Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 228

Thread: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Regular djiraja's Avatar
    Steam ID:
    djiraja

Default Re: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Zamolio bih UO da ima razumevanja i ne pise sluzbeni rezultat za mec: Slippers Studio - Barbiriansi 1986.
    Kolega Boris i ja smo pokusali da odigramo, mec je pucao (upoznati ste vec sa time) pri prekidima igre i odlucili smo da probamo drugi put i nadam se da cemo to uciniti ovih dana.
    U medjuvremenu sam ja obrisao kompletno igru i instalirao je od pocetka, tako da do kraja ove sezone cu ja izaci ljudima u susret da sa onima koji ne koriste patch ja koristim fajlove koji ne koriste patch, a da sa ljudima koji koriste patch i ja koristim isti.

2. The Following 2 Users Say Thank You to djiraja For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

Od 22.01 do 27.01 sam na putu,mozda ne bi bilo lose da mi otkljucate sva kola da odigram do tada.Hvala.

Cerak United pumba's Avatar

Quote Originally Posted by Kamenorezac View Post
    Od 22.01 do 27.01 sam na putu,mozda ne bi bilo lose da mi otkljucate sva kola da odigram do tada.Hvala.
    Otkljucano pazi samo da ne propustis najuzbudljiviji prelazni rok do sad

5. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

Ja sam beda brate ne zanima mene to,ispraticu s fona malo ako nesto naleti povoljno i to je to.

7. The Following User Says Thank You to Kamenorezac For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Danas imam dosta obaveza, sutra mi je slava... tako da necu biti dostupan za igranje do ponedeljka verovatno...ako ulovim neko vreme u nedelju ulovim, ali od ponedeljka sam tu...

9. The Following User Says Thank You to Yoda For This Useful Post:

Default Odg: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Pozdrav drugari.Evo ovako kao sto sam Makiju u predvidjenom roku reko da nastavljam mng ligu i da cekam potvrdu iz gigatrona o kreditu za racunar naisao sam na sledeci problem.Iz do sad ne poznatih razloga nisu mi odobrili kredit i na kraju nisam uspeo uzeti racunar,pa sad idem drugim putem.Zelja mi je stvarno jaka da nastavim mng ligu i druzenje u ovoj ligi,pa ovim putem molim UO da mi uzadje u susret i otvori mi ovu polusezonu ili ovo kolo da mi ne pisu sluzbene rezultate kakao bi do tad osposbio komp sa nastavak druzenja.Znam da nemam prava vise na mirovanja i slicno,al kao kad su mi u pesu 17 izasli u susret na moj zahtev i molbu i ja ispostovao to sto su mi dali tu sansu isto tako i sad molim kao starom mng i ucesniku ovog foruma da mi se izadje u susret jer stavno zelim da nastavim druzenje u MNG.U koliko se odluci suprotno,ja se necu ljutiti vec zahvaliti na svim ovim godinama druzenja.Ponavljam racunar cu imati sigurno u roku od 7 max 10 dana,pes vec imam tako da samo fali da stigne racunar.Jos jednom voleo bih eto da nastavim i da mi se uzadje u susret,al opet kazem nema ljutnje i razumecu ako se odluci drugacije.Jos jednom pozz i nadam se da cemo se nastaviti druziti.

11. The Following 9 Users Say Thank You to Milor@d For This Useful Post:

Aj ovako, posto si se javio, za ovu nedelju ti necemo pisati sluzbeni. Ako do kraja druge nedelje ne napravis komp, otvoricemo ti sezonu posto imas prava na to. Da ne "bacas" otvaranje sezone bezveze.
    Ukoliko ti otvorimo sezonu, to ti daje jos dve dodatne nedelje nakon toga da sredis komp i nadoknadis meceve.

Veruj mi da sto se mene licno tice, a ja sam siguran i celog UO-a, ja bih voleo da su svi koji su odustali nastavili da igraju. Sa ovim novim clanovima liga bi bila vrhunska. Tako da bih bas voleo da sredis komp i da nastavis da igras. Pogotovo sto kad sredis komp sada, sigurno ces moci da se igras i par narednih izdanja PES-a.

Poz!

13. The Following 3 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Samo da javim da imam nekih poteskoca sa managaer patchom(pricao sam sa darkom), pa treba to danas da sredim posle posla. Potrudicu se veceras da odigram koliko stignem i ko bude online, one koje ne stignem, da odigram u narednim danima sigurno.

Hvala.

15. The Following User Says Thank You to makki22 For This Useful Post:

Molim UO da mi prebaci preostale meceve u manageru za sledecu nedelju i da mi ne pise sluzbene ,jer sam evo vec 4 dana jako bolestan,i jos uvijek nisam dobro.Pokupio sam neki virus pracen visokom temperaturom,gubljenjem svijesti,migrenskim glavoboljama,mucninom.Nisam se mogao prije javiti jer tek danas sam sto se kaze malo dosao sebi ali jos uvijek sam malaksao,pod bolovima i temperaturom tako da se nadam da cu se oporaviti u naredna 3 dana i moci nastaviti odigravanje

17. The Following User Says Thank You to masuta For This Useful Post:

Naravno druze bez brige, brz oporavak!

19. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Zamolio bi da mi se ne pisu sluzebi rezltati za ovu nedelju,mozda cak i sledecu. Razlog tome je sto sam danas odneo Xbox 360 controler na reklamaciju,rekli su mi da ce me kontaktirati u naredih 8 dana. Imam stari gamepad,al ne mogu se naviknem na njega i nije to to. Pa cu biti dostupan samo za odigravanje frendly meceva. Sportski pozdrav

Molio bih sve koji imaju samnom utakmicu ove nedelje da resimo to do ponedeljka posto sam od tad pa do petka sledece nedelje na sluzbenom putu. Hvala

22. The Following User Says Thank You to CroW For This Useful Post:

Super Star Macan's Avatar

Otisao sam u bugarsku. Vracam se u nedelju uvece. Molim UO da mi ne pise sluzbene ukoliko ne stignem da odigram sve utakmice. Ja cu dati sve od sebe.

24. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Imam neke probleme sa racunarom. Od verovatno ponedeljka-utorka cu moci da igram meceve, mozda ranije, mozda kasnije, ali potrudicu se da stignem sve da odigram do cetvrtka. Ako se eventualno desi da ne stignem, molim cenjeni UO da mi ne pise sluzbene ionako cu verovatno da gubim, ali ajde bar i pare da ne gubim

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Imam neke probleme sa racunarom. Od verovatno ponedeljka-utorka cu moci da igram meceve, mozda ranije, mozda kasnije, ali potrudicu se da stignem sve da odigram do cetvrtka. Ako se eventualno desi da ne stignem, molim cenjeni UO da mi ne pise sluzbene ionako cu verovatno da gubim, ali ajde bar i pare da ne gubim
    Mene ces bar pobedit

Dolazim kuci i saznajem da mi je crkao ruter. Zvao sam ove iz SBB-a, kazu da dolaze sutra i da posto ide zamena samo da to ide brze, skrenuo sam im paznju da mi je internet neophodan zbog "poslovnih obaveza" i da to rese urgentno. Videcemo sutra kako se razvija situacija, trebalo bi da se resi brzo pa da resim ove preostale meceve sto imam.

28. The Following 3 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

14.02. putujem i necu biti tu do 19.02. Zamolio bih UO i igrace da mi izadju u susret i budu strpljivi ako ne stignem da odigram neke meceve iz ove nedelje i sledece. Dacu sve od sebe da uspem ali ako ne da mi se ne pisu sluzbeni posto cu odigrati sigurno.

30. The Following 2 Users Say Thank You to sale3 For This Useful Post:

Sa senkom nema sale, internet je popravljen i nastavljamo dalje borbu za osvajanje bodova. "IGRAJ NAPADAJ
    SVE OD SEBE SADA DAJ... !!!!"

32. The Following 3 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Quote Originally Posted by senkavetra View Post
    Sa senkom nema sale, internet je popravljen i nastavljamo dalje borbu za osvajanje bodova. "IGRAJ NAPADAJ
    SVE OD SEBE SADA DAJ... !!!!"
    Idemo Senka do titule!!!

34. The Following 2 Users Say Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Idemo Senka do titule!!!
    Medju majstorima nikad sujete nece biti.

Ajmo sneze do titule, jos uvek nije kasno!!!

36. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast