Page 29 of 32 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 561 to 580 of 621

Thread: PES 2018 - Problemi i pitanja

Default Re: PES 2018 - Problemi i pitanja

Pozdrav svima!
    Da li vam se dešava na ps4 kada igrate my club online division da utakmica i sve ostalo ide nevjerovatno sporo da je nemoguce igrati?

Poz,moze pomoc u vezi PESa za PS3. Skinuo sam opcijski file,ali mi pise da ne odg verzija kod mene je 1.0,pa sam skinuo datapack i neznam nikako da ga instaliram offline. Pokusavao sam ali ne ide. Ako neko zna precizniji postupak.

1- Paste the datapack folder in dev_hdd0 / game
    2- Install update 1.03
    3- Enter the recovery menu of the console and rebuild database

Pokusavao sam ovaj postupak,ali nigdje da nadjem install, u kojem programu ili preko igrice. Koristim multiman.

Amateur hery0609's Avatar
    Steam ID:
    hery0609

Ekipa ajde molim informaciju.
    Vi koji imate ps4 i pc verziju... jel postoji razlika u gameplayu?

Ili neka druga velika razlika? Jel ps4 verzija bolja kao sto je bio slučaj s pes 2017?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Quote Originally Posted by hery0609 View Post
    Ekipa ajde molim informaciju.
    Vi koji imate ps4 i pc verziju... jel postoji razlika u gameplayu?

Ili neka druga velika razlika? Jel ps4 verzija bolja kao sto je bio slučaj s pes 2017?

Kako sam procitao ove godine su portovali PES na PS4 kao na PC. Gameplay je isti kao sto je na PS3 i PS4 stim da je graficki dr na PS3 (losije sto je logicno). Ako nemas jak PC onda ti je bolje na konzoli igrati,jer na slabijim detaljima nije to to.

Steam ID:
    hery0609

Quote Originally Posted by amcibald View Post
    Kako sam procitao ove godine su portovali PES na PS4 kao na PC. Gameplay je isti kao sto je na PS3 i PS4 stim da je graficki dr na PS3 (losije sto je logicno). Ako nemas jak PC onda ti je bolje na konzoli igrati,jer na slabijim detaljima nije to to.
    I ja sam to pročitao.

Zanimaju me stvarna iskustva igrača.
    Ja igram na pc-u, na full max postavkama...nemam dvojbe gdi da igram. Zanima me samo jel ima razlike u gameplayu?

Pošto ih je dosta s pes 2017 otislo igrati na samo na ps4, jer igra jednostavno nije bila ista. Pa tako i gameplay, ma koliko oni pričali da je samo u grafici razlika.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja

Ja lično osetim razliku i dalje , u korist ps4. Iako sam prvo branio pc verziju , bila odlična , grafika čak bolja nego na ps4, vremenom se iskvarila , ustvari nestabilna je nekako, ima mečeva gde radi super, a ima gde ima odbijanaca , razmisljo sam da je do njih mozda serveri lii sta znam sta , ali pre bi reko da je to ipak da sarolikih pc masina kod nas . U pocetku kad su mogle samo jače masine da pokrecu pes sve je bilo ok, a vremenom kako su pronadjene fore i fazoni da i ostali mogu da igraju tako su krenuli problemi . MIslim da je tu glani problem u radu pesu , jel kad se nadju dve slične masine jake, pes lepo radi , a kad se spoje losija i dobra , pa različite brzine rama , procesora itd, sta sve utiče na igru , pa dok se to usaglasi u vezi , dolazi do tog trzanja u igri i nije bas tečno .

Ps4 sa druge strane iste masine i mnogo stabilnije radi . Tako da na pc samo ligaske , a ps4 za rilaks.

7. The Following User Says Thank You to shokanito For This Useful Post:

Steam ID:
    hery0609

Default Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja

Quote Originally Posted by shokanito View Post
    Ja lično osetim razliku i dalje , u korist ps4. Iako sam prvo branio pc verziju , bila odlična , grafika čak bolja nego na ps4, vremenom se iskvarila , ustvari nestabilna je nekako, ima mečeva gde radi super, a ima gde ima odbijanaca , razmisljo sam da je do njih mozda serveri lii sta znam sta , ali pre bi reko da je to ipak da sarolikih pc masina kod nas . U pocetku kad su mogle samo jače masine da pokrecu pes sve je bilo ok, a vremenom kako su pronadjene fore i fazoni da i ostali mogu da igraju tako su krenuli problemi . MIslim da je tu glani problem u radu pesu , jel kad se nadju dve slične masine jake, pes lepo radi , a kad se spoje losija i dobra , pa različite brzine rama , procesora itd, sta sve utiče na igru , pa dok se to usaglasi u vezi , dolazi do tog trzanja u igri i nije bas tečno .

Ps4 sa druge strane iste masine i mnogo stabilnije radi . Tako da na pc samo ligaske , a ps4 za rilaks.
    Uglavnom...
    veliš da je gameplay isti na ps4 i pc, samo ovisi tko ima kakav komp i konekciju?

Super Star AiN's Avatar

Isti je gameplay kod konzole i kod racunara.
    Verovatno ima razlike kada neko igra sa 60 fpsa sa nekim ko ima 20 fpsa. Mada ti ne bi trebao da osetis nikakvo kasnjenje kontroli i slicno zbog toga. Tako da najverovatnije najvise zavisi od konekcije.

Steam ID:
    hery0609

Default Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Isti je gameplay kod konzole i kod racunara.
    Verovatno ima razlike kada neko igra sa 60 fpsa sa nekim ko ima 20 fpsa. Mada ti ne bi trebao da osetis nikakvo kasnjenje kontroli i slicno zbog toga. Tako da najverovatnije najvise zavisi od konekcije.
    E to me zanimalo! Tnx

Onda ne kupujem ps4.

Nisam dugo ulazio na forum i zanimao se oko pes-a. Samo da pitam je li doslo mudjuvremenu neko rjesenje problema za korisnike core2quad procesora i izbacivanja iz igre odmah prilikom pokretanja??

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja

Quote Originally Posted by hery0609 View Post
    E to me zanimalo! Tnx

Onda ne kupujem ps4.

Ako nisi izvuko savet da na pc neznam dal sam odigro 10 da nisu ligaske, a na ps4 da igram pes svaki dan, onda evo i pisani savet da ti bude lakse : Ako volis

pes kupi ps4 sto pre i nerazmisljaj.

Pc verziju sam i hvalio , pa kudio ,i sve tako , od patcha do dlca od utakmice do utakmice , sve u svemu vrlo nestabilno tokom cele godine . Desi se i na ps4 da bude losa da izlaze crtice , mozda neko neiskljuci automatski update (ko sto se meni desilo ), pa ima igrica koje malo malo pa neki update kad upalis sony ,da neko dize video od izvestaja itd ili da naletis na nekog da bas ima los net , ali to je mali procenat.

Default Re: Odg: Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja

pali mi se screensaver dok igram na gamepad.
    dok igram na tastaturi ne pali se. moze pomoc?

(pomoc nije da ugasim screensaver)

Beginner lfc1990's Avatar

Pes 18 moze da se igra i na Intel core 2 quad procesore. Ja igrao malopre na core 2 quad q 9400. Potrebno je samo da se preuzme sa stima besplana verzija Pro evoution soccer 2018 lite. Nije dostupan za nas region ali moze sa VPN client. Pes 18 stim lite verzija se moze igrati onlajn za pes ligu i my club.Izgleda da su to resili.
    Da li neko moze sa mi da link da izbacim publiku u pes 18 a da se fajl kopira samo u data folder?

Super Star AiN's Avatar

Imas u temi link za taj fajl.

Regular sniper's Avatar

ljudi ima li resenja za crash prilikom paljenja igre za win8.1,kad upalim pes iskoci mi game stopped working,ponovo sam instalirao igru ali nisam uspeo da je pokrenem

Ја играм на 8.1 тако да није до тога, неки други проблем имаш.

Regular sniper's Avatar

pa 1gb graficka je problem al ortak na istoj konf samo win7 igra bez problema

Super Star AiN's Avatar

Uradi update windowsa i instaliraj net framework 4.6 kao i microsoft visual c++ 2015.

Zanima me dali netko zna na kojoj težini (match level) se igraju utakmice pes leaguea, my cluba i ostalih online utakmica

Page 29 of 32 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast