Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 271

Thread: [Tutorijal] Fore i potezi !!!

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

PAŽNJA ! ! !
    Driblinzi!

http://www.youtube.com/watch?v=XRaNpqOCrs0

Šutevi!

http://www.youtube.com/watch?v=QkKRdx-hSMM

Pisani tutorijal na engleskom kako se izvode svi driblinzi iz videa, inace pise i u videu !!!
    http://www.neoseeker.com/forums/inde...t=831560&p=1#3

================================================== ============

odlicni tutoriali za svaku pohvalu samo tako nastavi

Super Moderator TrueBlue's Avatar

Maremas svaka cast,drago mi je da su Pesoholichari dobili ovako vrijednog clana,koji ne spamuje nego pomaze kolegama da jos bolje savladaju soccer.

Eeeeeeeeee Maremas Svaka Ti Cast.no Coment!!!!!!!!!!!

Samo tako nastavi maremas!!!! Quaresma cutbacks najace

PAŽNJA ! ! !

Ronaldinho-в пас без гледања

http://www.youtube.com/watch?v=o9oUZevuHAE

Како урадити: то је уствари флип-флап (еластико) - три пута L1 или три пута R2. Када играч којим покушате да урадите флип-флап има, са стране своје јаче ноге, саиграча он неће урадити флип-флап већ ће додати лопту том саиграчу. Нормално, само играчи који могу да ураде флип-флап могу да ураде и овај пас, као што се види на клипу ја сам то урадио са C.Ronaldom.

bravo maremas,sjajni tutorijali!!

svaka cast samo tako nastavi

Niko Bellic Johnny's Avatar

Za ovaj Ronaldinhov pas sam znao, cool.

nije mi jasno ono overhead,kako da primi na grudi ja dvaput stisnem R1 a on nista!

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Quote Originally Posted by igoork View Post
    nije mi jasno ono overhead,kako da primi na grudi ja dvaput stisnem R1 a on nista!
    Probaj da držiš R1, meni tako pali!!!

jel mozhe neko da mi da nekoliko saveta za slobodnjake poshto uvek pogodim zhivi zid i popizdim (igram ML sa arsenalom i shutiram sa anrijem, ponekad sa barsom i naravno ronaldinhom ili mesijem)
    na training->controls imaju neke fore sa X i trouglom i strelicama za jachi ili slabiji shut ali mi to retko uspeva. gledao sam na you tubeu shuteve sa R2 i sad cu da ih probam ajde molim vas shto pre mi odgovorite.
    ps pozajmio sam dzojstik od ortaka i ne znam sad da li da kupim jel mozhe podjednako dobro da se igra sa tastaturom ili je dzojstik ipak majka za pes?

e da josh 1 stvar: jel mogu ja da nishanim u koju cu stranu u toku normalne igre da shutnem, kad nije slobodnjak npr kad idem na golmana (ili bolje ugao, ako mozhe po zemlji) . jel onaj merach odredjuje samo snagu ili i visinu shuta

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Ja ti savetujem da slobodne izvodis sa trouglom ako si preko 30m a sa x ako si blize, tako sto stisnes iste nakon suta (kada napunis sut=do pola), a drzis strelice (krstic) levo ili desno u zavisnosti u koju stranu oces efej!!! Vezbaj malo na treningu sam ces provaliti, sa x i trouglom je fora sto lopta samo naglo pada posle suta (sto nije slucaj kada koristis samo sut i strelice)!!!

Dzojped je majka za pes jer ne mozes na tasti da iskombinujes finte i driblinge tako lako (neke je i ne moguce), treba ti jos koja ruka a to nemas!!!

Ljudi ovi slobodnjaci me izludjuju!!!!
    Probao sam sve i sa R2 i trougao... ali golman sve hvata kao lud!
    Sve lopte idu precizno ali... Sutam i sa ronaldinhom i sa bekamom uvek isto!
    Na PES5 nisam mogao da promasim slobodnjak a ovdee...

Pomagajte !

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

e sada moraš da budeš majstor za slobodne a ne kao u pes5 skoro svaki šut gol, šta da ti kažem više nije lako dati gol, vežbaj, ni ja više ne dajem tako često ali ih ipak dajem !!! Ja šutiram slobodne sa trouglom i iksom, a držim i napred. (levo i desno za efej)!

prvo: zhelim da se zahvalim maremasu za savet, prochitao sam i neke njegove savete za rebonu i pomogli su mi. Doniracu ti neke novce chim sakupim
    drugo: na you tubeu sam gledao nekog ludaka kako shutira slobodnjake sa R2 i IGOORK veruj mi da uspeva morash malo da vezhbash, pochni sa ronaldinjom, bice ti lakshe. ja sam danas 5 sati vezhbao samo slobodnjake, makazice, rebonu itd. i slobodnjaci mi sada idu mnogo lakshe nego na pochetku. vezhbaj, vezhbaj, vezhbaj
    josh jednom hvala maremasu!

maremas, jel znash kako kad ti neko ostavi loptu (na trougao) na nekih 25-30 metara u zoni shuta da shutnesh punom nogom a ne unutrashnjim delom stopala(kao kad se shutira penal) jel to bag za koji postoji patch ili ne? i takodje kad neki bek (npr iz kornera) izbije loptu blizu ivice 16erca, moji igrach kad pritisnem shut u 90% sluchajeva ide na loptu glavom a ne nogom(volej)
    i da li da kupim dzojstik za sony+adapter za usb ili ovakav kakav sad imam(logitech rumblepad II) uzeo bi za sony ako je jeftiniji chuo sam da negde mozhe da se nabavi za oko soma din sa sve adapterom ali bash i nisam siguran. shta bi mi ti preporuchio?
    btw rumblepad je slichan sonijevom (2 analogna,r1 r2 l1 l2) ali koshta izmedju 2500 i 3000 mozhda i skuplje.

Verovatno ste znali ali i da napomenem ovaj tutorijal...
    Naime...u stvarnosti to najvise rade bekovi kada treba da centriraju i mesta a i video sam tottija kako to radi par puta...
    Kada smirite igraca i on stane ispred lopte pritisnete R1 i L1 u isto vreme i igrac ce sutnuti malo loptu ispred sebe i posle zadate svoju komandu sut ili nabacaj...
    Meni je ovo korisno

valja probat totti ovo...

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast