Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 201 to 213 of 213

Thread: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Default Re: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Dobro je vas dva,ne zatrpavajte temu. Kako ce sada kolege menadzeri da nadju ko je najavio odsustvo od vasih gluposti ?

2. The Following 4 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Cerak United pumba's Avatar

Evo tutorijala za sve kolege menadzere koji ne uspeju da se snadju u potrazi za najavama odsustva

4. The Following 6 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

6. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Ja samo da se javim da će meć između mene i VEK1NG-a vrv morati da se reši službenim rezultatom. Jednostavno, šta god da pokušamo od igranja u raznim sobama, Enable/Disable DMZ, do ulaska u druge sobe kod kojih radi i sa kojima nas poveze, nas dvoje nikako neće da poveže, a pokušavamo već treći dan. Pokušaćemo i sutra, ali sumnjam da će se nešto promeniti ako nije do sada.

8. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Probajte obojica da odradite ono apply update pa onda pravite sobu. Znam da ste verovatno već to odradili ali na ps4 uglavnom reši problem povezivanja.

10. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

12. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Probajte obojica da odradite ono apply update pa onda pravite sobu. Znam da ste verovatno već to odradili ali na ps4 uglavnom reši problem povezivanja.
    Ma nema sta nismo pokusavali. Juce smo cak isli i sa nekim glupostima, ali, kao, hajde da pokusamo. Tipa, neko drugi napravi sobu, ja udjem, taj neko izadje, a onda Vek1ng proba da udje, pa obrnuto. Nema sta nismo pokusavali, ali nece iako smo sa drugima obojica odigrali. To sa Apply update (Ako mislis na ono da odemo u igri i odradimo Apply Live Update), to nismo probali, probacemo i to danas pa se nadamo da ce uspeti.

Sneg_Veje, direktno na ruteru odradim u admin delu, radi posao sa drugima, ali nece kad treba on i ja da odigramo.

14. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Ma nema sta nismo pokusavali. Juce smo cak isli i sa nekim glupostima, ali, kao, hajde da pokusamo. Tipa, neko drugi napravi sobu, ja udjem, taj neko izadje, a onda Vek1ng proba da udje, pa obrnuto. Nema sta nismo pokusavali, ali nece iako smo sa drugima obojica odigrali. To sa Apply update (Ako mislis na ono da odemo u igri i odradimo Apply Live Update), to nismo probali, probacemo i to danas pa se nadamo da ce uspeti.

Sneg_Veje, direktno na ruteru odradim u admin delu, radi posao sa drugima, ali nece kad treba on i ja da odigramo.
    Mozda on nije uradio kako treba?
    Treba da se vidi ip na cmd ipconfig i na taj ip (verovatno 192.168.1.2 ili tako nesto) da se ukljuci dmz...
    Mene tako nekad nije htelo da poveze sa senkom i kad ukljucim odma povezuje

16. The Following 2 Users Say Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

To sa Apply update (Ako mislis na ono da odemo u igri i odradimo Apply Live Update), to nismo probali, probacemo i to danas pa se nadamo da ce uspeti
    Bas na to sam mislio. Koliko god ti zvucalo debilno to uspeva na ps4. Imao sam i ja ranije par slucajeva tako da ne mozemo da se povezemo. I onda uradimo obojica apply live update i odjednom proradi. A menjali smo i portove i resetovali rutere itd, nije pomoglo. Dakle samo apply live update uspelo.

18. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Treba da se vidi ip na cmd ipconfig i na taj ip (verovatno 192.168.1.2 ili tako nesto) da se ukljuci dmz...
    Kod mene je podešeno na 192.168.1.33, od nedavno sam to poceo da radim ako sa nekim neće i odmah čim promenim, uspe. E sad, iz nekog razloga sa Vek1ng neće, mislio sam se da njemu podesim preko TW, ali on kaže da je podesio, probavali smo i sa uključenim i isključenim, ali neće.

Kod mene je podešeno na 192.168.1.33, od nedavno sam to poceo da radim ako sa nekim neće i odmah čim promenim, uspe. E sad, iz nekog razloga sa Vek1ng neće, mislio sam se da njemu podesim preko TW, ali on kaže da je podesio, probavali smo i sa uključenim i isključenim, ali neće.
    Moguce da nije podesio kako treba, ako ne bude htelo apply live update probaj ti da mu namestis...

21. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Sve sam to radio.Podesio sam statičku ip adresu i preko tog ip-a sam podesio DMZ.Možda sam slučajno uneo pogrešnu adresu u DMZ, probaćemo i sa tim ponovo.Probaćemo i ovako kao što pilojac kaže, pa ćemo videti.

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Bas na to sam mislio. Koliko god ti zvucalo debilno to uspeva na ps4. Imao sam i ja ranije par slucajeva tako da ne mozemo da se povezemo. I onda uradimo obojica apply live update i odjednom proradi. A menjali smo i portove i resetovali rutere itd, nije pomoglo. Dakle samo apply live update uspelo.
    Uspeli na kraju . Hvala na predlogu, nije ni to pomoglo kad smo probali, isto nas je izbacilo, ali smo ponovo probali sa DMZ podesavaljem na ruteru i to je upalilo, pa je moguce da su i ove LU imale uticaja.

24. The Following 2 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011