Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 167

Thread: PES-Serbia Online liga - Pitanja i Odgovori

Super Star Macan's Avatar

Default Re: PES-Serbia Online liga - Pitanja i Odgovori

Znaci sme Pumba da ima za zvake

2. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Cerak United pumba's Avatar

Znaci opcija pod dva hvala jer ja hocu na primer da izbacim ovog drugog gosu od 5, Firmina od 40 i Dembelea od 40 i ubacicu Aguera od 80 i dvojicu od 1 i to je to

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Posto nam se blizi kraj sezone, i maltene vec se zna koji ce protivnici biti u Diviziji 1, a koji u Diviziji 2(mada to nema nikakve veze sa ovim), smatram kao dugodosnji clan ovog foruma i takmicenja na istom, da sledeca sezona bude normalan Klasik.
    Sta je to normalan Klasik?
    Sacinjen od Divizije 1 i Divizije 2:

Divizija 1
    Divizija 2
    Ucesnik 1
    Ucesnik 1
    Ucesnik 2
    Ucesnik 2
    Ucesnik 3
    Ucesnik 3
    Ucesnik 4
    Ucesnik 4
    Ucesnik 5
    Ucesnik 5
    Ucesnik 6
    Ucesnik 6
    Ucesnik 7
    Ucesnik 7
    Ucesnik 8
    Ucesnik 8
    Ucesnik 9
    Ucesnik 9
    Ucesnik 10
    Ucesnik 10
    Ucesnik 11
    Ucesnik 11
    Ucesnik 12
    Ucesnik 12
    font-awesome_4-7-0_square_30_0_b22222_none.png - Direktna eliminacija u nizi rang
    font-awesome_4-7-0_square_30_0_ffa07a_none.png - Baraz sa protivnikom iz Divizije 2
    font-awesome_4-7-0_square_30_0_0000cd_none.png - Direktna promocija u visi rang
    font-awesome_4-7-0_square_30_0_add8e6_none.png - Baraz sa protivnikom iz Divizije 1

Sto se tice Divizije 2, broj ucesnika se moze povecati do 20, ukoliko neko bude zeleo da se prikljuci ligi(ili da se formira Divizija 3 sa isto 12 ucesnika kako bi broj kola nedeljno ostao isti).
    Ekipe koje su dozvoljene da se biraju jesu timovi koji su rangirani od Klase 2 pa na nize, dok biranje istih ce biti odluceno random funkcijom koja ce da izbaci spisak ucesnika po redu biranja.
    Postojao bi Kup koji bi bio izmedju Divizije 1 i Divizije 2 ekipa(Ukoliko bude Divizija 3, onda i oni ucestvuju), Home-Away fazon.
    Dream team liga jeste bila pomalo zanimljiva, sto sastavljanje ekipe, sto "transfer period" na polusezoni, ali realno gledano, za to vec postoji Manager Liga, i garantujem da nekima koji vec igraju to, ovo nije neka draz(Macan, pumba, Sneg, Djiraja, itd...) Ako gresim, ispravite me .

Napomena: Format lige nije bitan, samo je bio predlog, moze ostati kakav je sada

Slobodno bacite lajk ako se slazete, a ako ne, komentarisite i obrazlozite zasto NE.

Hvala lepo.

PS boldovao sam tekst za ono sto je akcenat ovde, da bi svi shvatili...

5. The Following 6 Users Say Thank You to makki22 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Moj prvi post u ovoj temi je bilo pitanje cemu jos jedna menadzer liga ? Ne secam se da sam odustao od klasika do sada a da nije zbog nekih obaveza,cak I u prethodna dva serijala koji su mi na sve licili osim na fudbal. Uglavnom, slazem se da klasik treba da bude ono sto je I godinama bio na forumu.

7. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Makki, volim te kao brata (doduse onog mladjeg kome se obicno lupaju cvrge) i sve bi to bilo lepo sto pises, da nije tvog specificnog tajminga kada to radis . Do juce mi pricas na ts-u kako juris titulu i kako ces da slikas tabelu i kacis po drustvenim mrezama i pricas kako je do jaja liga, a onda dobijes od Cristiana po guzi i sad odjednom "kao dugogodisnjem clanu..." mu naprasno ne valja liga. Sto nisi rekao na pocetku ili makar prekjuce?Cccc.....

9. The Following User Says Thank You to Tolle For This Useful Post:

Steam ID:
    markonnni22

Nigde nije napisano da ne valja liga, već da se vrati stari klasik kakav je i bio, jer većina to hoće da igra, a ne dupliranje manager lige.
    Volim i ja tebe, ali mnogo *****s kad pobeđujes

Ps ovo nema nikakve veze izmedju naše tekme, kad god oćeš možemo da igramo.

Super Star Macan's Avatar

Ocete da vratite ligu na staro? Kako vam nije dosadilo? Samo sa jednom makijevom konstatacijom se slazem a to je da je ovo mng liga 2. Sto se tice formata lige, svidja mi se ovakva kakva je. Tako da, Maki, moj odgovor je NE

12. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Steam ID:
    markonnni22

Svidja ti se format lige, ali ti se ne svidja sto je mng liga 2? Znaci ne svidja ti se sto biras igrac jel? Hoces da budu klasik ekipe? Zar to nije isto kao i moje? A to da li ce ici 6 gore i 6 dole, meni je svejedno, ja samo hocu da ne bude vise da se ekipe sastavljaju.
    Akcenat gore je bio najvise da se vrate klasik ekipe, format i ne toliko, sto se njega tice moze biti bilo kakav, malo da si bolje procitao shvatio bi...

Editovao sam post gore kako bi shvatili na sta je bacen akcenat

Ja sam i na pocetku bio za klasik ligu, i na proslom pesu kad je bio onaj cudni format sa 4 lige sam bio za obicnu klasik ligu ali kad smo vec krenuli ovako onda ajmo ovako da se igramo do kraja.
    Meni je glavna prednost klasik lige bila ta sto si svake sezone igrao sa drugim timom i to sto u klasik ligi nije bilo ovih prebolesnih igraca vec se igralo sa nekim prosecnim igracima i onda je sve bilo malo realnije. Tako da volim ja klasik klasik ligu, ali kad smo vec krenuli ovo neka ide ove godine ovako... Nece nista da skodi...

A mislim da vise igraca od ovog sada sto imamo na PC-u i necemo da imamo, tako da mali broj igraca nema veze sa formatom takmicenja i timovima.

15. The Following 2 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Ja bih licno ostavio ovakav sistem za timove, da se prave za odredjenu lovu ali bih vratio sistem normalne lige tj da bude 1,2,3 i da ima ispadanja i promocije... iz prostog razloga sto kad ima promocije i ispadanja ima i vise motiva da se igra a sa ovim timovima svi imaju istu sansu, znaci akcenat prelazi na individualno umece umesto da dosta zavisi od losijeg ili boljeg tima... nekako mi to ima najvise smisla...

17. The Following User Says Thank You to Yoda For This Useful Post:

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Staviti cemo anketu sa vise opcija pa birajte. Ako za neku bude vise od pola igrati cemo s tom, ako ne bude nastavljamo ovako pa ko zeli neka igra. Misljenja ce uvijek biti i uvijek ce se razlikovati.

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

19. The Following 2 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Po mom nekom razgovoru sa clanovima foruma, cini mi se da je vise ljudi za standardne timove nego ove sastavljene, ali eto bice glasanje pa cemo da vidimo. Ovaj sistem takmicenja sa ispadanjem i promocijom, kupom i LE i LS mi je najbolji ubedljivo. Neuporedivo bolji nego proslogodisnji klasik sistem takmicenja, meni barem. Sto se tice timova, mislio sam da ce mi biti ok, ali me bas izmracilo ovo sa istim igracima. Probao sam malo da narusim tu monotoniju igracima iz PL sto je i meni dalo neku car prilikom igranja. Ali realno 90% timova ima Renata Sanceza, Rasfroda, Rodriga i jos neke. Ja bih najvise voleo kada bi se u klasiku birali klasik timovi, znaci druga klasa i nize i ovaj sistem takmicenja. Ako se prijavi vise ljudi da moze tipa po dva coveka na isti tim, draft kao i prosle godine ko koji tim bira i to je to. Ne slazem se sa ovom Makijevom konstatacijom kao ajde ako smo ovako krenuli da zavrsimo, nije to mali vremenski period ali eto, dace FF anketu pa cemo da vidimo sta i kako.

21. The Following User Says Thank You to pumba For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

U ovom sad sistemu nema nikakvog ispadanja i promocije... ili sam nesto propustio ... pre je bila 1. i 2. (pa i 3. i 4.) klasik liga i bilo je ispadanja i promocije... sad imamo dreamteam istok i zapad...
    ... mozda da se naprave lige sa ispadanjem i sa promocijom i sa plejofom kao u nasoj ligi a LS i LE bi mozda trebalo da se dogovore sa bpl-om i mozda jos nekim forumom, to bi onda bilo extra

Kako nema? Pa na kraju sezone prvih 6 iz Istoka i prvih 6 iz Zapada ce ciniti Prvu diviziju, ostali drugu.

Sedam Yoda's Avatar

propustio sam taj cas ili sam zaboravio, svejedno hah... cool onda je sve ok

Sedam Yoda's Avatar

Sad sam procitao u Obavestenju lige da ce draft da bude u subotu, nedelju i ponedeljak... pa se pitam dal' se neko setio da je u subotu slava koju pola ljudi u Srbiji slavi a druga polovina ide na slavu? ... inace je i meni slava u subotu a drugi dan idem kod kumova, tako da ako ostane ovaj raspored ja necu moci da ucestvujem u draftu, samim tim ni u ligi, osim ako neko ne preuzme na sebe da mi izabere tim kao sto bi sebi birao...

Yoda, mozes da napravis spisak prioritetnih igraca i da posaljes meni ili ff-u. Danas bi trebalo da izadje redosled drafta pa ces znati okvirno koji ces birati. Takodje posalji sta ti je bitno za tim, znaci da li veci overal da ti se odabere za napad-sredinu-odbranu.

Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Pa ako bas svi slave moze se pomjeriti na radne dane ali tesko je usaglasiti da svima neko vrijeme odgovara. Satnicu ce svi jmati, mobilni net svi imaju, moze se valjda ispratiti i u tih 10 minuta post objaviti

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Zelim da objavim da odustajem od klasik lige jer smatram da ovo takmicenje nije definitivno isto za sve.Po prvi put me zapalo da biram prvi igrace po draftu i kada sam najavio da cu prvi uzeti C.Ronalda ,Mesija,i Dzeka i zamolio Freak-a da mi ih objavi ako ne budem tu u 15 : 00 u ponedeljak,tj poslao sam mu pm.Onda sam od njega dobio sugestiju da mi je to pola budzeta od tima i jesam li svestan da sam potrosio veliki novac na samo tri igraca i hocu li moci sastaviti tim od ostalog dijela novca.rekao sam da hocu i objasnio mu.Znaci moj tim bi bio jak u napadu ali bi sredina i odbrana bila prosjecna.Zatim danas me Freak ponovo kontaktira i kaze mi da je izglasano da se izbaci mesi ili ronaldo iz mog izbora jer ce navodno moj tim odudarati i biti mnogo jaci od drugih.e pa ja mislim da je to sramota i jedna velika sprdnja i da to nije tacno i zato ne zelim ucestvovati u jednoj takvoj farsi.Kao sto sam i rekao moj bi tim imao samo jak napad a sredina i odbrana bi kostala 15 000 000 po igracu tako da tvrdnja koju je neko tamo izglasao nije tacna da bi moj tim bio iznad ostalih.Zato se nemojte brukati nego kad pisete pravila nemojte ih mijenjati na ovakav nacin jer je nepravedno i sramotno,ali eto da kazem i to da sam znao da ce nekom zasmetati ovo sto sam birao i da ce nakraju biti ovako.I jos jednom da kazem SRAM VAS BILO,ko god da je izglasao ovu smejuriju.Ja nisam zeljan ni Ronalda ni Mesija niti bilo koga igraca ,cak sta vise ih i ne volim ,ali sam birao likove kako ih se ne bi dokopali oni bolji igraci ,ali eto ne moze svakome biti isto ovdje sto se pokazalo ovom vasom sramotnom odlukom

29. The Following User Says Thank You to masuta For This Useful Post:

Steam ID:
    footballfreak
    PSN ID:
    footballfreak994

Prvo okretanja i izvrtanje činjenica. Sve sam ti objasnio na chatu a ti si to okrenuo na način da freak hoce za sebe ronaljda ili messia pa zato promenjio pravila. Pravila su promjenja malo, neznatno, ubacena samo jedna stavka kako bi se omogucili sto ujednačenije biranje i slaganje ekipa. Skrenuta mi je paynja od drugih aktera lige i potvrdena cinjenicama da se sa trenutnim pravilinikom pravi ipak velika razlika u rosterima i da samim tim cijeli koncept lige gubi smisao. Niko tebi nije zabranio da uzmes ni Messia ni Ronalda receno ti je da samo jednog od njih ostavis za neku drugu rundu ako bude slobodan a sad uzmes igraca izmedu 85 i 89 ako zelis. I iako su ti svi argumenti zasto je ovo napravljeno navedeni ti si kao neko kako sam za sebe kazes "nije svadljiv" odlucio da odmah odustanes. Ja te necu ni nagovarati ni odgovarati, smatram da sam prema tebi uvijek bio korektan od prvog mog dana ovdje pa i ono kratko vrijeme u klasiku na BPL kad si me hvalio, pa i sa mng ponudom jucer i zaista smatram da ovo tvoje javno blaćenje mene samo više govori nakon svega o tebi nego o meni. Jer evo jasan dozak tvoje tvrdnje, gdje zelis da budes superiorniji i gledas samo sebe a ne svrhu lige i takmicenja u kojoj je bit da svi budemo sto izjednaceniji

masuta: ja sam ovdje prije tebe i znam da je to tako brale
    masuta: kad su svojevremeno likovi uzimali inter a ja igrao sa stoke to nije nikom smetalo
    masuta: i kad javicuse naprdi svoj tim sa svim tim zvijezdama a ja igram sa nekim jadnicima
    masuta: onda je to u redu
    Lako je gledati samo sebe i misliti o sebi. Kao da je meni iz bijesa ovo sve organizirati i pripremiti pa eto imam neku korist od toga. Moj zadatak je da gledam širu sliku da udovoljim najvećem broju korisnika i sa svojim liberalnim stavom u kojem slusam svaki prijedlog, sugestiju, pravim ankete i trazim misljenja kako bi sve ovo napredovalo popravim ovu ligu. Do vas ostalih je zelite li to ili ne. LP

31. The Following 2 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast