Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 321 to 340 of 340

Thread: Glas naroda

Default Odg: Re: Glas naroda

hahaahhah smesan si brale,prvi si me cackao sa onim postom na komentaru posle utakmice moram ja negde tebe,a drugo **** mi se i za UO i za igru kako sam pre igrao i dalje cu bas me zabole ***** a sada me pa kaznite i sto psujem izvoilte slobodno,ne postoji jer sam pre igrace i otpustao i prodavao i to dobro znam ne moze niko reci da nisam jer jesam e ako posotji to pravilo onda je kriv UO koji ovde za nesto sluzi nije posmatrao,znam da si prvi i imas vrednost kluba za prvo mesto sve mi je to jasno a vi svi iz UO umesto da spustate loptu na zemlju vi jos dizete buru mrzite me slobodno al popisam se na UO koji odmah napada jednoga koji nesto kaze il nesto krene i odmah se branite ko slepa creva a ne da jedan za sve vas kaze i da spusti loptu jer za to sluzi ovaj UO sta mozda cete me izbaciti iz lige sto sam sada ovo napisao

2. The Following 2 Users Say Thank You to slavko90 For This Useful Post:

Cerak United pumba's Avatar

Default Re: Glas naroda

Pa nismo mi vaspitna ustanova psuj bre do mile volje, nemoj samo druge menadzere i to je to. Niko ne ne dize buru, niko te ne napada, niko se ne brani, lepo ti se objasnilo da nisi lepo gledao finansije, i ti umesto da napises "aha, ok, pogresio sam" ti "pisas po nama" itd. Smiri se brate, opusti se, popi pivce neko, lep je dan, niko nece da te izbaci iz lige, niko nema nista protiv tebe, niko te ne mrzi. Ja stvarno nemam snage da ti objasnjavam pravilo "3 sezone" bukvalno deseti put. I treba ako mislis da neko muti da kazes javno, ja to prvi podrzavam, ali isto tako kada pogresis (kao sad) da kazes lepo "ok pogresio sam" - i to podrzavam, ali Boze moj, 100 ljudi 100 ćudi.

4. The Following 4 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Ako se vec toliko bunite za pare, kako neko ima previse, slobodno prebacite meni i Tolletu po koju milku, ionako smo tek usli u D1, sklapamo kraj sa krajem, guzimo ove sto imaju 85+ average rating, a viska para nam nece skoditi, cak se necemo ni buniti. Hvala Resen problem po meni.

6. The Following 3 Users Say Thank You to makki22 For This Useful Post:

Moras prvo da udjes u UO. Tek onda pocinjes da dobijas pare ispod stola i budzis tim, necu sad da navodim konkretne primere....

8. The Following 7 Users Say Thank You to braned98 For This Useful Post:

Manite se teorije zavere. Jedini koji moze da vara na sajtu tehnicki sam ja...tako da manite se corava posla. Imate na sajtu sve transparentno od sezone 9 (ili 10) tako da ko god misli da se nesto mulja i krade samo nek izvoli u inspekciju. Ako nadje gresku zahvalicu mu se i ispraviti istu, ako nadje malverzaciju obecavam izbacivanje iz lige ko god pravio malverzacije ukljucujuci i mene... Do tada manite se nagadjanja i igrajte se ko odrasli ljudi kakvi jeste

10. The Following 11 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Kakvo iživljavanje, još se nije skinuo sa sise svemoćnog Makija a vedri i oblači. Iživljava se nad slabijima. Sramotno moj pumba, sramotno

Just se *****avam

12. The Following 12 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Pa cim je Pumba prvi, jasno je da je neka malverzacija!

Inace, meni je ono sto radi Slavko ipak mnogo postenije od mnogih stvari koje rade neki drugi. Neki mole na chatu da im se nakon treceg ne da cetvrti gol, nekima se ne svidja nacin na koji su primili gol, neki se tek na kraju utakmice sete da im je ustvari sve vreme slaba konekcija.... Mislim da mi se od pridruzivanja MNG ligi bar 7-8 puta desilo da protivnici traze ponistavanje utakmice i to redovno uz neki visoko-moralni razlog tipa "nije sto gubim, nego eto, u interesu igre...". Blago nasoj ligi sa toliko Samaricana....

14. The Following 6 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Da se nadovezem na Toletovu pricu. Moram da pohvalim novog clana protiv koga sam igrao na WC turniru, mislim da je RedJoe. Decko je namestao komp i PES kako mu ne bi seckalo i izbacivalo. Ja sam ga tu sacekao dok nije sve namestio. Odigrali smo nasu tekmu, da bi mi decko napisao kako je imao 30fps celu utakmicu i da je skontao da je zab da stavi na 60. Naravno ocekivao sam poruku "Hoces da odigramo ponovo, sad kad sam namestio", jer vecina to ovde radi, ali ne, stigla mi je poruka: "Fer i korektno si me dobio, bio si bolji od mene i moja je greska sto nisam stavio 60fps i sto nisam na pocetku trazio". Na prste mogu da izbrojim ljude u MNG ligi koji bi isto rekli. Razumem da ljudi imaju probleme, ali daj odmah ga prijavi, a ne cekas da odigras, pa da vidis hoces li pobediti ili ne...

16. The Following 7 Users Say Thank You to makki22 For This Useful Post:

Kako je sezona otvorenog tipa, zamolio bih UO ako se slazu, da ranije otvore temu za naj gol sezone, kako bi menadzeri imali vise vremena da postave video, pogotovo ako eventualno neko ide na odmor pa nece biti tu pred sam kraj sezone.

Pozdrav i

18. The Following 3 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Quote Originally Posted by Tolle View Post
    Pa cim je Pumba prvi, jasno je da je neka malverzacija!

Inace, meni je ono sto radi Slavko ipak mnogo postenije od mnogih stvari koje rade neki drugi. Neki mole na chatu da im se nakon treceg ne da cetvrti gol, nekima se ne svidja nacin na koji su primili gol, neki se tek na kraju utakmice sete da im je ustvari sve vreme slaba konekcija.... Mislim da mi se od pridruzivanja MNG ligi bar 7-8 puta desilo da protivnici traze ponistavanje utakmice i to redovno uz neki visoko-moralni razlog tipa "nije sto gubim, nego eto, u interesu igre...". Blago nasoj ligi sa toliko Samaricana....
    Ха...тек сам дошао а већ упознао те ситуације
    Додуше,чешће ми се дешава да ја пуцам са 7,8 голова па ми је то страно али да буде кукњава на неке ствари које ни не знам шта су па још и да ме након тога окарактерише лик као нефер играча и шта ти ја знам-то сам већ окусио
    Него,што се тиче тог УО,кога ја да платим па да упаднем тамо?Треба ми неки играч на позицији ЦФ од 85 па да вас бијем редом и да освојим ову лигу...па реко ако постоји могућност да то решим преко реда,кажите само како?

Regular djiraja's Avatar
    Steam ID:
    djiraja

Него,што се тиче тог УО,кога ја да платим па да упаднем тамо?Треба ми неки играч на позицији ЦФ од 85 па да вас бијем редом и да освојим ову лигу...па реко ако постоји могућност да то решим преко реда,кажите само како?
    Za tebe i sve druge koje zanima kako da postignu ovo sto si pitao:
      Spoiler:
    posaljite ponudu za malverzacije ministru finansija i sluzbenih rezultata na sledeci nacin: http://prntscr.com/kczdhi

21. The Following 3 Users Say Thank You to djiraja For This Useful Post:

Quote Originally Posted by djiraja View Post
    Za tebe i sve druge koje zanima kako da postignu ovo sto si pitao:
      Spoiler:
    posaljite ponudu za malverzacije ministru finansija i sluzbenih rezultata na sledeci nacin: http://prntscr.com/kczdhi
    Na prodaju Firmino. Narednih 48h super akcija 105 miliona, u sledecem pesu ima 85 CF, da ne cimate Pumbu. Dobija ciste papire iz kluba. Pozdrav, vas SV7.

23. The Following 3 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Kako je sezona otvorenog tipa, zamolio bih UO ako se slazu, da ranije otvore temu za naj gol sezone, kako bi menadzeri imali vise vremena da postave video, pogotovo ako eventualno neko ide na odmor pa nece biti tu pred sam kraj sezone.

Pozdrav i
    Pridruzujem se, po prvi put imamo kandidata posle 17, 18 sezona, pravi biser.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by senkavetra View Post
    Na prodaju Firmino. Narednih 48h super akcija 105 miliona, u sledecem pesu ima 85 CF, da ne cimate Pumbu. Dobija ciste papire iz kluba. Pozdrav, vas SV7.
    Dajem ti 5 miliona odmah, a ovih 100 kad budem skupio.

26. The Following 2 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Dajem ti 5 miliona odmah, a ovih 100 kad budem skupio.
    105 je akcija ze kes, sa cistim papirima. U svim ostalim kombinacijama cena je veca 120, ako odobri ministar Lazar, 5 plus 115, takva bi bila faktura. Pozdravljam Vas.

28. The Following 3 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Steam ID:
    uskee1512

Default Re: Odg: Re: Glas naroda

105 je akcija ze kes, sa cistim papirima. U svim ostalim kombinacijama cena je veca 120, ako odobri ministar Lazar, 5 plus 115, takva bi bila faktura. Pozdravljam Vas.
    Сад кад Звезда уђе у ЛШ Стојиљковић ће да вреди 200 милиона,ево ја ти га нудим за замену...ни динар више ми не треба!А зато што сам добар даћу ти и Павловића као поклон!Договорено?
    Едит:
    ок,видите да је прво пристао па обрисао...ал рачунам да је договорено!
    Едит2
    Добро,не мораш да узмеш Павловића

30. The Following User Says Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Re: Odg: Re: Glas naroda

Quote Originally Posted by uskee1512 View Post
    кад Звезда уђе у ЛШ
    Mnogo ćeš da se načekaš onda.

32. The Following 3 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Akcija je istekla, hvala svima koji su ucestvovali. PS. Nisam cuo ni za Stoiljkovica ni za Pavlovica.

34. The Following 4 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Steam ID:
    uskee1512

Akcija je istekla, hvala svima koji su ucestvovali. PS. Nisam cuo ni za Stoiljkovica ni za Pavlovica.
    Чућеш....и биће ти жао због пропуштене прилике!
    Него,јави се за светско првенство...

Molim sve da me dodaju na novi steam Marko94021 posto mi stari nije u funkciji nazalost vise

37. The Following 2 Users Say Thank You to Marko94021 For This Useful Post:

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617