Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 81 to 100 of 102

Thread: Glas naroda

Default Re: Glas naroda

@Koca: greska, hvala sto si ukazao na to. Moja greska, nisam obratio paznju na nik. Prepravljen rezultat u nereseno. Shokanito izvini, ne mozzemo da prihvatimo ovo kao validan dokaz za prepravku rezultata.

@Pilojac: pa sto u sred sezone kad si vec dar mar napravio sa rezultatima Kako sada da saopstim Macanu i AST-u da su se dzabe trudili i da ti prepravim sve tekme u poraze?
    Salim se, razumem tehnicke probleme i da te mrzi da se jebavas sa tim. Hvala sto si se igrao i druzio i sto si bio deo lige i UO-a. Uzivaj!

I da FK Snapshot II ce takodje biti dobrodosao ako se ikad SlippersStudio udostoji da nas pozove na neki offline turnir

2. The Following 4 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Glas naroda

Ja sam pokusao da posaljem pm na ime koca ,kao sto pise na sajtu psml kod margita united da je menadzer koca .

4. The Following 2 Users Say Thank You to shokanito For This Useful Post:

Mislim da bi se taj mec trebao odigrati,usled ovih nesporazuma...

6. The Following 2 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Steam ID:
    Shoka BG

Moze , tu sam.

8. The Following User Says Thank You to shokanito For This Useful Post:

Default Re: Odg: Glas naroda

Quote Originally Posted by shokanito View Post
    Ja sam pokusao da posaljem pm na ime koca ,kao sto pise na sajtu psml kod margita united da je menadzer koca .
    Jeste, i onda ti kliknes na to "koca" i psml sajt ti lepo otvori nalog koca013 i nema greske

10. The Following 2 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Steam ID:
    Shoka BG

Samo predjem misem preko tima i vidim ko je manager ili trener, a poruku saljem na pes serbia.
    Trebalo je ispraviti to ako se znalo.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока

Sedam Yoda's Avatar

Ja sam vec imao takvu situaciju sa slanjem Koci ali smo se, koliko se secam nasli ipak na cetu pa mi je rekao, ali to je bilo davno... ali stvarno treba na sajtu staviti nikove sa foruma da ne bi bilo zabune. Jos neki menadzeri su imali "dvojnike" na forumu sa nekom malom razlikom u nekom broju, i iako moze da se klikne na link na sajtu i da se dodje do pravog profila mislim da bi bilo bolje da i ime menadzera bude kao i nick na forumu jer vrlo cesto svi idemo direktno na sajt i nekoga znamo pod jednim nikom (i sa sajta i sa ceta) a on na forumu ima malo drugaciji... ili da se stavi ime menadzera pa u zagradi nick sa foruma...
    ... a inace i ja mislim da bi najbolje bilo da se skine taj sluzbeni i da ljudi lepo odigraju jer je ocigledno nesporazum u pitanju i nije namerna greska nijednog...

13. The Following 5 Users Say Thank You to Yoda For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

I ja sam za da se taj derbi igra.

15. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

OK. I ja sam uvek da se mecevi odigraju. Posto je ovde bio posten nesporazum sluzbeni sam ponistio i koco i shokanito image jos nedelju dana da odigrate ovaj mec.

17. The Following 4 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Regular Dartvader80's Avatar

Poštovani UO, menadžeri, protivnici i prijatelji
    Sa velikim razočarenjem vas obaveštavam da iz objektivnih razloga odustajem od MNG lige. Bilo mi je zadovoljstvo družiti se sa vama. Čim se budu stvorili ponovo uslovi... eto mene kao povratnika.
    Želim vam sve najbolje!

Sportski pozdrav!

19. The Following 15 Users Say Thank You to Dartvader80 For This Useful Post:

valar morghulis shope's Avatar

Pozdrav svim sadasnjim i nekadasnjim clanovima PSML.
    Sa velikom zaloscu vas obavestavam da je doslo vreme za rastanak.. Ova odluka nije doneta preko noci, mnogo se vagalo, razmisljalo, ali jednostavno ovo je najbolje odluka i za vas i za mene. Manjak zelje, los PC, manjak vremena (ozbiljniji Shope ) dosta toga je uticalo ... Sve je pocelo davne 2011 kada sam na mala vrata usao u PSML kao trener Nasih krila, a od 2012 kao menadzer i trener FK DisidenatI koji kasnije menjaju ime koje je do dan danas bilo poznato svim menadzerima kao Naissus FC. Dugujem veliku zahvalnost svima, pre svega Mihajlu sto me je primio , i sto sam bio deo jedne ovakve zajednice maltene od samog pocetka. Bilo je sjajnih trenutaka, kao i mnogo nerviranja, mnoge od vas sam upoznao i licno, i mogu da kazem da sam ponosan na sve, proveo sam divnih 7 godina kao clan ove lude grupe ljudi . Bilo je tu svacega, a ja se nadam da kao menadzer Naissusa nikog nisam uvredio, a ako je jesam, izvinjavam se, uvek je bilo u zaru borbe Sada mislim da je pravo vreme i posteno sa moje strane, da se kao jedan prekaljeni menadzer u pravo vreme povucem, i ostavim mesto nekome ko ima entuzijazam i zelju kao sto sam ja imao na pocetku

Nadam se da ce ova Liga jos dugo ziveti, mada je u pravim rukama tako da se za to ne brinem.

P.S pazite se kod kog ce da ode Auba, znacu ko je navise zeleo da mi vidi ledja

Veliki pozdrav svima, uzivajte, igrajte se, budite mi dobri i samo FAIR PLAY

Ljubi vas Shope , ZIVELI

21. The Following 19 Users Say Thank You to shope For This Useful Post:

Super Star Macan's Avatar

Imam jedan predlog u vezi kalendara za drugu polusezonu. Najlaganije za 3 nedelje i liga i kup. Sta kazete? U D1 bi to znacilo po 4 ligaske utakmice nedeljno.

23. The Following 2 Users Say Thank You to Macan For This Useful Post:

Ja sam za to da bude kao i prva polusezona, ili ako se sloze svi koji su uzeli mirovanje ili trenera da onda skratimo... mozda ima nekog ko ce da nadogradi komp zbog pesa a treba mu jos malo vremena...

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Ja sam za to da bude kao i prva polusezona, ili ako se sloze svi koji su uzeli mirovanje ili trenera da onda skratimo... mozda ima nekog ko ce da nadogradi komp zbog pesa a treba mu jos malo vremena...
    Ne slazem se. Od ljudi koji su u mirovanju su jos: Voja, Bogi i Mihael. Trenera su uzeli Hadis, Goran i Brane. Pes je izasao pre skoro dva meseca, ako neko hoce komp da budzi treba da mu se otvori sezona ili tako nesto (mada verujem da bi ga nabudzio do sad) na ovaj broj ljudi nema smisla isto trajanje sezone kao kada nas 20 igra po diviziji.

26. The Following 3 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ne slazem se. Od ljudi koji su u mirovanju su jos: Voja, Bogi i Mihael. Trenera su uzeli Hadis, Goran i Brane. Pes je izasao pre skoro dva meseca, ako neko hoce komp da budzi treba da mu se otvori sezona ili tako nesto (mada verujem da bi ga nabudzio do sad) na ovaj broj ljudi nema smisla isto trajanje sezone kao kada nas 20 igra po diviziji.
    Pritom, ruku na srce, specifikacije za pes su otkrivene 31. jula. Drugi deo sezone bi mogao biti ubrzan, makar za jednu nedelju.

28. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Super Star koca013's Avatar
    Steam ID:
    koca013

sto nece da me pusti na chat
    kao banovan sam

Ja sam sad usao na chat i tu si koco
    Kikovacu te pa probaj

Super Star koca013's Avatar
    Steam ID:
    koca013

Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ja sam sad usao na chat i tu si koco
    Kikovacu te pa probaj
    nesto sa proksijem bio problem

Regular djiraja's Avatar
    Steam ID:
    djiraja

Quote Originally Posted by koca013 View Post
    nesto sa proksijem bio problem
    Banovao te pumba, otkad je dobio AOP samo haos pravi na chatu...A lepo sam vas upozorio da to ne radite...

DOOOKAZ, JA SAM TI ZIVI DOOOOKAAZ

33. The Following User Says Thank You to djiraja For This Useful Post:

Quote Originally Posted by djiraja View Post
    Banovao te pumba, otkad je dobio AOP samo haos pravi na chatu...A lepo sam vas upozorio da to ne radite...

DOOOKAZ, JA SAM TI ZIVI DOOOOKAAZ
    Pumba dečko hoće da pomogne, čak i djiraji koji se prijavljuje sa LAZNIM nickom "DZEDAJ". Za ove optužbe samo imam da kažem:

SVEEEE JE LAAAAAAAAŽ, SAMO PUUUUUUUSTA LAAAAAAAAAAŽ

Znači morao sam i ovo da dodam za djiraju

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast