Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 281 to 300 of 313

Thread: Glas naroda

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Default Re: Glas naroda

Jel možete da utakmicu između mene i nummera7 poništite i date nam mogućnost da odigramo novu jer je čoveku prso komp pa sad mene proziva da ja nisam čovek što njemu flešira peč il već šta ja znam šta?

2. The Following 2 Users Say Thank You to uskee1512 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by pumba View Post
    @senkavetra

Uz duzno postovanje ja to ne sporim. A i valjda imam dovoljnu slobodu da se sa nekim slozim, sa nekim ne slozim?
    Sa nekim da sa sampionom NE.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

A sta ne moze biti kao u RL? Sto se vise stvari prilagodi to bolje. Sto vise ne vidimo kontradiktornosti u ligi, to bolje. Spominje se da se omoguci kao Maldini u Milanu da provede celu karijeru i slicno. Nije igrao sigurno za juniorsku platu dok je bio jedan od najboljih igraca sveta. Bode oci plata u PSML jakom igracu? Ispravljaj. Naravno da moze da provede i ovako, ali plati pa se... I smanjuj kad ostari/padne OVR. Ili revizija jednom u serijalu, taman da nema nekih trejdova. I, slozicete se, Maldini i slicni su raritet, a ovde cesto drzimo neke dugo... Bilo bi vise transfera ako vec ne bi mogli imati desetak igraca po 1m koji vrede sada 80m i imaju jak OVR. 100% je naglasak na skautingu i kad "predjes igricu", igraci postanu dobri ili dovedes vec dobre, mozes da se igras i da ne kupujes i ne prodajes nikoga, eventualno da ispravljas neke krive Drine...

Takodje, sto rece neko, pravljen sistem za 400-450M, a cene na TM skocile puno. Takodje, daje se novima ne znam 80-90 miliona, a cene na TM skocile puno. Dizi, nivelisi, stavi u kalup za koga bi bilo lose uopste, ako je dobro za vecinu, sta se ceka, 2 serijala da prodje, da cene skoce 5 puta u odnosu na pre, a ne duplo.

5. The Following 5 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Ne sprecavaju transfere sada pravila, vec svi drze neke igrace zato sto ih cekaju, ili im se svidjaju i slicno, svako ima sirok izbor igraca pa neka nadju sebi prave igrace, sto sad meni ima da bode oci kako kazes npr tvoj izbor ili Mihaelov ili bilo ciji, pa svako moze da dovede igraca od milion kao free agenta ne mogu valjda sve bogati klubovi da pootimaju zato sto imaju novca. Dajte ljudima vise para i gotovo, pa nek dovode igrace od 100 miliona ali da moraju osvajati ligu ili ici u veliki minus koji ce ga naterati da prodaje igrace i to je to ako je to cilj. Iako treba da budu isti uslovi za sve ako ce to da zadovolji ljude ja cu se zrtvovati zarad vecine iako to recimo npr nije fer prema meni kojem je trebalo mnogo vise vremena ali neka bude tako pa videcemo u kojem smeru idemo.

Sto nekom bode oci plata mihaelovom igracu od 500 a sad je 80 miliona npr. Dovedes i ti igraca tako i uzivas, ako ne ide tako dovedes onda nekog sa visokim ovr i malom cenom i osvojis tako brze ligu i dodjes do para i igraca boljih, u tom slucaju samo jos vise treba nagraditi uspeh tih klubova kroz bonus za osvajanja takmicanja, kako bi se dovodili kvalitetniji igraci i napredovali. Ocete realnost ovo je ipak igra, i sada je dosta realna, recimo kada bih ja igrao kao u realnosti gradio lagano igru neki bi rekli zadrzava igru nije fer igrac i tako dalje. Najveci problem su finansije dajte im vise para da imamo svi timove od 400 miliona za pes 2020 i to je to.

Cerak United pumba's Avatar

Quote Originally Posted by uskee1512 View Post
    Jel možete da utakmicu između mene i nummera7 poništite i date nam mogućnost da odigramo novu jer je čoveku prso komp pa sad mene proziva da ja nisam čovek što njemu flešira peč il već šta ja znam šta?
    A ne mozemo nazalost. Mec je odigran i upisan, to trebate odmah da resavate i da se dogovarate. Odmah kada se primeti neki problem treba da se kaze i da se u duhu fer-pleja izadje u susret protivniku i ponovi mec.

9. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Tako je, ova napusavanja posle tekme nemaju nikakvu tezinu. Nummero je trebao da odmah izajde iz meca kad se ovo desilo i da kaze u cemu je problem i da eventualno ponovite tih poslednjih 10-tak minuta. Ovako ako ste mec odigrali do kraja glupo je osuti paljbu po protivniku ili se zaliti na bilo sta. Na screenshotu se vidi da je problem postojao ali na zalost ne vidi se kada se on pojavio posto je na screenshotu vec rezultat 1-2 a na video klipu izgleda kao da je tokom cele tekme postojao problem (verovatno nije ali kad se PES jednom sjebao od tada je renderovao pogresno igrace).
    @Nummero nije lepo da napadas protivnika tek tako. Ako na kraju tekme kazes protivniku "nesto mi patch flesovao" sta ocekujes od protivnika da ti kaze? Nit zna kako je flesovao, nit zna sta to znaci, bas nista? To vise zvuci kao opravdanje nego kao da trazis bilo sta od protivnika. Trebao si odmah kad si video posle datog gola da ti je PES zabagovao da pritisnes start hiljadu puta i prekines mec, ovako ti si odlucio da odigras do kraja pod takvim uslovima i ako si tako resio onda posle nema sta da se zalis na protivnika.
    Ushke fer je sto si theo da ponovis mec, ali ste to trebali odmah da uradite da ni ne upisujete ovaj rezultat. Jednostavno ako se rezultat upise tu vec nema prostora za ponistavanje meca (pa makar i obojica to zeleli) jer nije fer prema drugima i otvara rupu za manipulaciju i eventualno namestanje.

11. The Following 5 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Inace do problema je doslo kad su napravljene izmene i samo zamenjeni igraci su imali iste dresove, desilo mi se jednom ne znam protiv koga i ne znam da li u zvanicnoj ili prijateljskoj...

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Glas naroda

Jel se može u ovoj sezoni ispasti ili preći u viši rang ili ne?

U ovoj sezoni ne. Uvek je poslednja sezona u serijalu tog tipa.

15. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

@Nummero, odlican si igrac ali ne umes da gubis. Izvini, to je moje misljenje. Ponistio si nasu utakmicu zbog laga za koji si pre pocetka tekme rekao "nema veze, kako tebi tako i meni", a onda nakon primljenog drugog gola naprasno shvatio da je ipak "glupo da tako igramo". Nista licno protiv tebe ali cini mi se da ima i previse ljudi kojiima se covek maltene mora izvinjavati za svaki gol koji im da. Predjite preko gluposti koje ova igra servira, recite u sebi "jbg" i teras dalje....

17. The Following 15 Users Say Thank You to Tolle For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Glas naroda

Malo je off.Preporučite mi neki dobar program za snimanje videa da je free i da nije Fraps, jer Shadowplay je sr*anje.Hvala unapred!

Postovanje kolege i prijatelji, doneo sam odluku da se povucem iz lige, u posldenje vreme mi ovaj pes ne pricinjava zadovoljstvo, i ne verujem da cu da kupim pes 19, ako budem kupovao bice za PS4...
    izvinjavam se svima sto nisam odustao pre pocetka sezone, hvala na razumevanju i lep pozdrav!

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Default Re: Odg: Glas naroda

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Malo je off.Preporučite mi neki dobar program za snimanje videa da je free i da nije Fraps, jer Shadowplay je sr*anje.Hvala unapred!
    Bandicam

21. The Following User Says Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Postovanje kolege i prijatelji, doneo sam odluku da se povucem iz lige, u posldenje vreme mi ovaj pes ne pricinjava zadovoljstvo, i ne verujem da cu da kupim pes 19, ako budem kupovao bice za PS4...
    izvinjavam se svima sto nisam odustao pre pocetka sezone, hvala na razumevanju i lep pozdrav!
    Ne zuri sa odlukom. Posto je ovaj pes bio maltene bag free sledeci mozda nece biti i imaces sansu da pobedjujes kao u 17 ici sa onim glavatim. Ne odustaj jos uvek, ovo je samo jedna mala prepreka. Ako i 19-ica bude bag free dzaba ti i da prelazis na PS4, isto ce biti. Jos jednom apelujem na tebe da razmislis o svemu, evo i javno.
    Tvoj prijatelj, senka sampion.

23. The Following 4 Users Say Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Da, posto igrac od OVR 69 da daje 50 golova po sezoni nije bug

25. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Kontam da je ovo Senkino bilo sarkasticno

Svaka cast Snegu za sve ali ona 2 bug-a (lob i korner) je on uneo u PSML.

I ja savetujem da se dobro razmislis pre nego sto doneses konacnu odluku, taman imas ovu neobaveznu sezonu da iskuliras i razmislis. Nedostajace tvoji bagovi

27. The Following 2 Users Say Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Hvala svima, ali moja odluka je konacna...
    Ako mi se svidi pes 19 igracemo se jos, nije mi problem da krenem ispocetka

29. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Dosli Tolle i ja u prvu ligu i odmah ljudi beze.

31. The Following 2 Users Say Thank You to makki22 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Hvala svima, ali moja odluka je konacna...
    Ako mi se svidi pes 19 igracemo se jos, nije mi problem da krenem ispocetka
    Pa verujem da nije, samo pitanje da li cete primiti nazad, posto objektivno ces bataliti ligu zato sto je pes bag free. . Ajde polako i ne prenagljuj da si slusao moje savete kao i ja tvoje u igri daleko bi dogurao. Urgiracu u UO da ne prihvate tvoju ostavku u ligi. Svi ti daju podrsku da nastavis tako da nemas izbora. Kreni 19 pa videcemo za dalje sta i kako, budi jak, kao Zabranjeni koji su se digli iz pepela i osvojili ligu. PozZz Sneg

33. The Following User Says Thank You to senkavetra For This Useful Post:

Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast