Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 201 to 220 of 276

Thread: Glas naroda

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Re: Glas naroda

Ја се не би померио сад са СББа п и џабе да ми други дају!110мбс брзина нета нема нигде а сви канали у ХД формату има на Коди за џабе.
    Што се тиче тог правила око уклизавања са задњим играчем одбране мене интересује ситуација ако трчим поред њега(не иза)са задњим играчем и противник је(у већини случајева је тако)бржи са тим играчем некако ми је нормално да пробам да му са стране скинем лопту али је ситуација таква да ако не убодеш на време(фор му је на врху,кад стаје лопта треба да се убоде уклизавање да би било на лопту)то је сигурно фаул али ако убудеш није.Са леђа старт је намеран сем ако је ситуација да трчим поред њега пробам уклизавање али у истом моменту противник окрене играча у контра страну од мене и ја направим фаул са леђа што опет није намера него,може се рећи,паметан потез противника.Како се гледа на те ствари?

2. The Following 2 Users Say Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Ma na kraju taj deo NBG-a spada pod Beogrid koji je kupljen pre par godina od SBB-a. Oni imaju net 1/1, znaci 40/40 mb/s paket sam ja uzeo. Nezgodno je to oko uklizavanja, u principu se kaznjava kad je bas namera, kada se vidi da ne mozes da ga stignes. Ta uklizavanja bocno nisu zabranjena.

Steam ID:
    uskee1512

Ја сам пазио и на то,ретко правим фаулове у овом делу али по некад немаш други избор сем да пробаш да га зауставиш на тај начин са стране где или правиш добар и исправан старт или правиш фаул,реткост је треће...а то је да ти противник ексивира и побегне даље

Poštovani UO, ne znam da li već sada razmišljate o novim menadžerima koji bi mogli da dobiju ekipe, a verujem da bar 1-2 mogu da dobiju tim na kraju sezone. Ako se to desi, preporucujem da napravite i promenu u vidu finansija tih novih ekipa, odnosno budzeta sa kojim će da raspolazu. Kako je u prethodnom periodu došlo do velikih promena cena na TM, to je dovelo i do velikog bogaćenja gotovo svih ekipa u Ligi, pa sada više 80 ili 85 miliona mislim da nije dovoljno za nove ekipe, pogotovo kada se vidi koliko novca imaju, odnosno koja je vrednost i onih najgorih ekipa u D2. Bilo bi lepo kada bi i tu stavku u narednom periodu izmenili i prilagodili je novim uslovima i novim menadžerima. Verujem da hoćete.

Srdačan pozdrav i !

6. The Following 8 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Cao Mihael, imali smo to u vidu, i evo danas je opet pokrenuto i izglasano. Novi menadzeri ce imati pocetni budzet od 90miliona sto je za 10miliona vise nego do sad. Sportski pozdrav

8. The Following 4 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Hoce li biti jos sezona u ovome serijalu? Objavite to malo pre prelaznog,da znamo sta da otpustamo i dovodimo u prelaznom.

10. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak

Jos jedna sezona se igra.

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

12. The Following User Says Thank You to football-freak For This Useful Post:

Kao sto rece FF, jos jedna se igra i ona ce biti neobavezna letnja, otvorenog tipa. Videcemo samo na koliko nedelja (zavisi od ljudi, koji broj ce igrati).

14. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Default Odg: Glas naroda

Jer mi moze neko reci zaszo sam gaznjen,kada sam ranije uklizao i jos mi je ukljuceno automatsko uklizavanje...samo zasto a mnogi sta rade inikom nista,isto ja koliko znam i vidim svi mogu da otpuste igraca posle dve sezone a ja nmg jer tako

Jedno je automatsko uklizavanje, drugo je sa ledja. Tvoj start je bio sa ledja i izglasano je tako. Ko god je skrenuo paznju da ga je protivnik krljao mi smo gledali i glasali. Ja ne znam brate kako vise da ti objasnim, dva puta sam ti slao poruku https://prnt.sc/jtz3wp. Ne mozes da otpustas igrace koje si doveo po ceni vecoj od TM cene, a cena im nije skocila. Evo u primeru: Ja sam doveo Alaria (od menadzera drugog ili licitacije) za 10miliona, cena mu bila 8. Posle 2 sezone cena mu je skocila na 9 ne mogu da ga otpustim. Doveo sam Aspasa za 20miliona, cena mu je bila 15, posle 2 sezone mu skoci cena na 25miliona i onda mogu da ga otpustim i posle dve sezone. Citajte pravilnik, sve lepo pise crno na belo.

17. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Steam ID:
    SerbianLoki87

Gde moze da se vidi pravilnik ? Cini mi se da je neko dobio ideju da se umanji slika,I bude najgoreg kvaliteta.

Steam ID:
    uskee1512

Hoće li neko da mi pomogne u vezi novih dresova za novi klub i u vezi grba?nemam pojma kako se to pravi

@Loki, neki bag je u pitanju, upload ce Maki ili javicuse normalnu rezoluciju.

@uske, pitaj darka da ti posalje sve dresove iz igre. Grb mozes sam da osmislis ili da doradis neki vec postojeci, ako lepo zamolis darka posto se super snalazi u tim alatima, mozda i on da ti pomogne (nabaci ti ja darko jos posla, izvini )
    Takodje sto se tice dresova, na postojecem dresu u dogovoru sa darkom mozes da izmenis sponzora, sklonis/dodas reklamu itd

21. The Following 3 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Quote Originally Posted by uskee1512 View Post
    Hoće li neko da mi pomogne u vezi novih dresova za novi klub i u vezi grba?nemam pojma kako se to pravi
    http://www.pesmaster.com/pes-2018/kit-creator/
    mozes na ovom sajtu da napravis dresove, kad napravis ides na texture view sacuvas sliku i saljes Darku

23. The Following 3 Users Say Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

To su sitnice Samo mi je bitno da je zelja neki aktuelni dres iz igre, a ne iz novina ili 3d sa sajta. Potrebna mi je slika velicine 2048x2048 ili 1024x1024, a ne nekih drugih dimenzija. Ako su ovi brojevi spanska sela za nekoga, dovoljno je da kaze "hocu dres broj 1 da bude prvi dres Rome iz igre, dres broj 2 da bude drugi dres PSG-a, golman PSG-a" i slicno. Ili "hocu sve default kao Atletiko Madrid".
    Ako neko zeli da pogleda sve default dresove u formatu kakvi su u igri, NemanjaBRE ih je sve izvukao i slozio po sponzorima: http://www.mediafire.com/file/ask4c5...by+Nemanja.zip
    Postoji i online kit creator gde se moze napraviti solidan dres. http://www.pesmaster.com/pes-2018/kit-creator/ Potrebno je sacuvati sliku u polju "Texture view" pa je okaciti na postimg.

Sto se tice grba, Uske, neke ideje daj sta bi hteo ili nadji neki grb na netu, sa providnom pozadinom po mogucstvu. Od slobodnih ti predlazem ove, opet zavisi sta je tvoja zelja. Posalji mi slobodno zelje u inbox ili na stimu. Takodje i Marko i VEK1NG.

25. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Hteo bi da predlozim sledece. Kada igrac nestane u pesu duzni smo da ga otpustimo po tm ceni. i da napisemo da li zadrzavamo pravo prece kupovine. U slucaju da zadravaamo i igrac se pojavi,a cena mu bude veca od cene po kojoj ga je menadzer ranije doveo,mislim da bi bilo korektno da se igrac vrati po toj ceni u tim. E sad ako je prilikom otpustanja bila cena veca od one po kojoj je uzet, da se to nekako refundira. Znaci da se kod najave prava prece kupovine napise kolika je vrednost po kojoj je doveden i cena po kojoj je otpusten igrac. tako da to bude cista matematika... Mislim da je to jako fer i posteno..

27. The Following 4 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Postovani UO,

Doveo sam igraca (http://www.psml.rs/?action=shwply&playerID=109345) kada mu je cena na TM bila 1M na kraju prosle sezone, u medjuvremenu on je napravio neko *****e zbog cega je uhapsen http://sportklub.rs/Fudbal/Primera/a...rebijanja.html a na TM mu sada pise da je pod suspenzijom i nema cenu, da li taj igrac moze da mi igra, da li mogu da ga otpustim (kada se dovodi igrac bez cene racuna se 1M, ali ne znam kako se racuna kad se otpusta)?

Hvala na razumevanju!

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Mafija radi, mafija ne spava!!!

@sneg

Menjaj naziv tima u FC Mafia i stavi za grb Semeda iza rešetaka

30. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Postovani UO,

Doveo sam igraca (http://www.psml.rs/?action=shwply&playerID=109345) kada mu je cena na TM bila 1M na kraju prosle sezone, u medjuvremenu on je napravio neko *****e zbog cega je uhapsen http://sportklub.rs/Fudbal/Primera/a...rebijanja.html a na TM mu sada pise da je pod suspenzijom i nema cenu, da li taj igrac moze da mi igra, da li mogu da ga otpustim (kada se dovodi igrac bez cene racuna se 1M, ali ne znam kako se racuna kad se otpusta)? Hvala na razumevanju!
    Nije on u medjuvremenu napravio neko *****e, on je u februaru optuzen i otpusten od strane Viljareala zbog toga. Nije mu za dzabe pala cena sa 8mil na 1mil, a ti mi se tu sad pravis blesav

32. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Steam ID:
    SerbianLoki87

Ti si realno tog igraca doveo kada je bio u zatvoru,sada dal si tada znao ili ne ?!Cim je igrac odveden u pritvor,oborena mu je cena sa 8m na 1m.

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast