Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839
Results 761 to 771 of 771

Thread: PES2018 - MyClub

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Default Re: PES2018 - MyClub

Momci, 50 somića za one koji sad igraju PES League (ne MyClub) ali 50 soma u MyClub u junu se dobija
    https://pesleague.konami.net/asiangames2018/en/
    Odigrati minimum 5 takmi i to je to, samo čekate da legne kredit mislim 7 juna

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odlepicu od lag citera. Ajde sto laguju ovi Egipcani i Rusi ali sto cituju nasi to je n/c. I da imam pitanje da li ima manje lag cita na PS4 u odnosu na PC. Ovo je ludnica ljudi nece da izgube posteno .....

3. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Inace onaj rumun poebest se plasirao na PesLeague WT u Milanu, bas me zanima kako ce da prodje tamo.
    Kako je prosao ? Sa njim mi je skor 1-1. Jednu me dobio 5-0 drugu 2-1 za mene kad sam skapirao kako igra ali mu je tim nabudzen do ludila

Quote Originally Posted by DzajaPb View Post
    ...Jednu me dobio 5-0 drugu 2-1 za mene kad sam skapirao kako igra...
    Jeste da je myClub, pa nema mnogo menjanja taktike, ali ako te ne mrzi da napišeš kako to igra i šta si radio da ga dobiješ?

Igram Online Division i protiv nekih boljih igrača, ne mogu nikako. (Igram sa Totenhemom uglavnom).

Ako sam namestio frontline pressing i aggressive odbranu i man marking, zašto to ne radi kako treba?
    Jednostavno od početka meča do kraja, šta god namestim, protivnički igrači su slobodni sa pet metara oko sebe...Ima po deset sekundi da uputi lagan pas.

Kod odbrane, naravno po trojica uvek na mom igraču za mili sekund (a nije gegen press uključen npr).

Vidim da je to neki šablon za sve sa baš visokim rejtingom, ali ne deluje mi da nešto posebno rade, samo je moj tim kao u živom blatu da igram.

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Jeste da je myClub, pa nema mnogo menjanja taktike, ali ako te ne mrzi da napišeš kako to igra i šta si radio da ga dobiješ?

Igram Online Division i protiv nekih boljih igrača, ne mogu nikako. (Igram sa Totenhemom uglavnom).

Ako sam namestio frontline pressing i aggressive odbranu i man marking, zašto to ne radi kako treba?
    Jednostavno od početka meča do kraja, šta god namestim, protivnički igrači su slobodni sa pet metara oko sebe...Ima po deset sekundi da uputi lagan pas.

Kod odbrane, naravno po trojica uvek na mom igraču za mili sekund (a nije gegen press uključen npr).

Vidim da je to neki šablon za sve sa baš visokim rejtingom, ali ne deluje mi da nešto posebno rade, samo je moj tim kao u živom blatu da igram.

Pa recimo u konkretnom slucaju, lik najvise forsira loptu u porazno bez koriscenja bokova. dva centralna vezna na DMF sa defensive na njima. I dosta strplivo i na counter.

8. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Post Re: PES2018 - MyClub

Jel mogu na PS3 da koriste chitovanje i lagove?

11. The Following User Says Thank You to puli94 For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Jel imamo nekoga na forumu ko je potpisan Novakitata?

Vrhunski ovaj španski agent 3 crne lopte u 3 izvlacenja
    JOSÉ CALLEJÓN,DAVID SILVA,DIEGO COSTA

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Jel imamo nekoga na forumu ko je potpisan Novakitata?
    Ja sam potpisan Novakitata malo igram ja malo moj sin. Nadam se da je sve ok

Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839