Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: PES 2018 Online - Čiteri

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Default PES 2018 Online - Čiteri

Ovde možete prijavljivati čitere u online takmičenjima. Dakle "lager-e i quitter-e". Tako ih možete staviti na stub srama i ono što je još važnije upozoriti Upravni Odbor online takmičenja na našem sajtu da takve ljude ne uzimamo za ozbiljno ukoliko se prijave za naša takmičenja.

Sedam Yoda's Avatar

Default Re: PES 2018 Online - Čiteri

Necu da imenujem sad, nema ga u ligama, a i nije klasican citer... ali kad uzmu da zadrzavaju loptu nazad tacno bih mu slomio dzojstik o glavu...pa jbt igraj ne radi ti se o glavi jbt, nesto sto najvise mrzim, cuvanje jbnog rezultata tako drasticno... ok da ne brzas kao tokom tekme i da napravis neki pas vise gradeci akciju...ali vracanje nazad golmanu pa na stranu pa na kraju ispucavanje... cccc kompleksa jbt... inace mislim da mi je ovo prvo (ili mozda drugo) povezivanje sa nekim iz Srbije i prvi put da neko zadrzava loptu tako...sramota...

Super Star Macan's Avatar

Citercina prljava...
      Spoiler:
    Nick: Nukleus

4. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES 2018 Online - Čiteri

Zasto te to nervira kad to rade i u realnom fudbalu...

- - - Updated - - -

jel mogu nekako da igrao online bez originalnog pes-a sa kompa?

- - - Updated - - -

pes 18

Super Star AiN's Avatar

7. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Macan View Post
    Citercina prljava...
      Spoiler:
    Nick: Nukleus

Kako znas da je prljav? Mozda se pere redovno O.o

bocaCRO

sreo sam ga u divizijama, PC je u pitanju.

decko ima 800+ rating, mada ima 20+ meceva samo, ali dobar skor.
    na 5 ili 6 prema 1, oko 70 minuta krece da pauzira, a onda se javljaju 2 crtice konekcije samo.
    konekcija se ocigledno jako pogorsava posto zakuca jedno 5-10 sekundi svaki put kada je bilo kakav prekid, ocigledno mucenje.
    oko 80. minuta decko pritiska pauzu i ja kapiram da bi u njoj dokusurio vezu, ali sam izvalio o cemu je rec, a onda nisam dozvolio prekid od 80. minuta do 90. dodavajuci se u odbrani dok je decko ocajnicki pokusavao da me skrsi i napravi prekid, ali bez uspeha

10. The Following User Says Thank You to VladaJ For This Useful Post:

Regular cvelenidza's Avatar
    Steam ID:
    cvelenidza

Mogao bi da napises jos nesto...Igrao sam s njim dosta puta, nikad nije bilo problema

Regular cvelenidza's Avatar
    Steam ID:
    cvelenidza

Kvarenje veze pred kraj utakmice i ishod kao da nismo ni igrali pri rezultatu 2-0 za mene je po meni veliki problem i razlog za block listu. Smrdljivac mali.

14. The Following User Says Thank You to cvelenidza For This Useful Post:

Super Star Macan's Avatar

Eo ga jos jedan citer

Kvarenje konekcije na 0:2, tacno sam pauzirao bio da sklonim nesto sa ringle, za to vreme decko podesi sve sto treba i kraj
    Nick je nesto tipa 'fvgsdhsdhdhgdgh'

Regular DuxDUCIs's Avatar

Neki nas smrad, nick Marinjo...izasao cim sam poveo...naravno prijavljen odmah...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beginner

Darko_0707, PC je u pitanju. Na 3:0 ide afk i krece lag, nakon cega ubrzo puca konekcija i utakmica se ponistava. Klub u MyClub-u se zove NK Osvezenje. Osvezim mu sestru.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Amateur KimJongUn's Avatar
    PSN ID:
    kimjongg86

Default PES 2018 Online - Čiteri

Ps4
    Psn id: KING__ARMENIA_10
    Pri mom vodstvu (online divisions) s CSKA 4:1 vs Real M. u 83min igra usporava i na kraju veza puca i mec se tretira kao da nikad nije ni igran (deemed void match), nakon sto sam ga kontaktirao u inbox da to nije u redu sto radi i da cu ga prijavit Konamiu poslao mi je : “suck it loser”. Sta reci koju poruku poslati...

PSN ID:
    kimjongg86

okyismore87, okyismore, oOProEvoStarOo , tri majmuna koji svake sekunde pritiscu pauzu, tijekom utakmice pisu svakakve poruke u inbox, optuzuju da si “lag network cheater”, bla bla bla itd. a sve zato jer su u co-op modu gubili od nas koji smo 50levela ispod njih. Ne znam sta se dogadja s ljudima i zasto ne mogu podnijet poraz?! Definitivno najgora utakmica na pes18 . Ne mogu vjerovat da postoje ovakvi pacenici koji citavu utakmicu pisu poruke u inbox...

odigrao sam najgori mec ikad sa likom koji se zove JABO_FC_SARAJEVO (tako nesto), PC je u pitanju.

iskreno (ali zaista iskreno, nije fora) mislim da je decko mentalno oboleo.

prvi put sam igrao sa njim, decko je izabrao real. igrao je sa 2 cf-a i jos 2 lika u korner zastavicama, 1 amf i 1 dmf, vec tu sam znao da imam posla sa (bicu blag) specificnim tipom.

decko od samog starta pokusava da mi ukliza, sa ledja, sa strane, nije bitno kako. napad igra donekle ok, povede 1:0. preokrenem brzo na 2:1 i lik istog trenutka krece sebi da da autogol.
    da 1 autogol, a onda staje, pa krece da zadrzava loptu, pa pauzira par puta. pa daje jos 1 autogol, pa opet zadrzava.

onda je, mozda, pokusao da lag cheatuje, nakon jednog prekida je igra zabola na 15ak sekundi, nije mi bilo ni bitno u tom trenutku samo sam hteo da se zavrsi mec, ali je ipak za kraj decko samo otisao afk.

totalni imbecil, tog dana sam odigrao taj mec i instant izasao iz igre jer je ubio sav zivot u meni.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

I u temama prethodnih serijala gde se pominju citeri uvek mozes njega naci.Koristio je uvek prekidanje meca kada mu nije povoljan rezultat. Obavezno ga prijaviti,pa da ako urade nesto,jer lik definitivno namerno unisatava igru.

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    I u temama prethodnih serijala gde se pominju citeri uvek mozes njega naci.Koristio je uvek prekidanje meca kada mu nije povoljan rezultat. Obavezno ga prijaviti,pa da ako urade nesto,jer lik definitivno namerno unisatava igru.
    Ja sam ovih par ozbiljnih iz myClub-a prekinuo da prijavljujem, shah je u prethodnom serijalu imao bar 5 naloga, a ni s3renity nije zaostajao, ja ih lepo blokiram i to je to, nema vise meceva sa njima i nema nerviranja. A kada ih blokiram novi nalog, pa mi opet zapadne, nervni slom dozivim kada zablokiraju partiju.
    Ove sa balkana redovno prijavim

PSN ID:
    kimjongg86

Ne znam koliko ima smisla REPORT konamiu, jel ikada ikoga konami banovao i slicno? Ovaj sinoc mene na kraju prijavi i posalje mi ss da me prijavio da sam JA lag cheater??? Niti znam kako se to radi niti me zanima... i NE DAJ BOZE da mi banuju account ili slicno, licno idem u Japan i palim zgradu Konamia i Sonya !!!

Page 1 of 2 12 LastLast