Page 20 of 21 FirstFirst ... 1018192021 LastLast
Results 381 to 400 of 413

Thread: PES2018 - MyClub

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by kraupa View Post
    Možda još nije vreme, jer su ga dobro uradili i mora 100% koncentracija. Mora da se pusti brzo trčanje i da mu se ne da lopta. Poenta je da su kompu igrači uvek level 30 i mislim da nikad nije 99, tako da će vremenom biti lakše da se pobedi, jer ćemo imati igrače level 40 i svakako tim koji je 99 i odabran po raspoloženju, što komp takođe ne radi.
    Imam i ja par pitanja:
    01)Ona proslava gola igrača, koja ne može da se prekine je vrlo frustrirajuća i kad primim gol, a ne mogu da prekinem proslavu, želim da vratim istom merom. Htedoh da pitam na koje sve načine može da se aktivira proslava gola.
    02) Imam prijatelje sa kojima igram pes online i često se jurimo na CO-OP da igramo dvojica protiv dvojice. Pritisnemo start u isto vreme, pa nam se ponekad desi da nas mašin spoji. Zanima me da li kod My Club co-op-a postoji mogućnost da igrate prijateljske utakmice protiv jednog istog klana? Kao u friendly mečevima, da se napravi soba i da igramo 2 na 2 CO-Op cele večeri.
    03) Da li postoji mogućnost da se zarade zlatnici, a da nije onih standardnih 50 koje daje za određene stvari, to sam istrošio. I da nije za pravi novac. Fali mi 20 Coina za ovog zlatno-crnog agenta i ne znam kako da ih zaradim.
    Pozdrav!

Kada daš gol nastaviš da upravljaš sa igračem gdje želiš i desi se neka animacija ili pritisneš kocku ili krug ili trokut i to možeš Uraditi samo jednom u toku meča ( najbolje kod preokreta )
    Lp

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Ja samo nekako izborio penale i pobjedio na iste Al nevjerovatno kako igraju bez greške, i dobijem otamendija lv1 koji mi nikako ne treba :(
    Има простора доста за шансе, када савладаш напад ствар је да мораш препознати кад комп врши притисак, прати њихов менталитет па се тад игра паметније са већим поседом. Код прекида одабрати добар начин брањења истог. Треба доста размишљати у одбрани и бити концентрисан, све је до вежбе.

Najgluplja stvar koju su dozvolili je da može da se igra co op sa pomoći AI. Gomila likova zasniva igru na tome. Nabudžili tim i samo dodaju kompu dugim loptama i puštaju da igra umesto njih.

Ja sam uzeo ovaj pes najviše da bih zajedno sa klincem igrao co op online, ali ovo baš ubija volju za igranjem.

4. The Following User Says Thank You to Milos011 For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Quote Originally Posted by Milos011 View Post
    Najgluplja stvar koju su dozvolili je da može da se igra co op sa pomoći AI. Gomila likova zasniva igru na tome. Nabudžili tim i samo dodaju kompu dugim loptama i puštaju da igra umesto njih.

Ja sam uzeo ovaj pes najviše da bih zajedno sa klincem igrao co op online, ali ovo baš ubija volju za igranjem.
    Upravo, ne znam sta je zanimljivo u tome... Juce sam bas sa drugarom odigrao 10tak utakmica, od tih 10 smo pola igrali protiv jednog lika, pritom vecina od tih likova uopste ne prebacuje kursor na odbrambenog igraca nego pusta komp da odradi sve.

Koliko je bitno ono raspoloženje igrača koje pise kod live update?

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Koliko je bitno ono raspoloženje igrača koje pise kod live update?
    Najbitnije, ono ti odredjuje kako ce ti biti raspolozeni igraci te nedelje

8. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Koje dugme se treba pritisnuti kada napadate i želite da se igrač ubaci naprijed?
    Pozzz

Regular kraupa's Avatar

A šta kažete na to što su nas stavili na posebne servere? Imam status AAA i koliko vremena provedem igrajući, toliko i u traženju protivnika i onda mi padne ili Srbin, ili Hrvat, ili Rus. A na Co-Op nalazi protivnika za 5 sekundi. Umesto da rešavaju svoje bagove i spreče čitovanje, oni cele zemlje stavljaju na posebne servere i to nije prvi put. Igrao sam neki OFM fudbal menadžer, gde smo takođe igrali međusobno, mi Srbi, ali ne i protiv ostatka sveta. Trebalo bi da se ispotpisuje nas jedno 500 i da im pošaljemo jedno protestno pismo i pitamo šta je sa Fer-plejom. Naravno, nevezano za ovaj forum. Više sam poludeo i nemam vremena da odigram ni 5 utakmica dnevno, jer mi za 5 utakmica treba više od 3 sata, a verujem da je moj net kvalitetniji i od mnogih korisnika iz EU. Čisto iživljavanje.

11. The Following 2 Users Say Thank You to kraupa For This Useful Post:

Meni nalazi protivnika u proseku od dva, tri minuta. Uglavnom igram samo ove nagradne turnire. imam 40/2 mb/s najslabiji paket SBBa i bukvalno kad pocne trazenje odem da skuvam kafu (indukciona za 20sec.) ili do wc-a ili odradim neku sitnicu i ono pronadje. Moze to naravno mnogo bolje ali da se PES prodaje priblizno kao FIFA bilo bi to bukvalno za deset sekundi. Nikada ne secka i samo dva, tri puta mi je izbacio zbog slabe konekcije. Na moju nesrecu tog protivnika mi je tri puta uzastopce birao i izbacivao. To je verovatno znak da se u tom trenutku slabo igrao pes jer tri puta za redom je verovatnoca taman tolika da mogu komotno da uplatim loto.
    I da... sada mi mnogo lakse pronalazi protivnike nego li u pocetku. Normalno je naravno ali po komentarima bih rekao da nekima jos uvek tako nalazi. Inace savet za one koji nisu da antivirus stave u Game rezim i da poiskljucuju sve sto vuce net.
    Sad se setih ali verujem da nema neke veze a mozda i ima. Kada sam dobio kod ja sam umesto da ga normalno ubacim kroz steam ja sam prvo ukljucio VPN i otisao u Nemacku . Kasnije su mi rekli da sa tog sajta kod moze i za nas region. Ne znam da li je to kasnije uticalo na to kako mi bira protivnike ili ne ?

Koje go..... ne mogu da nadjem igru nikako. AAA sam i stavi sve na no matchmaking restriction. Da li postoji neka fora ?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by MaErAkLoIJA View Post
    Kada sam dobio kod ja sam umesto da ga normalno ubacim kroz steam ja sam prvo ukljucio VPN i otisao u Nemacku . Kasnije su mi rekli da sa tog sajta kod moze i za nas region. Ne znam da li je to kasnije uticalo na to kako mi bira protivnike ili ne ?
    Nikakve.

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Koje go..... ne mogu da nadjem igru nikako. AAA sam i stavi sve na no matchmaking restriction. Da li postoji neka fora ?
    Pogasi sve dodatke sem dresova.

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Nikakve.

Pogasi sve dodatke sem dresova.
    Imam samo smoke patch. Da li da ga deinstaliram. Na kakve dodatke mislis ?

Da li se meni cini da su pojacali nivoe tezine kada se igra protiv racunara? Ili se varam? Nikad teze nisam osvojio kup...

17. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    Probaj da napravis sobu u friendly match lobby? Javi dal mozes i sto ne?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ne može jer ima Smoke patch koji ne radi online.

Obrisao sada sve radi super. Hvala puno

Igram u sedmoj diviziji i imam 4 utakmice do kraja i trebaju mi dva boda da predjem u visi rang. Tri utakmice me poveze sa protivnicima koji igraju DRUGU diviziju. A jednu me poveze sa likom iz PRVE divizije. Nisam znao sta se desava... Uzeo sam bod... jedva. Moj tim rangira kao njihove, iako je njima prosek oko 85-6, a meni 81... crnu loptu nisam dobio mesec dana. KONAMI je sve uradio da bi sto vise para potrosili. Tako me nekada iznervira da mi dodje da sve ovo batalim...

22. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by kraupa View Post
    A šta kažete na to što su nas stavili na posebne servere? Imam status AAA i koliko vremena provedem igrajući, toliko i u traženju protivnika i onda mi padne ili Srbin, ili Hrvat, ili Rus. A na Co-Op nalazi protivnika za 5 sekundi. Umesto da rešavaju svoje bagove i spreče čitovanje, oni cele zemlje stavljaju na posebne servere i to nije prvi put. Igrao sam neki OFM fudbal menadžer, gde smo takođe igrali međusobno, mi Srbi, ali ne i protiv ostatka sveta. Trebalo bi da se ispotpisuje nas jedno 500 i da im pošaljemo jedno protestno pismo i pitamo šta je sa Fer-plejom. Naravno, nevezano za ovaj forum. Više sam poludeo i nemam vremena da odigram ni 5 utakmica dnevno, jer mi za 5 utakmica treba više od 3 sata, a verujem da je moj net kvalitetniji i od mnogih korisnika iz EU. Čisto iživljavanje.
    Pa i treba da budemo na posebnim serverima, sa tim sto to treba da bude jos izrazenije i da se svi turniri igraju po serverima, a ne da moze ko hoce da ih igra. Ocigledno je da ne shvatas kako funkcionise internet i to sto imas kvalitetniji od mnogih korisnika eu. Mi mozemo bez laga da igramo samo medjusobno(i to je pitanje posto svi stanovnici balkanskih zemalja su po difoltu idioti i trude se na kantama da pokrecu igru sto u sustini unistava partije) i sa okolnim zemljama.

Professional Riky_93's Avatar

Koji je najlaksi nacin da se leveluju igraci? tj najbrzi nacin?

Page 20 of 21 FirstFirst ... 1018192021 LastLast