Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 361 to 380 of 411

Thread: PES2018 - MyClub

Professional VEK1NG's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

Ja to za zagarantovane lopte uopšte nisam razumeo.Ako bi mogao neko da mi pojasni.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Ja to za zagarantovane lopte uopšte nisam razumeo.Ako bi mogao neko da mi pojasni.
    Svaki dan moze po jedna lopta da se otvori za coin-e i ona je garantovana zlatna+ (znaci zlatna ili crna lopta)
    Takodje ima jedan turnir vs cpu-a gde je isto garantovana zlatna +

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Svaki dan moze po jedna lopta da se otvori za coin-e i ona je garantovana zlatna+ (znaci zlatna ili crna lopta)
    Takodje ima jedan turnir vs cpu-a gde je isto garantovana zlatna +
    Jel to neki novi special agent ili radi na bilo kom agentu?

Super Star Macan's Avatar

Novi special agent.

5. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Bolje da nisam ni otvorio.Dobio sam štopera sa ocenom 80, a imam već Romanjolija i Otamendija.A samo jedno mesto me je delilo od crne lopte.Koji bedak.

Doveo Falkao-a preko skupljanja skauta, LVL1 ali brzo sam ga nagurao na lvl 12, uglavnom nije u formi ove nedelje pa i nije nesto posebno
    Jedino sto je jako impresivno je koliko skace i koliko igra dobro glavom za svoju visinu ;D

Sedam Yoda's Avatar

Dal' vi sto vam je komp lagan igrate samo to ili sta, ali ja krenuo da igram taj kup protiv kompa i dobih top player-a a onaj super star me unakazi jbt...ne toliko rezultatom, bilo je 2:1 ali jbt ne mozes im jbnu loptu uzeti nikakvim pritiskom a golman se pri svakom sutu deli na 3 golmanna i brane jbno sve jbs i crnu i sve iznervirah se extra...

Moras da vezbas dosta. Ja imam drugi problem. Na superstar razbijam kompa, ali potrebno je 10 suteva dobrih da bi se dao jedan gol. Dok je on u stanju da ga zabije bez prave sanse.

Jedno pitanje. Ako ne obnovim ugovor igracu, on bezi odmah? Zeznuh se. Potrosih sve novce greskom.

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    Jedno pitanje. Ako ne obnovim ugovor igracu, on bezi odmah? Zeznuh se. Potrosih sve novce greskom.
    Ne ide odmah ali ne možeš da ga koristiš u mečevima dok mu ne obnoviš ugovor.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Ne ide odmah ali ne možeš da ga koristiš u mečevima dok mu ne obnoviš ugovor.
    Hvala. Obnovljeni.

13. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Da li je iko pobjedio u kupu protiv com super star? Ja sam probao 10 puta nemoguce je igraju bez greške i ne vjerujem Boga mi :(

Pobedio sam ga nakon 5-6 pokušaja. Ne igra baš toliko dobro koliko ga hvalite, ali realno ima mnogo bolju realizaciju od mene. Skoro uvek sam ga nadigrao, ali ispred gola ćorak.

Quote Originally Posted by igor1983 View Post
    Pobedio sam ga nakon 5-6 pokušaja. Ne igra baš toliko dobro koliko ga hvalite, ali realno ima mnogo bolju realizaciju od mene. Skoro uvek sam ga nadigrao, ali ispred gola ćorak.
    Brate svaki moj šut brani a njegovo sve ulazi na golu de gea 87 :( evo i dalje pokusavam! Prije sam dobijao super star glat sad nema šanse :(
    Pozzz

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Da li je iko pobjedio u kupu protiv com super star? Ja sam probao 10 puta nemoguce je igraju bez greške i ne vjerujem Boga mi :(
    Iz drugog pokusaja. Vazno je da polako gradis akciju, i kada povedes cuvas loptu. Ako povedes. Komp ima nenormalnu realizaciju. Prvu me je dobio Celzi golom Dijega Koste iz jedinog suta na utakmici. Odbijenu loptu koja pada sa velike visine pokupio je glavom u skoku i nadvisio Oblaka na metar od gola... popizdeo sam.

Regular kraupa's Avatar

Možda još nije vreme, jer su ga dobro uradili i mora 100% koncentracija. Mora da se pusti brzo trčanje i da mu se ne da lopta. Poenta je da su kompu igrači uvek level 30 i mislim da nikad nije 99, tako da će vremenom biti lakše da se pobedi, jer ćemo imati igrače level 40 i svakako tim koji je 99 i odabran po raspoloženju, što komp takođe ne radi.
    Imam i ja par pitanja:
    01)Ona proslava gola igrača, koja ne može da se prekine je vrlo frustrirajuća i kad primim gol, a ne mogu da prekinem proslavu, želim da vratim istom merom. Htedoh da pitam na koje sve načine može da se aktivira proslava gola.
    02) Imam prijatelje sa kojima igram pes online i često se jurimo na CO-OP da igramo dvojica protiv dvojice. Pritisnemo start u isto vreme, pa nam se ponekad desi da nas mašin spoji. Zanima me da li kod My Club co-op-a postoji mogućnost da igrate prijateljske utakmice protiv jednog istog klana? Kao u friendly mečevima, da se napravi soba i da igramo 2 na 2 CO-Op cele večeri.
    03) Da li postoji mogućnost da se zarade zlatnici, a da nije onih standardnih 50 koje daje za određene stvari, to sam istrošio. I da nije za pravi novac. Fali mi 20 Coina za ovog zlatno-crnog agenta i ne znam kako da ih zaradim.
    Pozdrav!

19. The Following User Says Thank You to kraupa For This Useful Post:

Danas sam odigrao tek onaj prvi kup, laksi, probacu kasnije. Prethodnih nedelja nije bilo toliko tesko, u sustini moja strategija je da igram sa belim igracima protiv normal i prof, srebrne ubacujem za top player, a prvi tim za super star.

21. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Dobih super-star-a iz drugog pokusaja ali ono stvarno nije normalno kako igraju, dal sam navikao sa ljudima pa ovo ide teze jbm li ga... uglavnom, provalio sam da je najbolje i najlakse proci sa strane i onda se komp povuce u 16 ali ne treba da se centrira nego se dobaci onom u sredini na 20-25m pa na drugu stranu, tamo vamo malo, dok se onaj koji stoji oko penala ne otvori i onda lopta njemu... opet naravno nije bas tako lako i dosadno je do bola ali tako bar hoce tu i tamo da udje... golmani su macke i dalje a u napadu su jako opasni i bukvalno ni iz cega prave sanse... najveca fora je dodavanje sa pola terena igracu koji utrcava, to rade redovno... mnogo mi se vise svidelo dobijanje 3 agenta za 3 meca sa zivim ljudima, to je proslo iz prve

Финале против топ плејер играо против ПСЖ 4-4 и узео на пенале, добио златног Едина Џеку левел 1.
    Финале против суперстар играо против Ситија узео 5-1, добио златног Бернардо Силву левел 1.
    Задовољан након силних штопера и бекова

Ja samo nekako izborio penale i pobjedio na iste Al nevjerovatno kako igraju bez greške, i dobijem otamendija lv1 koji mi nikako ne treba :(

Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast