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Quote Originally Posted by Commandos View Post
    @Maremas iznenadio si me ovim tutorijalima, dosta njih sada znam da radim i mnogo mi pomazu u igri samim tim prosirio sam znanje u PES-u
    To mi je i bio cilj, poboljasao sam svoje igranje, sada mi je i zanimljivije i sada cesto koristim recimo supercancel sto pre nisam znao, tako i za rabonu, kada sam provalio kako se radi odusevio sam se!!!

Quote Originally Posted by tale View Post
    prvo: zhelim da se zahvalim maremasu za savet, prochitao sam i neke njegove savete za rebonu i pomogli su mi. Doniracu ti neke novce chim sakupim
    drugo: na you tubeu sam gledao nekog ludaka kako shutira slobodnjake sa R2 i IGOORK veruj mi da uspeva morash malo da vezhbash, pochni sa ronaldinjom, bice ti lakshe. ja sam danas 5 sati vezhbao samo slobodnjake, makazice, rebonu itd. i slobodnjaci mi sada idu mnogo lakshe nego na pochetku. vezhbaj, vezhbaj, vezhbaj
    josh jednom hvala maremasu!

Sta je IGOORK, Hvala!

IGOORK je lik koji je dva posta ranije nesto napisao pa mu je TALE odgovorio.

GOL SA POLA TERENA !!!!

Ovu foru mi je pokazao drug koji ima original igricu i onu knjigu sa forama...Trcis(r1) i na protivnickoj polovini na sredini kruga za centar igralista,DVA PUTA NAPRED I KOCKA DO KRAJA.....Meni uspelo za sad samo na treningu....

hvala totti, ja sam za taj shut inache znao i ponekad upali, a ovo s centra tesko uspjeva (meni nije uspjelo jos ni na treningu)

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Thumbs down

Quote Originally Posted by blackwhite View Post
    GOL SA POLA TERENA !!!!

Ovu foru mi je pokazao drug koji ima original igricu i onu knjigu sa forama...Trcis(r1) i na protivnickoj polovini na sredini kruga za centar igralista,DVA PUTA NAPRED I KOCKA DO KRAJA.....Meni uspelo za sad samo na treningu....
    Sada si lupio i ostao ziv!! Kakav dva puta napred i kocka do krajA!!!
    Da nije mozda abaabba , ne to je bese sifra za aladina na segi ako se secam dobro!!!

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Sada si lupio i ostao ziv!! Kakav dva puta napred i kocka do krajA!!!
    Da nije mozda abaabba , ne to je bese sifra za aladina na segi ako se secam dobro!!!
    Pa kad trcis napred drzis r1 i dva puta strelicu (zavisi u kom smeru ides,levo ili desno) u sredini kruga i onda sut do kraja napunis..........I nemoj mnogo da se pravis ,,pametan,,!

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

To je cista slucajnost sto si na takav nacin dao gol, mislim na to dva puta napred, dao bi ga i da si drzao napred, R1 u sut do kraja ali kazem to je samo sreca sto ti je usla u gol sa te daljine!!!

i ja mislim da je srecea bila

Alo ljudi,pa majke mi bre...tako pise u onoj knjizi od PES-a 4....i uspelo mi je...Jel znas da kad pritisnes 2 puta unapred on pusti malo duzi for,pa zbog toga i jeste 2 puta napred...Uostalom nebitno...

Red face

Ma tesko, jer da tkao pise u knjizici, svi bi zabijali golove sa centra, a sto svi znamo posto je PES najrealnija simulacija nogometa je gotovo nemoguce zabit gol s centra, pa cak ni da ti je igrac "napumpan" i ima sve ocjene na 99. i btw. imam original igricu s knjizicom, i bas sam jucer iso malo proucavati za taj sut nigde ne pise.

Tek sam sad provalio da na onoj listi sa prve strane za rabonu ima Ronaldinha. Kako rabonu moze da uradi Ronaldinho, meni to nikada nije uspelo.

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Quote Originally Posted by Arsenal View Post
    Tek sam sad provalio da na onoj listi sa prve strane za rabonu ima Ronaldinha. Kako rabonu moze da uradi Ronaldinho, meni to nikada nije uspelo.
    Upravu si, Ronaldinjo ne moze da uradi rabonu, taj spisak rabona igraca sam skinuo sa pesfan sajta i izbacio sam par igraca koji su tu bili a ne mogu rabonu, njega sam zaboravio.
    Sada sam ga izbacio!!!

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Upravu si, Ronaldinjo ne moze da uradi rabonu, taj spisak rabona igraca sam skinuo sa pesfan sajta i izbacio sam par igraca koji su tu bili a ne mogu rabonu, njega sam zaboravio.
    Sada sam ga izbacio!!!
    Napokon je to netko rekao, ja nikada nisam mogo s njime da uradim rabonu pa se vec iskomplesiro...

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Pa Ronaldinju weak foot freq je veci od 3 i tu odmah rabona otpada, nema veze sto je on ronaldinjo!!

Ovo nisam nigde pronasao pa mi javite jesam li u pravu, ako se ponavljam Sorry relativno sam nov.
    Kad sam u napadu do korner linije i 16 -erca najbolje uposlim saigrace kada pritisnem trougao i strelicu u suprotnom smeru gola koji napadam.Neobicno ali korisno.

usput predlozite mi najboljeg za Rabonu, kako bi je nekako uvezbao, ne ide mi!

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast