Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 201 to 203 of 203

Thread: Glas naroda

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Re: Glas naroda

Ја се не би померио сад са СББа п и џабе да ми други дају!110мбс брзина нета нема нигде а сви канали у ХД формату има на Коди за џабе.
    Што се тиче тог правила око уклизавања са задњим играчем одбране мене интересује ситуација ако трчим поред њега(не иза)са задњим играчем и противник је(у већини случајева је тако)бржи са тим играчем некако ми је нормално да пробам да му са стране скинем лопту али је ситуација таква да ако не убодеш на време(фор му је на врху,кад стаје лопта треба да се убоде уклизавање да би било на лопту)то је сигурно фаул али ако убудеш није.Са леђа старт је намеран сем ако је ситуација да трчим поред њега пробам уклизавање али у истом моменту противник окрене играча у контра страну од мене и ја направим фаул са леђа што опет није намера него,може се рећи,паметан потез противника.Како се гледа на те ствари?

2. The Following 2 Users Say Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Ma na kraju taj deo NBG-a spada pod Beogrid koji je kupljen pre par godina od SBB-a. Oni imaju net 1/1, znaci 40/40 mb/s paket sam ja uzeo. Nezgodno je to oko uklizavanja, u principu se kaznjava kad je bas namera, kada se vidi da ne mozes da ga stignes. Ta uklizavanja bocno nisu zabranjena.

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Ја сам пазио и на то,ретко правим фаулове у овом делу али по некад немаш други избор сем да пробаш да га зауставиш на тај начин са стране где или правиш добар и исправан старт или правиш фаул,реткост је треће...а то је да ти противник ексивира и побегне даље

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011