Page 31 of 32 FirstFirst ... 2129303132 LastLast
Results 601 to 620 of 632

Thread: PES 2018 - Problemi i pitanja

Edit Tim pecanac82's Avatar

Default Re: PES 2018 - Problemi i pitanja

Samo vežba!
    Ili neka igra neko drugi umesto tebe.

Default Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja

Da li neko zna kako se zove ovo sto se vidi na igracima i njihovim senkama u pitanju je PC verzija
    Mora se uvecati slika

Super Star Macan's Avatar

Quote Originally Posted by dimitrijus View Post
    пас по земљи. што би рекли Х. БОЛНО СПОРО! ја сам у шоку. не помаже ни "пуњење" паса до краја, ни комбинација са Л2 тастером. пробао сам, згрануо се. погледао неке снимке гејм плеја и нисам видео да ико може да убрза пас по земљи.
    да ли постоји нека техника додавања која ми је промакла, а која обезбеђује да се пас по земљи не котрља као успорени снимак. шут, дуг пас, "троугао" све иде о.к. али пас до ноге - очај. о чему се ради?
    Ne postoji mogucnost ovde kao u fifi da se napucavas na R2. Tako ti je kako ti je. Meni se svidja ovakav gameplay...

4. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Super Star AiN's Avatar

Quote Originally Posted by Milan_ View Post

Da li neko zna kako se zove ovo sto se vidi na igracima i njihovim senkama u pitanju je PC verzija
    Mora se uvecati slika
    Ne znam na sta tacno mislis. Da li mislis npr kako se vide pikseli kod senke na krajevima, odnosno kockice? Ako je to u pitanju, onda opcija koja to otklanja se zove anti aliasing.

6. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Ne znam na sta tacno mislis. Da li mislis npr kako se vide pikseli kod senke na krajevima, odnosno kockice? Ako je to u pitanju, onda opcija koja to otklanja se zove anti aliasing.
    Na sitne piksele. U igrici je sve podeseno na high inace ovo se vidi samo kada se igra preko dana uglavnom na prekidima.

Super Star AiN's Avatar

Mozes u podesavanjima unutar pesa ukljuciti anti aliasing. Ukoliko ne bude neke velike promene, odnosno i dalje ne budes zadovoljan, onda mozes kroz control panel graficke kartice da forsiras npr msaa ili ssaa.

Quote Originally Posted by Macan View Post
    Ne postoji mogucnost ovde kao u fifi da se napucavas na R2. Tako ti je kako ti je. Meni se svidja ovakav gameplay...
    али параноичним ме чини то што је гејмплеј за ПС4 упадљиво другачији. исто тако додавања на претходним верзијама пес-а су била нормална. зато се питам да није до неких подешавања графике исл...

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Da li neko zna da mi kaze kako je po difoltu namesten pass suport kad se tek instalira pes18?

Default Odg: Re: PES 2018 - Problemi i pitanja

Quote Originally Posted by -C.R-9-C.R- View Post
    Da li neko zna da mi kaze kako je po difoltu namesten pass suport kad se tek instalira pes18?
    Level 1
    Moja preporuka je Level 2

12. The Following User Says Thank You to Milan_ For This Useful Post:

Jedina stvar koja me uzasava na ovom Pesu a nije se desavala ranije je ta da mi obavezno kada traje utakmica, ali samo kada je utakmica u toku i samo jednom, obori prozor i moram da trazim misa i da ga sa sredine ekrana spustim dole kako bih podigao prozor i vratio igru i oduzme mi nekih deset, petnaest sekundi. Nikako to ne mogu da sredim. Ne mogu da vam opisem u kom sam stanju kada primim gol a cesto se desi ili gol ili da se toliko uznemirim i da me toliko poremeti da mi treba vremena da se smirim i da opusteno igram. U tom periodu me protivnik stisne i ja popizdim sto sam ponovo popizdeo a znam da ce da se desi. Najgore je to sto kada padne prozor nikako ne mogu da zaustavim igru niti znam kada ce to da se desi u prvom ili drugom poluvremenu ili u prvoj ili drugoj utakmici a nekada i zakasni. Ne znam da li se drugima to desava ali ako je neko resio problem bio bih zahvalan. Nije screen saver jer je iskljucen. Komp je i5 2500k na 4ghz, ati 280x, 8gb brzog rama. Nije zbog malog clocka jer je procesor stabilan i na 4,4ghz pa i na 4,6ghz samo ne smem vise od par sati jer kuler nije bas bajan za te clockove. Tako da mislim da nije do konfiguracije, imam sdd disk pa on brzo podigne programe tako da nije ni zbog nekod deleya verujem, igricu sam instalirao na klasican disk. Ako ima neko neku ideju neka javi.

Amateur KimJongUn's Avatar
    PSN ID:
    kimjongg86

Meni se to dogadjalo dok sam igrao PES6, prije par godina, tada vise nisam igrao na fullScreen nego sam minimizirao prozor i rasirio ga kao full screen i nije se rusio , ne znam jel moze na pes18 takva stvar, nadam se da ce ti pomoci

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super Star AiN's Avatar

Proveri procese koji ti rade u pozadini. Verovatno je do toga problem.

Pogasio sam procese i nije obarao prozor. Koristim program za gasenje programa neke sam ugasio i u servisima i nisam mogao da verujem koliko je nepotrebnih procesa radilo. U win7 mi je bilo mnogo preglednije a ovo sada mi je nekako nakaradno uradjeno da uopste nisam ulazio da gledam procese jer kao sto rekoh sve nepotrebne programe i procese sam verovao da sam pogasio. Videcu na dalje da li je do ovoga ali bice da jeste. Hvala svima na trudu.

Jel moze neko da mi posalje koji controls settings koristi, tj. koji je najbolji po njegovom misljenju

Top Player Клошар's Avatar

Untitled.png
    Пробао сам све могуће солуције од апдејтовања оног ****а, до подешавања звука и сличних будалаштина, ништа не помаже...

Quote Originally Posted by Клошар View Post
    Untitled.png
    Пробао сам све могуће солуције од апдејтовања оног ****а, до подешавања звука и сличних будалаштина, ништа не помаже...
    udji u pes folder gde si instalirao pes 18 pa u folder _CommonRedist iz njega instaliraj directx i microoft visual mozes i dot net, prvo ova dva ako ne radi onda i ovaj treci

Super Star AiN's Avatar

Jesi uradio update windowsa?
    Instalirao net framework 4.6?
    Koji cpu imas?

Јесам.
    Јесам.
    Ксеон Е5450
    8гб рама